Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29554) X-metal válasza csaszi72 (#29552) üzenetére


X-metal
csendes tag

A posta.hu a segítségedre lehet... Görgesd le, és ott a nemzetközi...

Én mindig ajánlott levélként adom fel, nem csomagként! Így sokkal olcsóbb!!!

Amúgy 2200 és 3800Ft között elviszik a világon bárhová tracking-el biztosítás nélkül.
A biztosítás azt hiszem, 5000 Forintonként 300Ft az alapdíjon (az alapdíjban 20.000Ft-ig vagy biztosítva) felül.

Viszont mivel az amerikaiak minimum 30$-t kérnek egy nemzetközi postázásért (ugyanilyen feltételekkel, ezért én is mindig ezt az összeget kérem. Így szert teszek plusz 3-4000Ft-ra. ;)

Hozzáteszem, nem volt ez mindig így, de amikor azt írtam, hogy a postaköltség International Signed for: $10, akkor többen kérdezgettek, és hitetlenkedtek. Most duplán jól járok, mert van plusz pénz is, meg a kérdések is elmaradtak...

Nagyon sok szemüveget postáztam már így a világ minden tájára, de még soha nem volt gond, minden csomagom célba ért!
Mondjuk volt egy, ami ajánlott létére 2 hónapig volt úton. Ez Braziliába ment.
A Tracking szerint 9 nap alatt ott volt, a többi idő a Brazil postának kellett a kézbesítésre. :Y

Azóta oda nem postázok, illetve a Filippínókhoz sem, mert azok meg f@szkalapok. Eddig 2X ment oda szemüveg (mindkettő makulátlan és ritkaság), és mindkét ember nekiállt kötekedni és pénzt követelt vissza. Persze, mindkét esetben felajánlottam, hogy küldje vissza, és visszafizetem a pénzt, de erre nem voltak hajlandóak, csak a pénzt akarták mondvacsinált indokokkal...
Pár levélváltás után jeleztem nekik, hogy engem felejtsenek el, és jelentsék az Ebay-nek a dolgot.
Megtették.
Ilyenkor az Ebay megkérdezi, hogy mit akarok tenni, és felajánlja azt, hogy kifizethetem azt amit kérnek vagy azt is, hogy küldjék vissza a terméket, és visszafizetem a pénzt. Én természetesen ezt választottam.
Rövid időn belül mindkét f@sszopó lezárta a reklamációt az Ebay-nél.
Mondanom sem kell, hogy mindkettő megtartotta a szemcsiket....

Na, úgy látom kicsit túlválaszoltam a kérdést.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.