Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#474) laxius_ válasza rudi (#471) üzenetére


laxius_
tag

Wario nagyon jo asszony nem tud leszakadni rola :)

Amugy nekem ez a tipikusan MAGYAR hozzálllás nem tettszik hogy vesze valaki egy BMW -t és utana megis arról beszél hogy a MERCI milyen jó :)
Ez tipikusan magyar virtus :)
MInt ahogy ez az irigységből adódó fikázás is :)

Szerintem téma off aztán go Wii :D

Amugy nekem a nfs carbon nagyon bejön nem birok leszakadni rola... és Wii az első konzolom, de ha erőgépet akkarok lehet inkab PC-be bővítek be....

Eddig azert nem volt konzolom mert nem láttam értelmét, Pc-n sokkal szebb volt minden game meg iranyitas i jobb volt ott főleg FPS...
De most ez a Wii kontroller miatt muszaj volt venni egy Nintendot :D
Szerintem főleg ezért is jo a Wii mert a sok pc-s megveszi mert nagyon állat az iranyitas meg a játékélmény...
A megrögzött konzolosok meg vagy megveszik Wii plusz PS3 vagy csak PS3 mert ott teljesen más a felfogás ahogy észrevettem ott azért veszik meg PS3 mert erőgép, mint ahogy a cigányvajdának is mercije van mert az a menő :)

Amugy meg igen 80ezres telefonnnal aki maszkal az pedig ne merjen tuntetni mert ez is azt bizonyitja hogy mindenki nagyon jol el van eresztve anyagilag....
Minden csaladban van 1 auto meg 3 telefon....
Csak az hogy mindenki jól áll anyagilag még nem jelenti azt hogy saját magával érdmes kiszurnia hogy csak azert mert premier többet ad valamiért...
Mondjuk sokan megvették anno a 2millás plazmatévét amit most 200e ért dobnak utanad csak vidd már :)
De annak se volt sok esze aki akkor megvette :D ebben talán egyetértünk :)


[Szerkesztve]

dolgozni csak pontosan, szépen...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.