Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sitzoookaaa


sitzoookaaa
csendes tag

N8 klánba keresek embert cod2.cod4 szigorúan csak origivel és csak oankoat keresek akik lanozni is tudnak jönni ödv:skitzo( xfire:skitzo111) :R

"Alku van ha 100éves vagy és a szüleid is elkisérnekl!" || gyors válasz oka: PH függő vagyok! || ha valakinek írok privátot vegye a fáradságot hogy visszaír! || telefonon is elérsz:06308413121 (hétköznap 12:10 töl-21 ig kedden 15-21 ig hétvégén 8-21 ig)

(#2) sitzoookaaa


sitzoookaaa
csendes tag

senki?: (

"Alku van ha 100éves vagy és a szüleid is elkisérnekl!" || gyors válasz oka: PH függő vagyok! || ha valakinek írok privátot vegye a fáradságot hogy visszaír! || telefonon is elérsz:06308413121 (hétköznap 12:10 töl-21 ig kedden 15-21 ig hétvégén 8-21 ig)

(#3) Hunyus válasza sitzoookaaa (#2) üzenetére


Hunyus
senior tag

Én mennék cod2,de a mostani netem nem engedi punkbaster kicked player :W

(#4) Hunyus


Hunyus
senior tag

Látom a ph-sok nem nagyon codoznak multyba :DDD

(#5) agancsvagyok


agancsvagyok
újonc

Valaki nem tud modell pályát pest megyébe??

(#6) Thomacrew97 válasza agancsvagyok (#5) üzenetére


Thomacrew97
tag

Én nagyon pro cod 4es és cod 6 os vagyok:D Mostmár inkább csak a cod6-ban nyomatom a 20kill streakeket:D Éljenek a CoDoSoK;)

=-BA=-HeadHunterZ || Steam clan: -=Black Army=- || Steam account: ThomaCrew97 || CODMW2: Prestige 6. lvl 61

(#7) YunaAngyal válasza Thomacrew97 (#6) üzenetére


YunaAngyal
tag

É is pro gamer vok már 2 megvolt a tacnikal nuke és az ugye nem könyü elérni de cod 2 vel nyomtam régen utána cod4 majd a cod6 ha kell valami vagy barátság vagy klán:
xfire:bobal.laci1016
skype: bobal.laszlooo
steam:lacos98

nem vok kocka csak egy kicsit =)™

(#8) tommje válasza sitzoookaaa (#1) üzenetére


tommje
tag

N8 Nekem8 :):) skitzoooo

él még a klán ?

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#9) XDmanus


XDmanus
tag

Most látom x-en, hogy nincs is olyan felhasználó, hogy skitzoo111, sztem ez a fórum már hallott, lehetne törölni

(#10) XDmanus válasza XDmanus (#9) üzenetére


XDmanus
tag

Skitzo111, egy o-val, csak előbb elírtam

(#11) torpe76


torpe76
csendes tag

Sziasztok!
Kérnék egy kis segitséget,mitöl lehet az,hogy a cod 4 első pályán a hídon lévő tankokat becélzom az aknavetővel,be is méri de nem tudom kilőni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.