Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Na most akkor átvertek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) eziskamu


eziskamu
addikt

Voltam 1/2 órával ezelőtt a mistralban, és vettemegy Aerocool arsk0160-II-t vagyis azt hittem(a dobozon is ez ált). Felugrottam az aerocool weblapjára, és azon látható képek alapján ez pontosan úgy néz ki, mint az aatk0188-II, ami egyébként jóval olcsóbb(kb 700ft-al kevesebb). Na már most amiért még nem rohantam vissza, az azért van mert, a tájékoztatók szerint a felvázolt esetben egy full alumínium hűtőről van szó, míg amit kaptam, azon van rézmag, vagyis ilyen szempotból megfelel az arsk0160-ii-nek, pontosabban rézmagnak látszik, vagy mostanában a nem rézmagos hűtőbordákon is van ilyen kör alakú vöröses-sárgás régió?
Amúgy durcihoz lenne, és elméletileg mindkettő jó hozzá, csak hát az árkülönbség.

(#2) klewy válasza eziskamu (#1) üzenetére


klewy
aktív tag

Szerintem ne vidd vissza.A mistralosok amúgy is szoktak érdekeseket csinálni.
az a +700 péz megér egy rézmagot.

music4ever

(#3) WhiteRabbit


WhiteRabbit
csendes tag

Hali

700 Ft-on ne problémázz. Próbáldd ki, aztán ha nem jó a hőmérséklet vidd vissza, hogy cseréljék ki. Ennyit megér. Elfüstölni biztos nem fog

Ahoy

Az élet egy állapot, amit túl kell élni.

(#4) eziskamu


eziskamu
addikt

Ez egyre érdekesebb, mert a googlen pedig találtam pont ilyen kinézetű arsk0160-ii-t mint az enyém(?), és találtam képet a másikrol is aminek az alján meg nem volt rézmag.
Úgy látszik nem jók a gyári weboldalon lévő képek, vagy pedig ez egy új változat.

(#5) eziskamu válasza WhiteRabbit (#3) üzenetére


eziskamu
addikt

Végül is úgy is egy 1600-as, vagy 1800-as durcit akarok hűteni velük, és szerintem ezek beleférnek a 2600+-os athlon xp határba amit a gyengébb hűtőnél adtak meg maximumként, vagy nem?

(#6) klewy válasza eziskamu (#5) üzenetére


klewy
aktív tag

Vagy de.

music4ever

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Na most akkor átvertek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.