Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Redneck válasza fanti (#13200) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Köszönöm a meghívást! Ilyen frankó ajánlatra nem tudok nemet mondani, csakazértis arra járok még idén. 😆 Viszek én is valami jóféle házi vitamint, szeretem az ilyen banzájokat! :K Kolbász és pálinka fronton is gyászos a helyzet, néha úgy érzem. Sokan a mennyiséget választják a minőség ellenében. Gyulán 2 éve voltam utoljára, de nagyon jól éreztem magam, kedves emberekkel ismerkedtem meg.

A G4560-at azóta nem tudom kiverni a fejemből, tényleg jól sikerült! Én majdnem a GTX 1060-at downgradeltem, de fostosabb vagyok annál, jól jön az még. Most nagyjából 60-70%-át használom ki.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13202) Teaway válasza fanti (#13200) üzenetére


Teaway
veterán

Válaszd külön a házi pénztárat élelmiszerre és számítástechnikára. Így bármikor vehetsz kolbászt :D

Nincs itthon csokid??

(#13203) zsoika válasza fanti (#13200) üzenetére


zsoika
addikt

Sziasztok!
Egy pár gondolatot meg szertnék osztani veletek és kérdeznék is.
Televan fórumtárs írta korábban , hogy neki v-sync off -ban sem törik meg a kép ....hát nekem sem.
Az inno3d gaming OC telepítő lemezén található egy program (tuneit), amivel elvileg lehetne limitálni az FPS-t(advance modban....frame rate target)....de csak elvileg mert nem működik.
A v-sync alltali input lagot szeretném elkerülni és a VGA-t meg kímélni úgy, hogy szoftveresen a VGA -nál állítanám, limitálnám(75Hz-re).
Ti mivel csinálnátok?

Más: Nemrégen még egy Z77-es alaplappal 3,8-ra húzott i5 3470 em volt , de a 1060-as 50-60% között ingázott (BF3, BF4)....a CPU meg fel-fel ugrott 100%-ra. :(((
Na mondom ....itt az ideje venni egy i7 3770-est....ami meg is történt (3hete).
Na ekkor jött a fekete leves...az is 90% fölötti értékeket hozott! :Y (néha 100% is volt)
Teljes kétségbe esés és pánik lett úrrá rajtam.
Vírus és malware nem volt a gépen, ezeket rendszeresen ellenőrzöm és nem szokott ilyet találni.
Fogtam magam és újratelepítettem a win7-et----ta-damm--- varázsütésre minden a helyére került. CPU 45-55% (3770 4,1 GHz) és VGA 99% (v-sync off természetesen)

[ Szerkesztve ]

(#13204) Redneck válasza zsoika (#13203) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Én 4460-at cseréltem 4790-re de nem raktam újra a rendszert. Lesz időm nemsokára, és újrahúzom, de nem ezért. :K Az enyém csak a gyári órajelen megy (4 mag 3,8Ghz), de nem panaszkodom, így is jól muzsikál. Kíváncsi vagyok, ha újrarakom változik e valami.

Nálam v-sync nélkül törik a kép (szintén Inno3D Gaming OC), sajnos erre érzékeny vagyok. Csak a CS:GO és az UT megy v-sync nékül, azoknál mondjuk nincs ilyen problémám.

Teaway: Nem használta ki a 7600-at, és bár nekem is furcsa volt, ő úgy érezte ezt kell lépnie. :K

Mr. Csizmás: Igen én is tudom, de nálam a Win 7 64 bit nagyon bevált. Teszek egy próbát azért a 8.1-el! Fél nap tesztelést végülis megér...

juve600: Szeretnék Forzázni, de sajnos a Win 10 még nem győzött meg. :(

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13205) Mr.Csizmás válasza zsoika (#13203) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

BF4 alá legalább 8.1 kellene.

(#13204) Redneck win7 béta, RC, public, 8.1, most W10CU van fent, updateket nem naprakészen rakom fel, hanem saccra hetente-kéthetente, így elrontott patchnél van idejük kijavítani. eddig nem bántam meg a feljebb lépkedést egyiknél se. az új hardverek miatt meg muszáj újabb wint feltenni, hogy támogasson minden funkciót, és utasításkészletet.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13206) juve600 válasza zsoika (#13203) üzenetére


juve600
nagyúr

ez windows frissités egy vicc
szinte minden frissités után újra lehetne telepiteni a gépet ( win10) :W :W :W

(#13207) zsoika válasza Mr.Csizmás (#13205) üzenetére


zsoika
addikt

Miért?
Ultra beállítások mellett 2160*1080 75Hz stabil ....olyan 90körüli fps-em van

szerk: "Televan Akkor inkább már 2018 tavaszán a Volta. GTX1060 v2.0 nem kell.Majd kíváncsi leszek ha tényleg jön a GTX2060,hányan fogják jó árasítani a meglévő GXT1060 -s kártyájukat a v2.0 érdekében,hogy 10-20 fps -el többet kapjanak fullhd alatt.. Olcsóbb lesz a GTX1060 ha őszre hozzák a GTX2060. Amúgy ha igazak a egyik fórumtárs által "
Amikor vettem a 1060-ast(88000 Ft) és kereszt fiamnak meg az RX 480 4GB-ost(59990 Ft) ....azon gondolkodtunk/spekuláltunk , hogy ha kijönnek az RX 5xx akkor boóiztos olcsóbb lesz a 4xx......de nem így lett. Még jó ,hogy akkor megvettük.

[ Szerkesztve ]

(#13208) juliensorel válasza NandoXXL (#13199) üzenetére


juliensorel
senior tag

Alacsony fordulaton is rossz hangja van, de igazabol most, h a meleg miatt sokat nyitva az ablak ugyis elnyomja a varosi zaj, de este mar azert kevesbe.
Haz szellozes kapcsan az a baj, h egy 240es radiator melege fuj elorol a kartyara, oldal venti felrakasra nincs mod a s340 eliten, hazon belul probalgattam egy 90mm-es ventit ide-oda rakni de nem segitett. Jatek kozben 75-76 fokos egyebkent, tgnap azt mertem bf4 alatt. Tudom, h ez nem veszes, pont ezert irtam, h csak a hangja miatt cserelnék hutest a vga-n, nem a hofokok miatt.
Ebben a turboban dupla golyos csapagy van, mert ezt elvileg hosszu elettartamra terveztek nem pedig halkra...

(#13209) schottgun


schottgun
tag

Sziasztok!
FX-8350 mellé melyiket ajánlanátok? 1050 TI vagy 1060 3GB?
Ha nagyon minimális a különbség az olcsóbbat választanám.
Köszönöm.

(#13210) Redneck válasza schottgun (#13209) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Utóbbit, főleg ha van OC is az FX-en. Mondjuk attól is függ hogy melyik VGA-t mennyiért tudod megvenni.
Elég jól sikerült írás, segíthet a döntésben.

Gyengébb i5-öm volt, 1050Ti-ben gondolkoztam. Jó kis kártya, de az 1060 3GB jobb.

Szerk:
Az FX azért fog benne hagyni, főleg az erősen Inteles címek alatt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13211) Dr_Senkihazi válasza schottgun (#13209) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

nagyon nagy különbség van a 2 kártya között.1060 sokkal jobb.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#13212) NandoXXL válasza juliensorel (#13208) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Kénytelen leszel eladni elcserélni, ASUS-nál Ipon, Aqua komolyan veszik a matrica kérdését. Ha hangra mész kb. MSI Gaming, annál a kártyánál mentek a hangra legjobban stock beállításokkal (vannak más halk kártyák is, de jobban melegszenek). Strix-nél (3 venti) már hűtés profilt kell csinálni de úgy halk, mivel itt a hűtés teljesítményre mentek (stock se hangos), Innonak van még 3ventis hasonló kártyája, az Strixel egy szinten van tesztek szerint. Régebben a Raijintek Morpheus hűtése volt nagyon jó, csak hatalmas a ventikkel.

(#13213) Ciccuka válasza fanti (#13200) üzenetére


Ciccuka
veterán

Megjött az étvágyam, ahogy ezt így szépen leírtad. :)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#13214) Hauptmann válasza NandoXXL (#13212) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezt a melegedés buzulást nem értem meg. Nem mindegy, hogy terhelés alatt 65, vagy 70 fokos a kártya?

(#13215) zsoika válasza Hauptmann (#13214) üzenetére


zsoika
addikt

Hát ja ....főleg ,hogy inkább 60 az! :C (inno3D GAMING OC)

Adni az ilyennek egy "jó kis" AMD-t ;]
nekem ez a 1060-as az első "zöld" kártyám....mindig AMD-s voltam (az ára miatt), de sajna most azok gyenguszabbak (dx11-ben).
Soha nem volt ilyen hűvös és halk kártyám....az AMD-n mind sikított a venti. (és az asszony is mert a nappaliban játszok és Ő meg nem hallotta a "mitudoménmilyen" sorozatát)

[ Szerkesztve ]

(#13216) Hauptmann válasza zsoika (#13215) üzenetére


Hauptmann
addikt

Vagy még arra tudok gondolni, hogy faszméregetésnél fontos az pár MHz, amit visszavesz a kártya 70 fokon. :DDD

(#13217) juve600


juve600
nagyúr

giga G1 gaming egyedi ventiprofillal max 65 fok,hangja alig van

(#13218) Hauptmann válasza juve600 (#13217) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kár, hogy külön programmal kell szórakozni a saját ventilátor profilhoz. Szerintem alapnak kellene lennie, hogy ezt külső program nélkül lehessen módosítani.

(#13219) juve600 válasza Hauptmann (#13218) üzenetére


juve600
nagyúr

saját progijával megy,semmi bonyolult nincs benne,egyszer beállitottam ,ennyi,windows indulásakor indult a gyári progi is ,nem kell semmit kapcsolgatni

(#13220) Hauptmann válasza juve600 (#13219) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt én értem, de nem akarok semmilyen állandóan futó külső programot használni. Max. addig, amíg átírom a kártya bios-ának erre vonatkozó részét.

[ Szerkesztve ]

(#13221) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha már megy a ....... méregetés! ;]
MSI GTX1060 Gaming X gyári profil, 64C° és 800rpm.Nincs hangja.Nagyon meg vagyok vele elégedve. :K

Nagyon jó a 1060 -n.Egy kis off. tőlem: Ha a Volta is hasonlóan sikerül majd,akkor az AMD felkötheti a gatyáját,Mivel ebben az árkategóriában,nem lesz neki semmi új a Navi -ig.Az RX570/580 meg nem tudja majd tartani a frontot.AMD cpu terén nagyot alkotott,látszik Lisa Su keze munkája.Az RTG nem tud mit kezdeni,csak dumálnak a Vegáról,közben meg semmi kézzel fogható nincs.Mindenesetre kíváncsi leszek a Volta teljesítményére 100.000 forint körüli árszegmensben.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13222) juve600 válasza Televan74 (#13221) üzenetére


juve600
nagyúr

azért ezek a hőfoko játékfüggöek is sztem rendesen

(#13223) zsoika válasza Hauptmann (#13220) üzenetére


zsoika
addikt

Én pl. a 1060-ast+ a gépházban lévő 3db ventit és a CPU hűtő ventit is a Gigabyte alaplap progijával (easytune)szabályozom és monitorozom egyben....illetve saját profilt csináltam rá.
Csak így tudod precízen beszabályozni a ventiket....kellően hűtenek és "halkak" is egyben.

juve600: Ezt hogy érted? Ha nekem Pl. a BF4 AB -vel monitorozva a GPU used 99% végig és 61C....akkor az ,hogy tud (más játéknál) több lenni . Akkor is csak 99% -on tud menni nem ? :F

[ Szerkesztve ]

(#13224) Hauptmann válasza zsoika (#13223) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam a házban lévő 5 ventilátor potméteres szabályzóra van kötve, nem bohóckodom semmilyen külső programmal.

(#13225) zsoika válasza Hauptmann (#13224) üzenetére


zsoika
addikt

Aha! Az úgy az igazi! :C

szerk: És azok a PWM-es ventiket is tudják szabályozni? Nekem hőfok függően változik a fordulat.(talán a hátsó egyedül fix 1000rpm -es).
szerk2: Közben megolvastam, hogy nem (Rheobus Extreme)

[ Szerkesztve ]

(#13226) Hauptmann válasza zsoika (#13225) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem. De nem is látom értelmét. Ha melegebb van a házban a kívántnál, akkor picit tekerek a potméteren.

(#13227) juve600 válasza zsoika (#13223) üzenetére


juve600
nagyúr

ami BF4-ben 61 fok,az pl Red Orchestra 2-ben max 50 fok

(#13228) zsoika válasza juve600 (#13227) üzenetére


zsoika
addikt

Jó...oké, de gondolom v-sync bekapcsolva? (ezért annál a játéknál nem "kéri" a maxot)
Nem kukacoskodásból, de nem tök mind1, hogy milyen játékon teker a GPU maxon?!
Este ha hazaérek meglesem más játékkal is ....bár nem igazán van más játékom. (BF3, BF4, The Crew, Rainbow Six: Siege)

[ Szerkesztve ]

(#13229) juve600 válasza zsoika (#13228) üzenetére


juve600
nagyúr

nincs bekapcsolva a v-sync
egyik játék jobban tekeri a kártyát mint a másik ,ilyen egyszerű

(#13230) NandoXXL válasza Hauptmann (#13214) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nagyon nem mindegy egy stock beállítás alatt milyen a hőfok, fordulatszám, zaj amikor a cél csendes gép építése. Az se mindegy mennyi tartalék van még a hűtésben venti profilnál. Ezek nem átlagos igények, úgy hogy inkább ne szóljatok hozzá, ha csak ennyi telik tőletek 'melegedés buzulás'. Ha nem lenne szinte minden vga-nál már garis probléma a hűtés csere, rég custom hűtésem lenne, mint régebben.A topik célja az lenne hogy a kártyákról beszéljünk, nem flame, és a hülyeség.

(#13231) Redneck válasza zsoika (#13228) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Nekem is 60 fok alatt megy a Gaming OC (BF3-4, GTA V, UT), igaz idén még nem volt túl meleg, és ha minden jól megy klímám is lesz nemsokára.

A The Crew-ról szeretnék kérdezni, mert nagyot szívtam vele. Ha újrarakom a rendszert még egy utolsó próbát teszek. Vagy képtöréssel lehet vele játszani, vagy szaggatással, konfigtól függetlenül. AMD Phenommal és i5-tel is próbáltam, 750 Ti-vel.
Neked hogy megy, és milyen beállításokkal tolod?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13233) Hauptmann válasza NandoXXL (#13230) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem konkrétan Rád céloztam, de van itt pár arc a fórumban, aki a hőfokértékekre élvez, és aszerint szarozza le más kártyáját, hogy az övé 2 fokkal hűvösebb. A másik kategória az a zajfetisiszta. Megértem, hogy van, akinek fontos a halk gép, én viszont leszarom, mennyire zúg az összesen 9 db ventilátor (külön szobában van a gép, és rendes hűtéshez légmozgás kell, ami zajjal jár), és akkore jön pár gyökér, aki ész nélkül fikázza a kártyákat. Bár sajnos itt a ph-n, ez a mentalitás kb. mindenhol jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#13234) Redneck válasza Hauptmann (#13233) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Én nem erre hokizok, hanem a smooth játékélményre, de mindkét dolog fontos.
A hőmérséklet az élettartam és a házban található egyéb komponensek miatt. Ha fűt a VGA, és a házban melegebb lesz, lehet magasabb fordulatra kapcsol a többi ventilátor is.
A hűtés alap hangereje ha nappal nem is annyira, de éjszaka számít.

9 ventilátor? "(külön szobában van a gép, és rendes hűtéshez légmozgás kell, ami zajjal jár)"
Úgy könnyű, ha mellettem lenne biztos megőrülnék, annak már van szélhangja. :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13235) rumkola válasza Hauptmann (#13233) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R

(#13236) Hauptmann válasza Redneck (#13234) üzenetére


Hauptmann
addikt

5 a házban, cpu, táp, plusz a vga-n 2 db. Van hangja, az biztos, főleg, ha a Sharkoon Eagle-k megkapják a teljes feszültséget, egy porszívót is megszégyenít, de nem izgat. Tudom, szar a gépem. :DDD

(#13238) kolopele válasza Hauptmann (#13233) üzenetére


kolopele
nagyúr

Vízhűtés és minden megoldva :) Nincs zaj, nincs túlmelegedés. Mondjuk egy nem húzott proci meg egy egy kártyás rendszer nem hinném hogy csak zajosan hűthető le normális hőfokra. Amikor még egy sima 1080 - am volt egy 6700 - as procival szinte hangtalanul le lehetett hűteni úgy hogy se a proci se a kártya nem ment 60 fok fölé.

[ Szerkesztve ]

(#13239) Sir81


Sir81
aktív tag

Érdemes amazon.de-ről extreme kártyát rendelni? Garancia, javítás? Prime tagsággal amit aztán le is lehet mondani nincs postaköltség sem. Azért próbálkoznék, mert mindenki kedvenc bányászai teljesen tönkre vágták a hazai piacot és senki nem tudja, hogy ez a "röhej" meddig tart még...

(#13240) Hauptmann válasza Sir81 (#13239) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hát, a garancia szerintem problémás, Neked kell visszaküldeni saját költségen, ha van valami.

Manapság nem mennek nagyon tönkre a vga-k gariidőn belül, de az ördög soha nem alszik.

(#13241) Mr.Csizmás válasza Sir81 (#13239) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kihagytad az emagosat is? :DD

inkább menj pancsizni abból a pénzből, július/augusztus/őszig nem lesz semmi.... :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13242) Sir81 válasza Mr.Csizmás (#13241) üzenetére


Sir81
aktív tag

Miből gondolod hogy nem lesz? Ahogy láttam július elején azért fut még be cucc. Pacsi az lesz, nem kell aggódni! :K

(#13243) chopin42 válasza Sir81 (#13239) üzenetére


chopin42
őstag

Egész jó áron láttam rx 580-at is, kár, hogy 3-5 hét a szállítás (bár nekem nem sürgős). Kérdés, erre még rájön az áfa, ugye?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#13244) Dr_Senkihazi válasza Sir81 (#13239) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

én ott 308 euroért láttam,amire rájön még majdnem 10% áfa különbözet...

@chopin.."csak" az országonkénti áfa különbözet jön rá.

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#13245) Redneck válasza Sir81 (#13239) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Szerintem is felejtős, a leírt okok miatt. Figyeld a hazai üzleteket és rendelj másik típust, van több jó is. Attól hogy telesírod a topikot a gonosz bányászok bullsh*ttel, nem lesz VGA-d. Egyébként már nem hiszem hogy sokáig tartana, sokan rámentek.

Ne ragaszkodj ennyire az Extremehez, ha fontos hogy mielőbb legyen!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13246) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Le akarom írni a mostani kör utáni tapasztalataimat, érzéseimet. :D
Barátom rám ír, megyünk e egy reggeli kört? Mondtam neki, hogy a fenébe ne?! :DDD
Rangsorol. Társasági jár-unk 2k körül mozog. Nem profi, de azért nem is a noob szint.
Jött velünk egy Pudge. 1430-as battle pass szinttel! :Y Fel is rakott egy "kis" tétet, meg olyat is, amiért kapunk fejenként 750 pontot, ha nyer a csapat. Akkor már vérszemet kaptunk, hogy tudhat valamit, raktunk mi is 500-at fejenként. Egész jó nyeremény lett volna.
Na erre, egyik csapattárs, kiválasztja dragon knight-ot, és berakja magát az erdőbe. Ezért nem mentem erdőzni, mondom legyen. Aztán írja, hogy nem tud erdőzni dragonnal. Aztán jött az észosztás, mindenki hülye volt. Meg hogy Ő elmegy AFK-ba. Olyat feedelt. Az erdőben a creepek megölték párszor, de utána a csatamezőn is. Persze mi voltunk a noobok. Meg bla bla. Aztán egyszer sikerült megmentenünk, erre már írja is az ellenfélnek, hogy noob sniper, meg hasonlók. :D Elmondhatatlanul ideges lettem. Egyébként Ő meg 82-es szintű, 240-es battle pass szinttel.... Szóval nem értem. Honnan jönnek az ilyenek?
Persze buktunk, de merem állítani, hogy ha egy normális játékost kapunk helyette, akkor megnyerjük. Pudge jól tolta.... Szóval azt szeretném mondani, hogy sok ilyen meccset kívánok nektek is!!! :((( :DD
Ez a rangsorolt... Egy ideje már sima pub meccset megyek, csak a napokban kilépkedtek onnan.

Értem a csíziót.

(#13247) fanti válasza Redneck (#13245) üzenetére


fanti
addikt

Pedig a négy éves kislányomnak is nagyon tetszik az Extreme!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#13248) #57795584


#57795584
törölt tag

Srácok azt jól látom, hogy a gtx1050-ek olyan 35-45 ezer között vannak újonnan, a következő lépcső gtx1060 pedig a duplája? 80-85e alatt nincsen.. Ennyivel jobb, keresettebb, rosszabb az euródollár, vagy miért van akkora árkülönbség?
Most keresek vga-t, 1050-re mondták nekem hogy vegyem inkább a 60-ast.. De ennyiért :F Lejjebb fog ez menni, vagy mi történik?

(#13249) Trailblazer válasza Nuada herceg (#13246) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezt biztos, hogy ide akartad begépelni? :N Még az sem tiszta, milyen játékról beszélsz.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#13250) Od!3 válasza #57795584 (#13248) üzenetére


Od!3
tag

A kettő között ott vannak a 1050Ti-k olyan 50-60 ezer körül.

ASUS M5A99X EVO R2.0, AMD FX 6300 (1,26V 4,2 Ghz), Arctic Freezer Xtreme R2.0 borda+2x(12cm) Noiseblocker BlackSilent XLP, 16GB DDR3 HyperX Blue (1866Mhz), GIGABYTE GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB, Be Quiet! Pure Power 9 500W, 1TB Seagate HDD (7200RPM)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.