Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook laptop mod

Hozzászólások

(#31) cherockee


cherockee
aktív tag

azóta több forumon is jártam, sőt bontokat kérdeztem, még ausztiaiakat is. Mindenhol azt kaptam meg hogy a slot in dvdzés még nem igazán érett be, kevés a gyártó aki ilyent csinál (én csak a panasonicról tudok), talán csak az acer, és egy 2 toshiba gépbe kerül ilyen...
tehát ez a jövő zenéje (nekem ez se baj, mire nekem saját laptopom lesz...). Az is nagy baj modding témában hogy porvédelme szinte nulla egy slot in drivenak, és nem is illik minden gépházba gond nélkül. Gericomokba pl szépen belemegy, Phantom és Hammer szériákba (ausztriai szerviz tapasztalatai), de volt olyan ibm amiben nem cska az volt a gond hogy nem olyan fekete a fekete előlap mint a gép háza (ugye ez a true black és a dark grey közti különbség), és szinte világitott:).
A slim meghajto amugy elméletileg szabvány, de egy clevo házba ( a szervizes sajátja volt ez) belesüppedt kb 3 milit, érdekes látvány volt. De minden géppel mennek hiba nélkül a driveok.

egy dell forumon megemlitette egy fejlesztő is hogy a slot innel az a gond hogy nem zárt:D. tehát hogy szállitásnál baromira koszolódik. Szerintem csak hosszu távon, és akkor se jobban mint egy usb port.
Müködés közben pedig mint tudjuk a slot in előnye hogy a szél amit a forgatás kelt kifelé tolja a levegőt, ezért kellemesen pormentesiti magát. Ezt még valahol olvastam:).

feladásról szó sincs, inkább összeszedem az egész forumot egy összefoglalásba (igen unatkozom).

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook laptop mod
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.