Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Nook olvasók

Hozzászólások

(#1051) Degeczi válasza paniko (#1050) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Eredeti állapotban sajnos ez a Nook leggyengébb pontja... Nagyon rossz a szótárkezelése:
- a gyári nem cserélhető (nemhogy több is lehessen fönn egyszerre), ezért nem találsz leírást sem róla
- a használata is körülményes, mert egy szó kijelölése után mindig külön ki kell választani, h "Lookup" (mégis miért jelöltem volna ki? Az esetek 99%-ban azért, h kikeressem...)
- a betűmérete a könyvéhez igazodik, de annál kisebb, így még pont jól olvasható könyvszövegméret esetén a szótárban már túl aprók a betűk

Ilyen felhasználásra mindenképpen rootolni érdemes, és másik szótárprogramot föltenni

(#1052) paniko válasza Degeczi (#1051) üzenetére


paniko
újonc

Köszönöm a segítséget és gyors válaszodat! Abban tudnál segíteni, hogy hogy érdemes nekivágnom? Míg magyar nyelven olvastam semmi probléma nem jött elő, és most nem tudom mit lenne érdemes, és ha már van olyan ami az emberek nagy részének bevált, azzal szeretném folytatni. Olvasóprogram, szótár . . . minden tippre vevő vagyok :) Olvasásra használom csak, tehát email olvasás, böngészés funkciót továbbra sem érdekel. Köszönöm (=

(#1053) enel00


enel00
újonc

Sziasztok!
Valakinek romlott már el a GlowLight-ja, és sikerült valahogy megjavítani?
Valaki használja az olvasót fürdőkádban rendszeresen és működik? :-)
NookManager, factory.zip-et már csináltam, de attól nem javult meg.
A jobb felső sarokban levő ikon jelzi a lámpa aktuálisnak gondolt állapotát,
és a GlowLight menüben is minden rendben, "csak" nem világít.
Az első napokban még égett. Lehet, hogy tényleg én tettem tönkre,
hogy a kádban használtam?
enel

(#1054) LittleBiG007 válasza enel00 (#1053) üzenetére


LittleBiG007
aktív tag

Senki sem mer válaszolni, nehogy elkiabálja, hogy neki még sosem romlott el... :D

Én kádban sohasem használnám, nehogy beleessen a vízbe, és megrázzon az áram. :DD

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#1055) moli.hu válasza LittleBiG007 (#1054) üzenetére


moli.hu
őstag

"""és megrázzon az áram."""

az a baj, hogy meg a smiley-val sem egyertelmu, hogy poen volt-e, ezert mint felelos allampolgar, ugy dontottem, inkabb leirom: ilyen kis feszultseg komolytalan a kadban.
Ha pedig 2db 10ft-os vizzaro tasakba rakod, nem is azik el. Persze ezt erintokepernyovel nezheted, de nekem rendes nyomogombos olvasom van. A pa'ra miatt akkor is kell a tasak, ha tutibizti nem ejted bele, mert "te nem vagy bena".

(#1056) consono válasza moli.hu (#1055) üzenetére


consono
nagyúr

Nyomógomb is, van, szóval nem gond :) Azért nem próbálom ki, én zuhanyozni szoktam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1057) Degeczi válasza moli.hu (#1055) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak az infrás érintőképernyő működését gátolja a bezacskózás, a kapacitív típusok működnek úgy is.

Ontopik Nook-on meg ugyan nem éppen kellemesek a nyomógombok, de ilyen használathoz pont jók, és ilyenkor kimondott előny az infra kialakítás is, mert nyugodtan lehet törölgetni a vizes zacskót, nem fogja érintésként regisztrálni

(#1058) LittleBiG007 válasza moli.hu (#1055) üzenetére


LittleBiG007
aktív tag

"ilyen kis feszultseg komolytalan a kadban"
Honnan tudod, ejtetted már bele? :)) :D :DD Remélem, ennyi szmájli már elég!

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#1059) kalmanbatyam válasza kuruczz (#948) üzenetére


kalmanbatyam
újonc

Szia, nekem egy három hónapos Nook Simple Touch Glowlightom van, és ma véletlenül a kabátomban maradt, és ráültem egy percre.. .:( Azóta nem lehet bekapcsolni, a képernyő közepén pedig van egy összekuszálódott folt.. Szerinted meglehet valahol javíttatni Budapesten? Durva, hogy a neten semmi ebook olvasó javítót nem találtam, tényleg nincs ilyen? Van valami ötleted? Köszi!

(#1060) Degeczi válasza kalmanbatyam (#1059) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itthon hivatalosan nincs forgalmazva, így nemhogy márkaszerviz, de alkatrész sincsen, csak netről rendelve. A kijelző ehhez $90 környéke, vagyis nem biztos, h gazdaságos a javítás, mert akkor már egy új példány sem sokkal több.

(#1061) LittleBiG007 válasza kalmanbatyam (#1059) üzenetére


LittleBiG007
aktív tag

Szerintem ezt próbáld meg. Légy szíves, majd tájékoztass minket az eredményről.

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#1062) kalmanbatyam válasza LittleBiG007 (#1061) üzenetére


kalmanbatyam
újonc

sziasztok, 90usdnél van olcsóbb is az alibaban 20-25-30USD-ért tömkelegével lehet találni displayt. Most levelezek a nook customer serviccel is, majd megírom a végeredményt. köszi

link: http://www.alibaba.com/product-detail/Original-New-E-ink-Screen-With_1341677644.html

(#1063) vegyszer


vegyszer
addikt

Esetleg jó áru akkut, vagy csereszabatos akkut tudnátok ajánlani? Az enyém egyre jobban döglődik

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1064) Sdi válasza vegyszer (#1063) üzenetére


Sdi
addikt

Ha esetleg megfelel.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#1065) kalmanbatyam válasza kalmanbatyam (#1062) üzenetére


kalmanbatyam
újonc

Sziasztok, gondoltam megosztom a tudásomat veletek a törött nook kijelzőmmel kapcsolatosan:

A sztori: 3 hónapos nook simple touch glowlight képernyő megsérült.

Ma három (!) órát beszéltem a Nook Customer Service Chat-tel, korrektek voltak. Nook-ra van egy év angliai garancia, ha tudsz angol postai címet mellékelni, küldenek egy Nook Barnes & Nobles UPS return shipment confirmation lettert, amit ki kell nyomtatni.

Becsomagolod a sérült nookodat, ráteszed a kinyomtatott UPS papírt, leragasztod celluxxal, és mehet vagy a holland vagy az angliai nook címre, amit pontosan megad a customer service. Ha az eszközöd nem dobtad el (arra nincs garancia), elméletileg kicserélik, és az angliai postai címedre küldik az új eszközt.

Azért elméletileg, mert én nem csináltam végig, tehát nem tudom, hogy kicserélik-e... Ugyanis ott van a kutya elásva, hogy (beszéltem az UPS-sel live chat, 15 perc) nem érvényes az UPS return label HU-Netherland desztinacioban, csak UK-UK, és UK-NL-ben, szoval fizetni kell azert, hogy visszakuldd a nook-nak az eszközödet. Ennek a költsége pedig: magyar postával kb. 10.000 Ft, UPS-sel 17.000-35.000 Ft, és utána még ott van a kockázat, hogy a nook küldeni fog-e új eszközt az angliai címedre, és onnan még a postázási költség a magyar címedre. Az ebayen egy új képernyő 25-35USD-ért beszerezhető, ami olcsóbbnak tűnik, mint a garanciális csere.. mindenesetre mostmár végigcsinálom, és továbbküldtem az egész ügyet (A nook customer chat tanácsára) a nook executive service teamnek a teljes chat beszélgetés mellékletével, remélem segíteni fognak. Ha van valami fejlemény, majd megírom :)

A témában a nap kulcsmondata a következő:

Its quite strange to see that, its cheaper to buy a new nook simpletouch glowlight screenpanel from alibaba.com (china) and ship it to Hungary, then to send my broken device from Hungary to the Netherlands. Do you have any idea/solution for this?

[ Szerkesztve ]

(#1066) moli.hu válasza kalmanbatyam (#1065) üzenetére


moli.hu
őstag

azert ezert nehogymar a b&n-t tedd felelose, ez csakis a magyar (es europai) posta elkepeszto arai miatt van.

(#1067) consono válasza moli.hu (#1066) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, lassan itt lenne, hogy felébredjen az európai, meg a magyar posta is, meg a support is, mert ellép mellettük a világ...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1068) xedos válasza consono (#1067) üzenetére


xedos
addikt

Ő... hivatalosan nem forgalmazzák itthon! Innentől csak a posta ára a disznóság...

(#1069) consono válasza xedos (#1068) üzenetére


consono
nagyúr

Pont ezért :) Fel kellene ébredni, hogy az internet korában nincs értelme mesterségesen korlátozni, hogy hol kapható ez, vagy az, mert úgy is beszerezhető, vagy ha nem, akkor a konkurensé biztosan...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1070) Degeczi válasza consono (#1069) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valóban "fel kéne ébredni": sajnos a szerzői jogok korlátozzák ezt is...

(#1071) BMizutani válasza Degeczi (#1070) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . A szerzői jogoknak miköze a vashoz olvasóhoz , a jogok a könyvekhez , tartalomhoz van köze szerintem vagy nem ? Vagy miért van pl. annyi Kindle ? Az Amazonon a legjobb tudásom szerint nem sok magyar nyelvű könyv van!? Másfél éve mikor az első nookom vettem , azt is figyelembe vettem hogy full legális magyar tartalomhoz miként juthatok.

Igenis a b&n ébredjen már fel..
A posta sem dolgozik ingyen , az áron szolgáltatáson azért már lehet vitatkozni ..

(#1072) Degeczi válasza BMizutani (#1071) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azt felejtitek el, h itt nem pusztán vasat vesztek, hanem hozzáférést az adott cég szolgáltatásaihoz!
Ezért kapod meg önköltség körüli, vagy akár alatti áron az e-book olvasót... mert arra számít a gyártó, hogy később a könyvesboltjában történt vásárlásokkal bőven visszajön az a ráfordítás, amivel támogatták az eszköz megvásárlását.
Ezért van az újabb Nook Glowlight is úgy lekorlátozva, h a tárhely túlnyomó része teljesen a B&N-tól vásárolt könyveknek lett fönntartva, saját egyéb tartalomnak csak minimális helyet hagyva.

Márpedig az bizony teljesen általános, h a könyvek forgalmazási jogait csak egy szűk területre kapják meg - nem az egész világra.

Ezért naivitás ezt egyszerű hardverforgalmazási kérdésnek tekinteni és csodálkozni, miért nem erőlteti azt a piacot a B&N, ahonnan csak teljesen elhanyagolható mértékű könyvvásárlásra számíthat.

(#1073) moli.hu válasza BMizutani (#1071) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Igenis a b&n ébredjen már fel.."""

?
miert kene a b&n-nek kiszolgalnia ezt a nehany millio alacsonyabb jovedelmu magyar olvasot, ami egy kulon nyelvvel, kulon szabalyozassal jarna?
miert kellene egy a forgalmazasi teruleten kivuli hardware-t ugyanolyan kondiciokkal szervizelnie, mint egy teruleten belulit?

[ Szerkesztve ]

(#1074) BMizutani válasza Degeczi (#1072) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Értelek . De akkor az Amazonnak hogy hogy egy időben megérte átvállalni az áfát és vámot vagy valamelyiket .? (Mivel felszálltam az epub vonatra nem tudom pontosan )
S azóta is mintaszerű az olvasó rendelés , a garancia intézése ..
S olyan szolgáltatásokat biztosít mind a mai napig , ami a nookon nem kivitelezhető .
Miközben a magyar piac könyv jogok szempontjából mit sem változott .

Úgy hogy a véleményem szerint továbbra is a B&N a tőketlen ...

(#1075) Degeczi válasza BMizutani (#1074) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az áfát vállalta át az Amazon (vám ezekre nincsen), de csak rövid ideig: még 2011 őszén leálltak vele - valszeg pont azért, mert rájöttek, h innen teljesen minimális értékű vásárlásokat kapnak. Másrészt ők elbírták (de azt náluk is csak évek óta rebesgetik, h majd már nemsokára tényleg nyitnak egy kelet-EU lerakatot, esetleg pont Magyarországon - aztán mégsem...)

A B&N inkább "tőkétlen": sokkal kisebb cég, nagy nehézségekkel küszködve (sokáig pletykálták, h esetleg teljesen ki is szállnak az e-könyv olvasó ágból)

Érthető, ha nem vagyunk célterületük, hiszen az inkább csak további veszteséget jelentene

[ Szerkesztve ]

(#1076) BMizutani válasza moli.hu (#1073) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Ha jól tudom a B&N csak a britek hez nyíltott , a franciák , németek ,spanyolok stb ugyancsak le vannak sz@rva.
Amúgy a kelet eu ból a magyart nyelvi támogatást írja a user guide .

Mint az fejjeb írtam Amazonnak megérte ? B&N nek nem ...

Véleményem változatlan ..

Ha a Kindle-n lenne sd kártya foglalat nem nookot vettem volna ..

(#1077) consono válasza BMizutani (#1076) üzenetére


consono
nagyúr

A B&N magyarországon is elérhető: a Windows8, 8.1-es alkalmazásukkal teljesen jogszerűen lehet itthonról könyvet venni, forintban vannak az árak, stb. Csak a Nook van kitaszítva... Sajnos ugyan azzal az accounttal, ami W8-on teljesértékű, az a Nookon semmit nem tud :/

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1078) moli.hu válasza BMizutani (#1076) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Ha a Kindle-n lenne sd kártya foglalat nem nookot vettem volna .."""
en ugy tudom, a piacon van egy csomo mas ekonyv-olvaso, aminek van sd-kartya-foglalata es hazai garanciaja.

[ Szerkesztve ]

(#1079) csabi63 válasza kalmanbatyam (#1065) üzenetére


csabi63
senior tag

Az itthon vett Nook-hoz nálunk is létezik hivatalos,1 éves Barnes garancia.Példa.
Ha valaki Ebay,vagy egyéb más helyekről szerzi be(ahogy én is-osztrák MM),annak pedig tisztában kell lennie vele,hogy bizonyos fokú kockázatot vállal.De ezért én nem okolom a B&N-t.A javításnál a postaköltség ami irreális,szinte egy új készülék kijön belőle.Egy olyan meghibásodás,sérülés,ami pedig nyilvánvalóan nem tartozik a garanciába(mint a Tiéd),nem sok választást hagy.Venni kell egy másikat.De olyan sok baj azért nincs velük.
Az enyém(ST) hónap végén lesz 3 éves,és még mindig imádom.Sokat használom,de vigyázok rá,és az akkujával sincs semmi probléma.Már régen ledolgozta az árát,de ha valami baja lesz,ezután is csak B&N jöhet szóba.
A könyv áruházuk nekem irreleváns,mert nem olvasok angolul,és egyre több e-könyv érhető el magyarul is,különböző (legális) forrásokból is.Remek kis készülék(rootolva főleg),bár tudom,hogy ez nem vigasz annak,aki éppen valami problémával küszködik.

(#1080) Degeczi válasza csabi63 (#1079) üzenetére


Degeczi
nagyúr

:O
Ennyi erővel azt is írhatna 220V, h a "magyarországi NASA központ támogatásával"...

Ez bolti garancia, ami persze jó - de egyrészt addig, amíg létezik az adott bolt, másrészt közel dupla áron kínálják az angol beszerezéshez képest, ennyit aligha ér meg egy év

(#1081) csabi63 válasza Degeczi (#1080) üzenetére


csabi63
senior tag

Világos.Inkább vennék én is 18k-ért egy újat az Ebay-ről,mint 29k-ért itthon.Az meg eszembe sem jutna,hogy nem garanciális javítás miatt levelezzek velük.A javítás ára+a gyilkos postaköltség nem opció.

(#1082) moli.hu válasza csabi63 (#1079) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Az itthon vett Nook-hoz nálunk is létezik hivatalos,1 éves Barnes garancia."""

es mi az a "Barnes kepviselet" ? Nem valami "előkelő".. erted, hahaha

szerk: hu, de elkestem. Mindegy, a kerdes, hogy miert nem ulnek mar bortonben az ilyen webshop gazdai.

[ Szerkesztve ]

(#1083) csabi63 válasza moli.hu (#1082) üzenetére


csabi63
senior tag

A 220V biztos tudja.Tőlük kérdezd!

(#1084) vegyszer


vegyszer
addikt

Az a kérdésem, hogy egy könyv trilógia kapcsán (Pörgés, Tengely, Örvény) futottam bele abba hogy az ö, ő, ü, ű, Á, É, Ö, Ő, Ü, Ű karakterek helyett egy ? jelenik meg. Mivel így a főhős neve T?r?k, ez bosszantó volt. Arra jöttem rá, hogy bizonyos betűtípusok esetén, bizonyos betűméret mellett meggyógyult a szöveg.

Az a kérdésem, hogy a CoolReadert lehet valahogy rávenni, hogy ne az eredeti (beérett, vagy inkább bele kódolt) betűtípust erőltesse minden áron? Illetve lehetséges a Windows alól szeretett betűtípusokat pluszban telepíteni, hogy az ebook alkalmazások ezt fel tudják használni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1085) consono válasza vegyszer (#1084) üzenetére


consono
nagyúr

A gyári olvasót használtad? Nálam ezek a könyvek rendben voltak, bár mintha csak az Örvényt olvastam volna a Nookon, a többit korábban telefonon...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1086) vegyszer válasza consono (#1085) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem a gyári. Azt nem szeretem. A CoolReadert használom

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1087) masaya válasza vegyszer (#1086) üzenetére


masaya
csendes tag

CoolReader: Beállítások --> CSS (Itt találod ;) )

(#1088) kalmanbatyam válasza csabi63 (#1081) üzenetére


kalmanbatyam
újonc

A nook kijelzőcserés javítás fel sem merül benned? Én most leálltam a projekttel, mert van nagyobb gondom is sajnos, de ha előveszem, azon gondolkodom veszek egy screenpanelt 8k-ért leszállítva, és kicserélem.

(#1089) vegyszer


vegyszer
addikt

Érdekes bug jött elő. Az ebup könyvem 70%-ánál tartok, és ha lapozok kidob a CoolReader. Tapasztalt más is ilyen jellegű tünetet? Reboot, újra nyitás volt. A helyzet változatlan... :F

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1090) koncsik válasza vegyszer (#1089) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Melyik epub könyv? Ha Wilson, meg tudom nézni elvileg. Én is coolreadert használom rootolt nook st with gl-n, nem tapasztaltam ilyet... Ha próbálsz 70% utánra menni, akkor is kidob? Más könnyvel is csinálja?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1091) vegyszer válasza koncsik (#1090) üzenetére


vegyszer
addikt

Az Örvény a bűnös
És akkor is kidob, ha fölé navigálok, akár oldalszámmal, akár százalékkal. :W
Érdekes módon az eredeti prc meg gond nélkül megy. (mert a prc-re azt mondja a nook, hogy nincs telepített alkalmazás hozzá. Ezt esetleg lehet valahol állítani? Ilyen gondom droidos rendszeren még nem is volt ezelőtt)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1092) koncsik válasza vegyszer (#1091) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csak prc-ben van a nookon, de az is megnyílik a coolreader-rel automatikusan, illetve 88%-ra is simán lépett...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1093) consono válasza vegyszer (#1091) üzenetére


consono
nagyúr

A gyári olvasó mit szól hozzá? Tudom, hogy nem szereted, de tesztelni jó lesz, hogy a file vagy a CoolReader a hibás...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1094) JoinR


JoinR
senior tag

Hello!
Nook Simple Touch-nál még mindig az 1.2.1 a legújabb hivatalos? Jól gondolom, hogy erre már nem fog jönni frissítés? :(
Régen rootoltam meg belaktam a 2.1-et, de nem igazán használtam ki a durva kompromisszumok miatt..
Viszont egy e-mail kliens vagy messenger támogatás igen jó lenne...
Lehet valamikor felpróbálom újra... :U

[ Szerkesztve ]

(#1095) Degeczi válasza JoinR (#1094) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A cég majdnem kiszállt az e-book olvasó üzletágból, annyira nem érte meg nekik: egy rég kifutott típusra (2011 tavaszán jelent meg, a gyártásával rég leálltak, már tavaly nyáron a megmaradt raktárkészleteket árusították ki dömpingáron) így aligha fognak fejleszteni (emailt meg pláne nem, arra tényleg csak a rootolás marad)

(#1096) lita66


lita66
tag

Rootolt (NookManager) Nook-om rendszeres időközönként megbolondul: Az érintőképernyőn nem ott jelzi, hogy hozzáértem, ahova böktem, hanem más helyen. Ezért lapozni sem tudok (csak gombbal), menüt előhívni, stb. Sőt, még kikapcsolni sem, mert nem tudom jóváhagyni érintéssel a kikapcsolás üzenetet. Ha hosszan nyomom a kikapcsológombot, újraindul nagy nehezen, de mostanában már ez sem mindig hozza helyre a dolgot, csak két háromszori újraindítás után. próbáltam már visszaállítani biztonsági mentést, amit anno közvetlenül a rootolás után csináltam, de egy idő után ismét előjön a "bolondéria".
Volt már másnak is ilyen esetleg, vagy ez a jelenség csak engem boldogít.... :F

[ Szerkesztve ]

(#1097) lorcsi válasza Degeczi (#1095) üzenetére


lorcsi
veterán

ez érdekes..
nekem 2 nook st-m van
az egyik egy régebb verziós..magyarhonban vásárolt 1.2.1 szofttal
a másik pedig tavaji, angliából származó, de szintén 1.2.1.

az angliainak a menüjében van szótár progi a magyarban vásároltban pedig semmi :F
wifi mind a kettőben bekapcsolva..szal' elvileg frissíthette volna magát..de mégsem ua. a menüje :F

(#1098) ther


ther
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok valami olyan alkalmazást ajánlani, amivel képregényeket lehet (normálisan) olvasni?
Láttam hogy volt szó róla régebben itt a fórumon, 2 komment erejéig, de abból nem derült ki, hogy mi az pontosan.

Köszönöm, és üdv!

Aálírás

(#1099) BMizutani válasza ther (#1098) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Ha a képregények képként vannak pl. jpg , akkor én speciel a Perfect Viewert használom . Lehet nagyítani élesíteni stb. . Ha cbr . ami zip átnevezve akkor én kibontom könyvtárba s akkor megint a Perfect Viewert használom .

(#1100) ther válasza BMizutani (#1099) üzenetére


ther
aktív tag

Igen .cbr-ekről van szó, köszönöm a választ, megpróbálom majd a perfect viewert.

Ugyanígy keresnék értelmes PDF megjelenítő alkalmazást, ami valamennyire optimális a nook-hoz (Lehet a szövegen nagyítani, gombokkal navigálni). A beépített olvasóval sok minden elcsúszik, táblázatot se jelenítette meg értelmesen.

Aálírás

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Nook olvasók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.