Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad

Hozzászólások

(#4801) opeter87 válasza DiVaD (#4799) üzenetére


opeter87
senior tag

Szerintem elbírja simán.

zse014
Az E1 kifutó modell, ha találsz valahol akkor E1 mintsem CMC3.

[ Szerkesztve ]

(#4802) Anubris válasza Donbb87 (#4797) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem X3 van egy Y510P lenovo géphez ami két vid karival rendelkezik és i7 procival, tehát eléggé forrósodik játszáskor. A gép 15.6-os, tehát nem valami nagy mégis épp hogy ráfér a hűtőre, ha nem a touchpaddal szórakozol hanem egeret hazsnálsz akkor az elülről jövő levegőt megsem érzed, inkább a jobb szélen ha egeret használsz jön ki a hideg levegő de ez nálam azért nem zavaró mert a második videó kártya is jobb oldalon van ami néha felmelegszik így a kettő eléggé kiegyenlíti egymást. Kisebb laptophoz nem venném ezt a hűtőpadot mert akkor valószínűleg tényleg fúj a kezedre hideget előről is.

(#4803) Vermilion69 válasza Impressa (#4796) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Na visszaírt a bolt.. Gyártónál van azóta is, jövőhétre lehet meglesz.

(#4804) Impressa válasza Vermilion69 (#4803) üzenetére


Impressa
őstag

Bízzunk benne, hogy így is lesz. :K

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4805) Vermilion69 válasza Impressa (#4804) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Nem sietik el az tuti.. Kíváncsi leszek rá, hogy nem-e csak belökték egy polcra aztán visszaküldik majd, hogy "megcsináltuk"..

(#4806) King Unique válasza Vermilion69 (#4805) üzenetére


King Unique
titán

ki tudja... :DDD , de mi az, h gyártónál van, nagykerbe vissza, vmi európai CM márkaképviselet, v gondolom nem amcsiba küldték ki?
nekem egyszer samsung külső optikai meghajtómmal szórakoztak 1,5 - 2 hónapig, aztán adtak egy másikat, azt mondták új, bár a doboz is más volt, mint kellett volna :D , de nem volt utána gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#4807) Impressa válasza Vermilion69 (#4805) üzenetére


Impressa
őstag

Akár még az is lehet. :DD Bár nem ők ülnek rajta, hanem a forgalmazónál csücsül a szervizben, és használják. :D Nekem mikor a 3.0 pendriveot kellett cseréltetnem 2 hét alatt lerendezték.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4808) Ice-ozsé


Ice-ozsé
tag

Sziasztok!
Nekem egy HP ProBook 4720s gépem van, de oldalt van a hűtőnek a kivezetője 1. kép [2. kép]
Az én esetemben is lehet valami hűtőpadot venni?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#4809) tumikas


tumikas
csendes tag

Sziasztok!
Dell inspiron n5010-es alá melyik hűtőpad a legjobb a max. 10000 Ft-os kategóriában? Eddig egy Hama 12093-al próbálkoztam de nem vagyok vele elégedett.

(#4810) King Unique válasza Ice-ozsé (#4808) üzenetére


King Unique
titán

Alul nincs is semmilyen szellőző, teljesen zárt az alja :F Mert, ha igen akkor nemtom egyáltalán van e értelme hűtőpadnak, nem sok szerintem :N

(#4811) Ice-ozsé válasza King Unique (#4810) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Igen erre gondoltam én is, mert csak oldalt fújja ki a levegőt.
Annyi előnye van, hogy ugyebár ha az alján lenne akkor nehezebben tud szellőzni mert rajta van a gép. így viszont oldalt soha nincs semmi. :)

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#4812) King Unique válasza Ice-ozsé (#4811) üzenetére


King Unique
titán

Hát akkor felesleges hűtőpad, v nemtom létezik e ilyen kialakításra, szerintem nem. :K Bár elvileg egy nagy ventis, v egy Coller Master U2/U3 modellnél, ha ventiket kitéve szélére, felfelé odafújja levegőt, az jelent e neki vmit, lehet nem...
Annyira melegszik a noti amúgy?

(#4813) Ice-ozsé válasza King Unique (#4812) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Melegedni nem is, mert max 75-80 fokig megy fel de az már a plafon.
Inkább az, hogy néha egy kicsit hangos.

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#4814) Ice-ozsé válasza Ice-ozsé (#4813) üzenetére


Ice-ozsé
tag

Az is lehet, hogy egy tisztítás és egy pasztázás ráférne. :K

★ Az idő pénz. ★ A pénz beszél, a kutya ugat. ★ Amelyik kutya ugat, az nem harap. ★ Ebből következik, hogy az idő nem harap. ★ De akkor minek van neki vasfoga? ★

(#4815) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy 14"-os Fujitsu LH532-höz milyen hűtőpadot tudnátok javasolni? Szempontnak csak a csendességet tudom mondani. Illetve jó lenne, hogyha minél olcsóbb lenne.

Előre is köszönöm a válaszaitokat.

Üdv.

(#4816) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Üdv!

17"laptophűtővel van valakinek tapasztalata?

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#4817) DJ. Ru$y válasza Kom-ancs (#4816) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

CM Notepal U Stand van a gépem alatt, ami nem egy kis darab és így is tökéletesen bírja és elfér rajta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4818) Kom-ancs válasza DJ. Ru$y (#4817) üzenetére


Kom-ancs
tag

Rá is néztem,elég szimpatikus,hogy dönthető.Az alján lévő ventillátorokat lehet máshová is rakni vagy fix helyük van?

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#4819) DJ. Ru$y válasza Kom-ancs (#4818) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Oda teszed ahova a kábel engedi, szerintem elég jól helyezhető. Nézz meg egy unboxing videót youtube-on úgy teszi fel ahova éppen esik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4820) Kom-ancs válasza DJ. Ru$y (#4819) üzenetére


Kom-ancs
tag

Kösz a segítséget,meg is rendelem a héten. :R

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#4821) Willie válasza Willie (#4815) üzenetére


Willie
őstag

Erre valaki? :) :B

(#4822) Impressa válasza Willie (#4821) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
olcsón a CMC3 egy bevállalható pad lehet szerintem, vagy esetleg az X3. :) bár az utóbbi pad jó pár centivel nagyobb, ami zavaró is lehet számodra.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4823) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

segitsegeteket szeretnem kerni.
Sony Vaio SVS1512 - hoz milyen hutot ajanlanatok?

mert a laptop aljan ugye nincs nyilas csak a zsaner reszen, felul. mely hutovel lehetne huteni?

koszi! :R

markbellus.hu 

(#4824) Willie válasza Impressa (#4822) üzenetére


Willie
őstag

Szia!

Köszönöm a válaszodat! :) Akkor a CM padjait érdemes nézegetni? :) Esetleg van még más jó márka?

Üdv.

szerk.: A CMC3 szimpatikus, az ára is elég baráti 2400 Forintért. De a 700RPM mire elég? Azt viszont gondolom, hogy kb. semmi hangja nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#4825) Impressa válasza Willie (#4824) üzenetére


Impressa
őstag

A legtöbb CM pad elég jó áron kapható, ezért is szoktuk inkább ezeket ajánlani. Természetesen a Zalmannak, és a Thermaltaknek is vannak padjai, de azok más árszegmensben találhatóak. ( drágábbak )
Mivel 20 cm-es ventije van, nem kell hozzá a magas fordulatszám, hogy a légszállítása "elengedő" legyen egy gép hűtéséhez, emiatt is csendesebb, de hangtalan azért nem lesz. :) Szívesen ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4826) Mc' válasza Impressa (#4825) üzenetére


Mc'
csendes tag

Hali!

Dell N5110-eshez mit ajánlanátok?
Nézegettem az Evot, E1-et és az U2-t.
A leghatásosabbra lenne szükségem, mindhárom belefér a keretbe.
Ilyen a laposom alja:
http://techkalauz.hu/userfiles/DSCF4641.JPG

Üdv,
Mc

(#4827) opeter87 válasza Mc' (#4826) üzenetére


opeter87
senior tag

Ha találsz még valahol akkor E1, utána a sorban CMC3/U2 (Plus) esetleg U3.

(#4828) zomi1


zomi1
csendes tag

Sziasztok!

Packard Bell TK85-höz milyen hűtőt javasoltok?
Azért kéne mert komolyab játékok esetében nagyon fel tud forrósodni, leáll.
Egyébként ilyen az alja:

(#4829) mr.tejjfel


mr.tejjfel
tag

Üdv.

Mivel a Zalman nc2000(szerintem az egyik legjobb noti cooler) mellé kellett még egy hűtő:
Egy Mediatech heat buster 2 hűtőt vásároltam (kb 1,9k).
Nem olvastam jókat erről a termékről, de ennyi pénzért egy próbát megért:)
Ha nem lett volna hibás(iszonyat módon zörgött a venti) nem szedtem volna szét, de így nem volt más választásom(Több pénzbe került volna visszavinni ,majd az az újért elmenni, mint amennyit az egész ér).
Venti kiszerel, régi 12cm ház/táp venti becsavaroz és voilà, Előnyök:
-Nincs idegesítő kék fény:)
-Csendesebb
-Szerintem több levegőt is szállít
-Javítja a kézügyességet:)
-Kis kreativitással a ventit/ventiket(1 12cm vagy 2 kisebb) oda lehet tenni, ahol a noti szellőzői vannak-->Jobb hűtés:)

Hátrány:
-Ha nincs felesleges venti, venni kell(nem éri meg)
-Ha a venti, de nem megy el 5V-ról, venni kell(megint csak nem éri meg)

Ui: Persze jobb lett volna, ha már eleve egy jó példányt fogok ki, de ennyi pénzért megérte:)

(#4830) Rocdoll4


Rocdoll4
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Acer Aspire V3-571G-736b4G1TMakk
(http://acer.com.au/ac/en/AU/content/model/NX.RZNSA.007)

gépem és szeretnék hozzá venni 1 ventilátoros padot, de nem értek a dologhoz, és szeretnék segítséget kérni tőletek milyet vegyek, ami méterben is jó + jól hűti a gépet.

Köszönöm a segítséget.

(#4831) MNorbert92


MNorbert92
csendes tag

Szevasztok!
Érdeklődni szeretnék hoyg valakinek van tapasztalata a CM NotePal LapAir hűtőpadról ? HP Probook 4540s-hez használnám aminek ilyen az alja :

CM-en belül melyek azok amelyek jók , halkak és viszonylag olcsók ?

[ Szerkesztve ]

(#4832) opeter87 válasza MNorbert92 (#4831) üzenetére


opeter87
senior tag

4540s-nek milyen a hűtése? nekem volt 4530s és annak nagyon-nagyon jó volt a hűtés, kb. nem is használtam vele hűtőpadot.

Egyébként ez a gép alá semmilyen padot nem ajánlanék, mert érdemben semmi nem fogja hűteni.

(#4833) MNorbert92 válasza opeter87 (#4832) üzenetére


MNorbert92
csendes tag

köszönöm válaszod :)
viszont barátnőmnek Acer Aspire 5750G notija van és mondta hogy szeretne alá hűtőpadot , ilyen MS mehet alá amit előbb említettem ? vagy milyet ajánlanál ?
Alja ilyen :

[ Szerkesztve ]

(#4834) opeter87 válasza MNorbert92 (#4833) üzenetére


opeter87
senior tag

Az általad említett Lapair mehet az Acer alá, de ajánlott hűtők még a Cooler Mastertől: CMC3/E1/U2/U3

(#4835) Kope91


Kope91
csendes tag

hali!

egy ilyen coolert vettem a napokban :
http://www.coolermaster.com/product/Detail/mobile/laptops_and_ultrabooks/notepal-xl.html

az a kérdésem lenne, hogy az
micro USB for external power (USB 5V DC), oda milyen csatlakozót lehetne dugni, ahogy nézegettem olyan kell, mint ami telefonomhoz is van

kérdés hogy akkor annak a végét is elég a gépbe dugni vagy ezt inkább hálózatról vagy tök mind1,
rem vki tud rá vmi választ, mivel sehol nem találtam hozzá leírást, használati utmutatóban sem volt semmi sok

(#4836) opeter87 válasza Kope91 (#4835) üzenetére


opeter87
senior tag

Én eddig minden hűtőt a laptopról hajtottam, így szerintem nyugodtan adhatsz neki áramot a gépről.

(#4837) Impressa válasza Kope91 (#4835) üzenetére


Impressa
őstag

Két USB csati van rajta, egy mini és egy micro. A minibe kell dugnod a tápot, de a micro-ból viszont ki tudod venni a telefon töltésére, ha szükséges. De lehet fordítva is, mivel le vannak párhuzamosítva a csatlakozók szerintem. A padra egyszerre két különböző (eltérő) áramforást ne csatlakoztass ( noti + külső adapter ) :N

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4838) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Acer Aspire 5750G-hez kellene egy normális hűtőpad, de sorban csak olyanokat találok, aminek a közepén van egy dögnagy ventillátor. Laptopomnak a gép bal oldalán helyezkedik el ventije.

Ilyen az alja:
[link]

[ Szerkesztve ]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4839) opeter87 válasza lostprophet (#4838) üzenetére


opeter87
senior tag

Cooler Master U2/U3 oda teszed a ventiket, ahova akarod.

(#4840) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Köszönöm szépen! Csak a szememet nem szúrta ki, hogy az előbb pont ezt kérdezte valaki más is :DDD

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4841) King Unique válasza Kope91 (#4835) üzenetére


King Unique
titán

Ezt nézegettem én is korábban, már úgy látszik kapni is :C
Nekem E1 volt, arra aszem 91.5 CFM volt írva, meg 800 RPM, erre mennyi , illetve elülső "kézszárítóján" még mindig tolja eléd a hideg levegőt :F

(#4842) Impressa válasza King Unique (#4841) üzenetére


Impressa
őstag

89.8 CFM és fordulatszám-szabályozós 600-1000 rpm, a kézszárító a képek alapján még mindig meg van. :U

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4843) ates85


ates85
tag

Sziasztok!

Egy Dell Inspiron 7720 notebookhoz keresek egy hatékony hűtőt.
Most teszteltem Prime95-tel és RealTemp-el és pár perces max terhelés után 83°C-ig melegedett fel a proci.
Eléggé soknak találom ezt az értéket.
Amúgy egy jó notebook hűtő mennyivel képes csökkenteni a hőmérsékletet?

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#4844) King Unique válasza Impressa (#4842) üzenetére


King Unique
titán

Ezek most a gyári adatok, mert azt én is tudom, v ami a dobozán van :F E1 is hitalosan 600 rpm, 89.8 CFM, de dobozon 800 rpm, 91.25/ 5 volt.

(#4845) Kom-ancs válasza ates85 (#4843) üzenetére


Kom-ancs
tag

Üdv!

Én egy CM Notepal U Stand padot vettem a 7720-am alá DJ. Ru$y ájnlásával.Nagyon csendes ventik vannak benne,bár egy kis hangot megbocsátottam volna a nagyobb hűtés teljesítményért.Játék közben(black ops 2,van helsing)max 68C° volt eddig a gpu.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#4846) rerebere válasza ates85 (#4843) üzenetére


rerebere
tag

Szia. Nekem dupla vinyo van benne, jatek kozben 60 fokos volt a vinyo, gpu 85 kornyeken
Most Notepal U3-at hasznalok es 40 fok fole meg nem ment a vinyo 60 fole pedig a gpu.
Annyi a baj, hogy szvsz nagyon megemeli a lapost a 3. Venti miatt.

[ Szerkesztve ]

(#4847) szabeska


szabeska
addikt

Hali! hozzá ( HP EliteBook 8530w ) szeretnék valamilyen hűtőpad ajánlatot, ölben, ágyban, asztalon is használom. Köszönöm!

F1

(#4848) opeter87 válasza szabeska (#4847) üzenetére


opeter87
senior tag

Ölben/ágyban Cooler Master Infinite EVO ami eddig a legtöbb embernek bevált itt a fórumon. Ennyire melegedős egy EliteBook?

(#4849) szabeska válasza opeter87 (#4848) üzenetére


szabeska
addikt

Melegedős játék közben :) Köszi :)

F1

(#4850) Swaily001


Swaily001
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tudnátok ajánlani Acer Aspire 5738ZG laptophoz egy jó minőségű hűtőpadot? Asztalon és fotelben is sokat használom. Árban max. 8000Ft körüli összegre gondoltam.
Viszonylag kis megterhelés mellett (filmnézés) is 78C°-on fől szegény, nyáron játék közben majd kigyullad... :F
Ebben az esetben az egy nagy ventis, vagy a több kicsi ventilátoros hűtő a hatékonyabb?

Így néz ki az alja:

http://kepfeltoltes.hu/view/131016/Acer_Aspire_5738zg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/131016/Acer_Aspire_5738zg.01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bármilyen gazdaságos ötletnek örülnék. Előre is köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.