Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) nike_ válasza Moretimer (#250) üzenetére


nike_
addikt

Szia,

nem arról van szó, hogy nem foglalkoznék veled, csak ritkán nézem a topikot. :D

Hát figy, Tiszaújvárosban lakom, ha erre el tudsz nézni, felőlem....

Üdv

(#252) bobsys


bobsys
addikt

Sziasztok

Van egy elado ping pong asztalom. Belteri, halo van hozza. Sajnos markat es pontos mereteket meg nemtudok, mert szuloknel van. Ha erdekel valakit akkor letelefonalunk hogy nezzek meg hogy pontosan milyen marka/tipus.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#253) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Labdákkal való játszadozás. Tud a srác: Pingpong mester

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#254) ZellerZoller


ZellerZoller
csendes tag

Üdv! Megválnék , jó cimborámtól, Joola ütőmtől. Kb 8hónapos a fa, illetve a borítások is.

Joola R*1 Fa (extreme) Konkáv nyél
Joola Energy X-tra (fekete) 2.mm
Joola Air! ROSnet (Piros)2.mm

A Joola.hu-n megtudjátok nézni az ütőm tulajdonságait.
Újonnan 20800Ft-ért lehetne összerakni.

Nincs komolyabb sérülése az ütőnek illetve a borításoknak. Használva volt, de funkcióját maximálisan képviseli.

Érdeklődni, illetve ajánlatot tenni e-mailen keresztül: bodizzzzz@gmail.com

Snail{-}Maus

(#255) jeni


jeni
félisten

Szia

Ezt az oldalt véletlenül találtam meg :C

Aki ért egy kicsit a pingponghoz annak szegezném a kérdésemet?

Mennyire jó a Stiga Hybrid Wood fa?

Mihez hasonlítható?

(#256) jeni válasza ZellerZoller (#254) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Vaterára tedd fel,hátha ott több szerencséd lesz.

Joola fa nem vált be?

(#257) jeni válasza nike_ (#248) üzenetére


jeni
félisten

A márkásabb Stiga ,Joola hálok nem jobbak ennél.
[link]

(#258) jeni válasza Honda Power (#206) üzenetére


jeni
félisten

Sajnos ezzel felgyorsult a játék. Ez a 3x 11-s pont rendszer annak jó aki hibátlanul tud adogatni és fogadni elsősorban. Ugyanis pillanatok alatt el lehet húzni az ellenféltől.

(#259) jeni válasza ZellerZoller (#254) üzenetére


jeni
félisten

Amúgy én is ott adtam el pár napja a Joola MC1 egyenes nyelű fát egy Sriver D13 és egy Butterfly Trackfire-C gumival. Maga a Sriver az vadiúj volt de sajnos sokáig állt a polcon bontatlanul.

(#260) psg5 válasza jeni (#255) üzenetére


psg5
veterán

Nem tudom, így fél év távlatában aktuális-e,:) de itt egy link tapasztalatokról:

Ha már nem aktuális, akkor bevált?

Stiga Hybrid Wood

F.K.T.

(#261) jeni válasza psg5 (#260) üzenetére


jeni
félisten

Hello
Ezzel a fával játszom. Stiga Defence Kjell Johansson fáról váltva.
Semmivel sem nehezebb mint a Stiga Allround fám ami közel 20 éves. Ellenben jóval gyorsabb. Vastag gumival 2mm-2,0mm 2max -viszont nehezen megy vele a játék. Nagyon elpattan a borításról a labda. Gyakran túl ütöttem a labdát. Így egy 1,7mm Tackiness borítást tettem rá. Ezzel így jobban tudom kezelni a labdát.

[ Szerkesztve ]

(#262) psg5 válasza jeni (#261) üzenetére


psg5
veterán

Szia!

Környezetedben használ valaki Butterfly Timo Boll XXS fát véletlenül?

Valamint valaki, Yasaka Rakza 7-es borítást vagy Xiom Omega IV Pro-t?

Ezekre pályázom, de élőben még nem volt lehetőség próbálni.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#263) jeni válasza psg5 (#262) üzenetére


jeni
félisten

Hello
Ilyenrol tudok 2 emberke is.
Ez a fa majdnem ugyanaz mint a Stiga Hybrid.
A boritast illetoen nincs tudomasom arra nezve,hogy lenne valakinek valamelyik ketto?

A TIBHAR Sinus hasznalnak illetve en is. Tartos es gyors gumi.

(#264) psg5 válasza jeni (#263) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

F.K.T.

(#265) lorcsi


lorcsi
veterán

(#266) psg5 válasza lorcsi (#265) üzenetére


psg5
veterán

Jóóóó :))

F.K.T.

(#267) Nova96


Nova96
őstag

Üdv él még a topik?
Jelenleg heti 8 órákat ping-pongozok és egy új ütött szeretnék venni jelenleg stiga van (nevét már nem tudom elég régi)
Ár amit rá tudok szánni 8e max. 12 de ebben ha összerakott akkor nincs benne a ragasztó,és a oldal védő.

(#268) jeni válasza Nova96 (#267) üzenetére


jeni
félisten

Hello

Kjell Johansson?

Mert nekem még az van Defence kiadásban kúpos vagyis "conic" aztán van egy fiatalabb - anatómiai (Tickan Karlsson) és egy új Stiga Hybrid Wood NCT ütőfám

Nem írtad milyen stílusban játszol? támadó? allround? vagy védő?

Ez az a mindenes fa és ott kitudod választani milyen nyéllel legyen meg. Ez a fa választás függ,hogy milyen borítást teszel rá !

Ha támadó vagy és heti 8 órát edzel akkor van egy nagyon jó fa ami tényleg szuper az a Butterfly Schlager Carbon

Esetleg a Joola MC1 ami nagyon könnyű fa tehetsz rá nehezebb borítást és gyors is lesz de az támadó játékosoknak való.

[ Szerkesztve ]

(#269) Nova96 válasza jeni (#268) üzenetére


Nova96
őstag

Stiga - Allround Classic ütőfa+ milyen borítás? :R
Mert kezdem gondolkodni hogy vegyek egy alap elkészitet stiga ütőnél.
Annyi kérdésem jó ragasztó,ami tényleg jó. :R

(#270) Nova96


Nova96
őstag

A borítással egy a baj arra már kevés van. Mert én két lehetőséget láttam vagy LKT - Torrent borítás vagy Yasaka Original T-Version borítás vagy Ritcből valamelyik.

(#271) jeni válasza Nova96 (#269) üzenetére


jeni
félisten

ha állandóan leszeded minden verseny után akkor oda jobb gyors vizes bázisú ragasztót venni.kevésbé szálkásodik a fa.
ha meg csak 1-2 havi szinten húzod le,akkor tudsz venni ragasztott a Statisztika pályán (Ormai stadion) 1 literes közel 2000 Ft

még mindig nem írtad milyen stílusban játszol?
shop

a Donic Acuda S1-S2-S3 azok között tudsz variálni. Azok jó gumik. Sokan használnak olyat.
Ezért kéne kipróbálni egy fát a több közül ,hogy kényelmes könnyű vagy nehéz,stb...

Egyébként a régebbi fák jobbak mert jobban ki vannak száradva,könnyebbek.Szebb a hangjuk.

az akciós olcsóságnak ne dőlj be ,mert általában azok vannak leárazva amelyek kevésbé fogynak.

[ Szerkesztve ]

(#272) jeni válasza jeni (#271) üzenetére


jeni
félisten

(#273) Nova96


Nova96
őstag

Havi szinten le kell szedni ? Es amit linkelt az tudom hogy jo de ki megy a keredbol foleg hogy ketto kell Allroundba jatszok. Kiprobalni nem tudom Miskolcon nem tudok helyet ahol van. 5e vagy alatta kene ra majd kesobb cserelem.

(#274) jeni válasza Nova96 (#273) üzenetére


jeni
félisten

megszokásból
mert minden frissen ragasztás utána gumi frissül.
itt találsz apró hirdetést ahol olcsóbban tudsz venni borítást és fát

[ Szerkesztve ]

(#275) Nova96


Nova96
őstag

TSP Standard +2x Andro Revulution quad 4
13e jó?

(#276) jeni válasza Nova96 (#275) üzenetére


jeni
félisten

Azokat nem ismerem

(#277) Nova96 válasza jeni (#276) üzenetére


Nova96
őstag

Olcsobb boritast nem tudsz mert taltam csak nem tudom melyik jo.
Stiga fanal lejebb meg nem akarok tenni

(#278) jeni válasza Nova96 (#277) üzenetére


jeni
félisten

igazat megvallva a mai Stiga fa nem ugyanaz ami 20-30 éve volt. :K

Butterfly és a Banda sőt a Joola fák is vannak olyan jók.
Ma már inkább a márkát fizeted meg mint a Stiga és a Butterfly esetében.
A ma kapható fák úgymond gyors érlelésű mint a szalámik és a kolbászok esetében.
Általános tapasztalat,hogy 8000 Ft/db alatt nem nagyon vannak új bontatlan borítások ami a kiváló kategóriába tehető.
Ha a TSP az ami belefér a keretbe akkor próbáld ki ,rosszabb esetben elsőre nem nyersz vele 4 meccset,kell egy idő míg megszokod az újat.
A PPKO oldalon vannak 1-2-3x használt borítások amelyeket olcsóbban megveheted ha jó a fa méretére,nagyobbat meg lehet kisebbre venni. Általában az újakat a menők direkt nagyobbra vágják,ha netalán nem válna be akkor könnyebben eltudják majd adni.
Próbálj a társadtól egy kivágott borítást kérni,ami nem baj ha kisebb mert próbára az is tökéletes.

ez nagyon jó gumi borítás Butterfly TENERGY 05 + fa !!
használt borítások-ott a Donic Acuda S1-pont ez elkelt

itt jó fák vannak
egyébként a Yasaka fák is nagyon jók azok a lhsport.hu oldalon megtalálhatód.

arra is figyelj,hogy ha a fa gyors és a gumi is akkor nehezen fogsz vele játszani rendesen.
nem fogod érezni a labdát,az ütéseid pontatlanok lesznek és nem oda mennek ahova irányítod. lassú fa + gyors gumi vagy gyors fa + lassú gumi esetleg lassú fa és lassú gumi ez már amolyan már védő kategória

[ Szerkesztve ]

(#279) fuze


fuze
őstag

Sziasztok!

Régen Pesterzsébeten a Hajós Alfrédban tanultam pingpongozni 2 évig. Viszont az oktatás része ennek megszűnt ezért abbahagytam. Később elkezdtem járni az ottani "felnőtt edzésre" viszont itt nem volt oktatás, csak a játék. Később ezt is abbahagytam mert nem igazán találtam a helyem 35-40 évesek és még náluk is idősebbek között :). Mára viszont teljesen megszűnt az egész, pedig most szívesen mennék megint valahová tanulni a játékot, minél közelebb a 20. kerülethez. Ráadásul azt sem tudom, hogy azok akik eddig ott játszottak hová mentek át. Ebben kérnék egy kis segítséget.

adms.hu | UI Designer

(#280) jeni válasza fuze (#279) üzenetére


jeni
félisten

Szia

Pesterzsébeten és ahhoz közeli kerületekben több club is van
Kispest. XIX.Nádasdy u.98 (ált. iskola)
a másik meg Pesterzsébeten van
Az Ady Endre utcai általános iskolában a Topánka utcához közelebb

ESMTK néven vannak ők ott.

A dolog csak úgy lehetséges ha belépsz valamelyik egyesületbe.

[ Szerkesztve ]

(#281) fuze válasza jeni (#280) üzenetére


fuze
őstag

Huuh köszönöm. Ezzel most sokat segítettél. :) A neten nemigen találtam közeli helyeket. Ráadásul így már emlékszem, hogy mit mondott az edzőm hova mentek át a Hajósból. Az ESMTK lesz az.

Még valami!
Nekem van egy összeállított pingpongütőm. Kíváncsi lennék a véleményedre. Még pár éve vettem az egyesületben az egyik embertől 5000 ft-ért és azóta ezzel játszom.
Mindkét oldalán Joola mambo van, viszont a fekete szoft szivacsrésze nekem valahogy vastagabbnak tűnik mint a piros, pedig lemértem és 4 mm vastag mind a kettő. Az ütőfa márkájára még nem sikerült rájönnöm akárhogy nézegettem, viszont csináltam róla egy képet. Kép

adms.hu | UI Designer

(#282) jeni válasza fuze (#281) üzenetére


jeni
félisten

a gumi egyik fele valószínű,hogy max a másik fele 2,0mm vagy 2,1 mm lesz
a szivacs méretét veszik mérésként,illetve szemügyre a dologban
Így felsorolva, támadó fád van támadó borítással.

A fád olyan mintha LKT márka lenne és Kinai fa természetesen.
A nyelén mi van ráírva,általában ott is megjelölik.

mintha a Lurdyban láttam volna forgalmazni (Klampár Akadémia)

[ Szerkesztve ]

(#283) fuze válasza jeni (#282) üzenetére


fuze
őstag

Akkor még szerencse, hogy támadó stílusú vagyok. Én jónak érzem ezt az ütőt, bár másmilyen nem igazán volt a kezembe, csak ennél sokkal rosszabbak. A szivacs mérete egyébként mit befolyásol?
Ja még azt szeretném megkérdezni, hogy Erzsébeten az Ady Endre utcában mi a neve annak az iskolának ahol van az edzés? Nem tudom milyen suli van arrafelé. Az ESMTK honlapján meg csak a fociról találtam infót.

adms.hu | UI Designer

(#284) roPHka


roPHka
senior tag

Úgy látom él még a topik, úgyhogy keresnék olyas valakit, aki esetleg belvárosi és szeret ping pongozni, de mondjuk nincs kivel.
Én szeretnék eljárni valahová, és ha úgy adódik komolyabban foglalkozni a dologgal, de egyelőre nem tudom hol kezdjem így a 26 évemmel :) Nem szeretnék olyan helyre menni ahol az átlagéletkor mondjuk 10 év alatti, vagy mondjuk valahol 50 év feletti, úgyhogy korosztálybeli termet-helyet-bármit keresek, ahol el lehetne mégjobban sajátítani a sportot.

(#285) fuze válasza roPHka (#284) üzenetére


fuze
őstag

Szerintem az ilyen helyeken mindenféle korosztály megtalálhatja a maga helyét. Valamikor majd meg szeretném nézni ezt a helyet amit a kolléga írt, csak még nem jutottam el odáig :). Ha megnéztem és érdekel akkor majd értesítelek a részletekről.

adms.hu | UI Designer

(#286) jeni válasza roPHka (#284) üzenetére


jeni
félisten

Szia
A Pénzügyőr csapata ugrik be elsőnek,ami közel lehet hozzád.

József Nádor tér 4.

Hatalmas épületének a pincéjében van a ping-pong terem.

(#287) jeni válasza fuze (#285) üzenetére


jeni
félisten

Amúgy a Lurdy épületében is lehet pötyögtetni a labdát,még hozzá a Klampár suliban.
Ott nap minden napján nyitva van.

II. ker. A Marczibányi téri ping-pong csarnok [link]

(#288) fuze válasza jeni (#287) üzenetére


fuze
őstag

A Klampáron a rendszeres edzés elég drága. Pedig nem lenne rossz.

adms.hu | UI Designer

(#289) roPHka válasza jeni (#286) üzenetére


roPHka
senior tag

Igen, azzal már én is szemeztem, az szimpatikus volt elsőre, de nem tudom biztosítanak e rendszeres lehetőséget teljesen amatőr részére...
Majd ezt kiderítem, amúgy köszönöm az infót.

:R

(#290) fuze válasza roPHka (#289) üzenetére


fuze
őstag

Klampár akadémia árak

adms.hu | UI Designer

(#291) jeni válasza fuze (#290) üzenetére


jeni
félisten

Ott a Homonai papát keressétek :U

(#292) albundy291 válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


albundy291
csendes tag

Szia én hobbiból játszom hétvégente s én is a BVSC-be járok hétvégente délutánonként játszani ha találok magam mellé párt aki tud jönni 1500 FT 13.30-19.00 ig lehet játszani szombaton és vasárnap.Igaz én nem versenyszerűen játszom csupán hobbiból.ha gondolod és nincs párod mikor szeretnél menni itt az elérhetőségem s nagyon szivesen tanulok én is olyantól aki nálam nagyobb tudással rendelkezik.K Peti 06702643610, albundy2910@windowslive.com ide tudsz e-mailt írni.

(#293) albundy291 válasza jeni (#280) üzenetére


albundy291
csendes tag

Szia én neked annyi t tudok segíteni BVSC uszoda területén (szőnyi út) szombat vasárnap délután lehet menni 1500 ft 13.30-19.00ig ha gondolod s nincs párod esetleg szeretnél ütni egy kicsit szivesen állok rendelkezésedre igaz én nem vagyok igazolt versenyző csupán hobbiból játszom.K Péter 06702643610,albundy2910@windowslive.com ide tudsz e-mailt írni.

(#294) albundy291 válasza roPHka (#284) üzenetére


albundy291
csendes tag

Szia én a BVSC-be járok hétvégente ha gondolod oda tudok menni veled játszani mert nekem is az a gondom hogy mindíg kell valakit magam mellé "kunyerálni " hogy jöjjön el játszani szombaton s vasárnap 13.30-19.00 ig lehet menni 1500ft egy főre ha gondolod én szivesen megyek.Elérhetőségeim:K Peti 06702643610 albundy2910@windowslive.com

(#295) jeni válasza Nova96 (#275) üzenetére


jeni
félisten

most az alábbi borítás a menő

a Donic Acuda S2 (puhább és picit lassabb mint az Acuda S1 ami a három közül a gyorsabb és keményebb)

a másik meg amit érdemes megfontolni az a Tibhar SINUS (ez olcsóbb)

(#296) albundy291


albundy291
csendes tag

Partnert keresek hobbi szinten játszom a BVSC lenne a legjobb helyszin szombat -vasárnap 13.30-19.00-ig lehet játszani.Alkalmanként 1500ft-ba kerül egy főnek.Peti 06702643610,albundy2910@windowslive.com

(#297) fuze válasza albundy291 (#296) üzenetére


fuze
őstag

Ne írd be ennyiszer :) Az előző hármat is láttuk.

adms.hu | UI Designer

(#298) Nova96


Nova96
őstag

Régebben kérdeztem ,hogy milyen ütött vegyek. Húztam,halasztottam és ma játék közben eltört az ütő a szoft se van nagyon egyben szóval új ütött szeretnék venni. Csak most jelenleg nincs sok pénzem és az is eszembe jutott, hogy egybe ütött vegyek. Mennyire jók azok?
Mert ha nem olyan jó szerintem egy hegtibwood+ 2x Giant Dragon Taichi lesz. Occón ;]
Esetleg más ötletet is elfogadok. De ezekről olvastam, hogy árhoz képest jó cuccok.

(#299) jeni válasza Nova96 (#298) üzenetére


jeni
félisten

Szia

Innen keressél fát és borítást,olcsóbban megkapod.

pingpongoldal

a fórumban,illetve a használt rovatban nézelődj

(#300) jeni válasza Nova96 (#298) üzenetére


jeni
félisten

innen ez jó,régi de minőségi fa Butterfly Schlager Carbon az első kép

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.