Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) LackoMester válasza Winne (#2681) üzenetére


LackoMester
addikt

Annyira működőképes, h. játék alatt már lefagy. :)

Lara
a Trónok harca első évadát már láttam, a 2.évadot most forgatják, ne hagyd ki, nagyon jó. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2702) v-paci válasza busman (#2696) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ilyenkor annyira utállak vazze :W

Én is szedem, de mivel falunetem van, ezért kénytelen voltam délelőttre bekapcsolva hagyni a számítógépet.

Kíváncsi leszek erre a zombihentelésre, mondjuk Borderlandsban is a zombis rész jött be legjobban

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2703) Winne válasza v-paci (#2702) üzenetére


Winne
nagyúr

Tetszeni fog tuti. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2704) S4ND3R válasza Winne (#2703) üzenetére


S4ND3R
tag

Majd jövő héten jövök én is... :DD Nekem meg le van szedve, közben nyomtam azt is... :P :P

(#2705) Winne válasza S4ND3R (#2704) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát akkor pattintsd vissza, ha nem éjszakás vagy, akkor este gyere. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2706) albert8


albert8
addikt

Ide is berakom hátha érdekel valakit :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2707) Laraxior


Laraxior
titán

végeztem a Walking Dead-el... tényleg jó volt :C

más izgalmas sorozat? :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2708) LamaCube válasza Laraxior (#2707) üzenetére


LamaCube
addikt

Október 16-án jön a következő évadja.[link]

Ez is rohadt jó sorozat sorozat, ha szereted az ufós elfoglalom a földet dolgokat. Falling Skies

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2709) Laraxior válasza LamaCube (#2708) üzenetére


Laraxior
titán

:K intézkedtem :D

teljesen mindegy milyen témájú ha izgalmas :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2710) LamaCube


LamaCube
addikt

Szereztem + 2 giga ramot, így 4 giga lesz a gépbe.Kitben érkezik és ugyanolyan, mint ami most van benne. Időzítés, márka, stb.
Az xp csak 3.5 lát belőle, de valami változást hozni fog majd?
Tudom rakjak fel win7-et, de anno 3 napig volt fent és visszatettem az xp-t. Ettől függetlenül lehet felteszem, ha megjöttek a ramok. Csak előre félek, hogy megint rakhatom vissza az xp-t a sok gubanc miatt... :W Egyébként milyen pluszt hozna, ha 64 bitest tennék fel?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2711) Laraxior válasza LamaCube (#2710) üzenetére


Laraxior
titán

nem fogsz érezni semmit abból a fél gigából...ami csak akkor fél Giga ha a VGAd fél gigás :)) Bár inkább csak 3GB-ot fog látni, mert 1GB-os a GTX460ad :))
szerintem elég erős a konfigod egy Win7 x64hez... és minden jobban fut rajta :K stabilabb is, és a 4GB rammal szupi lesz :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2712) LamaCube válasza Laraxior (#2711) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor xp-n sok értelme nincs a 4 gigának :DD :W
Köszi azért :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2713) Laraxior válasza LamaCube (#2712) üzenetére


Laraxior
titán

dehogyisnem...ugyis a programok, játékok több mint 2GB ramot esznek..mondjuk játék alatt. De 4gigánál kevesebbet :) általában megáll olyan 3GB körül, attól függ mennyi progi fut a háttérben. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2714) LamaCube válasza Laraxior (#2713) üzenetére


LamaCube
addikt

Na ezt akartam hallani, akkor marad a jó öreg xp, hiszen vén embernek öreg op rendszer jár :DD

Köszi szépen! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2715) v-paci válasza LamaCube (#2710) üzenetére


v-paci
aktív tag

Most néztem meg, nálam 1GB alatt megáll az iw4mp.exe ;) , szóval, ha sokmindent kéne -szoftveresen- szétbarmolni, akkor nincs értelme.

Minden egyéb esetben ajánlott a win7 használata szvsz, mert gyorsabb, stabilabb és jobb, mint az xp. :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2716) LamaCube válasza v-paci (#2715) üzenetére


LamaCube
addikt

Nálam olyan 1.6, mert sok minden fut. Ts, Fraps, aida stb.
Majd, ha szétesik a rendszer talán felrakok egy win7-et, addig nem piszkálom :N :R

Nekem stabil az xp. Februárban raktam fel és még semmi gondom. Eddigi rekordom 1 év 9 hónap volt, de ott már volt elég sok probléma :K Fateromnak már több mint 2 éves. :))

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2717) Winne válasza LamaCube (#2716) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem mindenképpen rakd fel a 7-est, az XP felett már eljárt az idő. Azt a sokmindennel összeakadt dolgot nem értem. Mivel akadt össze? Én még nem találtam semmit, amit nem evett volna meg. :N

A két év még nem is sok amúgy, attól függ mennyi alkalmazást telepítgetsz nap, mint nap, nekem volt már 4 év feletti is, amit új alaplap miatt cseréltem. Bírják ezek, ha normálisan használja az ember. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2718) LamaCube válasza Winne (#2717) üzenetére


LamaCube
addikt

Először is a monitorom magic tune nevű progija nem volt jó.Ez nekem fontos, mert egy gombnyomással át tudom állítani a monitor dolgait és beállításait.Pedig win7-es volt a magic tune.
Másodjára az egér húzott fel, hogy mw2-ben lefagyott elfelejtette a beállításokat és ki kellett lépnem és csak, akkor állt helyre. Na az már sok volt. Amikor meg pl. másoltam fájlokat, filmeket a 39000kbyte helyett 22000kbyte-al ment. Így inkább visszaraktam a megszokott xp-t, azóta sincs semmi gondom.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2719) Winne válasza LamaCube (#2718) üzenetére


Winne
nagyúr

A monitort minek átállítani? :) Megszokod ahogy van aztán kész. Én sosem állítottam és nem is fogom. :N

Az egér necces kérdés sok esetben, mert a driverek nem egyformán jók főleg a régebbi típusokhoz. Abból keresni kell egyet, ami fa*a és nincs gond.

A másolást nem is értem, nem lehet emiatt különbség. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2720) LamaCube válasza Winne (#2719) üzenetére


LamaCube
addikt

A monitor anélkül a progi nélkül szinte használhatatlan, vagyis totálisan fos a képe. Lehetetlen beállítani.
A másolást én se értettem, de hidd el, hogy úgy volt :K
A legközelebbi op rendszer installnál adok még 1 esélyt neki.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2721) Winne válasza LamaCube (#2720) üzenetére


Winne
nagyúr

Elhiszem természetesen, csak furcsa, ott valami más volt a háttérben a gubanc okozója szvsz.

A monitoron az a progi csak a színeket emeli ki, vagy kontrasztosít, vagy mit csinál?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2722) LamaCube válasza Winne (#2721) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát mindent:)
Vannak különböző profilok mozi, szöveg, internet, játék , egyedi beállítások. Ezeket lehet 1 gombnyomással megváltoztatni, és természetesen ez állítja be normálisan a képet, élességet, kontrasztot, stb. Lehet anno vga driver probléma volt, mert amikor a gtx460-as bekerült xp alatt is csinálta és vga driver frissítés után jó lett a progi.
Pár fórumra írtam a fájl másolási problémával, de ők se tudtak okosat írni.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2723) Winne válasza LamaCube (#2722) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem gondoltam, hogy azokat van ember, aki használja. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2724) tupacamaru válasza Winne (#2723) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát én sem. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2725) LamaCube válasza Winne (#2723) üzenetére


LamaCube
addikt

Látom nem értitek :N
Csak, hogy érthető legyen. Pl. netezéshez egészen más profilt használok, mint játékhoz vagy filmhez. A netes profil kicsit lágyabb, így nem vakít el olvasásnál. A játéknál meg élesebb, kontrasztosabb, világosabb.Filmnél megint más. Ennek következtében nem fogom össze vissza nyomkodni a monitort és jegyezni meg 25 fajta beállítást, hogy minden egyes esetben átállítsam. Mint írtam, lehet vga driver probléma van a háttérben. Na erről ennyit ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2726) Svájcinéger válasza LamaCube (#2722) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ha új VGA drájvert teszel fel, szerintem újra kell rakni a MagicTune-t és társait. Legalábbis emlékeim szerint. Mikor 19-es Samsung monitorom volt, én is sokat baszkurálódtam vele, az újon már fel sem raktam szerintem.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2727) v-paci válasza Svájcinéger (#2726) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nekem sem ment alapból 64 bites w7 alatt a magic tune. Hosszas keresgélés után találtam csak olyat, ami nem dobott ki már telepítéskor. Szerintem a samsung nem bír normális vezérlőszoftvert írni, nem a windowsnál van a hiba ebben az esetben.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2728) LamaCube válasza Svájcinéger (#2726) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem kell :N

Egyébként mi a különbség a 32 és 64 -es rendszer között?
Jól gondolom, hogy 32bites win7 se kezelné a 4 giga ramot?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2729) v-paci válasza LamaCube (#2728) üzenetére


v-paci
aktív tag

Igen, jól gondolod. Mindenképpen 64 bites rendszer kell, hogy a teljes memória mennyiség megcímezhetó legyen az oprendszer számára.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2730) LackoMester válasza LamaCube (#2728) üzenetére


LackoMester
addikt

Én a helyedbe Win 7 64-es verziót használnék, stabilabb, jobban kihajtja a rendszeredet. :K Egyébként én már Vistából is csak 64- es verziót használtam ( kicsit problémásabb volt ), majd 2 évig.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2731) Svájcinéger válasza LamaCube (#2728) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Évekkel ezelőtt, nekem mindig agyonvágta a Magicet, ha cseréltem az NV drájvert. Csak XP-n volt fenn. A 24-es moncsinál már fel sem raktam, bár lehet, hogy nem is volt hozzá, tököm tudja. De nekem nem hiányzik.

Szerintem is felejtsd már el az XP-t, és vegyél egy normális rágcsálót.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2732) LamaCube válasza Svájcinéger (#2731) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát nem nagyon cserélném le az mx518-as egeremet :N főleg win7 miatt :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2733) Svájcinéger válasza LamaCube (#2732) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Setpoint van hozzá ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2734) LamaCube válasza Svájcinéger (#2733) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem a gyári driverét használom :DD

Más:

Küldtem privátot pár embernek ez ügyben, de talán több ember többet tud mondani a problémáról:

"2x1 giga ramom van a gépemben (kitben) Típusa: Corsair XMS2 DHX CM2X1024-6400C5DHX 5-5-5-18 az időzítése
Vettem hozzá 2x1 gigát ugyanezt a típust kitben, amit ugyanilyen időzítésűnek hirdetett meg az eladó, de most nézte meg, hogy 4-4-4-12 az időzítésük. Most adja postára úgyhogy már mindegy.
Milyen problémát jelent ez?
Gondolok itt arra, hogy nem egyforma az időzítésük. Ennek következtében legyengíti az erősebbet vagy valami hasonló."

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2735) Winne válasza LamaCube (#2725) üzenetére


Winne
nagyúr

Te nem érted. :)

Mi mindketten értjük amit mondassz, csak nem gondoltuk, hogy van élő ember, aki használja is ezeket a funkciókat egy monitoron. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2736) LamaCube válasza Winne (#2735) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor igénytelenek vagytok :DDD Jó félre a tréfát. Nekem így a legegyszerűbb :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2737) Laraxior válasza LamaCube (#2736) üzenetére


Laraxior
titán

válaszoltam :P

majd MW3 közben tartok supportot :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2738) Winne válasza LamaCube (#2736) üzenetére


Winne
nagyúr

Végülis igaz, erre nincs igényem. -.-

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2739) Svájcinéger válasza LamaCube (#2734) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jah. Nem gyárit használsz ? Akkor meg mit sírsz ? :D Amúgy ha nincs fenn semmi, akkor is simán műkszik szerintem.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2740) LamaCube válasza Svájcinéger (#2739) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudom, hogy működik, de mw2-ben mégis lefagyott driver nélkül is. Úgy, mint valakinek a logi billentyűzete.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2741) albert8


albert8
addikt

Ti használtok mp3 vagy 4 lejátszót?
milyeneket? :)

szeretnék venni egyet,, de nagyon nem értek az újakhoz

ajánlani tudtok valamit?

most ilyenem van

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2742) Laraxior válasza albert8 (#2741) üzenetére


Laraxior
titán

használok... ott van aláírásban ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2743) v-paci válasza albert8 (#2741) üzenetére


v-paci
aktív tag

:K @ Laraxior, inkább vegyél okostelefont - milyen hülye egy név ez :W - azzal a telefonáláson felül még zenét hallgatsz, fényképezel, navigálsz.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2744) LamaCube


LamaCube
addikt

Nálatok működik a TS?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2745) tupacamaru válasza LamaCube (#2744) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem, de az enyém igen. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2746) Winne válasza LamaCube (#2744) üzenetére


Winne
nagyúr

Áll a szerver. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2747) LamaCube válasza tupacamaru (#2745) üzenetére


LamaCube
addikt

Ok :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2748) Rusher válasza v-paci (#2743) üzenetére


Rusher
őstag

inkább vegyél okostelefont Miért, ami az aláírásában van az micsoda? :F ;)
Ha ezt albert-nek szántad akkor nem szóltam, de valóban ma már érdemes elgondolkodni inkább ezen amegoldáson.... :K

[ Szerkesztve ]

(#2749) Laraxior válasza Rusher (#2748) üzenetére


Laraxior
titán

nekem bólogatott..és utána vesszővel elválasztva írta hogy inkább okostelefon :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2750) v-paci válasza Rusher (#2748) üzenetére


v-paci
aktív tag

Igen Albertnek volt címezve a egész csak helyeslően bólogattam Laraxior hozzászólásához. :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.