Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21131) Foose válasza blueye (#21129) üzenetére


Foose
addikt

Kicsit uncsi volt már,hogy pl ha át akartam állítani a hálózatot 3G-ről 2G-re,volt hogy sokáig semmit nem csinált a teló. Ezzel szemben a T-s karinál nincs ilyen gond,azonnal átáll. Meg ehhez hasonló gondok voltak,pl éjfél körül mindig lebénult a net. (telenor) Volt hogy hétvégén órákig nem volt netem,mert nem csatlakozott a hálóhoz. (telefonálni tudtam) Gondoltam a T ezzel szemben minőségibb,hátha nem lesznek ilyen gondok. De ezek után lehet muszáj leszek visszatenni a Telenoros karit,de csakis azért,mert nem éreztem lassulást a korlát elérése után.
#21130 Varszegig Nem,nem azt értem minőségen :) Hanem a hálózat kiforrottságára gondoltam. Viszont így ahogy leírod,a Telenor sem sokkal jobb,mert ha azt vesszük,biztos így van,hogy leterhelt a háló,és nem fog a végtelenségig így menni. Hidd el,ha lenne rá pénzem,drágább netre fizetnék elő. Manapság nem mindenkinek van 2-3-4 ezer ft-ja havonta arra,hogy a mobilján (is) legyen net.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.