Hirdetés
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- gerner1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- lezso6: Nemzetközi újév visszaszámlátor alkoholistáknak
Aktív témák
-
rdi
veterán
Magyarország a kaland országa
Nézem és hallgatom, hogy az amerikaiak felfedezték Magyarországot. Na jó, nem a szoftvergyártást, még csak nem is a világszínvonalú autógyártásunkat, de azért mégis.
Valahogy mindíg egy kicsit magasabbnak érzem magam, ha egy echte magyar sikerről tájékozódhatok.
Szóval az amcsik felfedezték országunkat, no nem a tudás, a jólét, sem az utódkommunisták és a polgárság országát, hanem a kalandét. Ami azért is jó, mert mostmár nem csak mi érezzük egy nagy kalandnak az életünket ebben az országban, hanem.
[Mellesleg, épeszű amerikai nem is hallott még a kommunistákról, különösen nem a magyarokról, vagy ha igen, azt akkor is Sztálinnak hivták.]
Az ám a kaland. Már érzem is a zsigereimben ahogy a különleges ingerek tömegét érzékelem, ahogy itt ebben a vad, kíméletlen országban túléljük magát az országot, magát a (valóság)sós valóságot .
Hiszen gondoljunk csak bele, mekkora kaland lehet egy 120 kilós amerikainak egy ősi magyar trabantot vezetnie, Budapest gidres - gödrös utcáin. Már az is nagy kaland lehet, hogy megállja röhögés nélkül. Viszont ahhoz, hogy beférjen a bosszúba, helyből fogynia kell vagy 30 kilót. Mekkora erőfeszítés!
De ez mind semmi: vért inni, mint Drakula! Na az már döfi. Tanulja meg az amcsi, milyen is a magyarok istene! A magyarok köztudottan nyereg alatt puhították a húst, egyik ősi nemesük rendszeresen kiürítette az éppen meglévő vértartalékot - ezért is nincs annyira vér a vérelosztóban, ma sem.
Szóval szép, embert próbáló, nehéz feladat lehett a magyarországi valóságsóban részt venni, bele is izzadtak derék amerikai barátaink (és barátnőink).
*
Más kérdés, hogy a trabant ugyebár német, mégha legszívesebben le is tagadnák ezt Schröderék, a Drakula meg román. Én a helyükben helyből levédeném mind a kettőt, mert ha nem, a magyar reklámszakemberek lenyúlják!
És akkor nem csak a kátyús út, meg a (pohárba) kiöntött vér marad a magyar. Hanem a kaland is. Tessék, íme a médiavilág teljes beteljesülése. Szép, új, médiavilág. -
rdi
veterán
-
rdi
veterán
válasz
TrollBalint
#150
üzenetére
A nagy Gambit

Egyébként igaza volt, tényleg egyre több a beütéses, beütéses, beütéses...
De mégiscsak kár, mert így soha nem tuggyuk +, hogy a modok mennyire figyelnek oda
Aktív témák
- Epic Store Ünnepi Ajándékozás - 14. nap: Chivalry 2
- Windows 7
- Mit várunk 2026-ban a mobilpiacon?
- Gmail
- Linux kezdőknek
- Az év utolsó napján előbújt pár Galaxy S26 dummy
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Napelem
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- VICC ÁR! Dell Precision 7530 - Xeon E2186M (i9-8950HK++) / 32GB RAM 512GB SSD Quadro P2000
- Dell Latitude 5430 - i5-1245U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku számla, garancia
- Skull&Co. kemény tok Asus ROG Ally és Ally X gépekhez
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest





