Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) adrian360 válasza ZsZso (#19049) üzenetére


adrian360
őstag

oké ezt benéztem, valóban 2024 :W

(#19052) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Az mennyire normális jelenség, hogy a decemberi (12.07) BLACK FRIDAY VR VOYAGER'S PACK bundle-ból a A Fisherman's Tale-hez még mindig nem sikerült nekik kulcsot adni?
2 hónapja írja, hogy elfogyott. :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19053) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok Evergarden maradt valakinek esetleg, illetve Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy? :R

(#19054) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Egy elfekvő Townscaper kulcsot megvennék ha van valakinek feleslegbe, PÜ :R

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#19055) maross válasza s7evcsenko (#19052) üzenetére


maross
veterán

Nemigazan, max 1-2 napnak kellett volna lennie. Irj nekik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19056) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok újabb game keresés: Forgotton AnneE. Maradt valakinek Humble Square Enix Collective Bundle 2020-ból, vagy tud valaki jó áron? :R

[ Szerkesztve ]

(#19057) Rendo84


Rendo84
senior tag

Killer Bundle 25 [link]
25 játék, €25.00

(#19058) s7evcsenko válasza Rendo84 (#19057) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ha lenne bontás, akkor engem ezek érdekelnének:
Breathedge
DESOLATE
Arise: A Simple Story
Bár gyanítom ezek kellenének mindenkinek. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19059) pingtest válasza s7evcsenko (#19058) üzenetére


pingtest
tag

DESOLATE-ből ha jól látom van pluszban nekem.

Majd írj rám, vagy valami.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#19060) bepken válasza Rendo84 (#19057) üzenetére


bepken
veterán

a The Hong Kong Massacre érdekelne belőle engem, ha esetleg maradna valakinél :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19061) logineres


logineres
tag

Ha esetleg valakinek marad ki egy Baldur's gate 1-2, azt behúznám. Előre is köszi! :)

(#19062) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

RIP Fanatical. Komolyan, utóbbi 1,5 évben kiadott bundlejeik minősége is hogyismondjam.... indiegalaszint, de ez tényleg a legalja mi lesz a következő ? :) 100 random steames kulcs 100€ ért ? :DD Mert ez a jelenlegi...3 hónap Humble Choice áráért 0 db AAA game ellenben 100% 15. rebundlezött csoda, amik közül 90% volt már 1€ os pick/mix bundleben is és vélhetően lesz is rövidesen.

(#19063) section9 válasza Rendo84 (#19057) üzenetére


section9
őstag

Ha valakinek megmaradna, akkor ezeket megvenném:
- Turok
- The Hong Kong Massacre

(#19064) ***ANDRÁS*** válasza TheNewDawn (#19062) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Múlt év nyára óta ez megy. Előtte remek bundle-ok gyakran lehetet találni, azóta meg gyakorlatilag a szemetet próbálják kiárusítani. Minden bundle-ben szinte mindig ugyanazon játékok ismétlődnek, mixelik őket, nevesincs-öreg játékok. Killer Bundle 25-ben semmi említésre méltó játék sincs, 10-15 éves játékok, túlárazva, ránézni is teljesen felesleges volt (Turok 1-2 remastered verziót azért kipróbálnék). Nyár óta a humble choise sincs a helyzet magaslatán, nagyrészt a bethesda játékokat árusítják ki. Amazon kínálata is elégé meglangyult. Egyedül a humble bundle csomagok között lehet jókat kifogni mostanában, nemvéletlenül vannak ezek a csomagok 60.000-100.000 feletti eladási számban.

(#19065) TheNewDawn válasza ***ANDRÁS*** (#19064) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Én a Choiceal kapcsolatban megengedőbb vagyok most, szidtam anno eleget mikor ilyen sosem hallott és látott indie címek ( nem az indie a baj önmagában remek indie cím van amik nagyságrendekkel jobban bejönnek mint az AAA gamek 95% a) voltak a húzócímek hosszú hónapokon keresztül....

Egészen 2021 végéig ezt csinálták, aztán azóta viszont tavaly már nem hittem nekik mikor megújulást igértek, de szerintem sikerült nekik :) Jó, utolsó 2 hónapban ugye a Fallout 76 és a Doom Ethernal tényleg Bethesda húzócímek de egyrészt van másik game is a hónapban amiért érdemes behúzni, másrészt meg előtte nem ez volt az évben, és tényleg volt olyan hónap is amikor 2-3 remek játék is került a csomagban, és 1 ért is megérte volna.

Annyi, hogy picikét talán sok az RPG, ami nekem jó aki imádja a műfajt, másnak aki nem talán nem annyira :) De a lényeg, hogy minden hónapban volt minimum egy AAA cím, ráadásul nem is régi, hanem ilyen max 2-3 éves, ami ismert is valamennyire és jó kritikát kapott. Ennél többet szerintem nem szabad várni 6 vagy 8 €/$ ért .

(#19066) FunPro válasza TheNewDawn (#19062) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez az AAA olyan, mint az amerikai cégeknél a vezető pozícióban levő női alkalmazott vagy idehaza a csökkentett munkaképességű? Ha nincs ilyen a cégnél, már nem is lehet jó? :U

Ott van pl. a River City Girls. Eddig talán 10 euró volt a játék legalja.
Nehéz megmondani, hogy a bundlizott játékoknak mekkora lehet a piaci értéke, de én akkor sem lőném be őket 1€/játék ára alá.

Maga a bundle nem rossz. Az tény, hogy engem személy szerint annyira nem mozgat meg, hogy most megvegyem az egészet 25-ért, de aki megveszi, az nem csinál vele rossz üzletet.

(Az indiegala szint nálam egyébként az a pixel puzle, amit már ilyen 0,2-0,5 eurókért osztogatnak steamen. Azért ebben a packban közel sem látok ilyen címet.)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#19067) section9 válasza FunPro (#19066) üzenetére


section9
őstag

Inkább arról van szó, hogy az indie játékok közül marha fárasztó kiválogatni a jót, mert minden nap megjelenik kismillió és aktívan figyelni kell, hogy melyik az amelyiket érdemes megvenni. Nekem erre pl már nincs idöm/energiám ezért valószínüleg nagyon sok nagyon jó játékról lemaradok.

Amúgy egyetértek veled, nem tragikus ez a bundle egyáltalán, a Fanatical mindig is ezen a színvonalon mozgott.

(#19068) TheNewDawn válasza section9 (#19067) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Igen ezt a színvonalat szokta hozni csak eddig nem 25hanem 5euroert. :W

(#19069) bepken válasza TheNewDawn (#19068) üzenetére


bepken
veterán

ez a killer bundle szerintem nem 5 euró volt azért, inkább 10 - ettől függetlenül egyetértek: 25 eurót elkérni ezért a csomagért igen idióta dolog...

HA nem lett volna ingyenes a legtöbb normálisabb cím belőle Epic-en, akkor egy 15 eurót még meg is érne szerintem amúgy :) (The Hong Kong Massacre meg remélem, hogy lesz valami más csomagban hamarosan...eddig legalábbis én nem találkoztam vele)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19070) TheNewDawn válasza bepken (#19069) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Emiatt ne aggódj, ha valamiben akkor ebben 100%biztos vagyok, mármint hogy az itt levő játékok mindegyike rövidesen újra bundezva lesz, a nagy többség 1euros Pick/mixben, de az összes többi is maximum 3ert. Killer bundlet vettem 2 őt is előző években, de tényleg 5 volt csak az ára, persze cserébe csak 6-7-8 game volt benne, de ennél több szerintem senkinek sem kell 1 bundlibol sem.

(#19071) bepken válasza TheNewDawn (#19070) üzenetére


bepken
veterán

akkor én emlékszem rosszul :R

1 eurót bőven megér az a hentes játék :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19072) Rendo84 válasza TheNewDawn (#19068) üzenetére


Rendo84
senior tag

Már nem azért, de 25 játékról beszélünk, ezt ki fogja neked 5-ért adni? 0,2 Euro/game?
Akinek nincs meg belőle semmi és kb 15-20 játékot elő fog belőle venni majd a jövőben, akkor annak szerintem teljesen korrekt ez a bundle.

(#19073) reelc


reelc
veterán

Leisure Suit Larry - Retro Bundle ez jelenleg ingyenes, Valentin nap miatt.
A Wet Dreams Double Pack 1 EURos csomag visszatért.

(#19074) TheNewDawn válasza Rendo84 (#19072) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Erről beszéltem, hogy a következő az lesz hogy 100 random kulcs 100$ ért az is megéri ugye ? :D Szerinted ÁTLAG LAJOS aki megveszi ezt 25 ért mennyivel fog belőle játszani életében?
0 vagy 1?

(#19075) s7evcsenko válasza maross (#19055) üzenetére


s7evcsenko
addikt

írtam ticketet, azt írták, hogy pillanatnyilag nincs kulcs, legyek türelemmel.
Mondom oké, de 2 hónapja várok rá.
2 napra rá kaptam kulcsot. :B :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19076) Ferke[HUN] válasza TheNewDawn (#19062) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Akkor nemcsak szerintem vett mélyrepülést a Fanatical. Ellenben, ha most csapott volna meg a hörcsögitisz, akkor tuti megvettem volna ezt a csomagot. Így, mivel már majdnem mind megvan, csak sóhajtozok, és várom, hogy majd egyszer újra becsap a bestbuy bundle armageddon. :U

(#19077) De4d


De4d
őstag

Valakinek nem maradt véletlen korábbi bundleból egy jóárasított ELEX? :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#19078) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Itt a mai BundleFest csoda. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19079) Vesa válasza TheNewDawn (#19062) üzenetére


Vesa
veterán

Halkan jegyezném meg, hogy a Fanatical a feje tetejére is állhat, ha a kiadók és a fejlesztők nem akarnak bundle-ba adni nekik AAA címeket. :U

A tudomány a valóság költészete!

(#19080) Vesa válasza Rendo84 (#19072) üzenetére


Vesa
veterán

"Már nem azért, de 25 játékról beszélünk, ezt ki fogja neked 5-ért adni?"

Ráadásul sokan mintha még mindig nem vették volna észre, hogy infláció van világszerte! Mindennek IS emelkedik az ára! Miért lenne kivétel a játékszoftver? A Fanaticalnak sem lesz olcsóbb a szerverbérlés, ha pl. a Host szolgáltató megtolja az árakat, vagy többet kell fizetni az alkalmazottaknak.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19081) ***ANDRÁS*** válasza csuvicsuva (#19078) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Meg is akadt a szemem az egyik játékon, régi nagy kedvenc, a Neighbours back From Hell. 3 db játék van benne: Neighbours from Hell, Neighbours from Hell 2 és Neighbours back From Hell. Magyar feliratosak. Bontásban érdemes bezsákolni!

(#19082) Delávégá válasza Vesa (#19080) üzenetére


Delávégá
tag

Sok a telhetetlen ember, meg ugye ami már megvan nekik és újra bundle-be kerül az meg szar. Ha ingyen adnák az is baj lenne, meg miért nincs a tegnap megjelent XY nagysikerű játék bundlizva és társai. Jó lenne ha tudatosulna az emberekben, hogy nem mindeki vásárolja zsákszám a játék bundle csomagokat több éve és van olyan akinek nincs meg minden ilyen játék. Én például évente 2-3 játékot veszek abból maximum 1 számít AAA kategóriának. Arról nem is beszélve hogy izlések és pofonok. :)

(#19083) reelc


reelc
veterán

(#19084) csuvicsuva válasza reelc (#19083) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Build your own Bento Bundle a mai másik.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19085) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Napi két BundleFest válogató(emlékeim szerint voltak már):

Build your own Infinity VR Collection
Bethesda Favorites - Build your own Bundle

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19086) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Na pl az ilyen 1$ os bundlek teljesen jók Fanaticalon ( tényleg kár hogy más értékelhető nemigen van de tényleg lehet ez a kiadók hibája is nem feltétlen az övéké):

STARPOINT GEMINI 3 38€ HELYETT 1€ HL

Ez egy alapvetően Freelancerre ( imádtam old classic ha valaki olyan öreg mint én) hajazó felfedezős harcolós űrszimulátor 2020-ból, icipicit RPG elemekkel, aminek persze megvannak a maga hibái, mégiscsak egy kis horvát csapat csinálta, de 1€ ét kb no brainer ha valakit kicsit is érdekel a téma és ismerős neki a név amit írtam az elején :)

[ Szerkesztve ]

(#19087) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19086) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"ha valaki olyan öreg mint én"

Hanyas vagy, te disznó? :DDD

Én 79-es.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19088) TheNewDawn válasza csuvicsuva (#19087) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Majdnem :D 80, de sajnos itt a születésnapom nagyon rövidesen :(

(#19089) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#19088) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Évvesztes vagyok (meg sima is :DDD ), úgyhogy az tényleg nem nagy különbség.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19090) juliabrilke válasza ***ANDRÁS*** (#19081) üzenetére


juliabrilke
addikt

Esetleg érdekel még mindig a Neighbours back From Hell csomag?

(#19091) ***ANDRÁS*** válasza juliabrilke (#19090) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

köszönöm, de már bezsákoltam :R

(#19092) csuvicsuva válasza ***ANDRÁS*** (#19091) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elfelejtettem válaszolni. Én manapság már a bontásokat sem figyelem, mert általában mindenki arra cuppan, amit én is kinéztem magamnak, aztán időben rájövök, hogy ha sikerülne is elcsípni, akkor is csak +1 maradna.

Utolsó - nem choice - amit megvettem, az a két QD (Heavy Rain & Beyond Two Souls) játékot tartalmazó bundle volt és én lepődtem meg a legjobban, hogy minden mást el tudtam adni belőle.

A következő pedig valószínűleg az lesz, amelyikbe esetleg becsusszan a Detroit is.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19093) reelc válasza TheNewDawn (#19086) üzenetére


reelc
veterán

Tetszett a Freelancer.
Nagyon megnyert az irányítása is, egér és pár billentyű elég volt.

(#19094) Vesa válasza TheNewDawn (#19086) üzenetére


Vesa
veterán

Az első két rész egész jó volt, de ez a harmadik egy visszalépés, rettentően lebutított lett. 1 EUR-t persze így is megér, de én hamar töröltem a gépről. A Warlords sokkal jobb, több lehetőséggel.

A tudomány a valóság költészete!

(#19095) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

BundleFest mai:

Prestige Collection - Build your own Bundle

vótmáezis

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19096) TheNewDawn válasza Vesa (#19094) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mármint az első 2 rész volt jobb, vagy a Warlords? mert az teljesen más tipúsú játék mondhatni 4X vagy grand strategy. Amúgy az is nagyon durván HL, gondolkoztam annak a behúzásán is :

Starpoint Gemini Warlords COMPLETE BUNDLE

Azt mondod ezt mered ajánlani ?

(#19097) Vesa válasza TheNewDawn (#19096) üzenetére


Vesa
veterán

A Warlords jött be nekem a legjobban, bár tény, hogy az is eléggé grindfest. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy anno csak érintettem ezt a szériát (40-50 órám van benne maximum), mert az X4 Foundation-t játszom az űrszimek közül (abban már 1000+ órám van). 1 EUR-t a harmadik rész is bőven megér, még többet is, de nekem a Warlord-hoz képest ez visszalépés volt.

A tudomány a valóság költészete!

(#19098) TheNewDawn válasza Vesa (#19097) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Köszi :)X3 mennyivel rosszabb az X4 nél? Mert X4 meg mindig elég drága X3 viszont szintén volt már ilyen 2-3 dolcsis bundleban. Amúgy nálam a rebel galaxy outlaw volt amit játszottam ezek közül és meglepően jól szórakoztam vele. Meg majd talán egyszer az interstellar galactic space hátha van fele olyan jó,mint a film :)

(#19099) Vesa válasza TheNewDawn (#19098) üzenetére


Vesa
veterán

X3-ban 3000 órám van. :D Mára eléggé elavult, ami a grafikát illeti, de ha ez nem zavar, akkor még ma is ütős. Ugyanakkor, ez nem egy lövölde, inkább egy igazi 4X, először gazdaságot kell építeni, gyárakat, állomásokat, kereskedelmi útvonalakat teherhajókkal, azokat flottákkal megvédeni stb., aztán ha már van elég lé, akkor lehet inváziós flottát építeni amivel meg lehet indulni területeket foglalni.
X4 ugyanez, csak sokkal szebb grafikával és ott már ki is lehet szállni a hajóból az állomásokon, illetve a hajóknak is van bejárható hídja (de minimum cockpit). Szóval ha nem szereted a lassú előrehaladást, és hogy nem csak harcban, hanem gazdasági vonalon is nagyon meg kell dolgozni azért, hogy egyre durvább hajókat/flottákat tudj venni, akkor nem neked való. A learning curve igen jelentős, szóval ez egy tipikus sandbox game a bonyolultabbik fajtából. Cserébe nem ismerek még egy olyan programot -nincs is-, ami ilyen képességekkel rendelkezik. Ha inkább a harcot szerted, akkor kerüld el a szériát szeintem.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#19100) warcat


warcat
veterán

Megérkezett a humble ajánlata, 3 hónapot ajánlanak 6 euró/db áron, nem sok jót ígér a következő choicek minőségével kapcsolatban, bár a fene tudja :)

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.