Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) tutuhawer válasza anulu (#10300) üzenetére


tutuhawer
őstag

Viszon aktív lesz Steven Jackson 39-es számmal, nagyon kíváncsi vagyok a játékára.

Aki játéka érdekel még, az Robert Griffin III, remélem, jövőre látni lehet majd egy csapatban. Most már nem bánnám, ha a PHI leigazolná, benne megvan egy-két nagy játék, míg Bradfordtól nem ájultam el, a helyi közönség sem. Griffint kérném, és reméljük, egészséges a térde, elvégre fel lehet abból épülni (Adrian Peterson, Carson Palmer, Tom Brady és még sokan)

Nem is tudom, kinek szurkoljak így idén, talán a Jetsnek BMarshall miatt vagy Peterson miatt a Vikingsnak.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10302) anulu válasza tutuhawer (#10301) üzenetére


anulu
félisten

kb ez az a meccs, ahol tisztes vereségre számítok (7 ponton belüli).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10303) anulu


anulu
félisten

WTF ez a meccs de már komolyan?? ennyire nem lehetünk tartalékosak...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10304) schawo


schawo
titán

14-1

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10305) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

jets-pets:
azért így kikapni :Y

Just a simple Lineman...

(#10306) Face8814 válasza A Zéé (#10305) üzenetére


Face8814
őstag

Vajon Slatert visszaküldik az iskolapadba? :O
Ezek után tudtam hogy nyer a Jets, de én egy kick off visszahordásra tippeltem.;] Kínomban már tényleg nevetek. Hogy megint lesérül pár játékosunk az tényleg a vicc kategória.
Bár végig kicsit az volt az érzésem hogy nem elég élesek Bradyék ezen a meccsen, és olyan minden mindegy alapon tolták végig. Ha nyer holnap a Denver akkor úgyis mindegy már a Miami elleni meccs is, így ott tényleg csak a "D" csapatot kellene játszatni (sajnos már ezen a meccsen is a "C" változattal toltuk :O ).

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10307) F-ECT$ válasza A Zéé (#10305) üzenetére


F-ECT$
titán

Az mióta spoiler, ahol nem lehet még csak következtetni sem a végeredményre?

pats: ismét bizonyították, hogy okos, intelligens játékosok vannak ott. (Kivéve ha ügyeskedni kell ;] )

Dive ever, work never.

(#10308) A Zéé válasza F-ECT$ (#10307) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

csak polkorrekt akartam lenni :B

btw. Cousins tegnapi első félidőt lezáró mozzanata nekem még mindig a favorit.

Just a simple Lineman...

(#10309) schawo válasza A Zéé (#10308) üzenetére


schawo
titán

A héten ment a sziporka :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10310) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Belichick odahívta a bírókat már előtte, és egyértelművé tette, hogy elrúgják, ha megynyerik a feldobást. Slater megkérdezte Belichicket 3-szor is , hogy "biztos, főnök?", Az visszakérdezett, hogy "Agyrázkódásod van, fiam?". Ekkor Slaternek is egyértelmű lett, hogy ha nyer, akkor elrúgják. Az nem volt egyértelmű neki, hogy a térfelet akkor most hogy is választhat, mert azt szeretett volna, és épp nem úgy, ahogy alakult, hanem amarra. (Kick , that way) Ezt tisztázta le a bíróval. A twitteren is többen írták, hogy is zajlott szöveggel és ismétléssel, de gondolom, az nfl.com is írja.

Peyton Manning: Mindent tagad, hülyeség, ostobaság , kitaláció, aljasság a tiltott szerekkel való gyanúsítása. A Colts is kiállt mellette, gondolom, még olvasunk róla.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10311) anulu


anulu
félisten

NE @ NYJ: kb olyan érzésem volt a meccs alatt, hogy nem is akarjuk megnyerni, a cél az, h senki kulcsember ne sérüljön meg. remélem Colemannek nem súlyos a fej problémája. fontosabbnak éreztem, hogy ne a Steelers jusson be. amit Sanyiék fejtegettek, egyetértek. inkább egy jól ismert csapat ellen játszanék én is a PO-ban, mint egy olyan ellen, amelyik ennyire tud "ütni" és viszonylag ritkán találkozunk. nem mondom, hogy leadtuk, de, hogy nem tettünk meg mindent, azt kb éreztem. amikor fontos volt, akkor ment a lézer Gronknak, talán 4 elkapása volt, abból 2 4th-nál...

Vollmer erősen kérdéses... 'szameg...

remélem nyer a Cinci. az sem zavar, ha ők lesznek az első kiemeltek. ismerve, hogy mennyire szét bírnak esni playoffra, szerintem most sem lesz máshogy. utána meg miénk a home-field :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10312) maláj


maláj
őstag

NFL 2015, ALAPSZAKASZ 16. FORDULÓ

2015.12.25. @ 02.25 ==> Oakland Raiders – San Diego Chargers
2015.12.27. @ 02.25 ==> Philadelphia Eagles – Washington Redskins
2015.12.27. @ 19.00 ==> New York Jets – New England Patriots
2015.12.27. @ 19.00 ==> Tennessee Titans – Houston Texans
2015.12.27. @ 19.00 ==> Kansas City Chiefs – Cleveland Browns
2015.12.27. @ 19.00 ==> Miami Dolphins – Indianapolis Colts
2015.12.27. @ 19.00 ==> New Orleans Saints – Jacksonville Jaguars
2015.12.27. @ 19.00 ==> Detroit Lions – San Francisco 49ers
2015.12.27. @ 19.00 ==> Buffalo Bills – Dallas Cowboys
2015.12.27. @ 19.00 ==> Tampa Bay Buccaneers – Chicago Bears
2015.12.27. @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – Carolina Panthers
2015.12.27. @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – New York Giants
2015.12.27. @ 22.25 ==> Seattle Seahawks – St. Louis Rams
2015.12.27. @ 22.25 ==> Arizona Cardinals – Green Bay Packers
2015.12.28. @ 02.30 ==> Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers
2015.12.29. @ 02.30 ==> Denver Broncos – Cincinnati Bengals

(#10313) tutuhawer válasza maláj (#10312) üzenetére


tutuhawer
őstag

http://www.nfl.com/schedules/2015/REG17

A 17. játékhét is kész van már, átrakták a GB-MIN meccset vasárnap esti rangadóra.

Milyen csúnyán néz ki, hogy a STL Rams szétverte a csoportját kis túlzással és nem jut be. A SF ellen meccseznek majd , és az egy nyerhető meccs, 5-1 lesz a divízós mérlegük...

+ Mekkora szarság, hogy Calvin Johnson a neve alapján került be a Pro Bowl-keretbe... Allen Robinson (JAX) meg nem. Nincs igazság.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10314) A Zéé válasza tutuhawer (#10313) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

az egy dolog, hogy divízión belül 4-1 egyenlőre a Rams, de ha a diven kívül a maradék 10 meccséből csak 3-at tudott megnyerni, -47 a pontaránya, és maximum a 8-8 jöhet össze, akkor nincs helye a PO-ban. Szerintem nem csúnya az.

A Pro-bowl meg mindig ilyen, szimpátia alapján megy inkább, mint valós teljesítmény alapján. Arra ott az "All-Pro 1st és 2nd team" lista. Kevésbé van szem előtt, de az a szakmaibb.

Just a simple Lineman...

(#10315) tutuhawer válasza A Zéé (#10314) üzenetére


tutuhawer
őstag

All-pro Csak azt mondom, jól esne biztosan, ha ott lehetne , kicsit kikapcsolódhatna a többiekkel.

Rams: Bocs, pozitív értelemben mondtam, milyen csúnya. Nem semmi, hogy egyszer megütötték a Cardinalst , kétszer a Seahawkst. Nem összevethető mondjuk az AFC déli csoportjával, ahol több se füle se farka csapat is van. Szerintem a HOU az, amíg nincs irányítójuk, és idén az IND is az, amíg sérült az irányítójuk. A JAX meg egy bohóc csapat, pár villanással, lásd Robinson és Hurns.
Hurns első elkapása, ha jól emlékszem, rögtön egy hosszú TD volt az Eagles ellen, azon a meccsen mondtam, jó ez a 88-as srác.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10316) A Zéé válasza tutuhawer (#10315) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

afc south tényleg eléggé bicebóca idén, akárcsak az nfc east :)
JAX-be egy védelem kell már csak, és a következő pár évben tényezők lehetek. A támadó sor fiatal, sok ígéretes játékossal, lehet koncentrálni a labda másik oldalára.

Rams háza táján meg nemsokára úgyis nagy változások jönnek, ha beigazolódnak a pletykák, róluk is sokat fogunk beszélni a következő időszakban. :)

Just a simple Lineman...

(#10317) tutuhawer válasza A Zéé (#10316) üzenetére


tutuhawer
őstag

@JAX És tényleg milyen jól esik nézni azt, ha van egy jövőbeli "sztár" , franchise irányító, akire lehet építeni (Bortles).
@RAMS ÉS milyen szar nézni, ha a nincsen, pedig biztosan szívesen megfizetnék... De nincs. Visszakanyarodok az NFC Easthez, ha már leköpted: :B
Az Eagles is szeretne egy irányítót, aki odabasz kategóriás ember, és ha marad Chip, esélyesnek látják sokan RG3-t vagy Kaepernicket. Én RG3-t szeretném, ha már választani kell.
Még a hozzászólásodhoz idevág, hogy labda egyik oldala és másik oldala: Ez jó dolog, de a NYG támadó fele szerintem kiváló, van egy jó irányítójuk, de az edzőjük meg mintha megöregedett volna, ezért hibáztak annyit az utolsó 2 percben.
Még mondok egy érdekeset STL Rams kapcsán: mekkora vicc lenne, ha leigazolnák Robert Griffint ők...

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10318) A Zéé válasza tutuhawer (#10317) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Szerintem a Ramsnál csak arra várnak, hogy átmehessenek végre LA-be, addig már kb, telibeszarják az egészet a tulajok. Kell oda egy teljesen új edzői stáb, ahhoz egy új irányító, és onnan lehet a brutál védelemhez építeni egy offenzt. De ezt St. Louisban már nem fogják megcsinálni, ha engem kérdezel. Majd LA-ben. Addig meg ellesznek a Fisherrel és Fülessel.

Eagles érdekes lesz, hogy ott mi lesz végül. Ha marad Chip (sztem még egy évet marad) akkor lehet, hogy megkínálja a Bradfordot, meg a Szancsót is valami kis visszafogott szerződéssel. Nagy pénzt egyikük sem érdemel. Ha megy, akkor meg kitudja. RG3 beillene oda, szegény porcelánból van, és az elmúlt időszakban kb már mindenki lemondott róla, mint a másik két úriemberről is. Szegény .LnB és a többi Philly drukker szerintem a kardjába dőlne, ha tényleg odakerülne :D Kaepernik annyi pénzért, amit egy trade után fizetni kellene neki. Ő sztem előbb cut, aztán FA-ról majd lepecázza valaki.
Mondjuk amúgy nem gondoltam volna, hogy abból a csoportból pont a WAS jut PO-ba...

De akkor már a másik két csapatot se hagyjuk ki... :D
Romo utódjáról is gondoskodni kell lassan a tehenészeknél. Hiába szerelmes bele JJ, nem lesz már ő se fiatalabb. Nem lepne meg egy korai QB draft. Az ő negatív szereplésük amúgy meglepett. Őket láttam szezon előtt a legerősebbnek onnan.
A Giants érdekes kérdés. Ott is egyre közelebb van a nagy tisztogatás Elittel, Coughlinnal együtt. Ha nem ez a szezon után, akkor jövőre.

Just a simple Lineman...

(#10319) tutuhawer válasza A Zéé (#10318) üzenetére


tutuhawer
őstag

"porcelánból van"
Szerintem bárkinek elszakadt volna a térde akár RG3, akár Bradford baleseteit nézem. Nagyon keményen estek rá kifelé menet az oldalvonal felé Bradford lábára, és az RG3-féle ütés meg teljes sebességgel Haloti Ngata részéről. El tudod képzelni, nagyon csúnya volt. Fel kell épülni, nem hiszem, hogy porcelánból lennének. OK, van egyéb sérülés is, de annyira nem jelentős.
Kapernicket én is úgy gondoltam, hogy kiteszik, és a szabadügynök piacról valaki elviszi. Griffin szintén, őt értelmetlen megtartani, mert ha megsérül a WAS csapatának játékosaként, akkor egy rakás lóvé azonnal jár neki. Őt el kell engedni, és mehet érte a csata, aki akarja.

Most egy amolyan eszetlenséget mondok, nekem kimondottan tetszett Mike Glennon (TB) játéka, ő a csereirányító a Bucsnál.

Romo: Szerintem 1 év van benne, aztán Johnny Manziellel bebetonozzák magukat az előkelő 4. helyre - a divízióban. :D

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10320) schawo válasza tutuhawer (#10319) üzenetére


schawo
titán

Ha már porcelán, az a jelző inkább Romora illik. Szerintem már nincs benne egy évad sem. Jövőre már nem vele kezdenek.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10321) anulu


anulu
félisten

e heti Shek Report kifejezetten tetszett (annak ellenére, h tuti voltam benne, hogy Slater feje szerepelni fog, be is jött... :P), ajánlom :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10322) tutuhawer


tutuhawer
őstag

NA...
Éjszaka kirúgták az Eagles edzőjét. Megtartotta a játékosok eligzítását, aztán a játékosok hazamentek, az elnök este megköszönte a munkáját. Senki se tudott róla, csak a twitteren, a hírekből értesültek. Érdemes követni a kedvenc csapatunk korábbi játékosait a twitteren, ők is mondanak véleményt, meg az NFL Network stúdiójában is erről pofáztak:
A játékosok ügyeiért felelős nagyfőnök nagyon közeli haverja a Bill Cowhernek, aki semmiképp se akar már edzősködni, azt mondta.
Sean Peyton(NO) 10 év után esetleg elköszönhet a Saintstől, azt mondják.

Én nagyon örültem, mikor kezdődött a szezon, azt hittem, valami nagyon fasza dolgot fogunk látni, mondjuk 3 1000 yardos futó nem semmi lett volna, de alig futott a csapat, shotgun formációból dobálta szerteszét a labdát Bradford, és már ment is le a pályáról a csapat. DeMarco Murrayt se hibáztatom, oldalra kellett futnia, hát arra futott, a 0 és negatív yardos futásokkal meg ő se tud mit kezdeni. A sok érthetetlen játék miatt is veszítette el az öltözői bizalmat az edző, ezért is kellett mennie.
angol nyelven
http://philadelphia.cbslocal.com/tag/chip-kelly-fired/
FOXSports

És egy vicces tweet:
https://twitter.com/SpikeEskin/status/682005992951828482

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10323) vond válasza tutuhawer (#10322) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Murray tavaly sem volt a legjobb futó (az Lynch volt), a támadófal tette naggyá.

Ami a fordulót illeti: Nagy meglepetések és brutális verések voltak.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10324) vond


vond
MODERÁTOR

A záró hét magyar TV-s meccsei vasárnap este/éjjel:

Jets@Bills (20:00 - C8)
Seahawks@Cardinals (22:25 - Sport2)
Vikings@Packers (02:30 - Sport2)

Felvételről is adhattak volna 1-2 meccset, mert vannak még érdekes párosítások. Meg itt van ez a csúsztatott C8-as közvetítés. Sajnálom, hogy a spanyol foci még mindig felülírja az NFL-t.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10325) .LnB válasza tutuhawer (#10322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem Bradford és Murray is megy. Én nagyon boldog vagyok. Nagyon örültem Chip Kelly érkezésének, és most jobban örülök a távozásának. Megcsinálta a saját maga ámokfutását majd most miután kirúgták, a jó isten se csinál ebből a szemétdombból értelmes csapatot úgy két évig.

[link] Így örülök :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10326) anulu válasza vond (#10324) üzenetére


anulu
félisten

még ha Barca meccs lenne... de sajnos jah. remélem 1-2 éven belül eljutunk oda, hogy az NFL lesz a fontosabb, mint a gurulós...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10327) anulu


anulu
félisten

némi off: élőben adja a Sport2 a Bruins - Canadiens meccset 1-én este, a Gillette Stadiumból :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10328) vond válasza anulu (#10326) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, már csak az összevásárolt divatbarca hiányik a vasárnap estéből. :P
Épp elég a másik kirakatcsapat, meg a többi "kisebb".

Egyébként netes kereséseket, letöltéseket nézve már most is sokkal népszerűbb az NFL. Ezért (is) nem értem, hogy egy mezei Valencia-RM meccs hogyan írhatja felül az NFL alapszakasz utolsó fordulóját. :(((

Na mindegy, legalább csúsztatva láthatjuk a Bills-Jets-et is. Már akinek van C8. :U

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10329) Traxx válasza vond (#10328) üzenetére


Traxx
őstag

A C8 elérhető a Mindig tv-n is ingyenesen :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#10330) vond válasza Traxx (#10329) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igen? Tavaly még nem így volt, nem?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10331) Traxx válasza vond (#10330) üzenetére


Traxx
őstag

Tavaly ápr. óta érhető el a C8: [link] Valamikor tavaly nyáron kellett újratelepítenem a tv tuner programját, és meg is lepődtem, amikor kiköpte a csatornát :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#10332) maláj


maláj
őstag

NFL 2015, ALAPSZAKASZ 17. FORDULÓ

2016.01.03. @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – New Orleans Saints
2016.01.03. @ 19.00 ==> Buffalo Bills – New York Jets
2016.01.03. @ 19.00 ==> Chicago Bears – Detroit Lions
2016.01.03. @ 19.00 ==> Cincinnati Bengals – Baltimore Ravens
2016.01.03. @ 19.00 ==> Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers
2016.01.03. @ 19.00 ==> Dallas Cowboys – Washington Redskins
2016.01.03. @ 19.00 ==> Houston Texans – Jacksonville Jaguars
2016.01.03. @ 19.00 ==> Indianapolis Colts – Tennessee Titans
2016.01.03. @ 19.00 ==> Miami Dolphins – New England Patriots
2016.01.03. @ 19.00 ==> New York Giants – Philadelphia Eagles
2016.01.03. @ 22.25 ==> Arizona Cardinals – Seattle Seahawks
2016.01.03. @ 22.25 ==> Carolina Panthers – Tampa Bay Buccaneers
2016.01.03. @ 22.25 ==> Denver Broncos – San Diego Chargers
2016.01.03. @ 22.25 ==> Kansas City Chiefs – Oakland Raiders
2016.01.03. @ 22.25 ==> San Francisco 49ers – St. Louis Rams
2016.01.04. @ 02.25 ==> Green Bay Packers – Minnesota Vikings

(#10333) leslieke válasza maláj (#10332) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sport TV melyiket adja?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10334) anulu válasza leslieke (#10333) üzenetére


anulu
félisten

#10324 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10335) leslieke válasza anulu (#10334) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, telefonon nem tekertem addig vissza.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10336) tixem válasza vond (#10324) üzenetére


tixem
addikt

Utóbbi időben végre eszükbe jutott, hogy a Cardinals is létezik :D Elég frusztráló volt már a sok vacakabbnál vacakabb stream-et vadászni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10337) kennystyle


kennystyle
tag

Bejelentkeztem az 1 hetes próba Gamepass-ra, hogy megnézzem az NE-MIA meccset este.

Na most akármit kezdek nézni először legjobb minőségen jön be utána gyorsan visszacsökken a legrosszabbra és gyakorlatilag 3*2 kocka van a képen a végén... Ez az ingyenes próbához tartozó butítás, vagy rendes előfizetéssel is tapasztalható ?

Amúgy is ki akartam próbálni, mert lehet jövőre előfizetnék hogy minden NE meccset meg tudjak nézni, de ha fos a minőség akkor biztos nem fogok.

(#10338) Mottie válasza kennystyle (#10337) üzenetére


Mottie
őstag

Internet kapcsolattol is függhet... Nem hiszem, hogy a próbát butitanak, eladni akarják :)

Be Victorious!

(#10339) tixem


tixem
addikt

Ezt a bowl.hu-s gyereket nem unják még? Hogy lehet ilyen sótlanul nfl meccset közvetíteni? Eszméletlenül gagyi a srác. Remélem az Arizona meccset végre a Ricsi-Sanyi páros kapja.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10340) kennystyle válasza Mottie (#10338) üzenetére


kennystyle
tag

500/200as digivel nem hiszem hogy a netemen mulna :-)

Az elo kozvetites kicsit jobb de itt is tobbnyire inkabb kozepes minoseg korul van es folyamatosan valtozik, hat ennyi penzert nem tul meggyozo a streamekkel szemben...
Gondolom amerikaban jobb csak ide nem jut savszel.

(#10341) schawo válasza kennystyle (#10340) üzenetére


schawo
titán

Én is free trialon vagyok, és nálam tökéletes.

A vasgyáriak megcsípték a rájátszást :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10342) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NYJ

Mr. Harvard szépen megcsinálta, hogy a Steelers playoff-ba jusson..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10343) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Én meg előfizus vagyok az NFL game Pass-ra és full HD minőségben jön szaggatás nélkül egész szezonban. UPC 240/20.

De amiért írtam: NE az utolsó 6 meccsből 4-et elvesztettünk, ráadásul a mostani játékunk, főleg az offense borzalmas volt... :U Remélem, hogy nem lesz igazam, de nem a legjobb előjelekkel megyünk a rájátszásba... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10344) schawo


schawo
titán

A pintyek nyelnek, mint a kacsák.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10345) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod zeé. Na ilyen érzés Eagles szurkolónak lenni. De mi egy szezonon át szptnk. :D
Lockett - Cardinals 3:0
:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10346) A Zéé válasza .LnB (#10345) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

és (#10344) schawo

ne is mondjátok... Annyira csapnivaló volt az egész mutatvány, hogy félidőben ki is nyomtam. Értem én, hogy kb semmit nem számít már ez az egész, de amit a punt return team művelt, az kritikán aluli. Palmer is elfelejtette, hogy nem a pénteki scrimmage-n van. Csúnya volt a meccs, bár tudom, hogy amikor semmi tétje nincs a pályára lépésnek, akkor iszonyat nehéz motivációt találni.
Mindegy, ezt el kell felejteni, és a következő 9 meccset megint meg kell nyerni!

Just a simple Lineman...

(#10347) KoVee84 válasza A Zéé (#10346) üzenetére


KoVee84
senior tag

szvsz tök jól jött most ez a hatalmas pofon a cardsnak, mert megint kezdtek kicsit elszállni maguktól pl. Ugyan ez volt a Steelers elleni meccs előtt is az érzésem és az után is összekapták magukat, remélem most is ez lesz! :K

(#10348) schawo válasza A Zéé (#10346) üzenetére


schawo
titán

Nem zárom ki, hogy csak el akarták kerülni a Seattlet.

(#10343) Racecam
A Patriots mehet Coloradóba, jól megszívták ezt a buktát.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10349) .LnB válasza A Zéé (#10346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vigasztaljon az, hogy a playoff-ban csak egy Patriots meccset kell néznünk. :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10350) crey válasza .LnB (#10349) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem írnám le őket ennyire gyorsan :P

Szerencsére a szezonban már Philly meccs sem sok lesz... Ó várj csak? Ja hogy egy sem? :D ;]

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.