Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) MmDorian válasza Boxiné (#500) üzenetére


MmDorian
őstag

Ez még egész jó árban van így, ahol vettem a Cat cipőt, láttam Converse-t 16ért, a legolcsóbbat, igaz az magas szárú (valami ilyesmi) volt.

(#502) Boxiné válasza MmDorian (#501) üzenetére


Boxiné
tag

Na mostmár én is kiváncsi vagyok. Megnézzük majd, hogy itt milyen árban vannak. Azt tudom, hogy a Nike, Adidas cipők kb. féláron vannak az otthoni árakhoz képest. Converse-re nem emlékszem.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#503) XSiGma válasza Inv1sus (#499) üzenetére


XSiGma
aktív tag

a helyedben nem külföldön venném mert fél éven belül szét fog esni,ez főleg a tornacipőkre igaz...

(#504) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha jobban megnézitek, akkor ez nem tornacipő. Nézzétek meg a belsejét. Bőrből készült normális utcai cipő.
Én egyszerűen odavagyok a tornacipő kinézetért, mert ilyen punk-rockos-metalos zenekedvelő vagyok, nagy a lábam és eddig ez volt az egyetlen cipő, ami kinézetre valaha is tetszett. ;]
Szétesni meg szerintem nem fog, hacsak nem Kínában készült, erre rákérdeztem nemrég, majd válaszolni fog. Az eladónak továbbá 99.9%-os a feedbackje, ami nem rossz :K

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#505) XSiGma válasza Inv1sus (#504) üzenetére


XSiGma
aktív tag

miért szerinted hol készült?

nekem már 2 'hagyományos' tornacipő jött szét,az orránál leválik a ragasztás

(#506) Boxiné válasza Inv1sus (#504) üzenetére


Boxiné
tag

Min gondolkozol? Neked tetszik, és ez a lényeg. Ha ennyire meg vagy őrülve érte, akkor vedd meg. :K

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#507) Boxer001 válasza Boxiné (#506) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem ne vegye meg. ;]

(#508) Inv1sus válasza Boxiné (#506) üzenetére


Inv1sus
addikt

:DDD Valószínűleg így is fogok tenni. De azért még szétnézek pár helyen, hátha találok azért olcsóbban másfajta cipőt, ami megtetszik :)

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#509) dave93


dave93
őstag

(#510) Boxiné válasza dave93 (#509) üzenetére


Boxiné
tag

Nagyon klasszak a mai Tisza cipők, de az áruk az horror.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#511) dave93 válasza Boxiné (#510) üzenetére


dave93
őstag

tényleg az, pedig szívesen vennék ha 10k alatt lenne... :(

(#512) Inv1sus


Inv1sus
addikt

I won't know until Monday until I can view the shoes to see where this perticular model is made, but All Converse are now made in either Indonesia, China or Vietnam.

Lehet kapni olyan cipőt, amiket normálisabb helyeken csinálnak? :(

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#513) XSiGma válasza Inv1sus (#512) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Komolyan mit hittél hol csinálják?USA? lol

(#514) Inv1sus válasza XSiGma (#513) üzenetére


Inv1sus
addikt

...

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#515) XSiGma válasza Inv1sus (#514) üzenetére


XSiGma
aktív tag

:P

(#516) Kicker válasza bandus (#493) üzenetére


Kicker
senior tag

Nem mondanám túlzottan undorítónak, furcsa, de elvileg jók az eü hatásai.

Jó gerincnek, a talpnak egyaránt. Még nem akarom dícsérni, mert még két hete se hordom, de nyárra majd talán tudok róla komolyabb véleményt mondani. Valaki nem ismer olyan valakit, aki használ/használt ilyen cipőt?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#517) pohár


pohár
félisten

és

(nem volt nagyobb kép róla :B )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#518) Boxiné válasza pohár (#517) üzenetére


Boxiné
tag

Ezek mostmár a Te cipőid, vagy csak tetszenek?
Amúgy nagyon klasszak. :K

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#519) pohár válasza Boxiné (#518) üzenetére


pohár
félisten

Ezeket nyúzom most, a fekete Puma az bőr, a képen sztem velúr van, de kopp ugyanez :K

Most akarok majd egy másik Pumát, nem tudom még milyet :D
Az a poén, hogy 46-47-es a lábam, a Pumából meg csak a 47-es jó, szóval ezt vehetem netről is, a méret tuti jó lesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#520) Boxiné válasza pohár (#519) üzenetére


Boxiné
tag

A világos is nagyon tetszik. Nyárra ideális. :K

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#521) pohár válasza Boxiné (#520) üzenetére


pohár
félisten

Igen, meg most a Sensation White-ra tökéletes lesz :K

Mikor nyílt tavaly május környékén a polgári M3 Outlet, onnan vettem 10k-ért! :K :Y :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#522) joshua7 válasza pohár (#517) üzenetére


joshua7
veterán

Pont ilyesmi Drift cat-et akarok. Tudsz valami pesti/itthoni helyet? Külföldről tudnék 18-ért tokkal-vonóval, de kissé rizikós próba nélkül.

Illetve ha más tud, szívesen venném az infót. Future cat low még a másik, ami érdekel.

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#523) Vandit.


Vandit.
addikt

Én egy ilyet szeretnék most rendelni. Itthon elég nevetségesen drága sajna. 33-ért adják. :U
Vagy még ez is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#524) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Lacoste sportcipőkkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, mennyire bírják a mindennapi strapát?

(#525) Csyppa


Csyppa
senior tag

Nemrég sikerült egy ilyenre szert tennem.
Kényelmes, jól néz ki, de az orrára vigyázni kell, könnyen sérül.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#526) Vandit. válasza Alvin_ti4200 (#524) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát figyi. Annyit nem érnek, mint amenyibe kerülnek szvsz.. Én is nézegettem őket, de végül Adidast vettem Én nem vennék, de persze, ha megteheted, hogy egy idényre veszed, akkor jó lehet.

Csyppa: Ilyet elvből sem vennék, pedig nézegettem őket. :DDD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#527) Herczi


Herczi
senior tag

Akarok netről rendelni egy Puma cipőt, csak a méretben vagyok bizonytalan. Adidasból 41 1/3-as a lábam, Puma-ban 42-es-re gondoltam. Akinek van most esetleg Puma meg Adidas cipője is, az meg tudná mondani mennyire egyforma a méretezésük?

(#529) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Még ilyen topik is van? :)

Nekem jelenleg egy ilyen Levis cipőm van:

Kényelmes, vékony talpú.
Egyetlen hátránya, hogy nincs pereme, így esőben elég könnyen beázik. :U

- http://pazsitz.hu -

(#530) MarioAna


MarioAna
senior tag

Én ma tettem szert egy ilyenre: BIZO Jack'd
Majd megírom hogy mennyire bírja a strapát :) .
*nem deszkázom, csak a deszkás cipők tetszenek :B .

[ Szerkesztve ]

(#531) tibi666


tibi666
senior tag

ma hilfiger cipőket próbáltam, de sztem elég kényelmetlenek.
látszik rajtuk, hogy nem véletlenül 30 ezer forint egy pár, könnyű, szép a kidolgozás és a talpa is puha. de nem az én lábamra tervezték őket.

a joseph seibelek kényelmesek nagyon, de nem tetszenek.
próbáltam még a s. oliver cipőket, de az se az én lábamra való.

a többi ilyen gagyi, de drága pláza cipőt, mint mustang, gas, diesel, meg stb egy vicc mind. nehéz, kemény a talpa. miután a hilfigerben csalódtam (illetve lett volna egy, ami jó volt, de paraszt volt az eladó abban a boltban, úgyhogy nem vettem meg), kimentem egy leonardo boltba. kemény 16500 forintért vettem 2 cipőt. egy névtelen, de teljesen bőr, kényelmes darabot, meg egy head (erről már hallottam) félbőr cipőt. majd azért kimegyek parndorfba, aztán bevásárolok rendesen. fel kéne frissíteni a ruhatáramat.

(#532) Tothgera30 válasza PazsitZ (#529) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem is hasonló van, csak Schollba... ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#533) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Tud valaki magasszárú tornacipőt ajánlani, 43-as kellene, lehetőleg fekete, vagy sötétszürke, és nem drága.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#534) Móci


Móci
addikt

Üdv!
Tudna valaki egy jó minőségű Adidas, vagy más papucsot ajánlani? Ezt néztem ki első körben, sokat nem akarok rászánni, de azért bírja a mindennapi strapát. Tavaly a Nike szétszakadt, annak nem az igazi a pánttartó műanyaga.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#535) pohár válasza Móci (#534) üzenetére


pohár
félisten

Replay papucs 15 rongyért :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#536) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Nekem olyan cipő kéne, ami tartós, legalább 5 évig jó és nem megy szarrá, kényelmes, de mindenféle városi terepre kéne km-es gyaloglásokhoz. Főleg emelkedők megmászásához, ahol van macskakő, betonút, földút, gaz, kavicsos út, aszfalt, (extrém esetben sín is).

Milyen fajta cipőt tudtok ajánlani? Ami teljesen bőrből van az jó ilyen helyekre? Az orra, oldala meg hátulja ezeknek mivel van rögzítve a talprészhez? Olyan nemelválós fajta kéne. :D

(#537) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Playersroom webáruházzal van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#538) C^^


C^^
őstag

Sziasztok!

Látott valaki itthon valahol Adidas Rod Laver-t, vagy Fila the 70s-t?
:R

(#539) bAtt001


bAtt001
addikt

Én két darab ilyen fényeslépő tulajdonosa vagyok. Igaz az egyik már nem mai, hanem 2 éves de egy kis kopáson kívül semmi baja nincs.
Annak ellenére, hogy régebben mennyire nem volt szimpatikus a Nike márka, mára annyira megszerettem, hogy mást alig akarok a lábamra húzni.

(#540) Timcsy


Timcsy
csendes tag

Sziasztok!

Levis cipőről van valakinek véleménye?Mennyire strapabíró? Én most 20.000.-ért láttam, bőr felső résszel, a páromnak szeretném megvenni :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#541) aesir válasza Móci (#534) üzenetére


aesir
veterán

Ha már webshop, inkább ezt nézd: [link]

Korrekt, gyors működés, regisztráció nélkül. Nemsokára lesznek fent ugyanitt Adidas, Nike, HH és Speedo cuccok is.

Van saját életem...

(#542) Integra válasza Timcsy (#540) üzenetére


Integra
titán

micsoda cipők vannak, le vagyok maradva.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#543) Integra válasza aesir (#541) üzenetére


Integra
titán

ez begyere:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#544) aesir válasza Integra (#543) üzenetére


aesir
veterán

Múltkor tapiztam, nagyon finom kétféle bőrből van:)
Pont jó sarokkal rúgni a gázt miközben állsz a féken:)

Van saját életem...

(#545) Integra válasza aesir (#544) üzenetére


Integra
titán

:)
most van még 2 csukám, meg ugye pályázom a 5fingersre..
kijött egy új típus, és asszem pont erre vártam kso trek leather. ezt talán lehet irodában is hordani:DDD usa-ban 125 dodo, németeknél 190 euro. egész egyszerűen érthetetlen..
a sima kso-t adják itt 99 euroért. ja és olvasom az usa fórumokat, húzzák az orrukat hogy a 125 dollár drága...áááááááááá

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#546) Timcsy válasza Integra (#542) üzenetére


Timcsy
csendes tag

Háát én sem vagyok nagyon otthon a cipők világában van néhány márka amit hordok, ami kielégíti az igényeimet. De erre a Levis-re múlt héten bukkantam rá, nem is tudtam hogy cipőben is létezik. De szerintem szép és egyszerű darab :-) Csak jó kérdés tartós-e...

(#547) runner 125


runner 125
nagyúr

Rövid cipőbeszámoló az elmúlt 6-7 évemről;

Szerettem a márkás cipőket mindig, köztük Nike, Adidas és társai, de 8-9 hónap után vagy elszakadtak, vagy elkoptak, stb..

Ami viszont nagyon bejövős most már 2éve; Caterpillar márka, konkrétan ez a fazon. Nagyon bírja. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#548) Integra válasza Timcsy (#546) üzenetére


Integra
titán

soha nem hordtam ilyen cipőket, passz, nem is tudnék bennük valszeg egy fél napot se kibírni..:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#549) zH.


zH.
senior tag

Hord valaki innen Converse cipőt ?
A tornacipők nekem sem jönnek be ,szerintem nagyon homárul néz ki ,de mondjuk egy ilyen már tetszik.

Gondolkodom rajta ,hogy egy ilyesmit kéne venni.
Végül is futni egész jó lehet benne ,nem úgy mint mondjuk egy ilyenbe

[ Szerkesztve ]

just be

(#550) Timcsy válasza Integra (#548) üzenetére


Timcsy
csendes tag

Maga a stílus nem tetszik? :) Én ahogy felemeltem éreztem hogy nagyon könnyű cipő, valószínűleg tartom hogy kényelmes is hiszen követi a láb vonalát - nagyjából. Bár természetesen nem tetszhet mindenkinek ez a stílus, s lehet másnak nem ez a cipő a kényelmes. Remélem páromnak tetszeni fog és kényelmesnek is fogja érezni. Már csak azért is mert ő az ilyen féle cipőket szereti :) :) De majd még keresgélek más márkát is a lényeg hogy tartós cipő legyen utána már variálhatunk a fazonon is :) :) :) Adidason gondolkodtam még, vagy Nike-n. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.