Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) ImpersonatoR

Nos nalam az ajandek super mario bros gond nelkul telepult. Ez az elso virtual console os jatek amit probaltam. Oszinten szolva rosszabbra szamitottam. Szerintem rendben van kinezetet tekintve pedig XL em van.
Nintendo directbol pedig a new yoshi island fogott meg tovabbra is. Szerencsere mutattak uj dolgokat rola. Eddig is vartam ezutan meg jobban fogom kv bol ingyen kihozzak ha elorendelem, lehet meg is teszem. Tropical freez mario kart 8 tovabbra is varos. De mh4 et leszamitva (2015 lol) valoban nem sok uj dolgot lattam, ami erdekelt volna.

(#3202) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Néhány napja a 3DS-em bizonyos Online szolgáltatásoknál (például eShop, Online játék(Animal Crossing/Steel Diver: Sub Wars) vagy a Friend List nem akar felcsatlakozni a netre. Néha csatlakozik, néha nem csatlakozik netre. Megnéztem a beállításokban az internet beállításokat, az IP illetve DNS beállítások Auto-Obtain-ra voltak beállítva, beállításokat én nem piszkáltam. Leteszteltem a 3DS-en egy netvizsgálatot, a Router-t észlelte a 3DS, de a netet néha nem. Mintha dobálna engem a netről vagy a Router, vagy a 3DS. Ez mitől lehet? A két laptopon nem jelentkezik semmi internet hiba, pedig azok is ugyanazon a WiFi-n vannak mint a 3DS.
Az internettel pár napja gond volt, akkortól kezdett főként ez a hiba előjönni. A WiFi Routerem egy TP-Link WR340G. Eddig nem volt gond, pár napja jött ez a hiba elő. Szerintetek valamit a Router-ben kell valamit beállítanom?

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3203) ViharVadász válasza ViharVadász (#3202) üzenetére


ViharVadász
őstag

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő. Még azt elfelejtettem írni, hogy ezeknél a szolgáltatásoknál mindegyiknél más-más hibakóddal jön elő. Az internet tesztelésnél is kiírt egy hibakódot, amiben ha jól emlékszem a DNS-t kellene átszerkesztenem, vagy, hogy tűzfal blokkolhassa a kapcsolatot. Egyik Online programnál ezt a hibát is kijelezte: [link] Szerintetek a Router-rel van a gond? :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3204) g@bo válasza ViharVadász (#3203) üzenetére


g@bo
nagyúr

tényleg, animal? ;)

(#3205) ViharVadász válasza g@bo (#3204) üzenetére


ViharVadász
őstag

Amint megtalálom a a megoldást, vagy tudnak segíteni mehetünk bármikor :K
Én is a napokban gondoltam rá egyébként, hogy lehetne megint egy kis látogatás :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3206) moli.hu válasza ViharVadász (#3202) üzenetére


moli.hu
őstag

1) factory reset a routeren (beallitasokat lementheted, majd visszaallithatod a teszt UTAN), teszthez minden mas eszkoz levalasztasa, csak a 3ds maradhat
2) a 3ds masik routerrel tesztelese (publikus, munkahely, haver)
3) a routered masik 3ds-sel tesztelese (havere)

(#3207) ViharVadász válasza moli.hu (#3206) üzenetére


ViharVadász
őstag

Köszi! Ezt a Factory resetet most ki is próbálom, másik Router-t is megpróbálom majd. Ismerős 3DS-t sajnos nem tudok, mivel itt a városban ahol lakom nem is tudok róla, hogy bárkinek is lenne 3DS-e :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3208) g@bo válasza ViharVadász (#3203) üzenetére


g@bo
nagyúr

ne feledd, 2 féle beállitás van a 3ds en, egyik ds mód wifi a másik 3ds... az pl több titkosítást ismer

(#3209) ViharVadász válasza g@bo (#3208) üzenetére


ViharVadász
őstag

A 3DS beállításokat használom.
Kipróbáltam a Factory resetet a Router-en, a Friend List így most felcsatlakozott, Online-nak jelzett. Ellenben az eShop 005-4222 hibakóddal kidob. :W
Most kipróbáltam a Steel Diver: Sub Wars-ot multiban, az szépen ment.
Majd mindjárt kipróbálom ezt a DNS beállítást, amit itt leírnak, hátha: [link]

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3210) ldave


ldave
félisten

Level 5 akció keretében megvettem a Liberation Maiden-t és a Friday Monsters-t. Utóbbit még nem próbáltam, de az előbbit végigvittem: a Liberation Maiden egy jó kis lövöldözős játék Suda51-től (Killer7, No More Heroes). Az irányítás a DS-es fps-eket követi, az alsó képernyőn a stylus-t mozgatva lehet célozni. A látvány nagyon jó, viszont a 3D effekt zavaró picit, ahogy nyomkodom az alsó kijelzőt, mint egy hülye, gyakran szétesik a kép ahogy mozgatom picit a 3DS-t, hisz csak az egyik kezemmel tartom a gépet...

A Slime draws near! Command?

(#3211) Bogyi007 válasza Faterkam (#3185) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én vennék, de annyi Gba játékkal is el vagyok maradva (kb 30 cím) hogy egyenlőre nincs tervbe Ds cím vétele. Bár egy Ds-es Super Mariot talán vennék kicsi pénzért....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3212) Faterkam válasza Bogyi007 (#3211) üzenetére


Faterkam
addikt

Na nekem az nincs eladó! A többi meg egyenlőre a leendő vevőkre vár ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3213) Bogyi007 válasza Faterkam (#3212) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ment Pü!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3214) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gondolom itt ezzel nem mondok újdonságot, de Faterkam maximálisan ajánlott eladó!
Az elmúlt egy napban sikeresen bonyolítottunk le egy Ds kártya cserét tartozékokkal. Itt is köszönöm szépen a lehetőséget! :R :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3215) Faterkam válasza Bogyi007 (#3214) üzenetére


Faterkam
addikt

No csak módjával a dicsérettel, mert elbízom magam, asszem ;) :R

Nm. :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3216) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha valamelyikőtök itt van, próbáljon már meg belépni az eshopba, mert engem az atyaúristenért sem enged fel. Már nincs is talán olyan hibakód, amit ne köpött volna ki az elmúlt fél órában. Köszi. :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3217) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#3216) üzenetére


Faterkam
addikt

Budapest, elsőre belépett, kicsit lassan töltötte be a képeket, de semmi nyűgje nem volt! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3218) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#3217) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi, közben nekem is fel sikerült végre-valahára mennem. A Bravely Default demóját szerettem volna letölteni, abból is kivágott háromszor, de szerencsére az eshopot most nem lőtte ki. Pont ebben a percben végzett a letöltéssel, köszi az infót azért. Egyébként magyar viszonylatban normális netem van, nem lassú és baromi stabil is (kábelnet), de így is egy tortúra ez az egész.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3219) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már korábban is végighallgattam a Bravely Default OST-jét, de most a YT feldobta nekem a koncertet is, amit tavaly év vége környékén adtak elő (és amiről nem is volt tudomásom). Hihetetlenül jól sikerült előadás, talán a legjobb, amit mostanában láttam. Akinek van rááldozható két órája, mindenképp nézze végig valamelyik este.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3220) RangerFox


RangerFox
veterán

Sziasztok! A MediaMarkt-ban most készletkisöprés van, így minden 3DS konzolt 24990 forintra áraztak le. Én találtam egy fehér színűt, mellé egy dobozos játékkal(Mario & Sonic at the LONDON 2012 Olympic Games) ugyanennyiért. Ennyiért ajándék volt, kár lett volna otthagynom. Elég jó kis masina, jól ki fogja egészíteni a Vitámat. :) A felhasználói kézikönyvet átnyálaztam, de lenne néhány kérdésem:
Olvastam, hogy UK profilt kell létrehoznom, de a beállítások menüben a régió jó lesz Hungary-nak? Vagy azt is át kell váltani UK-ra?
Az az ingyenes Mario játékot (nem a 3D Land-et, hanem a másikat) még most is le lehet tölteni? Ha igen, hogyan?
Meg ha lecsukom, akkor sleep mod-ba teszem? Ilyenkor mennyit merül az akkumlátor?
Mondanátok pár szót a Zelda Ocarina of Time 3D-ről és a Resident Evil revelations-ról? Ezek lennének a következő játékaim. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#3221) g@bo válasza RangerFox (#3220) üzenetére


g@bo
nagyúr

hali

minden uk. melyik mediaban joe? szvsz a mario3d akció február elejéig volt.

(#3222) RangerFox válasza RangerFox (#3220) üzenetére


RangerFox
veterán

g@bo(B): Nem arról a 3D land-ról beszéltem, hanem a Mario Deluxe-ról vagy miről. Én a debreceni Mediában vettem, ha erre vagy kíváncsi.
Idave: Köszi. Akkor a settings-ben a profile részlegen a Region settings fülben is állítsam át UK-ra igaz?

[ Szerkesztve ]

(#3223) ldave válasza RangerFox (#3220) üzenetére


ldave
félisten

Gratu a géphez, remélem tetszeni fog :)

Ha UK-ra állítod a régiót, akkor fontban, ha Írországra, akkor euróban fogod látni az árakat, magyar beállítással sajna nem érhető el az eShop.
Sleep módban nagyon keveset fogyaszt a gép, napokig bírja, pontosan sose mértem, de 2-3 nap alatt nem fog lemerülni lecsukott állapotban.
A Resident Evilnek van fent demója az eShopon, azt kitudod próbálni, tesztelni az irányítást meg ilyesmi, a Zelda nagyon jó, remek lett a 3DS átírat.

A Slime draws near! Command?

(#3224) adalbert1 válasza RangerFox (#3220) üzenetére


adalbert1
veterán

A Mario akció úgy volt, hogy január 31-ig kellett Nintendo ID-t linkelni a 3DS-hez, és akkor február 28-ig tölthetted le a játékot.
Voltak játékok is leakciózva? Esetleg az XL gép is akciós volt?

(#3225) RangerFox válasza adalbert1 (#3224) üzenetére


RangerFox
veterán

Az XL gépek nem voltak leértékelve, volt pár játék akciózva, de egyik sem volt nagy szám. (Nem nagy címek voltak elértékelve.) Wii U és 3DS kiegészítők voltak még jó áron, meg pár Wii pakkot láttam még Mario Karttal meg kormánnyal 20k-ért.

(#3226) g@bo válasza RangerFox (#3225) üzenetére


g@bo
nagyúr

wii 20é?? de meik mediaban?? :B

ja debrecen, mert pesten sehol.

annyiért ments meg egyet...

[ Szerkesztve ]

(#3227) gyuszaa válasza RangerFox (#3220) üzenetére


gyuszaa
őstag

A tököm, én is most vettem ice white-ot ( gyönyörű, a többi nem tetszik nekem).

Erre leviszik a mediában az árat, ráadásul én is itt lakom.

Uk profil kell, mindig ez van...

Én a pokemon y-t kezdtem el ma nyúzni, aki játszik vele még, az küldhet majd friend code-ot.

Utoljára color-om volt, azzal is blue, yellow + crytsal. Volt egy kis fejlődés azóta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3228) RangerFox


RangerFox
veterán

Kaptam egy kódot a géphez és egyet a játékhoz. Ezeknek mi értelme van? Hova kell őket beütni?

(#3229) ViharVadász válasza RangerFox (#3228) üzenetére


ViharVadász
őstag

A Nintendo.co.uk oldalon a Club Nintendo-n tudod regisztrálni :) Ezekért pontokat kapsz, ha kitöltöd a kérdőívet,. A pontokat pedig el lehet költeni mindenféle relikviára, zeneCD-re, stb... :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3230) ldave válasza RangerFox (#3228) üzenetére


ldave
félisten

Ha nem sürgős, akkor várj szerintem a kód beadásával, hátha lesz majd megint valami ajándék játék a frissen regisztrálóknak.

A Slime draws near! Command?

(#3231) RangerFox


RangerFox
veterán

Na vagy 30 percig szenvedtem, de végül sikerült csinálnom egy profilt. Itt a Friend Code-om, ha gondoljátok, vegyetek fel: 3540-0845-6707

(#3232) Goldwin válasza RangerFox (#3225) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Én kedden voltam a debreceni Media Marktban és akkor még volt 2 db 3DS XL, 30.000 Ft-os darabáron.

[ Szerkesztve ]

(#3233) g@bo válasza Goldwin (#3232) üzenetére


g@bo
nagyúr

érdekes, 30é viszik mint a cukrot? nintendo is észrevehetné...

(#3234) RangerFox válasza Goldwin (#3232) üzenetére


RangerFox
veterán

Én pénteken voltam, akkor már csak kettő sima 3DS volt. Egy piros játék nélkül, és ez a kis fehér az Olimpiás játékkal. Amúgy remélem nem hagytad ott a két masinát, annyiért én is azt vettem volna.

(#3235) adalbert1 válasza g@bo (#3233) üzenetére


adalbert1
veterán

A Nintendo szerintem sose fogja 30k-ért adni, akkor a 2DS mennyi lenne? 15-20k? :) - persze azt nem tudom, hogy mennyi az önköltségi ára a terméknek, de a profit elvárásaikból kötve hiszem, hogy lentebb adnának, max. az életciklusa végén lesz nagyobb csökkentés.
Persze 30k-ért megérte volna elhozni, 35-40k-ért szerintem másnap elment volna...

(#3236) g@bo válasza adalbert1 (#3235) üzenetére


g@bo
nagyúr

hja, kár hogy a 2ds most drágább /v egál/ mint a 3ds volt... bár lehet ez a magyar kiskereskedők mohósága.

(#3237) adalbert1 válasza g@bo (#3236) üzenetére


adalbert1
veterán

A 2DS szerintem is túlárazott, tekintve, hogy kb. 10-12k-val többért már 3DS XL-t kapni. Persze jópofa a design, egyszer kipróbálnám, hogy mennyire használható valóságban ez a konstrukció (igaz a sima 3DS-ről pont a nagyobb kijelző miatt váltottam XL-re, ezt biztos nem szívesen adnám fel), mennyire ergonomikus.

(#3238) ViharVadász válasza RangerFox (#3231) üzenetére


ViharVadász
őstag

Felvettelek:) Az én 3DS Friend Code-om: 5215-0647-6734 (Mind a két fél fel kell, hogy vegye egymást barátlistára, akkor lesz sikeres a barátfelvétel.)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3239) adalbert1 válasza adalbert1 (#3237) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha már így szóba került a 2DS: 3DS-3DSXL-2DS összehasonlító videó, 2DS review (itt pl. a tesztelő szerint az egyik legkényelmesebb handheld, ezek után már kíváncsi vagyok - persze lehet, hogy fizetett reklám a dolog :) ).

(#3240) RangerFox


RangerFox
veterán

Na letöltöttem az összes létező Demo játékot az E-shopról, hát elég vegyesek az érzelmeim. A SOnic Lost World nem hozta azt a szintet, amit vártam, az elődei sokkal jobbak voltak. A Resident Evil-nek mondhatni elég "érdekes" irányítási módja van, számomra ez a játék CPP nélkül játszhatatlan, azt pedig nem nagyon szeretnék vásárolni.. Ezek a Lego játék átiratok sem sikerültek túl jóra.. A Castlevania-tól is többet vártam. A Monster Hunter elég érdekes játék lett, egy kicsit megtetszett, de nem éreztem azt az érzést, hogy nekem ezzel játszanom kéne, és hogy megvegyem. Ami tényleg meglepett, az a Fire Emblem. Hát valami hihetetlenül élvezetes játszani vele, eddig nem is ismertem az SRPG stílust, és nem is nagyon hittem volna, hogy ennyire megtetszene. Biztos beszerzem. Most YT videókat nézek ezerrel, NSMB2, SM3DL, DKCR3D, Zelda OoT, AC.... Áhh nem bántam meg, hogy megvettem a konzolt, ilyen jó játékokat ritkán talál az ember. :)

(#3241) ldave


ldave
félisten

Hoppácska! A Persona Europe fácse oldalán a képeket lecserélték a Persona Q-ból valókra, remélem ez azt jelenti, hogy jön a játék EU-ba :D

A Slime draws near! Command?

(#3242) ldave válasza ldave (#3241) üzenetére


ldave
félisten

Amcsikhoz be is jelentették már hivatalosan is (a többi Persona játékkal együtt). Mondjuk EU-ba még a SMT 4-gyel is adósak, lehet a végén csak kelleni fog egy amcsi 3DS is :F

A Slime draws near! Command?

(#3243) ldave


ldave
félisten

Ma 3 éves a 3DS, Japánban 2011. január 26-án jelent meg az első gép. Ennyi idő alatt Japánban nagyjából 15 millió fogyott a gépből és 2 játék elérte a 4 milliós eladást is (Pokemon XY, Monster Hunter 4).

A Slime draws near! Command?

(#3244) RangerFox válasza ldave (#3243) üzenetére


RangerFox
veterán

MH4?? :F Nem inkább 3? :)

(#3245) ldave válasza RangerFox (#3244) üzenetére


ldave
félisten

Japánok már a 4. résszel játszanak :)

A Slime draws near! Command?

(#3246) ViharVadász válasza RangerFox (#3244) üzenetére


ViharVadász
őstag

Japánban ha jól emlékszem a 4 a legújabb MH :)
Szerk.: megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3247) RangerFox


RangerFox
veterán

A New Super Mario Bros 2-t hány óra alatt lehet végigjátszani? Mindennel együtt? Tehát mindent összeszedve és minden pályát unlockolva? Olvastam teszteket, de eléggé megosztóak a vélemények. Valaki azt mondja hogy hamar ki lehet vinni, valaki azt hogy van benne tartalom. Segítsetek kérlek!

(#3248) ViharVadász válasza ldave (#3243) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem semmi, hogy milyen gyorsan telik az idő. :) Boldog szülinapot neki! :C

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#3249) ldave válasza RangerFox (#3247) üzenetére


ldave
félisten

Egy sima végigjátszás nem lehet több, mint 10 óra, de minden összeszedni benne biztos megvan legalább 20.

@ Dr.F.E.R.I. egész jól tippeltem :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3250) Dr.F.E.R.I. válasza RangerFox (#3247) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

El lehet azért szöszölni vele.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.