Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) bepken válasza TheNewDawn (#20150) üzenetére


bepken
veterán

ha megfelelően van tálalva én szívesen szenvednék vele :D

a Dark Souls például nem tudott megfogni, mert valami irtózatosan fosok az ilyen groteszk kinézetű boss-októl....ráadásul valahogy az irányítás/harcrendszer sem az én műfajom. (igen, tisztában vagyok vele, hogy kb a Souls egy saját műfaj azóta)

itt viszont úgy láttam gameplay videók alapján, hogy shooter-ként jobban átjöhet a harcrendszer. plusz elvileg a sztori is elég agyf@sz :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20152) TheNewDawn válasza bepken (#20151) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jaa nem a nehézség tart vissza elsősorban, hanem hogy minden egyes halál után kezdheted elölről :(

(#20153) bepken válasza TheNewDawn (#20152) üzenetére


bepken
veterán

hát azért nem teljesen elölről, mert nem lesz ugyanolyan már a 20. run sem az elsőhöz képest - kapsz ugyebár fejlesztéseket folyamatosan, amikkel tovább bírod, tovább jutsz el (azt hiszem tán itt ilyen portálok is vannak, ami amolyan shortcut, de lehet hülyeséget beszélek...túl sokat nem akartam magamnak anno spoilerezni, szóval talán 2-3 óra gameplayt néztem belőle)

egészen biztos amúgy, hogy egy igazi rage game :D de tört áron tényleg érdekelne.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20154) gyimger válasza bepken (#20153) üzenetére


gyimger
őstag

Ugyanezen az elven működik a Road Redemption, a régi Road Rash szellemi örököse, amivel mostanában marha jókat szórakozok :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20155) arty válasza gyimger (#20154) üzenetére


arty
veterán

pont ez a BAJA a road redemptionnek, ami miatt a rash labnyomaig sem ér fel :( nincs progressz, nincs vége, kb mint egy vegtelen mobiljatek, időelbaszásra...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20156) gyimger válasza arty (#20155) üzenetére


gyimger
őstag

Minden fejlődéssel egyre tovább lehet eljutni vele, aztán vége... És lehet újrakezdeni új karakterekkel, ha nagyon unatkozik az ember. De nagyon minimális, 1-2% szerezte meg az olyan achikat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20157) Dapro


Dapro
senior tag

https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/build-your-own-special-editions-bundle
ebből keresek zoetit, hátha maradt valakinek.

(#20158) section9


section9
őstag

Nekem is van maradékom Choiceból:
Afterimage 1€
Soulstice 1€
Saints Row 1.5€
Black Skyland 1€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€

(#20159) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Humble szépen megviccelt minket :) [link]

(#20160) Corleone33 válasza TheNewDawn (#20159) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Mostani Choice-ból Victoria 3, Humankind Definitive Edition és Terraformers gazdára vár, fejenként 400ft-ért!

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#20161) TheNewDawn válasza Corleone33 (#20160) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Humankindot vinném :)

(#20162) gyimger válasza TheNewDawn (#20159) üzenetére


gyimger
őstag

Hát ez jó szar.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20163) TheNewDawn válasza gyimger (#20162) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát nem a legjobb, de annyira azért nem szar szerintem, csak hát Humble Stretegy Bundle :)

(#20164) bepken válasza TheNewDawn (#20159) üzenetére


bepken
veterán

az UBI lehet nem adott Steam/Epic kulcsot a Vallhalla-hoz, aztán rájöttek, hogy ezzel a szokásos "fiókösszekötős" megoldással nem vennék huszasával az emberek a csomagot.... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20165) TheNewDawn válasza bepken (#20164) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Amúgy nagyon valószinű.....

(#20166) bepken válasza TheNewDawn (#20165) üzenetére


bepken
veterán

én amúgy örültem volna neki, persze csak akkor, ha nem az alapjátékot adják (az amúgy is filléres tétel szokott lenni leárazáskor) - majd egyszer ha sok időm lesz, belevágok abba a játékba is...csak amikor megtudtam, hogy olyan 2-3 annyi játékidő van benne, mint az Odyssey-ben, inkább elnapoltam a dolgot :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20167) De4d


De4d
őstag

Hátha valakinek pont nem kell a Callisto Protocoll azt vinném :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#20168) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok. Ha valakinek nem kell egy calisto Protocol átvennék

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#20169) Ferke[HUN] válasza bepken (#20166) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Egyikben sem maxoltam ki mindent, de a Uplay szerint Origins 118 óra, Odyssey 187 óra, Valhalla jelenleg 230 körül van nálam, de még olyan messze van a vége, hogy félretettem szegényebb időkre. Ehhez képest a Mirage felüdülés, hogy nem visz 100 felé, lehet haladni a sztorival. :))

(#20170) arty válasza Ferke[HUN] (#20169) üzenetére


arty
veterán

+1 :) origins 50 óra, odysseyt 10 körül elengedtem, látva, hogy ez 100+ órás időelb*szás csak, a valhallát sose próbálnám ki. A mirage ellenben számomra visszahozta az AC1-2-Brotherhood korszakot, day1 vettem, imádtam, 20-25 óra alatt lepörgött.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20171) kwzatz válasza TheNewDawn (#20159) üzenetére


kwzatz
őstag

Plot twist: Azok a játékok majd a következő hónapban jönnek.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#20172) TheNewDawn válasza kwzatz (#20171) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem biztos hogy a következőben, meg hogy így együtt, de szerintem mindenképp idén. Azt se bánnám ha egyikben mondjuk csak a Valhalla lenne a headliner de legalább a teljes season passal együtt és steamre ( a Ragnarok az túl szép lenne és nem vallana a humblere)

(#20173) kwzatz válasza TheNewDawn (#20172) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen, lehetséges. Szerintem így is, hogy április 1-jei tréfa volt, nagyobb eséllyel olyan játékokat pakolnak ilyenkor be, amiről már van valamiféle megállapodásuk. Jelzésértékű az is, hogy az egyik játék valóban benne van a mostaniban.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#20174) echterion


echterion
nagyúr

Ha valakinél akad egy fölös Humankind, gondoljon rám plíz.

**********

(#20175) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Ha valaki esetleg megvenné és bontaná az új Humble Bundle autós pakkot, az Art of Rally és a Circuit Superstars játékokra vevő lennék! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#20176) fatal`


fatal`
titán

Egy Art of Rallyt és Circuit Superstarst én is vinnék :)

(#20177) gyimger válasza AcCEsS (#20175) üzenetére


gyimger
őstag

Egy Trail Outtal beszállok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20178) Golden9 válasza AcCEsS (#20175) üzenetére


Golden9
addikt

Az Art of Rally volt ingyen az Epicen.

[ Szeretkezve ]

(#20179) ***ANDRÁS*** válasza AcCEsS (#20175) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

jó kis pakk, csak a két WRC: kb 8, illetve 20 euró körül szokott lenni akcióban.

(#20180) pingtest


pingtest
tag

Tudom esélytelen, de engem ez a 3 érdekelne, többi már megvan. Art of Rally, Circuit Superstars, WRC 10.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#20181) ETOM


ETOM
addikt

Circuit Superstars érdekelne engem is.

(#20182) chatran


chatran
őstag

WRC 9 és Trail Out várja gazdáját. :B

(#20183) ivanicht


ivanicht
újonc

Sziasztok! Ha valakinek maradtak volna a humble choice-ból akkor vevő lennék rájuk:
FASHION POLICE SQUAD
THE EXCAVATION OF HOB'S BARROW
COROMON
1-1,5 ojró fejében.

(#20184) chris0000


chris0000
őstag

hi. van egy eladó játék pakkom, hirdetéseim között megtaláljátok! akit érdekel írjon! thx.

(#20185) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Build your wonder Bundle 1€/game
Olyan finomságok vannak benne, mint az OddWord Soulstorm Enchanced Edition, ennyiért még tuti nem volt, vagy Valfaris, Space Hd Rangers, stb :)

(#20186) s7evcsenko válasza chris0000 (#20184) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:Y

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20187) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Amit nagyon szivesen látnák a Choiceba hamarosan : Lamplighters's League King Artheur the Knight tale illetve Jagged Alliance 3 ( áh neeem vagyok körökre osztott stratégia játék b....zi ugyan dehogy :D ) Szerintetek van bármelyikre esély a 3 ból ?

(#20188) bepken válasza TheNewDawn (#20187) üzenetére


bepken
veterán

The Lamplighters's League hogyha bekerül a csomagba, úgy az részemről is instant buy volna :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20189) gyimger válasza AcCEsS (#20175) üzenetére


gyimger
őstag

Ebből végül nem lett semmi?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20190) De4d válasza TheNewDawn (#20187) üzenetére


De4d
őstag

Én nagyon nem vagyok csojsz tippelő, de kizártnak tartom. Még elég újak is, jól is fogytk, kritikák is, szerintem amelyek ennyire "sikeresek" azok egy hamar nem kerülnek csojszba.
Ha a fejlesztőnek megjelent volna már azóta újabb sláger játéka esetleg. De egy Lamplighters's Leaguenak én is örülnék.

Minden jó, ha a vége jó!

(#20191) TheNewDawn válasza De4d (#20190) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát igazából 3 dolog miatt reménykedem: A king Arthur mar 3 eves es nemsokára készül a következő resz- a Jagged Alliance mar 20euroert is volt akcióban, a lamplighter league meg kb legrosszabbkor jelent meg - brutális bukás lett és kb 20%at hozta vissza a ráfordított pénznek, nem lesz DLC se meg semmi. Pedig hát közel sem rosszak a kritikái.

(#20192) reelc válasza TheNewDawn (#20191) üzenetére


reelc
veterán

A King Arthur 2 éves most áprilisban, nem 3.
A fejlesztők előző játéka idén lesz 6 éves, nem volt még bundlizva, viszont elég sokszor van már akcióban. Az ennél régebbi játékaik voltak sokszor bundliban.

Most nézem, nem nevezném következő résznek (úgy értem nem második rész), inkább standalone kieg. ami májusban jelenik meg. Az ára is mérsékeltebb lesz, mert nem teljes folytatás.
Mint az előző játékuknál, a Warhammer 40,000: Inquisitor és Warhammer 40,000: Inquisitor - Prophecy.

[ Szerkesztve ]

(#20193) AcCEsS válasza gyimger (#20189) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Semmi...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#20194) gyimger válasza AcCEsS (#20193) üzenetére


gyimger
őstag

Boltolhatunk mi is, nekem egyelőre csak a Trail Out kell, nem tudom, Te hogy vagy vele.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20195) AcCEsS válasza gyimger (#20194) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Elengedtem a bundle témát. Most a Snowrunner szippantott be! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#20196) l.skywalker válasza AcCEsS (#20195) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az jó, abban van nekem is 100 órám, de épp lejár a Game Passom és nem akarok hosszabbítani már, meg kell vennem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20197) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Jó rég nem kaptam kupont a humbel choicera, meg nem is látom h itt lenne róla szó, vagy valaki kapott mostanában?

(#20198) l.skywalker válasza Anonymusxx (#20197) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csekkoltam most én nem kaptam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20199) gejala válasza Anonymusxx (#20197) üzenetére


gejala
őstag

Nekem sincs most kuponom és nem is nagyon kaptam az elmúlt hónapokban.
Mondjuk én tavaly cancelt nyomtam, mert rájöttem, hogy úgyse tudnak olyat mutatni, ami érdekel és még nincs meg. :DDD

(#20200) warcat válasza Anonymusxx (#20197) üzenetére


warcat
veterán

Van még rá két hetük, de persze lehet, hogy nem lesz most.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.