Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) norti


norti
addikt

Jött egy darab? :U

Ez a mostani állapot, a kosaramban meg ott van az az egy :) Vagy más is kapott raktárfigyelő e-mailt és lecsapott rá?

(#6452) TTomax válasza FLATRONW (#6448) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert gondolom FHD monitorod van,1440pben ha jól emlékszem 460MHz a pixelclok ha 144Hz.Egyébként ez azokat érinti akik annak idején ezeket yamakasi,meg overlord oc monitor csodákat vették,mert azokon nincs DP port,és csak akkor ha OC-t kap a monitor.A szabvány 60Hzbe még így is befér a pixelclock.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6453) KAMELOT válasza norti (#6451) üzenetére


KAMELOT
titán

173k sok érte!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6454) FLATRONW válasza TTomax (#6452) üzenetére


FLATRONW
őstag

Tudom, csak megakartam nyugtatni, hogy FHD-n még 330 MHz alatt marad a pixelidő.

(#6455) norti válasza norti (#6451) üzenetére


norti
addikt

Amúgy fel akartam pluszolni 2 db-ra, kiírta, hogy az elérhető mennyiség 0 db és törlődött a kosárból... :D

(#6456) bélanéni válasza norti (#6455) üzenetére


bélanéni
őstag

Nem sokáig volt készleten... :DDD
Ez szerintem még 3-4 hétig így fog menni. Mármint ahogy a "polcra" kerül, 5 perc és elfogy.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6457) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

12 napja nincs VGA-m csak IGP-m mert várok a MSI 1070-re, de esküszöm lassan megkattanok. :D Pedig családom van, kisfiam, csak este szoktam játszani 2-3 órát, szóval nem ez a legfontosabb dolog az életemben. Most néztem meg mikor is adtam el a VGA-t, hónapoknak tűnt. :) [link]

Palit 1070 van valakinek? AMD-s révén sose volt még tapasztalatom velük de az 1070 bejön külsőre. Tapasztalatok? (Tudom a legtöbb 1070 ugyan olyan, de dumáljunk már valamiről :D)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6458) Franklin válasza TTomax (#6452) üzenetére


Franklin
addikt

Illetve azokat, akiknek Gsync/Freesync nélküli 144 Hz-es monitoruk van, mert néhány ilyen modellen csak DVI van (pl. Benq XL2411Z, Acer GN246HL), esetleg még HDMI, de azon nem megy a 144 Hz.

A Gsync/Freesync monitorokon van DP, mert az adaptive sync technológia csak DP-n működik.

(#6459) AdluAn válasza Franklin (#6458) üzenetére


AdluAn
tag

Nekem egy Acer Gn246hlbbid 144hz-es monitorom van egy simán megy 144Hz-en. Igaz hogy csak full HD

[ Szerkesztve ]

(#6460) pokers válasza norti (#6451) üzenetére


pokers
senior tag

Én is kaptam emailt a raktárfigyelőtől, amire azonnal rákattintottam, de MÁR nem volt készleten.
Ezt egyébként nem értem. Honnan kerülnek elő ilyen 1-1db-ok, mikor hivatalosan nem érkezik az országba kártya???

Akkor valszeg te vitted el azt az egyet, amit szvsz valaki visszavihetett?

[ Szerkesztve ]

(#6461) TTomax válasza pokers (#6460) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valaki visszaviszi...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6462) KAMELOT válasza .LnB (#6457) üzenetére


KAMELOT
titán

Olyat egyhamar nem fogsz itt látni. MSI Armor jó választás lehet jó az ára. Amúgy meg Gaming X ha mégjobbat akarsz esetleg Gainward Phoenix.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6463) mlinus válasza .LnB (#6457) üzenetére


mlinus
őstag

ha a custom palitra gondolsz, annak nagyon jó a hűtése, eléggé ajánlott. a maxwellek is jól szerepeltek tőlük.
a FE nyilván ugyanolyan mint a többi.

(#6464) TTomax válasza Franklin (#6458) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azokat nem igazán mert azok FHD monitorok,ha ott gond van akkor az nem ez...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6465) .LnB válasza KAMELOT (#6462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gainward Phoenix se tűnik rossznak, de mi az általános vélemény a Gainward karikról? A honlapjuk elég "mókás" egy VGA-val foglalkozó céghez képest. :U

(#6463) mlinus Csak custom jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6466) KAMELOT válasza .LnB (#6465) üzenetére


KAMELOT
titán

Phoenix az sima ref csak custom hűtővel. Szerintem még várnod kell egy picit mire az egész paletta elérhető lesz! PALIT, ZOTAC ilyet nem is látok a kínálatban. Többi meg alig elérhető. Majd talán augsuztuban lesz kártyád.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6467) Franklin válasza TTomax (#6464) üzenetére


Franklin
addikt

Jogos, nem figyeltem, hogy csak full HD felett jön elő a hiba.

(#6468) FollowTheORI válasza .LnB (#6465) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért nem ajánlott általában mert csak 2 év garancia van ezekre. Palit is. :)
Meg csak az utóbbi időben jött újra képbe, főleg a Palit a jobb hűtőivel.

Előtte "gagyiztak" az inno3D-vel együtt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6469) .LnB válasza KAMELOT (#6466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nem, én MSI Gaming X-re várok mindenképp. Csak mint "új" (leendő) NV tulaj érdeklődtem ezekről a márkákról. Nem nagyon tudtam róluk semmit eddig. Évekig csak Sapphire VGA-m volt.

#6471) GeneraL_XTX Nem azért kérdeztem, nem is láttam a hirdetést eddig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6470) norti válasza pokers (#6460) üzenetére


norti
addikt

De épp ez az, hogy még én sem tudtam elvinni, mert közben törlődött a kosárból :D

Vicces lett volna, ha kfiizetem bankkártyával, közben meg 0 lesz a készlet...

[ Szerkesztve ]

(#6471) GeneraL_XTX válasza .LnB (#6465) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ha az aprón lévő 160k-s kari miatt kérdezed sztem annyit simán megér, már csak a hűtése miatt is. Nekem viszont mint márka nem szimpatikus,( a Palit-tal együtt nekem olyan másodrangú gyártónak tűnik) és maga a kártya se tetszik, szóval biztos h kihagyom. :)

(#6472) zzeN


zzeN
aktív tag

Rányomtam arra az MSI-s 1080-ra, amit kollega linkelt, elég volt a várakozásból:)

Ha használt remélem nem lesz semmi látható jele, csak működjön megfelelően.

Lehet, hogy torál hülyeséget kérdezek, de Physx-nek lenne értelme berakni az 770-emet? Vagy csak lassítaná a rendszert?

(#6473) FollowTheORI válasza zzeN (#6472) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs értelme, de kipróbálhatod.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6474) TTomax válasza zzeN (#6472) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát ahol van Physx ott igen,de nem sok játék jön már vele,én nem tartanék dedikált vgat meg már rá...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6475) KAMELOT válasza GeneraL_XTX (#6471) üzenetére


KAMELOT
titán

Pedig rohadt jó hűtése van a PALIT-nak. Talán még jobb mint a GIGA. Volt mind a két fajtám.

(#6472) zzeN: Már a GTX9xx szériától nicns értelme PHYSX-re betenni egy másik kártyát, mert ezek már nagoyn erősek és tudják számolni. Szóval azt eladhatod!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6476) Lotus_Omega válasza .LnB (#6457) üzenetére


Lotus_Omega
tag

Same here.
Ezert szereztem egy GTX960-at amig meg tudom venni az uj kartyat :)

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#6477) bélanéni válasza .LnB (#6465) üzenetére


bélanéni
őstag

Az egyetlen esélyed, ha 5 percenként frissíted az ipon oldalát. :DDD
Ha van rá igényed, tudok ebben segíteni. Nem szoktam ilyet felajánlani, de mivel nekem 1 hete már van kártyám, és ugyanilyen cipőben jártam, megrendelem neked, ha esetleg nincs rá időd nyomogatni az F5-öt. Keress meg privátban, ha szeretnéd, hogy segítsek a rendelésben.

#6478 Oksi! :R

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6478) .LnB válasza Lotus_Omega (#6476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Á azzal nincs kedvem szenvedni még. Most IGP-vel elmegy az Overwatch, elvagyok, de azért na.. :)

(#6477) bélanéni Köszi de nem ipon lesz. Majd írnak ha van. Szóval köszi a felajánlást, de nem erről van szó. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6479) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Már nagyon várom a pénteket! :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6480) salvation válasza FollowTheORI (#6468) üzenetére


salvation
aktív tag

Én valószínű Palitot veszek abból is csak a SuperJetstreamet mert az jön be ár és teljesítmény -hűtés -hang miatt --2 év meg nem baj garira :B :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6481) bélanéni válasza salvation (#6480) üzenetére


bélanéni
őstag

Bőven elég, csak az eladhatóság miatt kicsit kevés.
És szerintem is a Palit talán a "legjobb" ilyen téren. Az a 3 slotos hűtés az nagyon rendben van.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6482) salvation válasza bélanéni (#6481) üzenetére


salvation
aktív tag

Ki akarja eladni? 2-3 évig jó lesz nekem :DDD ;] :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6483) bélanéni válasza salvation (#6482) üzenetére


bélanéni
őstag

Utána nem akarod eladni? :DDD
Nekem is addig jó lesz, amíg nem érkezik a következő generáció. Pont akkor jön jól az a még megmaradt 1-1,5 év gari :)
Nem értem egyébként miért 2 évet ad a Palit. Állítólag prémium minőséget képvisel minden téren. :F

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6484) salvation válasza bélanéni (#6483) üzenetére


salvation
aktív tag

Msi -re is 3 év van Palitra 2 nem mindegy ?-- teljesen mindegy 3 évig megmarad utána már igy sem lesz rá gari meg ugy sem :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6485) tome.jr válasza Bird (#6360) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez az info honnan származik? Én kétszer is felhívtam őket (legutóbb ma délelőtt) a gari idő miatt és mindkétszer azt mondták, hogy 24 hónapot adnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#6486) Bird válasza tome.jr (#6485) üzenetére


Bird
addikt

Onnan származik, hogy megnéztem a garancia levelet amit kaptam. Azon 3 év szerepel.... (2016.06.24 - 2019. 06.24.)

Péntek a kiszállítás dátuma? Ára változatlanul 150k?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6487) tome.jr válasza Bird (#6486) üzenetére


tome.jr
addikt

Ismét felhívtam őket. Megint azt mondták, hogy ők 24 hó gart adnak, mert a nagykertől ők is ennyit kapnak. Tehát hiába van 36 hó gari a papíron ők csak 24 hónapig vállalnak garanciát.

(#6488) Bird válasza tome.jr (#6487) üzenetére


Bird
addikt

Akkor 24 hó, de a papíron biztosan 3 év szerepel. Nem oszt és nem szoroz.... Én ettől nem paráznék ennyire. :U Ezért biztosan nem mondanék vissza rendelést, főleg ennyiért. Feleségem hazaugrik este, ha gondolod utána belinkelem a garipapírt....

Szürke importos a motyó, ezért nem adnak rá több garanciát. Nem véletlen kerül ennyibe. Gondolom nem Mo-ra szánt kártyákról van szó... Erről decide tudna bővebbet mondani.... Ezt a kockázatot be kell vállalni, ha őket választod.... Ez tény.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6489) ScomComputer válasza VTom (#6441) üzenetére


ScomComputer
veterán

No még egy összehasonlítás...szintén Keldor beállításait vettem alapul(köszönöm):
2560*1440
1080+6700K
980Ti..nincs OC+4790K
:R

Hétvégén megnézem mit tud egy szénné húzott 6700K-val,meg 980Ti-vel ez a bench....full vizzel ha lesz kedvem pancsolni... :DDD

Még valami....mértem egy ilyet.... :B
980Ti..1510/4010...de szerintem valamit nem állítottam be rendesen,mert ez nagyon sok.... :D

[ Szerkesztve ]

(#6490) Dyingsoul válasza ScomComputer (#6489) üzenetére


Dyingsoul
veterán

De kár, hogy melóhelyen tiltja a proxy az ilyen harmadrangú képmegosztó oldalakat. :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6491) salvation válasza ScomComputer (#6489) üzenetére


salvation
aktív tag

Szia! Milyen Ti-d van? :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#6492) pokers válasza Dyingsoul (#6479) üzenetére


pokers
senior tag

Mi lesz pénteken? Tán befut egy egész konténernyi pascal kártya? :D

(#6493) VTom válasza salvation (#6491) üzenetére


VTom
veterán

G1 ha jól emlékszem

(#6490) vitko :

1080 + 6700K : 74 FPS
980Ti + 4790K: 66 FPS

12%

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#6494) Dyingsoul válasza VTom (#6493) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ezer kösz! :R

(#6492) pokers: Hát nem egy konténernyi, de egy egész dobozzal jön majd hozzám! :))

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6495) Szinyák


Szinyák
őstag

(#6496) VTom válasza Dyingsoul (#6494) üzenetére


VTom
veterán

Ja, és Division benchmark @1440p :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#6497) bélanéni válasza Szinyák (#6495) üzenetére


bélanéni
őstag

Legjobb, leg-badass-ebb játék volt az E3-on. Szenzációs a hangulata. :DDD :R

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6498) Dyingsoul válasza Szinyák (#6495) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszi, közben kaptam priviben képeket Scomtól! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6499) KAMELOT válasza ScomComputer (#6489) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor még 1080-ra is felesleges váltani! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#6500) Reggie0 válasza Bird (#6488) üzenetére


Reggie0
félisten

2 ev mulva mar ugysem emlekeznek ra, hogy mit akartak es a papir fog donteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.