Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Vanir


Vanir
veterán

Nyo, az egeres topik után ide is bepofátlankodom egy szubjektív kis véleménnyel.
SteelSeries QcK+ SK Gaming (hybrid vagy mi)

Tavaly szeptemberben vettem teljes bolti áron. Túlélt két nagyobb lant, némi pörköltet, jégkrémet meg talán egy kis taknyot is. Semmi baja. Kicsit koszos.
Sehol nem gyűrődött fel a felső réteg, bár egy év alatt elvárható, hogy ne is történjék ilyesmi.
Nagyon jó a felső réteg felülete. Jól csúszik rajta az egerem és a csuklómat sem bassza (másfél percig gondolkodtam egy ide illő szón, ez maradt).
Az én személyes igényeimet bőven kielégíti ez a 45 x 40 centi. ;] Sőt, a vastagsága is pont megfelelő.
Ajánlani tudom annak, aki beruházna egyre így karácsonytájt. Nekem bőven megfelelt.

(#5952) Synthwave válasza Vanir (#5951) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szövet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5953) Vanir válasza Synthwave (#5952) üzenetére


Vanir
veterán

Úgylegyen! :)

(#5954) Lajkó


Lajkó
őstag

Üdv!
QcK Mass (285x320x6) megteszi MS IE 3.0 alá? Anno meg voltam elégedve a 2mm vastag Mini-vel is, de jobb lenne a nagyobb! Kérdés, hogy kell-e nekem ez a vastagság?? :F

(#5955) NY124 válasza Lajkó (#5954) üzenetére


NY124
tag

Nagyából általános szabály a szövet padoknál, hogy a vastagabb jobb. Ha úgy érzed, hogy jobb lenne egy puhább pad a kezed alá nyugodtan vedd meg. Bár lehet, hogy az MS egér alá jobb lenne egy speed pad, de ez személyes preferencia.

(#5956) Synthwave válasza Lajkó (#5954) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5957) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

MX518 alá keresek szövetpadot, olyan 2000-2500 huf-ig bezárólag. méretben jó lenne M-es, de igazából ha S fér bele az árba, az sem gond. létezik ilyen áron szövetpad, amit ajánlanátok? nem hátrány, ha könnyen be tudom szerezni itthon.

köszönöm előre is :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5958) jaffa 2843 válasza hoffman_ (#5957) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

QCK Mini

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5959) hoffman_ válasza jaffa 2843 (#5958) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezt néztem én is, de akkor alternatíva nélkül marad. köszönöm!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5960) Synthwave válasza hoffman_ (#5959) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézz valamit használtba. Én ennyiért vettem olyanokat, mint Allsop Raindrop GigaPad XL meg Razer Mantis Speed.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5961) hoffman_ válasza Synthwave (#5960) üzenetére


hoffman_
nagyúr

használt padot nem szeretnék, ha szövet. egér, vagy fém pad még hagyján, de szövetet nope. köszi azért. nyilván bővül akkor a repertoár :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5962) Synthwave válasza hoffman_ (#5961) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kimosod, oszt annyi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5963) Vidual001


Vidual001
tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ezek között funkción belüli különbségek is vannak, vagy csak a küllemük más?

Esetleg van-e amelyik jobb/ajánlottabb mint a többi?
Szerk.: Van más színű, hasonló méretű egérpad is, ha igen melyik? Esetleg ilyen témájú?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#5964) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mert elmaradt a köszönet:

Megvettem a SS qck MASS egérpadot. (kedvezményem volt egy boltban így 3200-ért..) Nagyon tetszik a vastagsága, amely csuklókímélőként is szolgál. eleinte az átszokás miatt fájta csuklóm de most-már jó, és kényelmes. A jaffa 2843 féle glide- dal pedig nemegyszer majdnem lecsúszott amikor bill-tálcát kihúztam az asztalomon... A billentyűzet rálóg, de mivel nagy felületen teszi, belesüpped picit, és így fixálja. Sőt merev annyira, hogy (állítva használva) a gyári tekerés még annyira benne van, hogy ha feljebb tolom a kezem, akkor a levegőben lévő padon van az egér, és picit nyomni is kell :K
Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5965) arcitec válasza Synthwave (#5962) üzenetére


arcitec
addikt

Szia
Elolvastam a bevezetőt (érdemes - eledigg csak csípőből kérdeztem) és ott találtam - fUnc Liquid - használatára javaslatot elsősorban a műanyag padokhoz. Kérdezném, hogy a Logitech G440 padhoz használható-e. Nem lesz káros rá? G502 egér fut rajta, gondolom az egér csuszka felületét elég bekenni vele. Megjegyzem egyébként is nagyon csúszós ez a pad. Sajna a G240 -et nem lehet kipróbálni ( a G440-et sem), mert ezek ügye nagyon csak be vannak csomagolva.1257 ft -ért találtam legolcsóbban. Apropó a Logitech padjai nem ajánlottak? .Köszönve a választ.

[ Szerkesztve ]

(#5966) Skilly


Skilly
aktív tag

Udv!

Erdeklodnek, hogy erdemes-e valtanom a Gigabyte Ghost padrol mondjuk egy SS Qck+-ra?

Az egerem SS Kinzu V2, 400 dpi es low sensen jatszok. Egergyorsitas kikapcsolva.

Szoval, jo-e az elobb emlitett pad az egerhez vagy inkabb vegyek jobbat?

Elore is koszi! :R

HyperX

(#5967) Vanir válasza Skilly (#5966) üzenetére


Vanir
veterán

A gigáról nem tudok semmit, viszont azt tudom, hogy a QcK+ megér minden fillért.

(#5968) Skilly válasza Vanir (#5967) üzenetére


Skilly
aktív tag

Koszi! :R

Akkor varok meg a cserevel.

HyperX

(#5969) demmer123


demmer123
őstag

Szerintetek az a kettő páros jó lenne?

Roccat gamer egér ROC-11-712 Kone Pure Naval Storm (Military Edition)

+

Roccat Siru Pitch Black ROC-13-070 fekete egérpad

(#5970) dobragab válasza demmer123 (#5969) üzenetére


dobragab
addikt

Az egér ajánlható, a pad kevésbé.

(Nemsokára várhatóan eladó nálam egy Roccat KPM Camo Charge)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5971) demmer123 válasza dobragab (#5970) üzenetére


demmer123
őstag

Miért mi a baj a paddal?

És az egér az jó lesz szerinted kényelmes több óra játék után is?

(#5972) Synthwave válasza demmer123 (#5971) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A kényelem a világ legszubjektívabb dolga.

A magam részéről az életben nem vennék semmit, a Roccat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5973) Drakoo válasza Synthwave (#5972) üzenetére


Drakoo
tag

Támogatom ;)

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#5974) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy jó vékony egérpadot G700-hoz? Olcsóság jegyében persze, de ne is legyen full gagyi. Jelenleg asztalon használom, de veszedelem.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5975) demmer123


demmer123
őstag

Szerintetek megérte megrendelni ezt a roccat packot?

[link]

(#5976) jaffa 2843 válasza demmer123 (#5975) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igen, de csak azért mert ugyanannyiba kerül, mint simán az egér. Egyébként csak az egér jó belőle. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5977) demmer123 válasza jaffa 2843 (#5976) üzenetére


demmer123
őstag

De az egérpad is jó lesz mellé nem?Az is 6-7ezer ft lenne külön biztos jó hozzá szerintem

(#5978) jaffa 2843 válasza demmer123 (#5977) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem valami jó az a pad. Egy épkézláb QCK pl sokkal többer ér.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5979) demmer123 válasza jaffa 2843 (#5978) üzenetére


demmer123
őstag

De ideiglenesen jó lesz hozzá szerinted?

(#5980) dobragab válasza demmer123 (#5979) üzenetére


dobragab
addikt

Ha nem használtál még jó padot, akkor jó lesz az is, de érdemes majd esetleg eladni azt, és venni egy jobbat.

Amúgy 20k-ért meg lehet kapni jobb ár/érték arányú egereket is, pl. G400s 11-12k-ért ugyanannyit tud, vagy G402 szerintem jobb is, olcsóbban.

(Nekem van G400s és KPM is, a KPM nekem túl kicsi, és semmivel se jobb a G400s-nél. Ja és a profi scriptek miatt meg muszáj Logitechet használnom, de ez már egyéni probléma.)

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5981) jaffa 2843 válasza dobragab (#5980) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szerintem meg a KPM jobb (a G402-nél). .,. ;]
KPM
- jobb kábel, jobb görgő (meg nekem jobban kézre áll, plusz kisebb, könnyebb)

Ettől függetlenül a G402 is megkapta a japán Omron-okat. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5982) Synthwave válasza demmer123 (#5975) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5983) demmer123


demmer123
őstag

Roccat Hiro 3D egérpad jó lehet? Eléggé drága most egy akciós egérhez adják hozzá ajándékba

(#5984) Vanir válasza demmer123 (#5983) üzenetére


Vanir
veterán

Személyes tapasztalatom nincs a Roccat egérpadokkal kapcsolatban, de úgy hallottam, hogy nem épp a legjobbak.

(#5985) jaffa 2843 válasza Vanir (#5984) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

De nemám. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5986) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Aliexpressről rendelt már valaki egérpadot? A bolti árhoz képest meglehetősen olcsóbb itt egy-két darab, kérdés, hogy vajon eredeti-e? Qck+ ~$18, Goliathus Speed Large ~$9

(#5987) Vanir válasza Chosen (#5986) üzenetére


Vanir
veterán

Én egy ilyet rendeltem. Még nem ért ide, de majd dobok róla egy véleményt, ha megérkezik.
Amúgy valószínűleg eredetiek, csak a csomagolásuk nélkül jönnek.

(#5988) eami válasza Chosen (#5986) üzenetére


eami
addikt

ha nem várod azt, hogy tényleg eredetit kapsz, akkor talán nem lesz akkora nagy csalódás. Szerintem kizárt dolog hogy ezek eredetik legyenek.

(#5989) Chosen válasza eami (#5988) üzenetére


Chosen
addikt

A Goliathus nekem is gyanús, de a Qck+ még egész hihető árban van. Bár azt az 1k-t már lehet inkább megéri kifizetni itthon, ahelyett, hogy 40 napig imádkoznék, hogy a posta ne veszítse el...

Egyébként ezekről a mintás Qck+-okról mi a vélemény? Jobb/rosszabb a felületük, mint a sima feketének?

(#5990) Zenger


Zenger
tag

TELJESEN OFF!

Valaki tudja mi van az egér topiccal?

(#5991) jaffa 2843 válasza Zenger (#5990) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Köszöni szépen jól van.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5992) Zenger


Zenger
tag

A kereső nem adta ki...
Köszi :)

(#5993) Driim


Driim
csendes tag

Logitech MX 518 cserélek valszeg G402s-re. Mivel az MX-hez használt pad is majd 9 éves illő lenne azt is lecserélni :)Func fseries 30.R helyett keresek valami nagyon hasonlót. Merev padok nem érdekelnek. 3 gyerek miatt csak víz (narancslé, tea, kakaó és társaik) álló, jól takarítható cuccok jöhetnek szóba. Szóval szövetet sem érzem az igazinak (hogy takaríto ki?)

(#5994) dobragab válasza Driim (#5993) üzenetére


dobragab
addikt

SS QcK, Razer Goliathus verziók, meg mosógép 30 fokon.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#5995) Driim válasza dobragab (#5994) üzenetére


Driim
csendes tag

Hát a mosógépünk csak 40 fokos vagy sima csapvizzel tud mosni.
Egy normális gumialjzattal és műanyag felsőrésszel megáldott padot keresek. 2-5mm vastag és szélesebb, mint 30cm.

Steelseries 9hd
Mionix propus

,amik elsőre talán jól lennének.

(#5996) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. PC World előfizetői akció jóvoltából már pár napja egy Genius X-G500 "boldog" tulajdonosa vagyok és tegnap megérkezett mellé egy Steelseries QCK egérpad. A probléma, hogy ha gyorsan húzom rajta az egeret akkor csak 1 millimétereket ugrál a kurzor, ha lassan húzom vagy más felületen akkor tökéletesen működik. Próbáltam a beállításokkal is játszani, de 250 / 500 / 1000 HZ-en is csinálja és 500 / 1000 / 1500 / 2000 DPI-n is. Külföldi fórumokon azt írják, hogy a lézeres egereknél jön ez elő (ez pont nem az) és valami "exactlift"-et kellene állítanom, de ilyen beállítást nem találtam. Valaki találkozott már egyáltalán hasonlóval? :F

(#5997) Vanir válasza Milo629 (#5996) üzenetére


Vanir
veterán

Boldogan add el a Géniuszt és vegyél helyette egy egeret.
Hogy építő is legyek: nem minden egér kompatibilis minden felülettel. Sajnos ez van. De a helyedben én tényleg lecserélném azt az X-G500-at.

(#5998) Synthwave válasza Milo629 (#5996) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gagyi egérrel? Persze.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5999) mark!


mark!
őstag

www.bestbyte.hu/termekek/79374/Razer_Goliathus_Medium_Speed_World_Of_Tanks_egerpad.html Szerintetek jó? Megér ennyit??

>

(#6000) Avenger95


Avenger95
csendes tag

Hali!

Azt szeretném kérdezni hogy valakinek van-e tapasztalata ilyen paddal:
Epicgear Hybrid Pad Medium
[link]

Mennyire lehet ez milyen ? :D

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.