Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#360) Zoty4 válasza tiv61us (#357) üzenetére


Zoty4
őstag

hát 1 hónappal ezelőtt azt mondtam volna, simán bejuttok a PO-ba, de msot feltámadtak a szentek 4 győzelem zsinorban, melyek között van meglepetés is. Még szezon előtt fogadtam egy saints over 9-et, amit már elkönyveltem bukónak, de most azt mondanám legrosszabb esetben is csak push lesz. Nagyon jó a sorsolása a New Orleansnak.
A tietek se olyan bonyolult: jövő héten veritek a Falconst, aztán elkapjátok a rézbőrűeket. Utána "remélem kikaptok a saintstől" ha Schaub nem épül fel, mindenképpen veritek a texanst, utána megint atlanta. SF ellen se bocsátkoznék jóslásba, az is abszolut 2esély, és végül jön a carolina, öreg Winnie nem hiuszem hogy képes lenne győzelemre vinni a párducokat ellenetek. Szerintem 2 cspat is továbbmehet a csoportotokból, de a washingtont mindenképpen vernetek kell! 9-10 győzelme lesz szerintem a Bucksnak meg a Saintsnek.
A detroit játszik a Giants-el, ott egyikük bukk egy győzelmet aztán a det játszik brett apóékkal , valszeg ott is a lions bukik és még velük a 17. héten is meetingelnek. Majd mennek minnesotába, ahol most is zakót kapott a chargers, aztán a dallasszal játszanak, utána chargersel játszanak, ami akkor már a SD-nak is mindenképen kelleni fog ha PO-zni akarnak
A lions csalóka, jól áll most, de nem lesz PO-s
A giants még akiktől félni kell: ők is Dallassal, ugye detroittal, minesotával, chicagoval (akik azért 1x már csak képesek lesznek verni vkit:S) majd Phily, Washington, Buffalo és végül Pats.
A Saintsnek meg a Tampának jobb a sorsolása, mint a most WC helyen állóknak, Szerintem az egyik PO-s a másik WC-os helyen végez, GO saints, go Bucks :K
És persze GO PATS :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.