Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2101) AMD Power válasza Dictator^ (#2097) üzenetére


AMD Power
titán

Már megvan DVD-n egy ideje! Ez volt az első DVD lemezem! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2102) Viktor0610 válasza ngabor2 (#2098) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez okés, de ettől még tehetnék kevésbé pofátlan módon, pl. úgy, h. a reklámok közti film ;] még élvezhtő maradjon...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2103) MarKoo


MarKoo
őstag

Lenne egy kérdésem. :)
Adott Excelben 1 oszlop, ahol minden cella értéke $K10*1,2, szóval az előtte levő cellának az 1,2-szerese. Én ezt az oszlopot szeretném átmásolni az előtte levőnek a helyére, de akkor ugye minden cella értéke 0-ra vált, mert nem tud milyen értéket 1,2-vel beszorozni. Tudom, hogy meg lehet oldani valahogy, hogy ne a cella tartalmát másoljam át, hanem a konkrét látható értékét, de nem jut eszembe, hogy hogyan. Valaki tudna nekem segíteni? :$

(#2104) #16741888


#16741888
törölt tag

Írtam a Notes topikba, de mivel elég gyér a látogatottsága,tud valaki nekem esetleg segíteni? sorry, tudom nem lehet topikot reklámozni, de ez elég fontos lenne.:(
[link]

(#2105) escie


escie
őstag

na, van egy igen hülye kérésem hozzátok. :DDD

szóval kéne nekem egy komplett rész az égbőlpottyant mesék(mfha:DDD) című izéből. főként az eleje, a főcíme volna fontos...
megvan esetleg valakinek? nem megy mostanában valami csatornán?

ja, és nemröhög, hehehe... :DDD

I'm back, baby!

(#2106) QuarK


QuarK
senior tag

hi

van kifejezetten olyan topik, ahol bearaznanak egy gepet, mennyiert lehetne tultenni rajta? most valahogy a szokincsem cserbenhagyott, es nem baratom a kereso.

szerk.: na, csak sikerult: [link]

[Szerkesztve]

(#2107) Viktor0610 válasza MarKoo (#2103) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Másolás, majd a kívánt helyen jobb gomb, Speciális beillesztés, majd a helyi menüből az ''Értéket'' lehetőség.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2108) föccer válasza Viktor0610 (#2107) üzenetére


föccer
nagyúr

Irányított beillesztés -> Érték

:)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2109) Viktor0610 válasza föccer (#2108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztosan jól írod, nem néztem utána, csak ami a fejemben volt... ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2110) föccer válasza Viktor0610 (#2109) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem is letolás akart lenni (off; smily), csak ki tudja, hogy márkocska meg találta-e volna, :DDD

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2111) Viktor0610 válasza föccer (#2110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem vettem annak... :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2112) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Hi!

Kellene egy kis segítség. Ha van itt valaki aki a Ramiris-ben, és más valaki aki a HRP-ben dolgozik, vagy ismer olyat kérem, jelentkezzen privátban. Köszönöm.

Race

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2113) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

a ksi dragaknal mar cska aszt utalom mikro a ucca vege hejjet az ucca kozpere jarnak hozongeni:- (((

udv

neduddki

p.s. Tibikam nem dogobunk nayralunk, en mongyukinkabb annak a nyakat szeretnem sokaig fogdosni aki eszt az egesz nyomorult szenvedest rohamtempobna a nyakukra hozta:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2114) KrAt


KrAt
veterán

Tökjó :) Kaptam ma szül napomra egy újraírható Blu-ray lemezt keresztanyuméktól :) Tökre örültem neki :) Igaz, íróm nincs hozzá, de látta, h vmi új meg nagy tárhelyű dolog, és gondolta, akkor kapok tőle :)

Tudom, senkit nem érdekel, de akkor is leírtam :)

(#2115) (Kolombusz) válasza KrAt (#2114) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gratula!

Gondolom azt nem mondtad el nekik, hogy nem tudod megirni. :)

(#2116) KrAt válasza (Kolombusz) (#2115) üzenetére


KrAt
veterán

Neeem :) Megköszöntem, mondtam, h majd felhasználom :)

(#2117) Loretto válasza KrAt (#2116) üzenetére


Loretto
veterán

Belső visszapillantóra :DDD

Soirée...

(#2118) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ha tud valaki linket a ''The animals went in two by two'' zenéhez/dalhoz, esetleg át tudja dobni mailben, ne fogja vissza magát és közölje velem. Az új Seat-reklámban van. Már nagyon régen évekkel ezelőtt is ismertem a dallamot, de nem tudtam mihez kötni. (Valami amcsi filmben fütyülték a neonáci-szerű német terroristacsoport tagjai.) Ez az, csak jobb minőség kéne: [link] a második a Seat reklám.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2119) koxx válasza BlacKSouL (#2118) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

die hard 3-ban ment ez a zene amikor betörtek a jegybankba a német katonák :)

(#2120) Loretto válasza BlacKSouL (#2118) üzenetére


Loretto
veterán

Die Hard 3-ban volt, talán az ost-ben meg lehet.

Na megelőztek :DDD

Soirée...

(#2121) BlacKSouL válasza Loretto (#2120) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na azaz!!
És már azt is kiderítettem, hogy az amcsi polgárháború dala volt, ''When Johhny comes marching home'' címmel. [link] De továbbra is várom a használható linkeket, fájlokat, stb.
Éccaka jövök bekk, most megyek el.

mod: majd ha visszajöttem megkukkantom dc-n is azért

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2122) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

A rohhat eltetbe:- (((((((((( grrrrrrrrrrrrrrrrr
''Webáruházunk az Önök biztonsága érdekében 2007. február 09-től - 2007. február 15-ig fejlesztés és bővítés miatt szünetel.''
az ember vegre nyugodtan nekiulhetne dozgonyi arre eszt kapja, most ulhetk neki a cupidosnak kiimadkoznu-kikonyorogni belole az datokat:- ((( /Trak hun vagy???/

udv

neduddki

mod: most amr csak az kell hogy elB! oszt akkor szip lesz:- (((

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2123) Lord Zero


Lord Zero
addikt

supesz:

bejött budwar 1795, köszönöm
és a meglepetés darab is telitalálat, az a másik kedvencem

egy öröm volt önnel üzletelni :R

nem, mindegy

(#2124) MarKoo válasza Viktor0610 (#2107) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszike. :)

EQMontoya (#2000): Regélni fogok, csak azért nem írok, mert nem szeretném hogyha az érintett illető is olvasná.

(#2125) VladimirR


VladimirR
nagyúr

nyehheeeee
megtalaltam egy zenet, amit eleg regota keresek, s gondoltam osztozom veletek az oromomben, dobok egy linke, ahol ti is belehallgathatto e remekmu egy darabkajaba
Bovebben: [link]

(#2126) Viktor0610 válasza VladimirR (#2125) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bizonyára az én készülékemben van a hiba, de 3 lejátszó sem ette meg...
MP11, MP Classic, QuickTime...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#2127) VladimirR válasza Viktor0610 (#2126) üzenetére


VladimirR
nagyúr

minden bizonnyal nalad van a hiba, nekem wmp11 szo nelkul nyilik a linkre kattintva es inditja a lejatszast

(#2128) bandus válasza Viktor0610 (#2126) üzenetére


bandus
veterán

Winamp simán benyeli, de szerintem te jártál jobban :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2129) VladimirR válasza bandus (#2128) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jolvan na, mas forrasbol nem tudom linkelni, ez meg eleg dobozhangon szol

(#2130) Thrawn válasza VladimirR (#2127) üzenetére


Thrawn
félisten

BsPlayer is viszi. De ha már wma akkor miért nem a WinAmp-ban nyílt meg :F
Mosógép hehe :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2131) bandus válasza VladimirR (#2129) üzenetére


bandus
veterán

Télleg Vladi, jól emlékszem, hogy írtad már valahol, hogy az általad írt ph-s kereső alatt egy 166-os proival felszerelt gép dolgozik? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2132) VladimirR válasza bandus (#2131) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen
idezek egyik logout irasombol

''Nemrégiben úgy döntöttem, előszedem első gépem maradványait és életre keltem a Lucky-star alaplapban tomboló 166 MHz-es MMX-et. A benne lévő 32 MB edo ram mellé sikerült úgy beletennem 64 MB sdr sdram-ot is, hogy tökéletesen működnek együtt (ha jól tudom, papíron egyetlen alaplap sem kezeli e két memóriatípust egyidejűleg, de ez biztosan nem). Került a gépbe még egy Tseng ET 6000 2 MB-os videókártya, egy PCI-os és egy ISA-s 3Com hálókártya, egy C-Media hangkártya, soros egér, AT csatlakozós billentyűzet, az információáradat pedig egy MAG XJ500T-ből érkezett az arcomba.''

azota a monitor, billentyuzet es az eger lekerult rola, a ph kereso pedig fel, szoval most orola fut

[Szerkesztve]

(#2133) Bash


Bash
őstag

Hm. Nem tudom mi volt ma, de fél órán belül szembetalálkoztam egy citromsárga Ferrari Enzo-val, egy ugyancsak citromsárga Lamborghini Murcielago-val és egy kék színű Bentley Arnage-l. Szoktam látni máskor is drága autókat, főleg hétvégente, de ez azért túltett minden eddigin.

http://bashtravel.com/

(#2134) Thrawn válasza Bash (#2133) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak hétvégente nézel be a garázsba? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2135) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a bátort és a szánalmast csak egy hajszál választja el egymástól. de van, aki keményre issza magát. én meg csak 3 sört meg egy unicumot ittam. no mindegy, jó éjt.

(lehet, hogy ez így nem érthető. mindegy.)

(#2136) Lord Zero


Lord Zero
addikt

ritka momentum: az audiovizuális készülék előtt eltöltött huzamosabb (értsd: több mint 20 perc) idő...
isten városa...
hát nem egy benny hill só..

nem, mindegy

(#2137) P.H. válasza Lord Zero (#2136) üzenetére


P.H.
senior tag

Már egy ideje osztogatom haveri filmrajongó ismeretségemben azon nézetemet, hogy Hollywood-Bollywood mintára kellene egy latino alapú filmtermelést létrehozni, amolyan Intacto/Lucia y el sexo/Cidade de deus mintára építve. Jobb kezekben érezném úgy a filmes szórakoztatás jövőjét. Hihetetlen dolgokat tudnak alkotni pár félórába sűrítve.

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#2138) VladimirR válasza Lord Zero (#2136) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez => Bovebben: [link]?
mer' ez hatalmas film

ngabor2: unicum + sor ???

[Szerkesztve]

(#2139) Lord Zero válasza VladimirR (#2138) üzenetére


Lord Zero
addikt

az az
ahol ülsz, oda szegez/nyűgöz

szerk.
p.h. 2137: + ügyeskezű mehikóiak, feltétlenül ott a helyük latinowoodban



[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#2140) BlacKSouL válasza koxx (#2119) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köszi ;) :R

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2141) P.H. válasza Lord Zero (#2139) üzenetére


P.H.
senior tag

Amores Perros. (21 grams?) Természetesen.

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#2142) Lord Zero válasza P.H. (#2141) üzenetére


Lord Zero
addikt

inkább a korcs szerelmek

szerk. mert az echtébb :)

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#2143) P.H. válasza Lord Zero (#2142) üzenetére


P.H.
senior tag

A magyar cím a megszokott színvonalú.
Love is a bitch - mert ez tisztább.

Iñárritu meg a Nine Lives-szel enyhén... Viszont az is szép.




[Szerkesztve]

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#2144) BlacKSouL válasza koxx (#2119) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2145) Dictator^


Dictator^
veterán

unatkozaskepp osszeszamoltattam a winamppal a ram varo zenek meghallgatasat (old school hiphop rulz, azt mar oda se irom h mind scene rip) :D

[link]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2146) Dictator^ válasza Dictator^ (#2145) üzenetére


Dictator^
veterán

na beoltam mar az osszes zenet ami a gepen van. :DDD
csak mostmar megyek aludni csőke mindekinek.

[link]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2147) VladimirR


VladimirR
nagyúr

mi van itt keremszepen?
elmaradt a negyorai szerverleallas?


no de nem is ezert irok, hanem mert a kicsivel fentebbi link-emnek (Bovebben: [link]) megtalaltam melto parjat is

hallgathato formatumban sajnos csak egy 88 megas mix-et tudok linkelni (Bovebben: [link] - utolso 3 perc - a washing machine ugyanebben a 35. perctol van), igy kenytelenek lesztek beerni a dalszoveggel:

''big ass. miniskirt. we gonna bang it, till it hurt.''

[Szerkesztve]

(#2148) Jester01 válasza VladimirR (#2147) üzenetére


Jester01
veterán

elmaradt a negyorai szerverleallas?

Nem, korábban volt :Y

Jester

(#2149) VladimirR válasza Jester01 (#2148) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pedig ugy figyeltem meg, hogy nagyjabol pontos szokott lenni
4-kor kezdodik es valamikor 4:30 es 4:50 kozott van vege

(#2150) Jester01 válasza VladimirR (#2149) üzenetére


Jester01
veterán

Igen, rendszerint egybeesik azzal amikor már csak el akarom küldeni a lefekvés elõtti utolsó hszt. :W

Most viszont ennek semmi akadálya, úgyhogy jóccakát :)

Jester

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.