Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad

Hozzászólások

(#6001) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!
2540p-hez,(12") dokkolóval milyen hűtőpadot ajánlanátok?
a melegben DLNA szerverként sajnos megfagy a nagyobb melegekben.. amúgy semmi gond vele:(
a dokkoló ilyen kialakítású: [link] szóval nem zavarna be a hűtőpadnak, viszont el kell férnie a hűtőpadon a dokkolónak is a kis géppel együtt)

[ Szerkesztve ]

(#6002) NTonee válasza eastsider (#6001) üzenetére


NTonee
veterán

hát ha a nagy melegben fagy, akkor az jó, nem? :))
Takarítva, pasztázva mikor volt? Annyira nem szalonnasütő az a gép, hogy ilyen problémái legyenek. Néztél proci hőmérsékletet? Ha tényleg szükséges, akkor a dokkoló miatt jó nagy kell. Notepal U3?

[ Szerkesztve ]

(#6003) eastsider válasza NTonee (#6002) üzenetére


eastsider
nagyúr

ujrapasztazom, meg kifujatom, aztan megnezem mi lesz..
amugy i7 van benne, es nagyon pici a haz, sose volt valami huvos.. mondjuk csak most lett igazan hasznalva a hw a DLNA miatt..
illetve a dokkolo is pont oldalrol, a kifujo venti feloli oldalon csatlakozik..
itt latszik oldalt a racs, a kioldo gomb alatt: [link]

(#6004) SunMount3r válasza eFeMeR74 (#5805) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát ez a Deep Cool N1 egy nagy darab irgumburgum, vacak :(( ... Konstrukcióhibás, vagy legalábbis nekem sikerült két ugyan olyan rossz darabot kifognom egymás után.

Írtam itt korábban, hogy nemrég be kellett adnom gariba, mert bizonyos időközönként elkezdett berregni, kelepelni. Ma kaptam meg a cseredarabot ami még rosszabb. Ez már konstans, állandóan berreg. Ha nagyon ügyesen pozicionálom rajta a notebook-ot, akkor kevésbé hallhatóan, de bőven meghaladja a leírásban szereplő zajszintet. Hibás a konstrukció: ha leveszem a notebook-ot és csak a tenyeremmel takarok ki a hűtő felületéből egy darabot, akkor már hallani, hogy berregésbe kezd a venti. Harmatgyenge, mondhatom. Le se kell nyomnom a felszíni rácsot (ami amúgy is lehelet könnyen horpad), elég ha akadályozom a légáram útját.

Elvileg ilyen (és tk. bármely) hűtőnél, max. a légáramot és a ventilátor pengék susogását lenne szabad hallani, de ezek ehhez a berregéshez képest elenyészőek.

Viszem vissza a második példányt is, remélem rugalmasak lesznek és felajánlanak valami másra való cserét -bár nem tudom ilyen esetekben hogy megy ez-. Papíron nagyon csábítóak az adatok a légszállítás és a zajszint is, ez utóbbival viszont a gyakorlatban komoly problémák vannak. Lehet mondani, hogy csak én vagyok a szerencsétlen és pont kifogtam egymás után két rosszat, de még egyszer nem szívok végig több, mint 3 hetet a gariztatással -ráadásul a kánikula kellős közepén-, hogy utána adjanak még egy ilyen elfuserált N1-et. Úgy tűnik kénytelen leszek még ráfizetni is, ha egy hasonló tulajdonságú hűtőt akarok -most már biztosan- a Cooler Master kínálatából...

[ Szerkesztve ]

(#6005) SunMount3r válasza SunMount3r (#6004) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A félre értések elkerülése végett: nem okolok érte senkit (kivéve ezt a bizonyos gyártót).

Most ezeket nézem majd helyette: CM NOTEPAL A200, NOTEPAL X-SLIM II. Mindegyiknél megvan a 70CFM (több is). És nem ez a gagyi, vékony, apró likacsos fém rácsos (vagy inkább hálós :F ) megoldás, hanem rendes masszív alu felületük van. Különösen a NOTEPAL A200 tűnik jónak, persze kérdés, hogy ezek a nagy, de ritka lukak mennyire jól/csöndesen engedik áramlani a levegőt...

(#6006) eFeMeR74 válasza SunMount3r (#6005) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Sajnálattal hallom :( Én a munkagépemen használom ami azt jelenti, hogy állandóan be van kapcsolva (0-24) a 8 éves A300 Toshibam :) alatta a N1 amit észre sem veszem, hogy müködik 44C° tartva a procit.
Esetleg lehet tudni, hogy hol vetted? Mivel sajnos minden kinai és a másolatnak is van másolata :)
Elég sok ember használ a környezetembe és senki nem panaszkodott mivel észre sem lehet venni, hogy mükxik. Úgyan kicsi de van rá esély, hogy rossz darabot fogj ki, de 2 x azt már nem. Lehet kiszurásból kaptál rosszabbat mint a régi volt :)

Csak kiváncsiságból levettem a venti fordulatát min. és 56C° lett a proci :))

Sok sikert az új hűtőhőz.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#6007) SunMount3r válasza eFeMeR74 (#6006) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mostanra jelentősen javult a helyzet, már csak akkor csinálja néha, ha elmozdítom valamerre, de pár perc alatt meg is szűnik. Ill. részben lehet nem veszem észre mikor előjön, mivel rendszerint szól a zene, miközben a noti előtt ülök. Ha majd megint több oldalas Word doksikat fogok szerkeszteni csendben, lehet újból tapasztalom (de remélem nem). Lehet részben bejáratódott, vagy megszokta a notim nyomáspontját, vagy a fene tudja, de most elfogadható a helyzet, remélem így is marad... :K

Minden esetre tartom amit a konstrukcióról írtam, vagy legalább azt, hogy ez a kelepelés amit produkál(t) nem normál...

[ Szerkesztve ]

(#6008) szilchi


szilchi
őstag

Szèp estèt.Szert tettem egy règi Albacomp gèpre,C2D 1,6 Ghz+7300 go,ami igem csak melegszik.Kitakarítottam,újrapasztáztam.De most is terhelèsnèl maxon megy a ventilátor ès így is 80 körüli a CPU és 85 a GPU ha videót nèzek vagy règebbi játèkkal játszom.Egy hd videót elindítok,akkor le is fagy a gép.Egy 17"-os gèpről vam szó.Milyen hűtőpad lenne jó neki?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#6009) whited válasza eastsider (#6001) üzenetére


whited
addikt

Szia Máté ! :)
1 CM SF-17 nem lenne jó ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6010) andronymus


andronymus
tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy egy Lenovo y50-70 gép alá milyen hűtőpadot tudtok ajánlani elérhető áron?
Asztalon szoktam használni és ágyban.
Ezeket néztem:
Enermax Aeolus Pure
ThermalTake CLN0015
Zalman ZM-NC3000S

ThermalTake elég szimpatikus a fogószél miatt de Enermax és a Zalmant jobb márkának ismerem.

Válaszotokat előre is köszönöm:)

(#6011) hunterrop8


hunterrop8
csendes tag

Sziasztok,

Ehhez milyen hűtőt ajánlanátok?

Köszi! :)

(#6012) .:ZS:.


.:ZS:.
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg mik az ajánlott, jó hűtőpad típusok? Nekem egy Dell Inspiron 3521 alá kéne: [link]

Jelenleg egy Cooler Master Notepal U2 van alatta, de ez egy rakás szar! Az elejétől fogva nagyon hangos volt, mert időközönként ilyen ciripelő hangot adott ki magából, hiába igazgattam meg a rögzítést, és már egy venti tönkre ment benne, szét is kellett vágnom, hogy a maradék egyet használni tudjam :W . Szóval nekem ez óriási csalódás volt, ez helyett kéne valami normális. Előre is köszi!

(#6013) pw12345


pw12345
aktív tag

Üdv!

Vettem egy ilyen 3 venyás, nyugdíjas vásári, kék LEDes plexi hulladék hűtőpadot, mivel erősen fűtött a laptopom.
Van valami tapasztalat ezzel, hány percig tart egy ilyen, mielőtt leégeti az USB vezérlőt :F

(#6014) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Egy Dell Latitude E5520 gépem van, utólag lett belerakva egy i7 2640M. Az elmúlt pár hónapban sajnos nem bírja a terhelést, ha több programot és használok, és mondjuk 1-2 böngésző fül is meg van nyitva, akkor gyakran lekapcsol a gép. 2 hete újrapasztáztam, kicsit javult a helyzet, de azért még mindig lekapcsol néha.

Van alatta egy CM Notepal Ergostand. Van valami ötletetek, hogy mit tehetnék még? Esetleg ha leszedném a gép aljának bukolatát, akkor javulna kicsit a helyzet (nem cipelem túl sokat). Vagy ezt inkább hagyjam, mert sok por kerülhet a gépbe?

Előre is köszi

(#6015) anonimus25


anonimus25
tag

sziasztok egy kérdésem lenne a hűtéssel kapcsolatban.hogy ezekből lenne olyan ami külső adapterről működtethető?így nem foglalna usb helyet el a gépen mivel nem sok van rajta sajnos.a gép típusát meó után ha kéritek leírom szívesen,esetleg tudtok hozzá ajánlani valami jó hűtést.de meló az meló :D

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#6016) skatebab válasza petyus_ (#6014) üzenetére


skatebab
tag

Hali!

Kérdés hogy mennyi a terhelés (játék alatti) cpu fok?
Én is szervízfedél nélkül használom és eléggé érezhető a különbség.
ill. ennek 35w a tápfelvétele.
s végül ugye van benne turbo boost mode is,be van-e kapcsolva ,ez is eléggé megnyomhatja a fokokat.

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6017) petyus_ válasza skatebab (#6016) üzenetére


petyus_
senior tag

90 fok körül van terhelés alatt, de mostanában kikapcsolok minden felesleges programot, amire nincs közben szükségem. Előtte ment közben a youtube, azzal 90-100 között ingadozott, gondolom amikor kicsit jobban átlépte a 100at, akkor kapcsolt le a gép.

De megnézem most, hogy a fedél nélkül mennyi lesz a hőfok.

(#6018) petyus_ válasza petyus_ (#6017) üzenetére


petyus_
senior tag

Most, hogy levettem, 80-90 fok között van terhelés alatt, lehet akkor hagyom így. Esetleg az nem lenne elég, ha a ventilátor feletti rácsot kicsit "megritkítanám" ?

(#6019) skatebab válasza petyus_ (#6018) üzenetére


skatebab
tag

nos nem érdemes hozzányúlni a hűtőpadhoz,a kialakításuk pont erre lett tervezve.
a legnagyobb terhelés alatt kellene csak 90 fok körüli értéknek lennie,alapon meg kb 45-50°
mi volt az elöző cpu-d?

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6020) petyus_ válasza skatebab (#6019) üzenetére


petyus_
senior tag

Én már ezzel a CPUval vettem a gépet, úgyhogy nem tudom előtte milyen volt/milyen hőmérsékleten működött.

Terhelés nélkül amúgy nem éri el az 50 fokot sem, ha megvan nyitva több böngészőfül, meg fut 1-2 program, akkor ilyen 50-55 fok körül mozog, teljes terhelésen 90-100 fok, de mostanában 1-2 programot inkább kikapcsolok amikor használom, így csak 90 körülre megy fel.

(#6021) Logan1212


Logan1212
tag

Sziasztok!
Asus g771-es alá keresnék hűtőt, mivel Asusék kicsit szűkre vették a beömlőket( egy darab nincs :D)

Szerintetek érdemes egyáltalán alá pad? Ha igen akkor milyen?
Köszi
szerk:
(Ami a közepén van beömlő az csak a M.2 SSD fölötti szellőző belül nincs átjárhatóság semerre)

[ Szerkesztve ]

(#6022) skatebab válasza Logan1212 (#6021) üzenetére


skatebab
tag

hali
nos látom hogy csak hdd s ram van a kis fedlap alatt..
mondanám hogy vedd le a komplett hátlapot de akkor meg gumitalpad sem lesz..
kérdés mennyi az annyi? fokok ^^

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6023) Logan1212 válasza skatebab (#6022) üzenetére


Logan1212
tag

Hali!
Ha csak cpu-t terhelek 100%ra akkor kb 45 másodperc és már lassítja magát. 85foknál van a küszöb.
Csak proci terhelésProc+gpu

(#6024) skatebab válasza Logan1212 (#6023) üzenetére


skatebab
tag

85 fok fullnál az még nem vészes egy i7nél,mivel nagyon zárt be sem jut a levegő,viszont egy passzív hűtőpad is már érhet valamit /a fémrácshoz érve/,de a gumitalp kitartja szóval...
lehet Jobban jársz szakszerű helyen kitisztíttatással, újrapasztáztatással ezt megtéve minden évben

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6025) Logan1212 válasza skatebab (#6024) üzenetére


Logan1212
tag

85 fok az nem full terhelés hanem ott visszafogja magát(throtllingol), nem kicsit, gyakorlatilag 40%-al visszaveszi a teljesítményét a proci, a vga is visszavesz.
A baj hogy a gép alja műanyag, csak a kijelzőfedlap fém , és a billentyűk között.
Tisztítás, meg paszta talán annyira nem esedékes még, mivel 5 napos a gép. :F

(#6026) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Dell inspiron 7720 se laposhoz szeretnék új hűtőpadot. Most egy Cooler Master L1-et használok, de a kritikus helyet pont nem fedi eléggé. Legfontosabb a középső, és a pirossal jelölt nyílás a zöld helyen az is elég, ha éppen nincs takarva.
Árban egyenlőre minél kevesebből szeretném megúszni, de 9-10 fölé már nem szeretnék menni.
Most a CM Notepal U2 Plus-t néztem ki, de kicsit aggódom a mérete miatt, viszont az U3 már árban sok lenne.

(#6027) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Most az X6 itt elég jó árban van.

(#6028) Jozsusz


Jozsusz
csendes tag

Sziasztok! :)

Acer NV7 592 i7 variánshoz milyen hűtőpadot ajánlotok? Egy nagy teljesítményűre lenne szükségem, hogy nyáron is problémamentesen dolgozhassak, illetve alkalmanként játszhassak vele.

A válaszotokat és segítségeteket előre is nagyon köszönöm! :)

(#6030) NTonee válasza etejedu (#6029) üzenetére


NTonee
veterán

ha odaülsz a gép mellé és fújkálod, szerintem még annak is több értelme lenne.

(#6031) etejedu válasza NTonee (#6030) üzenetére


etejedu
őstag

Volt egy sanda gyanúm! :D

[ Szerkesztve ]

(#6032) Hyper84


Hyper84
csendes tag

Sziasztok
Segítsetek kérlek:

A problémám a következő:

Alapjáraton ha semmilyen komolyabb megterhelés nem éri a processzort is 3,2 - 3,3 GHz üzemel, ami már bőven a meghatározott alap 2.8 GHz túl van. Ezt a csatolt kép is jól mutatja, hogy túlhajtásba van 18-21%-al. Úgy gondolom ez annyira nem oké így, attól független, hogy így is van hirdetve a processzor, hogy 2.8-3.4-ig üzemel, oké, de folyamatosan???
Viszont a másik és komolyabb probléma, hogy nagyobb terhelésnél (Maffia 2, Battlefield 4), random idő után leáll a gép teljesen, gondolom eléri a kritikus hőfokot a proci, mert olyankor már mért az Aida 93 fokot is. De folyamatosan 85-9x között mozog a hőmérséklet, gondolom 95-100 fok körül lehet a kritikus pont mikor már kikapcsol.
Az összes drivert és kiegészítő szoftver feltelepítettem. A hűtő megy alapjártaton 40 fokos a proci és 2500 RPM a venti. Terhelésnél 3500 RPM de akárhogy küszködik, nem bírja hűteni a rendszert eléggé. (Vettem egy hűtőpadot, de ez még a folyamatos 3.2-3,2 GHz üzemelést nem fogja megoldani.)

Írtam az Asus ügyfélszolgálatra, ahol rögtön azt javasolták, hogy küldjem vissza garanciába a gépet, viszont nem szeretném feleslegesen megjáratni, ha esetleg nektek lenne bármi ötletetek tapasztalatotok ami segíthet azt nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Csabi

(#6033) concware


concware
tag

Sziasztok!

A következő dell laptophoz milyen laptop hűtőt vegyek szerintetek:
[link]

Ha nem romlik a laptop hűtése, jó lenne ha dönthető lenne.

Eléggé brutális módon terhelem a gépet és 60-70 fokra is felmegy sajnos. Múlt héten meg is ijedtem, mert ki is kapcsolt, azt hittem elfüstölt. A brutális terhelés azt jelenti, hogy webfejlesztőként dolgozok vele és két virtuális gépet is futtatok rajta.

Előre is köszönöm!

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#6034) NTonee válasza concware (#6033) üzenetére


NTonee
veterán

,,Eléggé brutális módon terhelem a gépet és 60-70 fokra is felmegy sajnos"
Van egy jó, de egyben rossz hírem is. A jó, hogy a 60-70 fok teljesen normális, semmi baj nincs ezzel. A rossz viszont, hogy így valószínűleg máshol kell keresned a kikapcsolás okát.
De azért tedd fel pl a hwinfo nevű programot, indítsd el a gép bekapcsolásakor a progi sensor ablakát, tedd le kicsibe és végezd a dolgod. Néha pillants rá az értékekre (CPU, GPU max hőfokok) és ha tényleg 70 körül megáll, akkor más lesz a gond.
Egyébként egy CM Notepal U3 lenne a legjobb, viszont ritka és még drága is sajnos.

(#6035) Hakuryuu


Hakuryuu
csendes tag

Sziasztok milyen hűtőt ajánlanátok egy chiliGreen franc tudja milyen noname laptophoz? deepcool multi core x6-ra vagy thermaltake massive v20ra gondoltam esetleg jó lenne valamelyik? Esetleg valami jobb hasonló árban

[ Szerkesztve ]

(#6036) skatebab válasza Hakuryuu (#6035) üzenetére


skatebab
tag

Hali

árban van 1-2 cooler master hasonló légszállítással pl.,de mivel elég kis szellőzők vannak a gépeden lehet érdemesebb lenne egy "variálható ventis" hűtőpad (1-1 ventilátor) az adott 2 helyre.
pl.: Cooler Master Notepal U2 PLUS
CM Notepal U3 amit előbb említettek
érdemes itt is szétnézni hardveraprón és találni lehet olykor jó kis darabokat!

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6037) TeebyKay


TeebyKay
őstag

Sziasztok!

Egy Asus G550jk laptop alá érdemes-e és ha igen milyen hűtőt venni? Tudtommal sokat nem segítenek, de szegény i7-es proci folyton el akar olvadni benne ami miatt meg visszaesik a teljesítménye. Ezekből a padokból létezik viszonylag halk?

(#6038) Belus87


Belus87
csendes tag

Csak azt lenne jó tudni, hogy a Notepal széria befújja a friss levegőt, vagy elszívja a meleg levegőt?

Mert az én gépem oldalt fújja ki a meleget, alulról meg szívja be a frisset. Tehát ha a Notepal elszívja a meleget, akkor nem megyek vele semmire. Kivéve, ha nem fordítom meg a ventiket, de akkor meg már gányolni kellene.

Nekem Asus X555LB gépem van, aminek ilyen az alja, nem vitték túlzásba a bejáratok számát. :D

Erre kéne valami hűtő, ami befújja koncentráltan a levegőt, mert attól félek, hogy egy nagy ventis hűtővel csak a műanyagot fújom.

(#6039) skatebab válasza TeebyKay (#6037) üzenetére


skatebab
tag

Hali!

(#6037) TeebyKay
gamer gép alá azért ajánlott,főleg hogy ezeknél már szinte minden integrált lassan.
Nem mondáném hogy hangosak a padok,ill. ha nagyon zavaró lenne akkor csak játék alatt kapcsold be a ventit,addig meg passzív hűtőpadként is jól funkcionál!
ill.mi lenne az az "olvadós" hőm.?

(#6038) Belus87
Nos neked igencsak kis a nyílás,az mellette a ram takaró burkolat?
esetleg azt levéve több levegő mehetne be.
De igen neked egy variálható pad kellene mint a Cooler Master Notepal U2 pl.

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6040) Belus87 válasza skatebab (#6039) üzenetére


Belus87
csendes tag

Igen, íme.

Csak én nem merem megtákolni, mert 1. Nem értek hozzá, 2. Félek, hogy oda lenne a 2 év gari. :D

(#6041) skatebab válasza Belus87 (#6040) üzenetére


skatebab
tag

nem kell tákolni semmit mert csak annyit tudsz tenni hogy leveszed a ram fedlapot és ennyi.
Aláteszed a hűtőpadot és odahelyezed a ventiket,s ezért sajna nagy hőm. csökkenésre nem szabad számítani mivel kis a beömlő nyílás neki.

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6042) andatti


andatti
senior tag

Van egy céges acer aspire 5734z laptop, ami kerül fordul lefagy, mivel magáncélra is használhatom, van, hogy 12-24h-t is megy. Volt, hogy nem tudtam rajta írni olyan forró volt a billentyűzete... Arra rájöttem, hogy hűtés kéne neki. Általában valamit teszek alá, hogy járja a levegő, de jobb lenne egy normális hűtő hozzá... Ti mit ajánlotok? Illetve van még egy panasonic cf-t5 nevű másik (céges) laptop, az is baromira forrósodik, és tölteni sem hajlandó, ha forró. (not charging-ot ír)... Mivel ez kisebb méretű sanszos, hogy ami jó a másikhoz, az ehhez nem, de mégis jó lenne, ha nem kéne 2-t vennem, igaz néha párhuzamosan használom őket...
Árukeresőn már nézegettem párat, de a bőség zavara, és a tudás hiánya miatt inkább itt érdeklődnék, hogy mit érdemes. Túl sokat azért nem költenék rá, de pár ezrest megérne...
Mivel mindkettő céges semmi progit nem tudok rátenni, amivel mérhetném, hogy mi a baj, vagy mennyire a hűtés a gond, max valami portable jöhet szóba...

(#6043) DVlad válasza pietrrr (#6027) üzenetére


DVlad
őstag

Ez az x6 egy ajánlott, jó termék? Mennyire "süvít"?
Nekem egy brutál erős hűtőre lenne szükségem, és már kettőt visszavittem, mert nem hozták a kívánt hatást (nem voltak drágák, az igaz). A bajom az, hogy egy 18.4-es notebook alá kell, és ilyen nem nagyon van a piacon. Eddig úgy oldottam meg, hogy egy kínai, kis dupla vacakot pont a szervizfedél (helye) alá helyeztem, az egész notebookot felállványozva. Ez működött, ha nem mozdult és pont jó pozícióban fújt, de tönkrement a 2 dolláros csoda. Gondoltam szintet lépek egy rendes hűtővel, de 4-5k környékén ezzel a két darabbal nem találtam olyat, ami rendes mennyiségű levegőt pumpálna a kazánba.
Szóval, ezt az x6-ot megvenném, ha azt mondjátok, hogy emberes. (Persze így is állványoznom kell.)
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#6044) csevede


csevede
tag

Sziasztok! Asus G751 alá tudnátok javasolni egy hűtőpadot? Gyárilag hatékony hűtése van, így nem kell túl nagy huzat neki, fő szempont, hogy ne legyen túl nagy, de azért legyen valami alatta, ami picit mozgatja a levegőt. Köszi előre is.

csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#6045) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Ehhez milyen hűtőt ajánlanátok ?

(#6046) xxxx.x válasza sith7 (#6045) üzenetére


xxxx.x
tag

A képek alapján bőkezűek voltak a szellőzőnyílásokkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#6047) szabi1710


szabi1710
újonc

Sziasztok Acer Aspire V3 772G laptophoz milyen hűtőpadot ajánlotok? A korábbi tönkrement és egy jó teljesítményűt szeretnék. Terhelés esetén hűtőpad nélkül már a 100 fokot is érte el. A napokban lesz kitakarítva de egy jól üzemelő hűtés nem árt mellé. Főleg mert asztalon használnám leginkább és a laptop mérete miatt én a Notepal U3-al szemezek de kicsit elbizonytalanít a ventilátorok mérete.

http://mobilarena.hu/dl/upc/2016-02/18/597355_vx5asvrinqkqzpbr_628761b13b3125c1_2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#6048) margithid


margithid
veterán

Mennyire van értelme egy hűtőpadnak?
Lenovo G570-es notimba szeretnék egy 2660m i7-es procit rakni?
Mivel konzumer gép asztaliként lesz használva, gondoltam jó lenne egy hűtő, kérdés mennyire lenne jó ilyen notihoz, ilyen procival.

(#6049) skatebab válasza szabi1710 (#6047) üzenetére


skatebab
tag

hali én esetedben levenném a szervízfedlapot mert még úgyis marad 4 gumitalpod,s egy nagy ventiből állót tennék alá,én is így használom és eljut mindenhova a levegő,persze nagy fordulaton megy!

[ Szerkesztve ]

Igyunk barátaim yo-ho!

(#6050) skatebab válasza margithid (#6048) üzenetére


skatebab
tag

ha nagyon melegszik s még a billentyűzet körülötti rész is az,akkor jól jársz egy a te géped nyílásaihoz igazodó paddal,főleg i7 termel rendesen hőt ,nyáron nem is beszélve,de kérdés alapból milyen fokot generál a géped.

Igyunk barátaim yo-ho!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.