Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) superecneB válasza Genji (#2848) üzenetére


superecneB
őstag

Én Razer Mantis Speeden is elgondolkoznék most rendeltem újat 19dollárért Ebayről.

(#2852) flash-


flash-
veterán

sziasztok!
lenne néhány kérdés:

steelpad qck mini ugyebár kisebb,de vajon ez a méretbeli különbség ad valamilyen hátrányt fpsnél ha logictec mx518 as egérrel használom?

vagy inkább a sima SteelPad QcK padot vegyem?
és a SteelPad QcK+?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2853) superecneB válasza flash- (#2852) üzenetére


superecneB
őstag

Nem feltétlen jelent. Azt vizsgáld meg az adott dpi beállításon (gondolom maxon használod) hány cm-re van szükséged arra hogy megfordulj vagy körbefordulj a játékban. Amennyiben jelenlegi sensitivitydnél a qck mini által nyújtott méret elegendő, semmi hátrányát nem fogod érezni.
A padok között csak méretbeli különbség van, biztosan megtalálod a neked megfelelőt, sorrendben:

Qck mini - 250 x 210 x 2 mm
Qck - 320 x 270 x 2 mm
Qck MASS - 320 x 270 x 6 mm
Qck+ - 450 x 400 x 2 mm
Qck Heavy - 450 x 400 x 6 mm

Esetleg ha az árba belefér, mindenképp a vastagabb változatú Qck-t javasolnám (tehát MASS, vagy HEAVY, ha a méret nem elegendő), kevésbé jár el felette az idő mint a sima vékonyabb társain (qck mini, qck, qck+)

[ Szerkesztve ]

(#2854) iamthesonar válasza superecneB (#2853) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

csak helyeselni tudom a leirtakat!
csak meret beli kulombseg van a padok kozott a felulet ugyan az! az meg hogy neked milyen meret kell az csaki s a sajat szenz beallitasaidtol fugg. nagy sens=eleg a kis meret, kis sens=lehet nem artana a nagyobb :D.
a vastagabb az en tapasztalataim szerin tis idotallobb darab!

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2855) superecneB válasza iamthesonar (#2854) üzenetére


superecneB
őstag

Ilyenem fog érkezni heteken belül, ha érdekel valakit majd megírom a tapasztalataim vele, 19 dollárért jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2856) fazr válasza superecneB (#2855) üzenetére


fazr
senior tag

Nem is tudtam, hogy Mantis-ból is csináltak ilyen kicsit :D

(#2857) superecneB válasza fazr (#2856) üzenetére


superecneB
őstag

Csináltak, ahogy a Goliathusból is. Európában nagyjából egy méretet lehetett kapni, németországban láttam kisebbet is. Ez az AVA edition pedig csak ázsiai piacon van. Van egy csomó periféria, vga stb ami csak az ázsiai piacra van kiadva. Hiába kína kb felér usa+eu val :)

(#2858) iamthesonar válasza superecneB (#2857) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

USA is es Europa is made in China.... :)

en is nezegettem es lehet rendelni tobb helyrol is meg mantist! en nagyon szerettem.

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2859) superecneB válasza iamthesonar (#2858) üzenetére


superecneB
őstag

Archetype-t rendeltem volna USAból de eltűnt ebayről :(

(#2860) fazr válasza iamthesonar (#2858) üzenetére


fazr
senior tag

ebay-en csak a kisebb veziót találtam meg, bár nem mintha szükségem lenne rá, hisz én pont árulok egy normális méretű (nagyobb) Mantis Speed-et :D

[ Szerkesztve ]

(#2861) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdés, hogy mennyi a különbség a szövet és a kemény felületű egérpadok között? Csúszás stb...
Steelpadokat néztem. Alacsony sensel nyomom, szerintem kellene a nagyobb darab, legalább M-es darabok a steel series honlapja szerint.
A qck mass ára egész barátinak tűnik, de kemény felületű M-es darab az már 8k :F

(#2862) superecneB válasza BalaNce87 (#2861) üzenetére


superecneB
őstag

A szövet padok általában lassabbak, nagyobb a tapadási súrlódási együtthatójuk mint a műanyag/üveg/fém padoknak. Ez annak köszönhető hogy egyrészt alapvetően érdesebbek szoktak lenni a műanyag/stb padok másrészt annak hogy azoknak keményebb ridegebb a felülete, nem "süpped" bele az egér (az idézőjel azért van mert a szövet padon sem észrevehető ez a süppedés).
Az alacsonyabb sensitivity-hez általában jól szoktak passzolni a szövet padok. A legjobb az lenne, mivel mint látom budapesti vagy, beugorhatnál mondjuk a pixel-be, ott ki tudod próbálni a különböző egérpadokat így 100% megtalálod a neked megfelelőt.

Hogy jót is írjak a szövet padokról kényelmesebbek és sokkal időt állóbbak egyes műanyag padoknál, ha tisztán tartod.

(#2863) iamthesonar válasza superecneB (#2862) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

ismet csak egyet kell hogy ertsek. annyit meg hozzatennek mindenkeppen hogy gondold meg azt az "M"-es meretet mert nekem pl kicsi es en is lowsens player vagyok. azonkivul a "ridegebb" feluletu padok nagyon hamar megeszik az egerek csuszotalpait! de a qck mass nagyon jo valasztas! irany a pixel :)

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2864) lordjancso


lordjancso
senior tag

Van olyan üzlet Budapesten, ahol ki lehet próbálni az egérpadokat és nagy a választék is?
A normálisabb egérpadokra gondolok, amiket alább emlegettek.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2865) superecneB válasza lordjancso (#2864) üzenetére


superecneB
őstag

Van, csak Budapesten van, a PIXEL. 1145 Budapest, Laky Adolf u. 21.

Szabad megtudni esetleg miben gondolkozol?

[ Szerkesztve ]

(#2866) lordjancso válasza superecneB (#2865) üzenetére


lordjancso
senior tag

Az a helyzet, hogy a csuklómon (jobb kezes vagyok) jobb oldalon (ahol felfekszik a kezem az asztalra) kezd megkeményedni a csont.
Vagyis a "kezd" elég gyenge kifejezés, mert már inkább csontkinövésnek nevezném, ezért szeretnék egy egérpadot venni (mert ahogy betört az infrás egér, azóta nem használok).
Az asztalomon viszont nincs túl sok hely olyan bazinagy egérpadoknak, mint amiket linkeltetek, viszont azért egy mini egérpadot sem szeretnék venni, mert játszani is szeretek (ftp és stratégiai játékokkal is).
Egyébként egy új gép vásárlását tervezem, így új egeret is szeretnék, ami jobban kielégíti az igényeimet a jelenlegi irodai Microsoft egérrel szemben, viszont a játékon kívül irodai munkára is használható legyen, mivel programozó vagyok.
Kb ennyi. :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2867) superecneB válasza lordjancso (#2866) üzenetére


superecneB
őstag

A nincs túl sok hely méretileg körülbelül mit jelent? Pontosan milyen a jelenlegi irodai Microsoft egered?

(#2868) Jim-Y válasza lordjancso (#2866) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én pont az ilyen csontfájdalmak elkerülése végett már egy fél éve izzadságtörlőben/csuklószorítóban gépezek, azóta nem piros a bütyköm. üdv

(#2869) Jim-Y válasza flash- (#2852) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, én 1-2 éve használok egy mx518-ast Qck mini-vel csakis FPS-re és eddig nem volt hátrányom belőle, pedig low-sens játékos vagyok, bár ha annó lett volna pénzem a qck+ -ra akkor tuti azt veszem, de ezt is meg lehet szokni könnyedén;)

(#2870) lordjancso válasza superecneB (#2867) üzenetére


lordjancso
senior tag

15x25cm kb. 15 a szélesség.
Jelenlegi egerem: Microsoft 1.1A [link]

(#2868) Jim-Y: Ez sem rossz ötlet, nekem is van csuklószorítóm, de elfelejteném mindig felvenni. :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2871) Jim-Y válasza lordjancso (#2870) üzenetére


Jim-Y
veterán

Csak megszokás kérdése, ha mindig ott van szem előtt akkor előbb-utóbb rászoksz:)

(#2872) superecneB válasza lordjancso (#2870) üzenetére


superecneB
őstag

Hát ebben a méretben még a qck mini sem nagyon fér el valahogy nem tudsz egy kis helyet felszabadítani? A Microsoft 1.1A-t ha nincs különösebb okod rá (pl túl kevés gomb), ne cseréld le tökéletes mind játékra mind irodai munkára.

[ Szerkesztve ]

(#2873) lordjancso válasza superecneB (#2872) üzenetére


lordjancso
senior tag

Igen, én is nagyon szeretem ezt az egeret. Meg vagyok elégedve vele.
Valószínűleg valamivel nagyobb lesz a hely idővel, mert új gép, új monitor, kicsit át fognak rendeződni az erőviszonyok az asztalomon, és talán rendet is fogok rakni. :)
Olyan egérpad kellene ami jó játékra, irodai munkára, puha de mégsem egy vastag szivacs :), könnyen tisztántartható.
Kb ezek a kritériumok. :)
Ha időm engedi, be fogok nézni ebbe az üzletbe!

Szerk: Nem volt még ennél több gombos egerem, úgyhogy lehet hogy veszek egyet, hogy kipróbáljam mivel jobb az. :) Ötletem sincs, hogy mit lehet irányítani vele.

[ Szerkesztve ]

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2874) superecneB válasza lordjancso (#2873) üzenetére


superecneB
őstag

Én játékon kívül semmire nem használom a plusz gombokat, és ott is csak az egyiket. :) Ha különösebb szükséged nincs a több gombra, szerintem felesleges pénz kiadni erre. Hát általában a puha és a vastag nem nagyon létezik külön. De itt vastagság alatt 4mm-6mm-ben gondolkozz ami szerintem nem vészes. Bár én most egy párnát használok egérpadnak, ezt is ajánlani tudom csak, elég kényelmes :) Ha helyed és a pénztárcád engedi, véleményem szerint a QCK Mass az egyik legjobb vétel (javítsanak a kollégák ha nem értenek egyet!), de mindenképp kipróbálás után dönts @ pixel!

(#2875) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv Razer mamba alá milyen egérpadot tudtuk ajánlani?
Jelenleg 1 razer mantis speedem van és nagyon szeretem jó lesz e alá??

(#2876) superecneB válasza XenHai (#2875) üzenetére


superecneB
őstag

Tökéletes!

(#2877) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó egérpadot az mx518-ashoz? Annyi a szempont, hogy könnyen és gyorsan mozogjon rajta az egér. A szövet padok ezért nem jöhetnek szóba.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#2878) iamthesonar válasza szaszayanou (#2877) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat en nem ertem ez miert zarja ki a szovet padokat... de probald meg a steelseries S&S vagy a steelseries SX. ezek eleg dragak. vagy razer exact mat de az is draga.

mx518 tapasztalatom szerint jobb is a szovet!

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2879) superecneB válasza iamthesonar (#2878) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem is meg lehetne próbálni egy gyorsabb szövet padot, QPAD, vagy Razer Mantis/Goliathus Speed. Ha nem adja akkor műanyagban gondolkoznék (s&s), vagy Icemat 2.0ban.

(#2880) iamthesonar válasza superecneB (#2879) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

qpad szerintem is tokeletes az mx sorozathoz.

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2881) superecneB válasza iamthesonar (#2880) üzenetére


superecneB
őstag

Esetleg még a Funcnak van az F szériája, abból az érdeset esetleg még érdemes lenne lecsekkolni mondjuk a pixelben. Az Mx518-hoz kb bármilyen pad jó (én qck+, icemat, steelpad 4d-t és allsopot használtam hozzá) Logitech vonalról szerintem máig a legjobb választás (főleg hogy versenyen nyertem és így ingyen volt lényegében)

(#2882) szaszayanou válasza superecneB (#2881) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Köszönöm a válaszotokat, nem vagyok otthon egérpad témában ezért jó, hogy el tudok indulni valami vonalon. Majd megnézem magamnak a szövet padokat is, ha már ennyire javasoljátok. Egy vékonyabb, amibe nem süpped annyira az egér bele talán jó is lehet, lehet csak az én elmeszüleményem, hogy a szövet padok sokkal lassabbak.

Egy alu vagy üveg felületű pad mennyire eszi jobban a teflont, mint egy textil?

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#2883) iamthesonar válasza szaszayanou (#2882) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat az bizony jobban kopik a nem textil feluleteken :(

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2884) superecneB válasza szaszayanou (#2882) üzenetére


superecneB
őstag

Aluval nincs tapasztalatom, de feltételezem hogy a szövetnél biztosan gyorsabban koptatja. Az üveg az nagyon hamar megeszi, a műanyag kevésbé, a szöveten szinte örök életű :). A szövet padok általánosságban lassabbak adott esetben sokkal lassabbak, de a Qpad és a razer mantis speed felveszik sebességben a versenyt 1-2 műanyag paddal (szerintem ez az aranyközép út siklás szempontjából ezért rendeltem én is mantis speedet.)

(#2885) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv,

Eddig free volt az egérkém, egy nagyon sima felületű famatricás asztalon futott. Most cseréltem asztalt, kicsit fura a felülete, én síknak érzem, de az egér furán fut rajta. Színre fekete, ebből nem vettem észre hátrányt(bár még játék alatt nem próbáltam). Az a lényeg, hogy az egér futása miatt szeretnék egy egérpadot. Még a régi Diamondback-em van, ezen fetisizmus miatt is csak Razer padokat keresek. Nem akarok sokat költeni, örülnék ha 4, maximum 5k-ba beleférne. Az S-es pad már lehet hogy kicsi, jobban örülnék egy Mediumnak. Nem tudom, hogy Control oder Speed(tudok valahol próbálni esetleg, nem mi?), azt tudom, hogy nagyon magas érzékenyéséggel játszom. Nagyon örülnék pár tippnek!

Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2886) superecneB válasza hoffman_ (#2885) üzenetére


superecneB
őstag

Budapesten van lehetőséged elvileg kipróbálni a Pixelben: 1145 Budapest, Laky Adolf u. 21.
nyitva tartás: hétfő - csütörtök 10h-18h, péntek 10h-17h

Ha ragaszkodsz a Razerhez, akkor a goliathus szériában nézz szét. Szerintem ez nem lehet rossz: [link] vagy van a controll változata, ami valamivel lassabb. Három méret van a padból, a linken a közepes szerepel.
Ha nagyon magas érzékenységen játszol elképzelhető hogy az S-es méret is elegendő lenne. Én a helyedben megnézném hogy egy átlagos egérmozdulatomhoz (játékban pl) mennyi hely szükséges.
A Razer többi padja szerintem nem túl jól pozicionált ár tekintetében. Az Sphex ami még olcsóbb, az egy kis gyors műanyag egérpad, elég vékony. Egyes vélemények szerint hamar kopik mások szerint nem. Én mindenesetre tartózkodnék egy ilyen vékony műanyag megoldástól nem tűnik túl hosszú életűnek (élőben még nem volt szerencsém hozzá).
A Kabuto egy kis méretű vékony szövet pad véleményem szerint a Goliathus családdal jobban jársz, ez elrongyolódhat az idő során.

[ Szerkesztve ]

(#2887) hoffman_ válasza superecneB (#2886) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszi szépen a választ. Nézegettem pár onlinestoret, a Standard Goliathus Speed volt a legszimpibb nekem is, 4k alatt is találtam, szóval szuper. Nem reménykedtem kipróbálási lehetőségben, úgyhogy most nagyon örülök. Pláne, hogy holnap megyek iPonba, ez meg ott van egy köpésre. Köszi a választ, holnap kiderül.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2888) superecneB válasza hoffman_ (#2887) üzenetére


superecneB
őstag

Esetleg ha már ott vagy, próbáld ki a QCK Mass-t lehet jobban fog tetszeni annak ellenére hogy nem Razer, egy próbát megér. Érdemes nézelődni neten valami olcsó online storet, a pixel nem a legolcsóbb alternatíva, viszont ki lehet próbálni a padokat.

(#2889) superecneB válasza superecneB (#2888) üzenetére


superecneB
őstag

Azt elfelejtettem írni, hogy én ebayről rendeltem most Razer Mantis Speedet közepes méretben. Egy-két hét mire megérkezik, majd megírom milyen [link]

(#2890) szaszayanou válasza superecneB (#2884) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

A qpad ct-ről mi a véleményetek? Ezen kívül még a steelseries s&s-t néztem ki magamnak. A kettő közül melyik a jobb?

Azt még elfelejtettem mondani, hogy csuklóból, magas érzékenységgel használom az egeret.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#2891) superecneB válasza szaszayanou (#2890) üzenetére


superecneB
őstag

A Steelseries S&S a legjobb műanyag egérpad, nem kopik nagyon jól csúszik ha gyorsabb stílusú játékos vagy nagyon jó vétel lehet! Régen lehetett kapni ilyet, hogy Steelpad Solo, az lényegében S&S volt hordtáska nélkül, kicsit olcsóbb volt lehet most is kapni valahol talán.

A QPAD CT az egyik leggyorsabb szövet pad, ha inkább az ilyen jellegű padokat szereted jó választás lehet. Előnye az S&Shez képes hogy kevésbé eszi a skatezt viszont nem is annyira gyors pad.

(#2892) iamthesonar válasza szaszayanou (#2890) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

en az mx szeriabol 500, 510, 518-as egerekkel jatszottam mindketto padon. a steel series s&s az jo pad de zabalja a tappancsokat es azonkivul azt vettem eszre hogy neha kihagy rajta az optika (nagyon ritka eset de zavaro hosszutavon). qpad ct szereny velemenyem szerint sokkal jobban adja a logikkal. gyors kenyelmes es nem annyira suppedos pad. azonkivul en low szens el is tokeletesen tudtam hasznalni csak az zavart hogy egy ido utan nem tudtam lejjebb venni a senzit es a padon konnyu volt tulhuzni az egeret. de ez azert van mert low szenz. de ha megszokod vagy megtanulod hasznalni akkor kituno kis pad. az optikas diamondbackel ppl tokeletes paros.

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2893) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Pixel nagyon zsír hely, perkfet gamer kuckó. 86 féle pad, rengeteg egér, zömmel Razer kirakva, majdnem elsírtam magam. A Goliathus Speed jobban tetszett, de persze az volt az egyetlen pad(Standard) ami nem volt raktáron, májusig nem is jön... Úgyhogy majd máshol beszerzem. Még a Diamondbackre való Hyperglide is volt, pedig már régi staff nagyon. Pozitívan csalódtam. Még meg is vettem volna +600 hufért a padot, ha van, csak mert ilyen korrekt hely volt.

Vittem a rágcsálóm, rádughattam egy gépre, próba erejéig. Volt fent CS meg HL, gondolom kipróbálhattam volna azokat is. (makulátlan NZXT házban volt egymásra pakolva 2 batár GTX, volt körítés rendesen :D )

Ja, és a Deathadder meg a Naga, ótejóég... <3

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2894) superecneB válasza hoffman_ (#2893) üzenetére


superecneB
őstag

Végül tehát a Goliathus Speed mellet döntöttél? Máshol elképzelhető, hogy olcsóbban hozzájutsz, Budapesten viszonylag sok lehetőség van a pixel nem számít a legolcsóbb boltok közé.

(#2895) hoffman_ válasza superecneB (#2894) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Persze, tiszta sor, csak bosszant, hogy az így is szűkös időmmel 2x kell fordulnom. Legolcsóbb helyen 3.9k, holnapra ha megjön beugrom érte. Addig előmelegítem az asztalt, meg a codot :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2896) iamthesonar


iamthesonar
aktív tag

a pixel amugy elegge elkurvult szerintem. regen nagyobb volt a valasztek sokkal. de akkor sem volt a legolcsobb. az egyetlen es legfontosabb elonye a helynek hogy jatszhatsz azon amit venni keszulsz.

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2897) blackydan válasza hoffman_ (#2893) üzenetére


blackydan
senior tag

Uhh erről a pixel nevű helyről nem is tudtam, hogy létezik. Tényleg szuper választékuk van... jókor említetted éppen kéne egy jó pad a Naga alá :P

(#2898) superecneB válasza iamthesonar (#2896) üzenetére


superecneB
őstag

Pontosan, bár régebben sokkal jobban túl volt árazva és kb. egyedüli forgalmazója volt az ilyesfajta termékeknek. (Gody papa féle Users volt még kb. és itt kifújt - Debrecenben egyáltalán nem volt, és most sem nagyon van lehetőség)
Ma már a pixelben abszolúte a Razer és a SteelSeries hype megy. Kicsit ez sajnálni való bár nagyon úgy fest hogy a termékek is szűkültek. X-Ray, fUnc stb. legendás padokat már nem is kapni, pedig pl. a Thunder 8 az egy nagyobb fUnc 1030 volt, simán alternatíva volt egy S&S ellen...

Erről hallottál már? [link]

[ Szerkesztve ]

(#2899) iamthesonar válasza superecneB (#2898) üzenetére


iamthesonar
aktív tag

hat igen jobban tul volt arazva de sokkal nagyobb is volt a valasztek es sokkal minosegibb termekek. es igen a magyar gaming hoskorszakaban kb egyeduli volt ahol lehetett pro gamer cuccokat venni... a usersnek sokkal kissebb volt a valaszteka a minosegi cuccokbol tobb volt a tomeg termek es ezaltal volt csak valamivel olcsobb. de a pixel arait azert ma sem kell felteni.

hat arrol a padrol nem hallottam meg valaki is probalta volna az ismeroseim kozul hungaryban egy csomo termek ismeretlen ami kulfoldon nagy nepszerusegnek orvend. de a leirasok alapjan nem lehet rossz fajta! csak ezzel is az a baj hogy kicsi nekem... 444x355-os meret alatt nem tudok forogni. ha forgok akkor meg mar nemtudok celozni... nalam kizart az ennel kissebb meret. ( neha meg ez is elfogy a kezem alatt ha haboru van pedig atloban hasznalom :D )

blackydan: ha ez jo valasztek kepzeld el hogy regen 4szer ennyi minden volt boseggel :) es csak a draga minosegi fajtabol... emlekszem amikor megjelent a diamondback 3g kb az orszag elso 100 darabja oda erkezett es en tuti benne voltam az elso 10be akinek olyan volt magyarhonban. :) (elorendeltem)

nem is ertem a peldaul microsoft helyett miert arulnak roccatot. biztos azert mert a verpistikek tobbet veszik mert csillog es lezer es 60000dpi... de a padjaira szavam nincs... azok jok sokan dicserik.

[ Szerkesztve ]

Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

(#2900) Kube válasza iamthesonar (#2892) üzenetére


Kube
senior tag

Nekem most MX518 alatt egy STEELSERIES QcK szolgál. Sajnos kicsi a padom és a bill mellett kevés a hely, de a mini változat pont elfér és teljes mértékben megvagyok vele elégedve. 2 éve nyúzom, a széle egy nagyon picit felgöngyölődött, de csak ott ahol általában a csuklómat éri. De ez is teljesen észrevehetetlen és ugyanúgy tökéletes. A csuszása is optimális számomra, persze mindenkinek más jön be ilyen szempontból. Szóval én csak jót tudok mondani róla. :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.