Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Vangelis

    nagyúr

    válasz tildy #2383 üzenetére

    HOgy mit is irtam én, ha lehetek indiszkrét?:F.... lehet , hogy már fáradok?!

    @@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

  • tildy

    nagyúr

    válasz tildy #2383 üzenetére

    Egyébként igazad van, nem is annyira programozói mellveregetés (felejtsük is el ezt aaz irányvonalat , többszöri szurkák is vannak bennem veled szemben ezzel kapcsoaltban, ebből két eset a párommal a kapcsolatos(ebből egy félreértés, de akkor is szíven ütött), 1 a keresőddel kapcsolatban ).

    Próbáljunk akkor inkább az emberiességre figyelni. Én sehol sem aláztalak meg, szerintem, ha igen, akkor szólj, és elnézésed kérem. Sehol sem tiportalak a földbe. Viszotn te sok ember felé ilyen fellengzős, kivagyokén, pökhendi stílusban beszélsz, és úgy látom ez már nem csak engem zavar. Illetve ha aezt látom, , hogy másokkal szemben ilyen vagy, akkor már engem is zavar, feljönneka régi sérelmek, és... Miért nem lehet normális emberi hangnemben besélgetni? Miért kell direkt provokálni (linux win dolgot fogalmam sincs ki kezdte, de tökmindegy).
    Erre már csak -részemről- rátesz egy lapáttal az, hogy majdhogynem még a moderátorok is bevédenek, hogy de hát te ilyen vagy ezt kell megszokni.
    Háááát. Izéé..
    (Azt hiszem bekapok mindjéárt inkább egy papert... annak több értelme van...)

    jobb ötletem támadt: Bővebben: link (békepipa)

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz tildy #2383 üzenetére

    csak halkan jegyem meg, hogy nem az a gond, hogy segitseget kell kernem egy-egy project elkeszitesehez (ha nem lenne hulye teljesen, lathatnad, hogy a ph-s keresom bevezetojeben annak elkeszulte ota szerepel par nev, akiknek megkoszontem a segitseget - de nem, te valoban ennyire sotet vagy , beloled ragyog), sot, nem is az, hogy ezt tudni lehet - az zavart ismet, hogy ezt ugy adtad elo, mintha valami aljas, eltitkolt bun lenne, hogy en, valami gagyi kis programozo segitseget mertem kerni az nagy hatalmas felistentol, majd mikor ez ellen szot emelek, hogy imho nem egy szep mozzanat (mitobb, gorenyseg - es uriember modjara nem szanom magam hasonlo lepesre), akkor meg josz, hogy na? faj az igazsag?
    nem, kerlek, nekem az faj, hogy ilyen aljas modszerrel probalsz besarozni (es itt nem a besarozas faj, hanem ezt meg most sem vartam volna toled, mint ahogy en sem vagok dolgokat a fejedhez, hiaba tehetnem meg, mert egyreszt en nem tunnek fel tole jobb fenyben, masreszt te sem tunnel ettol feltetlen kevesebbnek)

    a valasztasom pediglen azert a php-ra esett, mert mikor a temakorrel kezdtem foglalkozni, ez jott szembe eloszor - ennyire egyszeru

    meg egy kerdes: volkovy-t hogy a halalba keverted ebbe bele?

Aktív témák

Hirdetés