Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) FunPro válasza csuvicsuva (#19150) üzenetére


FunPro
senior tag

Egy hónap, tőlem 5€-t vontak.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19152) csuvicsuva válasza FunPro (#19151) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ezért nem értem. Tudtam, hogy most kedden volt az automatikus vonás, de ilyennel még nem találkoztam, hogy semmit nem dobott fel, csak annyit, hogy sikertelen fizetés. PP-n pedig semmi nyoma. Le is mondtam, kapják be. Ha nem kell a pénzem, hát nem kell a pénzem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19153) FunPro válasza csuvicsuva (#19152) üzenetére


FunPro
senior tag

Most ez számomra azért fura, mert ha automatikusan akartak vonni, akkor aktív volt az előfizud, nem?

Abban az állapotban meg nem nagyon szoktak kuponokat osztogatni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19154) csuvicsuva válasza FunPro (#19153) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szüneteltetve volt és újraindításnál egyből írta, hogy válasszam ki a játékaimat, aztán jött a sikertelen fizetés üzenet. €4,7 van PP egyenlegen, a többi $, de emlékeim szerint ez eddig nem okozott nekik gondot.

Ha bármikor megvettem, mindig az egy héttel korábbi automatikus levonás előtt tettem, ezért nem értem a dolgot. Valami nagyon behülyült.

A másik fiókon nem aktív az előfizetés, a harmadikat meg olyan régen használtam, hogy már bottal sem piszkálnak.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19155) maross


maross
veterán

Ha valaki bontana unparalleled puzzlers pakkot, egy dorfromantikra vevő lennék (lehet még masra is, nem neztem vegig).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19156) csuvicsuva válasza maross (#19155) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én már csak falat bontok. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19157) maross válasza csuvicsuva (#19156) üzenetére


maross
veterán

Ha senki, kenytelen leszek megvenni es az egeszet beaktivalni :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19158) ruti válasza csuvicsuva (#19156) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én meg sört ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#19159) cc42


cc42
csendes tag

Humble choise márciusi leak: [link]

Jurassic World Evolution 2 🔹
Biomutant 🔹
Hero's Hour

A maradékra kiváncsi leszek, de az előző havi féláras ajánlat miatt rosszabbra számitottam

(#19160) ZsZso válasza cc42 (#19159) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ja ... persze.

Szerk: oh, a gg.deals is lehozta, bár a forrás ugyanaz... Nekem túl erősnek tűnik. Talán csak a 6€ -s promócióba akarnak még több embert behúzni?
Szerk2: mondjuk elképzelhető lehet. Biomutant már 20€, Jurassic World Evolution 2 meg egy halom potenciális vevőt kreálhat a brutál sok DLChez...

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#19161) FunPro válasza ZsZso (#19160) üzenetére


FunPro
senior tag

Számomra semmi meglepő nincs az etapban.

A jurassichoz vannak dlck, a biomutant szép nagyot bukott, a harmadik meg nem tudom, micsoda.

Adójóváíráskan jók lehetnek ezek a címek. :))

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19162) maross válasza ZsZso (#19160) üzenetére


maross
veterán

hihetonek tunik, elozo jurassic is hamar bekerult az ingyenes epic tételek koze. Biomutant meg akar jo is lehetett volna, de ugye mixed.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19163) TheNewDawn válasza FunPro (#19151) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Azt hogy a p.....ba ha szabad kédeznem ? :D Én ugyanazt a kupont kaptam, ugyanúgy 10€/havi csomagon vagyok, de tőlem 7$ t akar levonni kuponnal.... :((
Ennyiért meg bekaphatják, kivéve ha valakinek kellene egyben a jövő havi csomag ennyiért, akkor please jelezze. Ellenkező esetben marad a pause, most is meg jövő hónapban is.

Viszont még egyszer megkérnék akkor mindenkit hogy PLEASE jelezze ha lenne neki eladó Pathfinder olcsón és dobjon DM et ,rt az az egy nagyon érdekelne :) ( csak nyilván nem 7$ ért úgy hogy semmi más nem kéne a haviból jövő haviból meg egy game se érdekel )

(#19164) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19163) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem is annyit ír, a kupon, ez úgy látszik csak FunPrónál és még néhány embernél ragadt be ez az 1 euróval kevesebb végösszeg. Én még kitalálom holnapig, mert egyik fiókon megmaradt a kupon, de ha visszaolvasol, hogy jártam, azt sem tudom, mennyit akart vonni. Sikertelen fizetés, kupon pápá, nyoma semmi.

Szóval a lényeg az, hogy megy majd neked a Pathfinder, ha megveszem, izé meg tudom venni és valaki elviszi a egyben a többit.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19165) FunPro válasza TheNewDawn (#19163) üzenetére


FunPro
senior tag

Én nem tudom, már fél éven rng-n vagyok lassan. :DDD

Én is ugye átálltam euróra, a kuponra 7$-t írt. Össze-vissza dobálja az összegeket.

Egyébként elképzelhető, hogy nekem is hat euró volt, nem pedig öt. Az előző három hónapos packra ha jól emlékszem 4€-t fizettem. Én nem tudom, mit művelnek humbliék.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19166) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#19164) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tényleg csak azért sürgetem a dolgot mert már azon is gondolkodtam hogy behúzom a kupont mégis csak a Pathfinder miatt csak az kicsit durva lenne :DNyilván ha 6$ ért vihetném ezt a hónapot akkor már vittem volna, csakhogy ugye ezt meg 10€ ért adná.... :)

(#19167) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19166) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"csakhogy ugye ezt meg 10€ ért adná...."

Elvileg holnap este 18:59-ig él a kupon, nem? Tehát most kell ellőni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19168) bepken válasza csuvicsuva (#19167) üzenetére


bepken
veterán

nálam ez a kisbetű:

"Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice at €6 EUR per month for 3 months (reg. €10.99 EUR per month) before any applicable taxes and fees. Regional pricing may vary. Coupon expires on March 7, 2023 at 9:59 am PT. This price is locked in for 3 months, and this offer will be void if your plan is canceled or skipped. New members only. Gifts are not eligible. This coupon may not be combined with other identical coupons in the same transaction, and may not be combined with other Humble Bundle coupons. Discount will be automatically applied at time of checkout. Coupon has no cash value. Void where prohibited or restricted by law. Coupon may not be reproduced, copied, purchased, traded or sold. Unauthorized transfer of coupon and internet distribution strictly prohibited. Users in Russia and China are not eligible."

mondjuk ez alapján nem is lennék rá jogosult, mivel ott van, hogy "new members only ".... (ugyanebben a levélben: "Return to Humble Choice")

...szerintem már maguk se tudják, hogy miújság... :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19169) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#19167) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Úgy értem ez a hónap érdekel, de a jövő havi nagyon nem. És ezt a hónapot csak teljes áron kapnám :( Szóval ja, a kuponnal megkapnám 7$ ért ezt a havit, csak épp a jövő havit is, ami nem kell, meg az azutánit is, ami szintén nem biztos hogy kell.

(#19170) FunPro válasza TheNewDawn (#19169) üzenetére


FunPro
senior tag

"csak épp a jövő havit is, ami nem kell, meg az azutánit is, ami szintén nem biztos hogy kell." :F

Ha nem kell, akkor pause. Nem kell megvenni, ha nem kell, akár van kupon, akár nincs.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19171) maross válasza TheNewDawn (#19169) üzenetére


maross
veterán

En szivesen atveszem latatlanban a kov ket havit, ha euroban vonja az osszeget (csak eurom van paypalon, es mostanaban fantasztikus arakon konvertal), nekem soha nem ad ilyen 3 havi kuponokat. E havibol a Fallout76 erdekelne, esetleg thronebreaker es othercide amivel latok eselyt jatszani.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19172) gejala válasza maross (#19171) üzenetére


gejala
őstag

Akkor osztogatnak ilyen kuponokat, ha az előző havit skippelted és az aktuális is pause-on van.

(#19173) csuvicsuva válasza bepken (#19168) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Itt az enyém:

"Single use coupon. Coupon is redeemable to sign up to Humble Choice at $7 USD a month for 3 months before any applicable taxes and fees. Coupon expires on March 7th at 9:59am PT. This price is locked in for 1 month, and this offer will be void if your plan is canceled or paused. Gifts are not eligible."

A kiemelt 1 hónap a különbség (amit önmagában nem értek, pontosabban a tiéden lévő 3 hónapot, amikor holnap lejár), illetve a tiéd az valószínűleg friss fiókra jött, mert new members only.

Fő fiók skippen volt, ez pedig cancelen van, úgyhogy megint jön a kérdés, hogy a többieknél nem volt szüneteltetve? Ha nem, akkor valószínűleg ezért lett sikertelen a fizetés.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19174) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19169) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem ezt már buktuk, ha te is szüneten vagy, lásd előző hsz-em.

De egyébként ha mégsem és nem is érdekelne a következő kettő, nullszaldóval simán el tudnád adni GroupBuys csoportban. Vagy ott van FunPro tippje is, neki elhiszem.

maross: nekem akármilyen kupon jön, mindig euróban fizetek.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19175) Anonymusxx válasza TheNewDawn (#19169) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Én szívesen átveszem a jövő havit 7-ért

(#19176) maross válasza gejala (#19172) üzenetére


maross
veterán

Igen, ezt hallottam, most is megcsinaltam, semmi hatasa. Csak a "kihagyok egy honapot, es amikor a kovetkezo honapot is ki szeretnem hagyni, felajanl 4 usd-t" mukodik, ez viszonylag stabilan.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19177) csuvicsuva válasza maross (#19176) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az nekem is volt és valamiért úgy rémlik, hogy akkor szokott 7 euró lenni a végösszeg.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19178) reelc válasza csuvicsuva (#19173) üzenetére


reelc
veterán

Nekem ugyanaz jött, mint bepkennek.
Nem új fiók, csak régen vettem.

(#19179) TheNewDawn válasza FunPro (#19170) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah nem tudtam hogy kuponnal is lehet pauseolni, azt hittem akkor egyből levonja a 3 havit ha elfogadom a kupont.... My bad. Ez most komoly ? :)

(#19180) bepken válasza csuvicsuva (#19173) üzenetére


bepken
veterán

bár valahol van "kamu" humbli fiókom, de ez a main fiókra jött, ahol számtalan alkalommal vásároltam meg a havi csomagot (ezért is írtam, hogy valószínűleg már teljesen elvesztették ők is a fonalat, hogy kinek mi jár....)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19181) ZsZso válasza gejala (#19172) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Nekem kihagyás sem volt és kaptam. Annyi a trükk, hogy ha nincs aktív ajánlat, akkor azzal kell kezdeni megjelenés után, hogy skip. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#19182) s7evcsenko válasza TheNewDawn (#19179) üzenetére


s7evcsenko
addikt

ezt mondjuk én sem tudtam, hogy lehet pauseolni a kedvezményes hónapot is.
Most járt le a €6/hó két hónapig kuponom, ahol csak €4/hó-t vont, most hogy az ehavira szünetet nyomtam, kb 1 hétre rá küldték a €6/hó-t 3 hónapig, ahol most €5-öt vont le.
Remélem így lesz egész évben, mert ennyit kb minden hónap megér nekem. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19183) csuvicsuva válasza s7evcsenko (#19182) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megvagy, jól emlékeztem, hogy volt még valaki. :C

bepken #19180: közben olvastam. Ez egyre jobb. Este valószínűleg megpróbálom a másik fiókot is (ha TheNewDawn nem kísérletezik előttem), ha ott is eltűnik a kupon sikertelen fizetés után, akkor szinte biztos, hogy automata vonás előtt kell aktiválni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19184) bepken válasza s7evcsenko (#19182) üzenetére


bepken
veterán

egyébként azt írja, hogy bukod a kedvezményt pause-nál is (én legalábbis így értelmezem) :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19185) Ferke[HUN] válasza bepken (#19184) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Így jártam mikor először jött a 6$/3 hónapos kupon. Aktiváltam, majd szimplán nyomtam egy pauset, mivel az épp aktuális nem érdekelt. Gondoltam, majd a következő hónaptól számolja. Abban a másodpercben ugrott is a kupon. Több levélváltás is volt a supporttal, de mivel jó nagy betűkkel le volt írva a tuti - no pause, no cancel - így ők is csak széttárták a kezüket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19186) FunPro válasza TheNewDawn (#19179) üzenetére


FunPro
senior tag

Simán lehet szüneteltetni.

A kedvezmény akkor vonódik le, amikor fizeted a hónapot, 3 hónapon keresztül.

Ha skippelsz, bukod a kedvezményt, de más következménye nincs.

Ha egybe menne a dolog, akkor egyben is vonnák le. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19187) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Na szóval. Mivel a másodlagos fiókon nem volt aktív az előfizetés, most ezt dobta:

Van nyelvvizsgám, de erősítsetek meg, hogy jól értelmezem-e? Ez a bundle kuka és a következőtől él a 3 hónap, ugye?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19188) TheNewDawn válasza FunPro (#19186) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Oké akkor viszont no brainer, nyomom is a kupont, főleg hogy többen jelezték, hogy szívesen viszik egyben a következő havit :)P:S ha bárkit érdekel valami a Pathfinderen kívül a mostaniból akkor dobjon egy DM et, tuti meg fogunk tudni egyezni . Nagyon köszi :)

(#19189) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19188) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megvárom, hogy neked is ugyanezt dobja-e, vagy sikertelen fizetést, csak majd írd be légy szíves.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19190) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19188) üzenetére


csuvicsuva
őstag

No, mi lett a végeredmény? Én egyelőre még nem lőttem el a kupont, de ott van a fiókban.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19191) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#19190) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az hogy hülye a Humble xd Mármint jó értelemben. Azt írja, hogy 7$/3 hónap a kupon, beaktiváltam, ehhez képest 5€ t vont le érte. Hát ennyiért a hülyének is megéri, és gondolom nem lesz túl nehéz elsütnöm a következő havi csomagot sem, szóval no brainer.

(#19192) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19191) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pause-on vagy cancelen voltál? Nálam, mint látod azt írja, hogy március 28-cal indulna az előfizetés, de már nem hiszek nekik.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19193) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#19192) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Pauseon.

(#19194) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19193) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Egyre jobb, nekem akkor ugrott a kupon. Mondjuk örülnék, ha tényleg a következőtől vonná, mert úgy plusz egy esélyem lenne valamit kifogni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19195) warcat válasza csuvicsuva (#19194) üzenetére


warcat
veterán

Ha ennyire halászgatni akarsz, akkor csinálj még két fiókot és kb mindig lesz kuponod.

EA: It's in the crate!

(#19196) csuvicsuva válasza warcat (#19195) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Plusz kettő van, azokról refeltem saját magam, abból az egyiket olyan régen használtam, hogy legutóbb január elején kaptam tőlük egy "mi a f*** van veled" szerű levelet.

Mivel már Xboxon nyomulok (GP, ócsó argentin/török kulcsok), PC-n meg van kismillió kimaradt játék, így már nem nevezek be rá minden hónapban, mert ha nincs benne semmi olyan, ami egy picit is érdekelne, lusta vagyok eladogatni. Egy Detroit lázba hozna, esetleg valamelyik másik korábbi PS játék, mert azok úgysem lesznek boxon.

Múltkor nullszaldóval eladtam egyet a Kingdoms of Amalur nélkül, de valószínűleg az sem lesz soha elindítva. Ezért örülnék neki, ha a kép szerint tényleg a következőtől vonná (ami önmagában full értelmetlennek tűnik), mert azokat talán könnyebb lenne elszórni.

Lényeg a lényeg: tök feleslegesen pörgök felesleges dolgokon, de én már így maradok. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19197) ETOM


ETOM
addikt

Jurassic World Evolution 2 érdekelne haviból.

(#19198) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Rohadt jó a bundle a Golden ligh is wishes volt, az Edge Of Eternity, és a Biomutant is.

A Golden light-et ajánlom aki szereti a szürreális cuccokat, jókat hallottam róla, még nem próbáltam viszont.

A Hero Hour meg ismerős, nincs meg, de valamiért néztem régebben. Elsőre Hasonlít a Heroes of M.M-hez.

(#19199) ETOM válasza ETOM (#19197) üzenetére


ETOM
addikt

Sikerült venni már nem aktuális.

(#19200) FunPro válasza csuvicsuva (#19147) üzenetére


FunPro
senior tag

Dir!

Fizetném a havit, erre nincs kuponom! :F

Na ez hogy lehetséges, amikor én kuponnal vettem meg az előző hónapot? :Y

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.