Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz kymco #4443 üzenetére

    Neked lehet hogy nem, de éppen ezért meg a cégnek igen. Az ilyen csalásokat ki lehetne szűrni, ha nem csak legyintenének az emberek az ilyen dolgokra, hanem fellépnének ellene. Épp elég dologgal át vagyunk b...va, amiről nem is tudunk, legalább ami a szemünket szúrja ki azzal törődjünk kicsit.

    Pár napja volt szó róla a rádióban, és nemrég szembesültem is vele, hogy rengeteg cég, főleg cipőboltok úgy hirdetik magukat, hogy ma este csődeljárás miatt végleg és örökre bezárják az üzletet, ezért olcsón kiárusítás van. Ez hosszú hetek óta megy nálunk is az egyik cipőboltnál, ráadásul erőszakosan tukmálják az utcán az emberre a szórólapjukat, de ha megkérdezem, hogy ugye maguk zártak be múlt héten is mindennap csődeljárás miatt, akkor hirtelen megsüketülnek, és nem hallják meg a kérdést. És a rádióban arról szólt a riport, hogy egyelőre nem tudnak tenni ellene, de bírságot kiszabhatnak a fogyasztó megtévesztése miatt, de ahhoz az kell, hogy bejelentse az ember ha ilyet lát. Sajnos sokan csak úgy elmennek mellette, és nem foglalkoznak vele, de szerintem ez nem túl szerencsés hozzáállás, mert vétkesek közt cinkos aki néma.. :U

    És erről az jut eszembe, mikor az embernek megdöglik a lova, és kihirdeti, hogy annak adja a lovát, aki nyer a sorsjegyen. Csak 1000 Ft a sorsjegy. Elad 100 sorsjegyet, majd megtartja a sorsolást, a nyertest ott tartja, a többieket hazaküldi. A nyertesnek aztán visszaadja a pénzt, hogy mivel a ló döglött, úgyse igen akarja azt elvinni. A nyertes kérdezi, hogy és a többiekkel mi lesz? Mire az ember: Na, hát nyertek ők?

    [Szerkesztve]

Aktív témák