Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) Peat;) válasza kapcs-ford (#150) üzenetére


Peat;)
veterán

Én a chipgyártók ''hivatalos'' oldalát próbáltam megnézni de nem jön be. Nem tudok spanyolul. Nemhiszek ilyen új dolgoknál el mindent, óvatos vagyok, de örülnék ha teljesen okés lenne a működése. A videoból meg azt a youtube-ost láttam, nem azt mondom hogy nem nagy szám de annyira nem is győzött meg hogy most minden oké 3 perc alatt. Meg kell várni a felhasználói tapasztalatokat, lehet nintendo frissít egyet a konzolokon és működött a chip nem működik a chip effektus lép fel. 40 eurót megér a dolog, nem tudom itthon mennyi lesz és mennyiért szerelik be.

attól hogy vki többet tud más területen általában nem arcoskodik, remek hogy tudsz spanyolul vagy nemtom milyen ez a nyelv de én nem, és mivel ez egy magyar fórum talán ez nem is olyan nagy megalázó tudatlanság szerintem-megszólításodra írtam, de te dolgod csak megjegyeztem, a fordítást köszönjük

Más téma: A wii tulajoktól kérdezném, hogy mennyire melegszik a gép? A szétszerelt képeket nézegettem múltkor és az a borda annyira nem győzött meg, nyáron is elég lesz a hűtése vajon? Fagyásokról nem hallottam egyenlőre.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.