Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2301) djtoomi válasza Whaskes (#2299) üzenetére


djtoomi
addikt

Ez nagyon jó. :R :C :DD :)) :Y :W Ez nagyon megtetszett.Már vagy 5-szörre hallgatom meg.Nagyon jó. :DDD
''Lassan olyan ez mint hétfőn a Győzike show'' :DDD
''És nem kerül majd 5000-be egy vizit'' :DDD

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2302) .volkovy. válasza Whaskes (#2299) üzenetére


.volkovy.
tag

imádom. kössz.

nekem erről az örökbecsű Rózsaszín Pitbull jutott eszembe, miszerint

Holnaptól már töltve a puska, halál az összes politikusra

(#2303) Whaskes


Whaskes
senior tag

mivan emberek?? megállt az élet?? :F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2304) ngabor2


ngabor2
nagyúr

megvan az 5000. szakmai hsz-om :)

(#2305) Whaskes válasza ngabor2 (#2304) üzenetére


Whaskes
senior tag

kis hsz. gyűjtögető ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2306) burgatshow válasza Whaskes (#2305) üzenetére


burgatshow
veterán

Én délután azért nem írtam, mert végig csigatempóval jött be az oldal így el is ment a kedvem az egésztől. Most megint jó...

Megint kezdődnek a belassulós időszakok? Mi van jön a tavasz b@fnak a kecskék mi meg belassulunk vagy mi a szösz? :F ;]

(#2307) VladimirR válasza Whaskes (#2303) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a zelet megy tovabb, a ph az, ami megallt (legalabbis tisztara olyan, mintha megallt volna az ido)

(#2308) BlacKSouL válasza Whaskes (#2303) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A 12 kedvenc listás topikból 4-et tudtam megnézni 10 perc alatt, úgyhogy gondoltam megnézem megint majd ha már Parciék leveszik a hegesztőpajzsot. Ezekszerint levették.. :)

.volkovy. #2302 :''Ne szívjál füvet...'' :D

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2309) bobsys


bobsys
addikt

ÁÁÁÁÁÁ !!!!
Keresek Compaq Deskpro EN 733 cerka gépekbe 256 SD 133 ramot. Gyártani ilyet csak a kingston gyárt (KTC-EN133/256) horror árban. Samsungból valamelyiket megeszi valamelyiket meg nem. Mindjárt agybajt kapok.

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2310) Lord Zero válasza VladimirR (#2307) üzenetére


Lord Zero
addikt

de most.. állat gyors ez a péhá, aztakurva...

szerintem ezek mögött a beakadások mögött ilyesféle koncepció van: h utána érezd, mennyire kurvajó.. (mint a viccben, mikor móricka a farkát püföli egy kalapáccsal..)

nem, mindegy

(#2311) bnss válasza BlacKSouL (#2308) üzenetére


bnss
veterán

Akkor Te egész jó eredményt értél el, én 3-at tudtam megnézni 15 perc alatt! :D

Hegesztőpajzs... :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2312) troland26 válasza ngabor2 (#2304) üzenetére


troland26
őstag

remélhetőleg nem 2-3 betüs , ugye? :D

(#2313) Whaskes


Whaskes
senior tag

újra van élet a ph-n! :DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2314) burgatshow válasza Whaskes (#2313) üzenetére


burgatshow
veterán

Ahham, angol fogalmazás sux. Nincs hozzá kedvem, közben a kisujjamból kirázom, csak gépelni nincs kedvem... :(

(#2315) Whaskes válasza burgatshow (#2314) üzenetére


Whaskes
senior tag

tanújjá me kőműves lesze, vagy sztár mint a győzike!

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2316) burgatshow válasza Whaskes (#2315) üzenetére


burgatshow
veterán

Hát nem tudom melyik a jobb... :U

De már kész vagyok... :)

(#2317) .volkovy. válasza BlacKSouL (#2308) üzenetére


.volkovy.
tag

úgyúgy :D

(#2318) ladybug válasza burgatshow (#2314) üzenetére


ladybug
őstag

Csak nem megint vacsiztál? :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2319) burgatshow válasza ladybug (#2318) üzenetére


burgatshow
veterán

De igen, de inkább nem akarom pontosan tudni, hogy mennyit ettem! :D Van egy sanda gyanúm, hogy ti abból jól laktatok volna ti négyen... :B

(#2320) supesz válasza burgatshow (#2314) üzenetére


supesz
aktív tag

:U bruce lee szerényebb volt

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#2321) burgatshow válasza supesz (#2320) üzenetére


burgatshow
veterán

Hát de most mi a túrót szépítsem?

Igen kedves ladybug, ettem egy szelet kenyeret és ittam egy pohár ásványvizet.

Mellesleg, ladybugék mindig is a hasamról ismertek, mint ahogy rá is hibázott. :) Elvégre második szüleim... :B :U

[Szerkesztve]

(#2322) Whaskes válasza burgatshow (#2319) üzenetére


Whaskes
senior tag

:))

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2323) .volkovy.


.volkovy.
tag

ha amerikában megégsz, kapsz a sebre a kórházban egy műanyaglapot, ami körülmetélt újszülöttek előbőréből származó hámsejteket rejt.

(#2324) burgatshow válasza Whaskes (#2322) üzenetére


burgatshow
veterán

Ezen az egy arcocskán mi a tökömet lehet szerkeszteni? :F ;] :DDD

(#2325) ladybug válasza burgatshow (#2319) üzenetére


ladybug
őstag

Hajaj, nem ismered Te az én bélpoklos családomat. :)

No, elég a nyafiból. Gyere vissza, ha kész vagy a fogalmazással. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2326) troland26 válasza supesz (#2320) üzenetére


troland26
őstag

idő előtt ki is purcant :D
bezzeg itt van Chuck Norris ő meg mondta a tutit mindíg :D


Chuck Norris nem alszik.
Chuck Norris vár.

(#2327) burgatshow válasza ladybug (#2325) üzenetére


burgatshow
veterán

Kész vagyok már, hál istennek tudok tanulni és vele párhuzamosan PH!-t olvasni. Úgyhogy itt vagyok kedves... :)

(#2328) MarKoo


MarKoo
őstag

Mit adagoljak magamba, hogy bírjak fentlenni kb. 2-ig, utána meg 5:30-kor fel bírjak kelni? :D Kávé elfogyott, de most jut eszembe, hogy van zöldtea. Azt bekötöm és szuper lesz. :) Reggelre meg speed. Nah jó, csak töménytelen mennyiségű koffein, aztán délután téli álom. ;]

(#2329) burgatshow válasza MarKoo (#2328) üzenetére


burgatshow
veterán

Nekem látod, már nincs ilyen gondom. :) Nekem már semmi sem kell hozzá, hogy éjfélkor-egykor lefeküdjek és 4 órakor már fent legyek.

Olvasd vissza a mai adagot, ki szólt ma elsőként az OFF-hoz a hajnali órákat eltekintve... :)

(#2330) ladybug válasza burgatshow (#2327) üzenetére


ladybug
őstag

Nem semmi, 20:52-21:16 el is készültél úgy, hogy közben két-három percenként írtál egy hozzászólást. Aztaaaa. :DDD

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2331) Loretto


Loretto
veterán

Mit mondtam tegnap... ;] Ez csak egy prologus, mintegy felkészítés, a jövendő dolgokra. :DDD

Soirée...

(#2332) ladybug válasza Loretto (#2331) üzenetére


ladybug
őstag

Te tudsz vmit, amit mi nem. :U És félnünk kell-e?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2333) burgatshow válasza ladybug (#2330) üzenetére


burgatshow
veterán

ha jól számolok az legalább 24 perc. Az alatt simán meg lehet írni, egy fél oldalas kisfogalmazást. Pláne, ha tudod, hogy mit kell írnod, meg úgy a fejedben van az egész, csak tényleg gépelésre várt a cucc. A többit már megcsináltam, mondhatni laza napom lesz.

Belezúgtam a bringázásba. Tényleg vennem kell egyet... :) Valami kis városit. :D

(#2334) Whaskes válasza burgatshow (#2333) üzenetére


Whaskes
senior tag

stréber :P

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2335) AMD Power


AMD Power
titán

Nálam egész nap valami iszonyatosan lassú volt a Fórum! :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2336) Whaskes válasza AMD Power (#2335) üzenetére


Whaskes
senior tag

meg még vagy 2000 embernek.. :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2337) burgatshow válasza AMD Power (#2335) üzenetére


burgatshow
veterán

Mindenkinek.

Whaskes: Nem, csak kicsit kell figyelni az órán, meg azért nem ma kezdtem angolozni. :) Najó inkább nem írok többet, mert supesz megint beszól... :U

(#2338) Bash válasza MarKoo (#2328) üzenetére


Bash
őstag

Semmit, 3,5 óra alvás teljesen ideális. Ma 1:24-kor feküdtem, 4:03-kor keltem mindenféle élénkítő ital és ébresztőóra nélkül.

http://bashtravel.com/

(#2339) burgatshow válasza Bash (#2338) üzenetére


burgatshow
veterán

Már akinek, én azért az hozzá kell, hogy tegyem, hogy azért úgy dél tájékán elég erősen seggre ültem szellemileg, értsd, akkor nagyon nyomi lettem, lefáradtam. Azóta olyan is vagyok, úgy hogy ma frankón 10 órakor villany leó... :U

(#2340) Xpod válasza Bash (#2338) üzenetére


Xpod
addikt

Mindössze az kellet a keléshez, hogy legurulj az ágyról. ;] :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2341) burgatshow


burgatshow
veterán

Jut eszembe, előbb beszéltem Kedvessel, olyat mondott, azt hittem lefordulok a székről:

Úgy megfejellek mint réti qrva a körhintát. ;]

Beszarás mekkora duma, jobb mint a vakond az ásót vagy mint gyalogbéka a földiepret... :DDD

[Szerkesztve]

(#2342) Whaskes válasza burgatshow (#2339) üzenetére


Whaskes
senior tag

23.00-kor kezdődik az élet. :DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2343) Xpod válasza Whaskes (#2342) üzenetére


Xpod
addikt

Akkor Te még a tojásban vagy? ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2344) burgatshow válasza Whaskes (#2342) üzenetére


burgatshow
veterán

Tudom, de végre szeretném magam istenesen kialudni.

;] Vigyázat életveszélyes, csak saját felelősségre: [link] ;]

(#2345) troland26 válasza Bash (#2338) üzenetére


troland26
őstag

na ezt én is csináltam kb 4-5 napig aztán simán kibukik az ember (legalább is én kibuktam )

(#2346) Whaskes válasza troland26 (#2345) üzenetére


Whaskes
senior tag

attól függ. fizikai munkát végzel akkor szerintem nemsokáig húzza az ember.. :(

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2347) burgatshow válasza Whaskes (#2346) üzenetére


burgatshow
veterán

Szerintem ebből a szempontból tök mindegy, legalábbis magamból indulok ki.

Ha nem tudom magam rendesen kipihenni, ugyanolyan bénán és rosszul teljesítek akár fizikai akár szellemi munkát illetően... :U

(#2348) Lord Zero válasza burgatshow (#2341) üzenetére


Lord Zero
addikt

Úgy megfejellek mint réti qrva a körhintát - jól értem, h ez a kedveseddel folytatott dialógus során feléd intézett vicces szólásmondás (a.k.a. Beszarás mekkora duma) volt?

tyübaszki.. nagyon öreg lehetek má....

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#2349) troland26 válasza Whaskes (#2346) üzenetére


troland26
őstag

teljesen igazad van ha fizikai munkát végez az ember kevesebb idő is elég
volt olyan is régebben




Földönkívüliek léteznek.
Csak addig várnak a támadással, míg Chuck Norris meghal.
:D

[Szerkesztve]

(#2350) burgatshow válasza Lord Zero (#2348) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen azt jól érted, hogy a Kedves mondta, de nem csipkelődés szinten, csak ilyen mondásokról beszéltünk.

Kinyitlak mint etióp a segélycsomagot
megfejellek ....
olyan randa vagy...

stb.

Egyébként tudjuk, hogy nagyon öreg vagy... :) Minek neked két kötetes könyv? :F ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.