Hirdetés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    Szerintem még mindíg jobb, ha itt vezeti le a nép a feszültséget, és nem a szakmai témákat OFF-olja szét. Nem lehet egész nap kockásodni, időnként el kell szakadni szakmai témáktól... Egyébként is egy idő után mindenki belefásulhat abba, hogy nagyjából ugyanazokra a kérdésekre válaszolgat...

    Nem vitatom, hogy egy kicsit gyorsan telnek az OFF topikok, de akik ide járnak a PH!- ra, azok lehet, hogy nemcsak a szakmai témák miatt járnak ide, hanem esetleg a fáradt gőz miatt is ( ez nemcsak az én véleményem, valahol olvastam mástól is ugyanezt ).
    Talán furcsán néz ki, hogy az alig néhány napos tagságommal ilyeneket írkálok, de szerintem a dolgok így állnak a PH!-n.

    Ettől sokkal bosszantóbbnak tartom azt, hogy egyes újoncok, anélkül hogy szétnéznének nekiállnak mindenféle topikokat nyitogatni, és még arra sem veszik a fáradtságot, hogy jó helyre tegyék ( lásd sorozatosan a piacos témákat a hardveres témák között :U )
    Én személy szerint mielőtt regeltem ide a PH!-ra jó ideig csak olvasgattam - szoktam a légkört, ha szabad ilyen rondán fogalmaznom.

    Neduddki: Ezt is kihívás volt megfejteni ( azt hittem, hogy az ork megint csak valami ''elírás'' :DDD ), de most már értem, mire gondoltál...

    [Szerkesztve]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Aktív témák

Hirdetés