Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) De4d válasza K1LLMy53Lf (#20096) üzenetére


De4d
őstag

Hmn. Egy Nioh 2-re vevő lennék, bár az első rész jobban érdekelne, de fura hogy, a 2 most bundleba kerül, az egy meg talán sose volt?
Mindenesetre egy jóárasított Nioh 2-re vevő lennék, ha valaki veszi és az pont nem kell neki. :)

UI.: A realms of ruin ránézésre érdekes, de ahogy látom elég vegyes kritikákat kapott, elég új game is, nincs fél éves, elég hamar bundleba került.

UUi.: Reméltem egy kicsit "érdekesebb" csomagot, és jobban megtippelt játékokat. Ahogy elnézem ezekre nem igazán jött "Lék"

Minden jó, ha a vége jó!

(#20102) TheNewDawn válasza De4d (#20101) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A Nioh 1 volt már Epicen ingyenes. Talán kétszer is :)

(#20103) De4d válasza TheNewDawn (#20102) üzenetére


De4d
őstag

Megnéztem, és valóban, meg van nekem is :)
Nem is emlékeztem rá.

Minden jó, ha a vége jó!

(#20104) ZsZso válasza TheNewDawn (#20100) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Csináljuk csoportosan! Nekem azért lesz nehéz őszinte szívvel belső szerveim külsővé tenni, mert hétvégén tök jól eljátszottam a Destroy All Humans 2! -vel. De azért létezik a földön szolidaritás is, úgyhogy ha készítenél rá egy Facebook eseményt, akkor csatlakozom. :DDD

Ha nem haragszol, akkor tennék egy javaslatot. A performansz előtt transzparenseket lóbálhatnánk: "Humble, te tetted velünk!", "Még van képed Humble-nek nevezni magad?!" vagy "Choice-t csak utolsó nap vegyél!" feliratokkal. Persze ezek csak ötletek, mindenki kénye-kedve alkotná meg sajátját, csak ne legyen túlságosan vulgáris (max. egy csúnya szó/tábla).
Aztán tolhatnánk egy közös szelfit és utána jöhetne a szeppuku. Na?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#20105) TheNewDawn válasza ZsZso (#20104) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hm határozottan megfontolandó, március,,15.re kellene meghirdetni, akkor úgyis lesz több olyan esemény és nagygyűlés akik úgy definiálják magukat hogy ők az igazi humble choice :) Es hát na, most valljuk be az meg végképp megbocsáthatatlan hogy nem gyarapítjak tovább ebben a hónapban a kb 200 games backlogom. :) pedig azt hittem a humble név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez.

(#20106) kwzatz válasza ZsZso (#20104) üzenetére


kwzatz
őstag

2 héttel később pedig jön a 100% charity-s, 30 játékkal ellátott "Humble Suicide Prevention Bundle" 30$-ért.

[ Szerkesztve ]

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#20107) gyimger


gyimger
őstag

Nagyon maximum, ha valaki szabadulna tőle, egy Saints Row-t átvennék, mert az eredeti/igazi játékokat szerettem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20108) bepken válasza gyimger (#20107) üzenetére


bepken
veterán

a szokásos "volt már ingyen Epic Store-ban" riasztást érdemesnek tartom kitenni ide is! ;)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20109) Anonymusxx válasza bepken (#20108) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Jó h mondod, el is felejtettem.
így csak egy Nioh és egy Citizen Sleeper érdekelne, de csak egyben. Mert a Nioh miatt mindenképp megvenném a bundlet..

[ Szerkesztve ]

(#20110) bepken


bepken
veterán

[link] - a múltkor lemaradtam a The Hong Kong Massacre című vérfürdő játékról, így most 1 euróért ezt pótoltam.

egyébként talán van még 1-2 értékelhető játék a csomagban, de 5 db nálam nem jött össze sajnos sehogysem.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20111) QuippeR válasza bepken (#20110) üzenetére


QuippeR
tag

Cook, Serve, Delicious 3-ban 130 órám van eddig, és még nem végeztem vele. Szerintem bőven ér 1 fabatkát, de nyilván mindenki el tudja magának dönteni.

(#20112) TheNewDawn válasza bepken (#20110) üzenetére


TheNewDawn
addikt

1 fabatkát szerintem az X Morph complete edition is megér.

(#20113) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#20112) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

a The Town of Light is, akár sok fabatkát is, nekem az egyik kedvencem...

(#20114) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

Márciusi Fanatical Platinum bundle-be lenne kedve valakinek beszállni?
A Scars Above-ra vettetem szemet. Ezen kivűl a Sniper Ghost Warrior Contracts és a Wasteland 3 ami említésre méltó.

[ Szerkesztve ]

(#20115) De4d válasza ***ANDRÁS*** (#20114) üzenetére


De4d
őstag

Engem is az érdekelne, ha esetleg lemondanál róla mégis, de mást is vennél.
A Wasteland 3 szuper, de már megvan.

Minden jó, ha a vége jó!

(#20116) bepken


bepken
veterán

[link] - ebből a csomagból érdekelne egy Scars Above, ha valaki esetleg talál magának mellé érdekeset

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20117) Ferke[HUN] válasza ***ANDRÁS*** (#20114) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Egy Medieval Machines Builder érdekelne. :DD

(#20118) ***ANDRÁS*** válasza Ferke[HUN] (#20117) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Akkor már csak 1 érdeklődő kellene és 3 euro/db-ból ki lehetne hozni.
5 vagy 7 game összehozása esélytelen.

(#20121) bepken válasza Anonymusxx (#20120) üzenetére


bepken
veterán

szintén egy Scars Above érdekelne, ha valakinél kimaradna :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20122) chatran válasza Anonymusxx (#20120) üzenetére


chatran
őstag

Hát, nekem sajna nem jön be. A tavalyiban Hellblade, Control, Syberia 4 volt, azokat nem múlja felül.
Persze ha az Innocence helyett végre már a Requiem-et adnék, akkor nem szólnék egy szót sem. :D

(#20123) Corleone33


Corleone33
aktív tag

A Plague Tale: Innocence kulcsot vennék a Humble Heroines: Action, Adventure bundle-ből ha van elfekvőben vkinek :R

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#20124) ***ANDRÁS*** válasza Corleone33 (#20123) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

pont ránéztem a steamgroupbuysra és pont 2 perce raktak ki egy bontást, ott 2 euro-ért van, míg el nem viszik. Próbáld gyakran lesegetni a forumot és elkapni egy hasonló bontást, remek egy játék, többször végigvittem, honosítás van hozzá, annyit bőven megér ;)

(#20125) AxBattler


AxBattler
félisten

Fanatical Expeditions Bundle

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20126) gyimger


gyimger
őstag

Spring into Learning: The Complete Humongous Entertainment Collection

Gyerekkoromban nagyon sokat játszottunk ezekkel, Putt-Putt Saves the Zoo, Freddie Fish, Fatty Bear's Birthday Suprise... Szerintem már csak nosztalgiából is megveszem az egészet. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20127) chatran


chatran
őstag

Egy Prodeus-t vinnék a Boomer Shooter bundliból [link] , ha valaki bontaná.

(#20128) chatran válasza chatran (#20127) üzenetére


chatran
őstag

Sikerült szerezni, már nem aktuális.

(#20129) Cheesus válasza chatran (#20127) üzenetére


Cheesus
senior tag

Ezt a Boomer Shooter bundlit nem tervezi valaki azóta bontani?
Én egy Postal-ra illetve Forgive me Father 2-re én vevő lennék :R

elnézést, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#20130) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Elfelejtettem lemondani KÉT fiókon is a Choice-t, így bontásban vihető ami van belőle (párhuzamosan steam-en is kiraktam, aki kapja marja alapon):
Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin - Ultimate Edition
Saints Row 1,5€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€
Afterimage 1€
Soulstice 1€
Black Skylands 1€
Saints Row 1,5€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€
Afterimage 1€

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20131) l.skywalker válasza l.skywalker (#20130) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezek vannak még:

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin - Ultimate Edition 2€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€
Afterimage 1€
Soulstice 1€
Saints Row 1,5€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€
Soulstice 1€

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20132) Dapro


Dapro
senior tag

hi, egy the quarryt keresek ha valakinek marad a mostani spring screams bundlibol

(#20133) l.skywalker válasza l.skywalker (#20131) üzenetére


l.skywalker
félisten

És ennyi maradta végére:
Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin - Ultimate Edition 2€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€
Destroyer: The U-Boat Hunter 1€

Végül így tanulópénznek jó volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20134) De4d


De4d
őstag

Ha valaki venné az új horror bundle-t Amnesia-ra vevő lennék :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#20135) TheNewDawn válasza l.skywalker (#20133) üzenetére


TheNewDawn
addikt

SZerintem ez az a bundle amivel nagyon nem tud mellélőni az ember (sőt szerencsére a Choiceok többsége ilyen mostanában) mert annyi érték van benne, hogy kb teljes áron is visszahozza az árát :)

(#20136) l.skywalker válasza TheNewDawn (#20135) üzenetére


l.skywalker
félisten

Engem alapvetően nem mozgatott meg, de mivel duplán feledékeny voltam, örülhetek annak, hogy egy része split áron elment, a másik részét pedig megtartottam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20137) TheNewDawn válasza l.skywalker (#20136) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Világos, ez engem sem, de ettől még több és viszonylag friss ( még ha nem is a legjobban sikerültek) huzocim van benne, ezeket könnyebb eladni mint kb 2 éve mikor jött 8-9 sosem halott indie cím.

(#20138) Ferke[HUN]


Ferke[HUN]
tag

Áprilisi Humble Bundle Choice szivárogtatás:

- Returnal
- Assassin's Creed Valhalla
- Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Champion of Gaia Edition
- Noita
- Fashion Police Squad
- Blacktail
- Paquerette Down the Bunburrows
- Spirittea
:))

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e kód a Valhallához, vagy össze kell-e kötni fiókkal. :U

(#20139) gejala válasza Ferke[HUN] (#20138) üzenetére


gejala
őstag

Ubihoz már régóta nincsenek kulcsok, csak közvetlen aktiválás.

(#20140) sto1911


sto1911
veterán

Ebből a Pinball FX érdekelne, beszáll valaki 2 játékkal?
[link]

(#20141) gyimger válasza Ferke[HUN] (#20138) üzenetére


gyimger
őstag

Werewolftól lefelé az életben nem fog elkelni egy bontás, és az is (az alapjáték) 2 euró környékén szokott lenni. Akinek kell a felső kettő, kénytelen megvenni a csomagot (főleg, ha nincs kulcs). Akinek nem kell a Returnal, azzal szívesen boltolok, a Ass Creed játék ingyen sem kell (így is van már vagy négy a profilomon).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#20142) Ferke[HUN] válasza gyimger (#20141) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Én is a Valhalla miatt kérdeztem, mert az megvan (félbehagyva vagy 230 óránál). És csak a Returnal miatt, kupon nélkül felejtős nekem az április is.

(#20143) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Pár napja jöttem haza külföldről nem értem hogy EZ A BUNDLE miért nem ütötte meg senki ingerküszöbét, még csak posztolva sem lett.

Oké, hogy a játékok többsége nem a legnépszerűbb genre be tartozik, de basszus ez azért NAGYON RITKA, hogy teljes kiadások vannak bundizva, a jatekok nagy többsége volt már fillérekért meg bundliban is mármint az alapjáték, de a 6000 milliárd dlc HALMAZ és a teljes kiadás nagyon nem.

Ráadásul vannak benne olyan gamek is, amik nem is 1 hanem 2, 3 vagy 4 gamet ( vagy még többet) tartalmaznak. Benne van pl a teljes Strategic Mind széria. Vagy olyanok, ahol a komplett kiadás alapára ilyen 120-130 euró vagy még több.

(#20144) De4d


De4d
őstag

Kétlem, de ha valaki ezekre nem pályázik én vinném is. :)

- Returnal
- Assassin's Creed Valhalla
- Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Champion of Gaia Edition
- Blacktail

Minden jó, ha a vége jó!

(#20145) TheNewDawn válasza gyimger (#20141) üzenetére


TheNewDawn
addikt

HM akkor lehet bizniszelhetunk mert nekem a Valhalla kell és Returnal nem.

(#20146) kwzatz válasza TheNewDawn (#20143) üzenetére


kwzatz
őstag

A Children of Morta jó volt co-opban, a Darkside Detective-en meg nagyon jókat röhögtem. Dooley hatalmas. :D

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#20147) bepken


bepken
veterán

ha majd egy Returnal marad valakinél, én vinném (de nem fog úgyse :D )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20148) Pedro78


Pedro78
senior tag

Meddig erdemes varni a choice kuponra?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#20149) TheNewDawn válasza kwzatz (#20146) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Én a Frospunk miatt gondolkozom rajta, alapjáték nyilván megvan és kijátszva, de a season pass miatt. Warhammer játékok dettó, mindkettőből megvan az alapjáték de a rengeteg DLC nem. Meg hát én stratégia imádó is vagyok, szóval a 4 db Strategic Mind game is elgondolkoztatott :)

(#20150) TheNewDawn válasza bepken (#20147) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Pedig szerintem fog, régi motorosként a roguelike műfaj mikor minden halál után kezdheted előlről nekem annyira nem gyere be :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.