Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) anulu


anulu
félisten

NFL-nek "kedves nőnemű felmenőjét", hogy már nem lehet 1 hétre gamepass-t venni, csak SB végéig egyben, $75-ért... :W

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10252) vond válasza anulu (#10251) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ez csak miattad van.
Tudják, hogy a Pecc biztos döntős, és akkor úgyis megvennéd az összeset. :P :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10253) crey


crey
MODERÁTOR

Na ki esett ki a szezonra? A megmaradt egyetlen futónk, ez most már tényleg nagyon gáz :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10254) anulu válasza crey (#10253) üzenetére


anulu
félisten

yard/carry-ben White és Bolden sem fog rosszabbat hozni. 1-2 mindkettejüknek megvan :P néztem a Dolphins meccset, és csak pislogtam, hogy lehet olyan, hogy egy csapatnak van futójátéka is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10255) anulu válasza vond (#10252) üzenetére


anulu
félisten

azért zavar, mert ugye a PO-t végig tolja a SportTV, de kétlem, h az utolsó 3 fordulóból adnák bármelyik Pats meccset. tehát ha azt nézzük, h $15/hét, akkor is 30-at kidobnék az ablakon. azt meg úgy annyira nem szívesen...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10256) vond válasza crey (#10253) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na és Seattle-ben ki fog futni? Lynch műtét után lábadozik, Rawls-nak eltört a bokája, Turbin-t meg rég elpasszolták. A veterán Jackson, meg a vándormadár Harris maradt futónak. :(

Mondjuk amilyen tempóban dobál Russel Wilson az elmúlt fordulókban, és amilyen jó az a pár elkapó, nincs is nagyon szükség futójátékra. Csak hát azért mégis.

Egyébként most nézem, Wilson-nak 110-es irányítómutatója van. A legtöbb a rendszeresen játszó irányítók közül. Nem gondoltam volna.

Nagyon belejött a 'Hawks mostanában. Már-már Panthers-szerűen gyalulják az ellenfeleket. Remélem, megmarad a forma most már a PO végéig. Kár, hogy a Carolina nem AFC-s. ;]

Steelers is nagyon erős. Ha bejutnak, akkor lehet félnivalója a többieknek.

(#10255) anulu: Tudom-tudom, csak viccűtem. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10257) crey válasza anulu (#10254) üzenetére


crey
MODERÁTOR

White és Bolden sem az az igazi erőfutó kategória. A jelenlegi O fal meg nem elég erős, hogy utat tudjanak nyitni nekik - talán majd a PO-ra.

vond: oszt mit izgatnak engem a vizicsirkék? :DDD

De értem a problémát... Hát most fel kell kötni a gatyát Wilsonnak is, meg kell mutatnia szépen, hogy zsebből is annyira jó irányító tud lenni, ha szembe jön olyan csapat akinek kicsit jobb a Pass rush/sack mutatója.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10258) anulu válasza crey (#10257) üzenetére


anulu
félisten

kíváncsi vagyok, hogy Ball bekerül-e az 53-as keretbe. amikor megy neki, akkor nagyon, de a labdabiztonsága finoman szólva sem életbiztosítás.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10259) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bocsesz az offér Pats fanok. De NHL-t nem követi innen senki? Teljesen halott itt a topikja. Értem én, hogy a kockák annyira nem sportfüggők, de azért itt is vagyunk páran.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10260) anulu válasza .LnB (#10259) üzenetére


anulu
félisten

jelen. St. Partick miatt szerettem meg a sportot, úgyhogy kb a 2000-es évek eleje óta Avalanche drukker vagyok. meg Devils. azt a csapatot pedig Brodeur miatt kedveltem meg. de ha választanom kell, akkor Avs :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10261) .LnB válasza anulu (#10260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Válaszoltam a topikba, hogy ne itt offoljam szét a Pats sérülésekről szóló sírásaitokat! ;] ;] [link]

[link] <- a komment.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10262) maláj


maláj
őstag

x

(#10263) vond válasza maláj (#10262) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ezt most hogy? AFC-NFC csapatok egymás ellen, még a SB előtt? Valami itt nem oké. Vagy ez az ábra valami mást akar mutatni, nem a rájátszást?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10264) schawo válasza vond (#10263) üzenetére


schawo
titán

Az ágak összekeveredtek kissé. Átlóban már van értelme :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10265) vond


vond
MODERÁTOR

Vajon belepusztulnának a Sport TV-sek, ha adnának egy nyomorult Seahawks meccset a kismillió közvetítés közül?!? Idén már nem is adják őket, pfff... Végülis csak az egyik legjobb formában lévő csapat, Wild Card helyen, de még nem biztos PO-val. :(((

Broncos, Cards, Jets, Eagles meg lesz kétszer is. A Denverből is sok lesz már egy kicsit.

15. forduló
December 18. péntek, 02:25 – Tampa Bay Buccaneers @ St. Louis Rams
December 20. vasárnap, 02:25 – New York Jets @ Dallas Cowboys
December 20. vasárnap, 19:00 – Houston Texans @ Indianapolis Colts
December 20. vasárnap, 22:25 – Denver Broncos @ Pittsburgh Steelers
December 21. hétfő, 02:30 – Arizona Cardinals @ Philadelphia Eagles
December 22. kedd, 02:30 – Detroit Lions @ New Orleans Saints

16. forduló
December 25. péntek, 02:25 – San Diego Chargers @ Oakland Raiders
December 27. vasárnap, 02:25 – Washington Redskins @ Philadelphia Eagles
December 27. vasárnap, 19:00 – New England Patriots @ New York Jets
December 27. vasárnap, 22:25 – Green Bay Packers @ Arizona Cardinals
December 28. hétfő, 02:30 – New York Giants @ Minnesota Vikings
December 29. kedd, 02:30 – Cincinnati Bengals @ Denver Broncos

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10266) schawo válasza vond (#10265) üzenetére


schawo
titán

Azért vedd figyelembe, hogy egy fordulóban a 6 meccsből 4 abszolút fix, azt nem ők osztják be. A maradék 2-2 meccsből az egyik héten 3, a másik héten összesen 2 közül választhattak. Tehát hetente egy darab meccsidőpont van, ahol 8-10 meccsből egyet választhatnak.

A 15. héten a seahawks meccs nem választható időpontban kezdődik, kilőve. A másik héten pedig a packers@cardinals meccsel ütközik, nem csoda, hogy nem a rams@seahawks lett a választott.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10267) vond válasza schawo (#10266) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az amerikaiak is hülyék. :) Közben aztán már megemésztettem. Meg persze tudom, hogy sok előre le van fixálva. Mindegy, be kell jutni a PO-ba, ott legalább minden meccset adnak.

Köszi az infókat! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10268) schawo válasza vond (#10267) üzenetére


schawo
titán

Megnéztem neked, de nincs szerencséd, sajnos a ustvnow-on sem nézhető seahawks meccs a 15-16. héten. De legalább pantherst ők közvetítenek most vasárnap a foxon :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10269) vond válasza schawo (#10268) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R

A Bears-t meg már nem is említem. Na őket sem tolják az arcunkba. :(

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10270) air válasza vond (#10269) üzenetére


air
nagyúr

Majd ha a Bearsnek (5-8) lesz olyan teljesítménye, ami képernyőképes, akkor látni fogjuk.
Addig minek? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#10271) vond válasza air (#10270) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Máshol van "képernyőképes" teljesítmény, mégsem látjuk őket.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10272) .LnB válasza vond (#10265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi a baj a két Eagles meccsel? Világlegjobbcsapata. Verte a New Englandet. Hol itt a baj?! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10273) vond válasza .LnB (#10272) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mondjuk a sasok még nem is voltak olyan sokszor, de pl. a Denvertől már egy kicsit csömöröm van. Visszatérve a 'Hawks-ra: Nagyon remélem, hogy az alapszakaszt záró, Phoenix-i vendégjáték már be van vésve valami kiemelt időpontra.

Szerk.: Chargers-Broncos és Rams-49ers van mellette január 3-án, vasárnap este, magyar idő szerint fél 11-kor. Ha így sem adják, akkor lázadást szervezek. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#10274) maláj


maláj
őstag

NFL 2015, ALAPSZAKASZ 15. FORDULÓ

2015.12.18. @ 02.25 ==> St. Louis Rams – Tampa Bay Buccaneers
2015.12.20. @ 02.25 ==> Dallas Cowboys – New York Jets
2015.12.20. @ 19.00 ==> New York Giants – Carolina Panthers
2015.12.20. @ 19.00 ==> New England Patriots – Tennessee Titans
2015.12.20. @ 19.00 ==> Washington Redskins – Buffalo Bills
2015.12.20. @ 19.00 ==> Baltimore Ravens – Kansas City Chiefs
2015.12.20. @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – Chicago Bears
2015.12.20. @ 19.00 ==> Indianapolis Colts – Houston Texans
2015.12.20. @ 19.00 ==> Jacksonville Jaguars – Atlanta Falcons
2015.12.20. @ 22.05 ==> Oakland Raiders – Green Bay Packers
2015.12.20. @ 22.05 ==> Seattle Seahawks – Cleveland Browns
2015.12.20. @ 22.05 ==> San Francisco 49ers – Cincinnati Bengals
2015.12.20. @ 22.25 ==> San Diego Chargers – Miami Dolphins
2015.12.20. @ 22.25 ==> Pittsburgh Steelers – Denver Broncos
2015.12.21. @ 02.30 ==> Philadelphia Eagles – Arizona Cardinals
2015.12.22. @ 02.30 ==> New Orleans Saints – Detroit Lions

[ Szerkesztve ]

(#10275) Mottie


Mottie
őstag

@CAR-NYG

I do like what I see :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#10276) .LnB válasza Mottie (#10275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Brutális a Panters. És nem elég hogy leveszik a pályáról OBeckham-et, de lelkileg kikészítik. Nem is bírja mentálisan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10277) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

CAR-NYG

A vége iszonyat kabaré lett. Csúya lett volna 28pontról elbukni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10278) schawo válasza .LnB (#10277) üzenetére


schawo
titán

car@nyg
Végül csak backhem jött ki jól a bunyóból, sikerült kibillentenie JN-t az egyensúlyból.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10279) schawo


schawo
titán

den@pit

De jó meccs volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10280) Mottie válasza schawo (#10279) üzenetére


Mottie
őstag

Pont írni akartam :)

Bár érdekes lett volna ha egyszerre is játszik a két csapat, nem elosztva a két félidő alatt. :) De így is quality...

Be Victorious!

(#10281) schawo


schawo
titán

Most volt időm rendesen megnézni a CAR@NYG meccset (tegnap csak fél szemmel figyeltem). Ezek a bírók idióták voltak. Beckhamet már rég ki kellett volna zárni 3 személyi hibával. Borzasztó bíráskodás volt

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10282) .LnB válasza schawo (#10281) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt benne egy kis UFC na...kell az, ez adta a show feelinget :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10283) schawo


schawo
titán

OBJ pihenő: [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10284) maláj válasza schawo (#10283) üzenetére


maláj
őstag

akartam is linkelni a "dolgot" :)

(#10285) Mottie válasza schawo (#10283) üzenetére


Mottie
őstag

Nagyon helyes! Nem kell NYG a playoffba.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#10286) F-ECT$ válasza Mottie (#10285) üzenetére


F-ECT$
titán

Dehogynem, akkor jók, ha épp csak bejutnak :) Bár szerintem nem fognak.

Dive ever, work never.

(#10287) schawo


schawo
titán

Ha már ilyen bénák a bírók, hogy képtelenek 3-ig számolni, legalább találjanak ki valami frappáns büntetést a 4. időkérésre. Mondjuk 5 yard, automatikus első kísérlet, és ha a másik csapat kéri, akkor 15mp idővisszaállítás. Ez a mostani helyzet kiakasztó, rendszeresen kihasználják a bírók ostobaságát.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10288) crey válasza schawo (#10281) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az csak most derült ki, hogy a meccs előtt többen a Panthersből odamentek OBJ-hez baseball ütőkkel a kezükben. Gondolom azt kérdezték tőle, hogy Készül a banánkenyér.... Emiatt volt eldurranva az agya.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10289) .LnB válasza crey (#10288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

rookie még mentálisan. Látszott egész meccs alatt, hogy lelkileg roppantják össze. Ezt a "trükköt" inkább Belichick-től vártam volna. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10290) anulu válasza F-ECT$ (#10286) üzenetére


anulu
félisten

úgy meg végképp nem kellenek oda. amúgyis, megint eltelt 4 év :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10291) Mottie válasza anulu (#10290) üzenetére


Mottie
őstag

Nem jó omen 16-0- val, ha a playoffban otg a NYG ;)

Be Victorious!

(#10292) anulu válasza Mottie (#10291) üzenetére


anulu
félisten

NFC döntőben még találkozhatnak. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10293) crey válasza .LnB (#10289) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ennyit arról, hogy csak a Pats cheatel :) :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10294) .LnB válasza crey (#10293) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cseppet gondba vagy te a cheat fogalmával. :D

Nem etikus ≠ cheat

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10295) anulu válasza crey (#10293) üzenetére


anulu
félisten

csak akkor cheat, h a Pats csinálja :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10296) crey válasza anulu (#10295) üzenetére


crey
MODERÁTOR

jajdehülyevagyok..... tényleg. :W

Amúgy az Fk-n megjelent egy cikk a szurkolókról vagy két hete... elég jót mulattam rajta :D - pont kibeszélik a Pats szurkolókat is :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10297) .LnB válasza crey (#10296) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjegyezném, hogy a fiam pont sünicsoportos. Remélem nem Pats szurkoló lesz. :D

Más:

Szombaton (Vasnárnap hajnalban) eldől szerintem a Philly szezonja az idei évre. Ha kikap a Redskins-től akkor ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10298) tutuhawer válasza .LnB (#10297) üzenetére


tutuhawer
őstag

Irodában leszek, dolgozom, remélem, nem fog szarakodni az internetem aznap este.
remélem, ezt nem kell spoilerbe tenni. (SP)mert akkor beleteszem(/SP)

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10299) anulu


anulu
félisten

WSH @ PHI: köszi Redskins, hogy a Giants nem juthat PO-ba :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10300) anulu


anulu
félisten

Amendola, Edelman, McCourty sem fog ma játszani... erősen C csapat lesz ez így.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.