Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Szóval akkor mai choiceból minden is vihető lesz, kivéve az Expedition Rome ahogy írtam is , the Gunk illetve a Nobody Saves the World elvileg elkelt,De4d kolléga majd dobj egy PM et please ha érdekel tényleg az Elex 2 és Midnight Fight express. A többi 3 game meg ugye ma derül ki. Mindenkitől kérek majd kis türelmet, mert most 5 Grúzia vendégszereteét élvezem 2 nap meg Azerbajdzsán :) De jövő hét kedden legkésőbb mindenkivel nyélbe tudjuk ütni a dolgot ha az úgy jó nektek :)

(#19852) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Egy Fanatical Killer Bundle 28-at felbontanék, ha van ra igény

A kövi jàtékok gazdat keresnek, fejenként 400ft ért (Prey meg Shantae: Half Genie Hero-Ultimate Hero általam lett lefoglalva)

Mortal Shell
Arcade Paradise
Chronicon
The Mummy Demastered
Heaven Dust
Dragon Spirits
Encased
Strategic Command: World War 1
Kingdom: New Lands
DARQ
Surgeon Simulator 2
SINNER:Sacrifice for Redemption
Alex Kidd in Miracle World DX

PÜ ha érdekelhet

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19853) ***ANDRÁS*** válasza TheNewDawn (#19828) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Az Expeditions: Rome elég igéretesnek tűnik :C

(#19854) Corleone33 válasza Corleone33 (#19852) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Arcade Paradise
Surgeon Simulator 2
Dragon Spirits
The Mummy Demastered
Strategic Command: World War 1
Kingdom: New Lands
Encased

Még elérhető!

*bump*

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19855) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ha valakinek esetleg van egy fölös humble choice kuponozva, szívesen átveszem a teljes csomagot.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#19856) Corleone33


Corleone33
aktív tag

A kövi tömbösített játékok mind eladóak 300Ft-ért per darab áron
AUTONAUTS
LIGHTMATTER
DARKSBURG
SMILE FOR ME
TSIOQUE
TOWNSMEN - A KINGDOM REBUILT
THE HAUNTED ISLAND, A FROG DETECTIVE GAME
VALKYRIA CHRONICLES 4 COMPLETE EDITION
VALFARIS
WEREWOLF: THE APOCALYPSE HEART OF THE FOREST
LOVECRAFT'S UNTOLD STORIES
IRIS AND THE GIANT
XCOM: CHIMERA SQUAD
WWE 2K BATTLEGROUNDS
PESTERQUEST:
BOREAL BLADE
AGELESS
REMOTHERED: BROKEN PORCELAIN
SIMULACRA 1
COLT CANYON
SKULLY
POPUP DUNGEON
COOK, SERVE, DELICIOUS! 3
LEVELHEAD
FURY UNLEASHED
SIZE MATTERS
MORKREDD
RETIMED
FAMILY MAN
SECRET NEIGHBOR
GOING UNDER
EFFIE
DISJUNCTION (GOG)
HAMMERTING
NIMBATUS - THE SPACE DRONE CONSTRUCTOR
KILL IT WITH FIRE
BEE SIMULATOR
DEADLY DAYS
OUT OF SPACE
AS FAR AS THE EYE
CEPHEUS PROTOCOL
DRAKE HOLLOW
NOWHERE PROPHET
ENCODYA (GOG):
Mindegyiknek mennie kell!

PÜ ha érdekel

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19857) bepken válasza TheNewDawn (#19851) üzenetére


bepken
veterán

egy Midnight Fight Express jut majd nekem esetleg? :D vagy már stoppolták előttem?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19858) TheNewDawn válasza bepken (#19857) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Elvileg igen, de jövő hétig még ki tudja mi történik :)

(#19859) Corleone33 válasza Corleone33 (#19856) üzenetére


Corleone33
aktív tag

A kövi játékok még megvannak:
AUTONAUTS
LIGHTMATTER
DARKSBURG
SMILE FOR ME
THE HAUNTED ISLAND, A FROG DETECTIVE GAME
STRUGGLING
PATH OF GIANTS
VALFARIS:
WEREWOLF: THE APOCALYPSE HEART OF THE FOREST:
LOVECRAFT'S UNTOLD STORIES
IRIS AND THE GIANT
XCOM: CHIMERA SQUAD
WWE 2K BATTLEGROUNDS
PESTERQUEST
BOREAL BLADE
AGELESS
REMOTHERED: BROKEN PORCELAIN
SIMULACRA 1
COLT CANYON
SKULLY
POPUP DUNGEON
COOK, SERVE, DELICIOUS! 3
LEVELHEAD
FURY UNLEASHED
SIZE MATTERS
MORKREDD
RETIMED
FAMILY MAN
GOING UNDER
EFFIE
DISJUNCTION (GOG)
HAMMERTING
NIMBATUS - THE SPACE DRONE CONSTRUCTOR
KILL IT WITH FIRE
DEADLY DAYS
OUT OF SPACE
AS FAR AS THE EYE
CEPHEUS PROTOCOL
NOWHERE PROPHET
RÖKI
WEST OF DEAD:
ATOMICROPS:
HEAVEN'S VAULT:
SWAG AND SORCERY
FORT TRIUMPH
ORWELL: IGNORANCE IS STRENGTH
FRAMED COLLECTION
KINGDOMS OF AMALUR: RE-RECKONING-FATE EDITION

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19860) bepken válasza TheNewDawn (#19858) üzenetére


bepken
veterán

ráér bőven nekem :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19861) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Kérjük vagyétek figyelembe:
A topikban magánszemélyeknek szabad hirdetni, de kérjük, hogy inkább a Hardverapróra tegyétek fel a terméket és azt linkeljétek be, mert úgy tudjátok módosítani később, az aprón is ott lesz és értékelést is kaphattok.
Köszönjük.

(#19862) ZsZso válasza Corleone33 (#19859) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

bocs, törölhető

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#19863) De4d


De4d
őstag

Nincs valakinek kuponja a monstani csojszhoz?
Nekem 10 eu lenne most. Korábban meg ha jól tudom egyesek 5-6ért is vették kuponnal az egész pakkot.
Annyiért én is átvenném valakitől, még a felesleges vackok ha rajtam maradnak se gond.

Minden jó, ha a vége jó!

(#19864) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Egy Elex II érdekelne 1,75 €-ért.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19865) Corleone33


Corleone33
aktív tag

[link]
A bazár 0/24 nyitva, ha olcsón akartok régebbi bundle játékokat behúzni :)

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19866) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Az új Vr bundliból nincs valakinek felesleges Angry birds, vagy Cooking simulator? Van helyette: RAW DATA, illetve az ultimate racing bumdliból az automobilista 2-n kívül minden.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#19867) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!

Ugyan nem játék, de ha valakit érdekel, 8188ftért iObit szoftvercsalád csomagja:
[link]

Ennyiért baromi jó ár érte 1 év / 3 gépre!
3. éve veszem karácsony körül meg :)

Smart Defrag 8 PRO (1 year subscription, 3PCs)
IObit Software Updater 6 PRO (1 year subscription / 3 PCs)
IObit Uninstaller 12 PRO (1 year subscription / 3 PCs)
Advanced SystemCare 16 PRO (1 year subscription / 3 PCs)
Driver Booster 11 PRO (1 year subscription / 3 PCs)
IObit Malware Fighter 10 PRO (1 year subscription / 3 PCs)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#19868) ***ANDRÁS*** válasza Doky1988 (#19867) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Hárman összeállva lenne érdemes megvenni. Ahogy látom az 1 PC-s változat nagyon minimálisan olcsóbb. A listádon szereplő programoknak van már 1-el újabb változata, az iobit áruházban már azokat dobja fel a listában. Egyébként van egy kupon is rájuk plusszba, egyszer bejött, akkor kb 6800 Ft volt a teljes pakk 1év/3gépre.
Az IObit Uninstaller és az Advanced SystemCare remek programok, programok eltávolítás és az utóbbi takarításban remekel, viszont a Driver Booster egy kész káosz, nemérdemes használni, nem pontos a driver keresése és telepítése.

(#19869) FunPro válasza Doky1988 (#19867) üzenetére


FunPro
senior tag

Én csak annyit mondanék, hogy akinek ssd van a gépében, az a defrag programot véletlenül se használja! :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19870) bepken válasza FunPro (#19869) üzenetére


bepken
veterán

pont ezt akartam írni, hogy vajon a mai modern op.rendszereken van még bármilyen jelentősége ezeknek a programoknak? (XP/Win7 alatt használtam utoljára Advanced SystemCare néhány funkcióját, de Win7 alatt is talán már csak placebo volt a hatása)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19871) FunPro válasza bepken (#19870) üzenetére


FunPro
senior tag

Jelentősen tudják lassítani a rendszert. :B

Talán, ha hdd-n vannak a játékok, valami nagyon minimális javulást el tudok képzelni, de én nem ruháznék be ilyesmire.

Már a deiverek is a win-el jönnek, a vidkarié nem, de az magát frissíti. A manuális beavatkozásra már kb. csak akkor van szükség, ha valami gáz van. Mondanám, hogy mint a bios esetében, de tudok olyan gépet, aminél a win frissíti azt is. A vírusirtó is untig elég, ami a windowsba be van építve, feltéve ha vagyunk olyan elővigyázatosak, hogy nem nyitunk meg egy "excel_kimutatas_12_ho.exe" filet, bár még lehet ez ellen is megvéd. Meg nem a torrentről kell beszerezni a napi huncutságadagot.

Szóval, én nem igazán látom létjogosultságát.

Ha valaki meg akarja venni, vegye. Igazából csak a rendszert terheli, kárt nem tesz. Egyedül a töredezettségmentesítés, mert az tényleg kinyírja az ssd-t, nagyon lecsökkenti az élettartamot. Ezért emeltem csak azt ki, mert az tényleg veszélyes.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19872) bepken válasza FunPro (#19871) üzenetére


bepken
veterán

a jóisten mentsen meg attól, hogy még egyszer az életben a windows telepítsen fel helyettem bármilyen drivert! (első dolog, amit kikapcsolok install-t követően :DDD)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19873) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Sajnos hazatértem :D S"zóval akikkel lebeszéltük a dolgokat akkor most szívesen megcsinalom holnap a dolgot és megbeszélhetjük kinek mi kell pontosan PM ben :)

(#19874) De4d


De4d
őstag

Heaven Dust nem maradt senkinek bundleból?

Minden jó, ha a vége jó!

(#19875) TheNewDawn válasza De4d (#19874) üzenetére


TheNewDawn
addikt

De, még megvan minden. Jeleztem is, hogy akinek kell valami szóljon mert megveszem bármikor szivesen és kuldom is mindenkinek ami kell belőle.

(#19876) De4d válasza TheNewDawn (#19875) üzenetére


De4d
őstag

Tegnap nem bírtam,megvettem külön már :\

Minden jó, ha a vége jó!

(#19877) warcat


warcat
veterán

Megjöttek az első körös humbli choice ajánlatok, 9 dollár/hó, 2 hónapra

Várok következőre szerintem lesz még olcsóbb, sőt régi, nem előfizető fiókra még becsúszhat a tavalyi? újévi ajánlathoz hasonló is talán (1€) , bár kétlem azért az elég extrém volt.

EA: It's in the crate!

(#19878) KaiotEch válasza warcat (#19877) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én is néztem, nem is értem, hogy mi ez a 9 euro/hó? Ennyi volt egész évben alapból...

(#19879) bepken válasza KaiotEch (#19878) üzenetére


bepken
veterán

figyelj, én pont ezért mondom már régóta, hogy ne keressetek logikát ezekben az emailekben... :D meg kell nézni, hogy konkrétan mit ajánl és mennyiért adja a csomagot, ha rányomsz felül a piros "Rejoin Now" sorra (csak ne erősítsd meg, ha nem vagy elégedett az árral! ...mint ahogy azt tette korábban egy kolléga innen az én hozzászólásomon felbuzdulva)

nálam jelenleg így néz ki:

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19880) Anonymusxx válasza KaiotEch (#19878) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Nem, 12 dollár /hó a normál...

(#19881) l.skywalker válasza Anonymusxx (#19880) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ami 9.99€-ban, mármint a HB-n. Nem konverzióban.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19882) vidaila


vidaila
aktív tag

Bundli maradék ha érdekel valakit:
The Gunk - 1,50€
Last Call BBS - 1,25€
Expeditions: Rome - 2€
From Space - 0,50€
The Pale Beyond - 1€

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#19883) l.skywalker


l.skywalker
félisten

HB Choice januári leak:
- Marvel's Midnight Suns
- Two Point Campus
- Aragami 2
[link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19884) bepken válasza l.skywalker (#19883) üzenetére


bepken
veterán

okés, ezzel hosszú idő után nevettek :) ha tényleg lesz benne Midnight Suns és Aragami, akkor erre lehet, hogy én is benevezek.

persze csak ha nem kínálja őket valaki bontásban :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19885) TheNewDawn válasza bepken (#19884) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Basszus ígértem 4 embernek is 1-1jatekot a havibol, de pillanatnyilag nagy gebasz van nálam, tegnap párszor lefagyott a Windows, meg elég hülye hangokat adott ki a gép, végül el se indult a win a sokadik újraindítás után , gyanítom a merevlemez döglött meg, mert semmilyen javítás nem működik..szervizbe vinni viszont csak 27 vagy 28 an tudom... ( Amiatt ne aggódjon senki mindenki meg fogja kapni amit ígértem csak később ))

(#19886) bepken válasza bepken (#19884) üzenetére


bepken
veterán

közben jött is amúgy róla hivatalos info :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19887) adrian360


adrian360
őstag

sikerült valahogy belefutnom, hogy nem volt rendesen skippelve a humble choice (pedig mindig első nap megcsinálom), de supportnak írtam tickettet és kettő (!) percen belül jött a refundról a válasz. ezek még karácsonykor is fel vannak készülve :D. szóval aki ugyan így jár, nyugodtan írja a levelet, még mindig szó nélkül visszacsinálják.

(#19888) gyimger válasza adrian360 (#19887) üzenetére


gyimger
őstag

Ugyanígy jártam, de telefonról nem boldogulok vele, de ma megyek haza és megpróbálom gép elől. A tranzakciós azonosítót se találom sehol.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#19889) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Elex 2es midnight fight service en kívül akkor kinek és mi is kell még pontosan a choicebol? Gépem még mindig szervizben de tegnap megvettem telefonról szóval tudom küldeni ma a kódokat instant ;)

(#19890) warcat


warcat
veterán

Fenyegetőzik a humbli, de még lehet, hogy szilveszterkor becsúszik egy ajánlat tőlük azért

"Your final Humble Choice offer for 2023 is here" :

EA: It's in the crate!

(#19891) l.skywalker válasza warcat (#19890) üzenetére


l.skywalker
félisten

És végül 5,5€ volt a kuponnal. Ennyiért megérte.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19892) echterion válasza l.skywalker (#19891) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam is 7€, mivel lehet letolni 5,5-re?

**********

(#19893) s7evcsenko válasza echterion (#19892) üzenetére


s7evcsenko
addikt

el is pörgetted a vásárlásig a kupont?
Szerintem az van, mint máskor is, hogy nem €7-ért adják, hanem valami bug miatt többet von le a rendszer.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19894) echterion válasza s7evcsenko (#19893) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, még nem. De akkor megnézem.

**********

(#19895) adrian360 válasza echterion (#19892) üzenetére


adrian360
őstag

Dollár euró átváltás elég furcsán megy HB-nál, emailben sokszor dolláros árat küld, hiába eurós az accountod. a HBnál általában a 12 $ = 10€ , szóval nem napi árfolyamot néz

(#19896) De4d


De4d
őstag

Deathloop maradt valakinek korábbi csojszból?

Minden jó, ha a vége jó!

(#19897) Maksifül


Maksifül
senior tag

Happy Holidays with GOG RPG's -ből van valakinek felesleges játéka a Humble-ről?
Elsősorban a Kingdom Come: Deliverance és Elex érdekelne. Másodsorban talán a Greedfall és Darksiders III

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#19898) csuvicsuva válasza Maksifül (#19897) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem kulcsokat ad, hanem fiókot kell összekapcsolni, úgyhogy vagy mindent viszel vagy semmit.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19899) eami


eami
Topikgazda

BÚÉK :)

(#19900) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

HB most nem szórakozik. 0 ajánlat skipnél, de instaskip esetén fél8kor már jött a "return to choice" mail... :DDD

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.