Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) albert8 válasza Winne (#2950) üzenetére


albert8
addikt

Adtam egy szép seggest a végén :DDD ;]

nah csak azért hagytalak ott titeket ilyen korán mert holnap horgászverseny 6-tol :)
kivánjatok jó fogást ;)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2952) Winne válasza albert8 (#2951) üzenetére


Winne
nagyúr

Jól fogják meg a végét akkor holnap! ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2953) tupacamaru válasza albert8 (#2951) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor már hazafele kell jönni, nem? :B ;) Azért HAJRÁ!!! :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2954) Mappa


Mappa
addikt

:C

nem kötelező megadni

(#2955) albert8 válasza tupacamaru (#2953) üzenetére


albert8
addikt

Reggel ;]

Mappa: mire a nagy öröm?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2956) tupacamaru válasza albert8 (#2955) üzenetére


tupacamaru
veterán

Reggel, reggel, én is úgy gondoltam. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2957) Winne válasza tupacamaru (#2956) üzenetére


Winne
nagyúr

Ő már ilyen mai hobbihorgász... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2958) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

- Azt tudjátok, hogy miért nincs a halak között AIDS-es ?
- Mert a buzik kinn ülnek a parton. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2959) Mappa válasza albert8 (#2955) üzenetére


Mappa
addikt

hát csak hétvége :D ...

nem kötelező megadni

(#2960) Trident28 válasza tupacamaru (#2938) üzenetére


Trident28
tag

Tupa Mester!!! Találtál már memóriát?? :)
Akár lapom és processzorom is van... Írj, ha gondolod... Steamen... :))

-"-

(#2961) albert8


albert8
addikt

Rusher gyere crysisra mert double xp van :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2962) tupacamaru válasza Trident28 (#2960) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az alaplap a jövő héten érkezik egy VIA EPIA SP13000 személyében, és adom is tovább ha minden jól megy. :B A memória csak próbálni kellene, ezért lenne elég 256-os is.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2963) busman válasza tupacamaru (#2962) üzenetére


busman
addikt

Ma,akármilyen hihetlennek is tűnik...egy szúnyok miatt kaptunk nyúkot...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2964) tupacamaru válasza busman (#2963) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2965) LackoMester válasza busman (#2963) üzenetére


LackoMester
addikt

Bizony... :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2966) Winne válasza busman (#2963) üzenetére


Winne
nagyúr

Hogy is volt ez? A Polgármestert megtámadta a szúnyog és véletlenül benyomta? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2967) tupacamaru válasza Winne (#2966) üzenetére


tupacamaru
veterán

:DD :K :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2968) Winne válasza tupacamaru (#2967) üzenetére


Winne
nagyúr

:Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2969) tupacamaru válasza Winne (#2968) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mehetsz az EZO-TV-hez felvételizni. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2970) Winne válasza tupacamaru (#2969) üzenetére


Winne
nagyúr

Őket én tanítottam be, már nagyobbra török... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2971) Svájcinéger válasza busman (#2963) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mi a tököm lett volna, ha egy lódarázs repül be ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2972) LackoMester válasza Svájcinéger (#2971) üzenetére


LackoMester
addikt

Elmondom a feltételezésemet, mi történ a Polgármesterrel az ominózus szúnyogügybe.
Berepül Polgármesterékhez a szúnyog, mert lyukas a szúnyogháló, nagyban köröz Szanyiúr felett, idegesíti, egyszer csak leszáll a billenytyűzetre, méghozzá a 4 gombra, és hiheteleln módon ( 136 -os állásnál ) lenyomja, teljesen véletlenül megvan a nyúk, ilyen egyszerű. :P

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2973) busman válasza LackoMester (#2972) üzenetére


busman
addikt

Nem egészen így volt.....
Ez egy vadszúnyog volt+kapott a trobitából is....ezért hadakoztak.
Polgármester megelégelte,hogy elszívják helyette,így lecsapta.Persze pont a 4-es gombon flesselgetett a szúgyog...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2974) Svájcinéger válasza busman (#2973) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

+ LackoMester: + 1 :C

Wow ! Akkor mekkora kárt okozott, hogy trombitált egyet ? Egy 10-est ?

Busman: az MM-ben gondolom nincs a légyragacs papír. Vihetnél át neki egyet. Ezek a rohadt dögök jó messziről kiszagolhatják a trombitát.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2975) Winne válasza busman (#2973) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez szerintem is pont így történhetett. :K

(még egy variáció lehet, hogy mivel játszott, ezért az asszony ezt megelégelte, hogy állandóan ezen lóg és elkezdte ütni, és a nagy hadakozásban az adrenalin a tetőfokára hágott véletlen), és ennek egy szerencsétlen járókelő szúnyog itta meg a levét aki éppen a 4-es gombon süttette a hasát. Kapott egy headshotot, ti meg egy atomkatasztrófát. Mi ebben olyan hihetetlen?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2976) busman válasza Winne (#2975) üzenetére


busman
addikt

Apropó, te meg hol vagy?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2977) Wans válasza busman (#319) üzenetére


Wans
aktív tag

huh, ha véletlenül letudom majd tenni a jogsit a nyár folyamán, akkor kövi-re én is jelentkeznék, ha lehet :) (gondolom kobold is)

Winnie: én pénteken találkoztam Talpival kobolddal együtt. egy élmény volt :)
Talpi: köszi a "szűrcsit" :R

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2978) Winne válasza Wans (#2977) üzenetére


Winne
nagyúr

Te meg mikori commentre írtál? :Y

@(#2976) busman: ott vagyok, ahol lennem kell! :))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2979) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Jön az alaplap, szerdán itt lesz. :K Ha valaki tud valamit.................. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2980) LamaCube


LamaCube
addikt

Végre van netem:

Este leszek, ha nem alszom el :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2981) Winne válasza LamaCube (#2980) üzenetére


Winne
nagyúr

Fincsi. :K Digipowa?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2982) LackoMester válasza LamaCube (#2980) üzenetére


LackoMester
addikt

olyan netet én is nagyon elfogadnám, de nálunk egyenlőre esélytelen :O

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2983) LamaCube válasza Winne (#2981) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

Lackó

T-home 15/1 net: 4800Ft

Gigi 40/20: 3700Ft
80/25:4700Ft

Ennyit a T-home-ról, mint vezető szolgáltató...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2984) Svájcinéger válasza tupacamaru (#2979) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Itt van előttem egy zöld kütyü. Az van rajt, hogy hynix, meg, hogy 400/256. Ahogy elnézem gazdira vár. :D

LamaCube: Invitel 10/0.5, ami valójában 8.8/0.43 6990 HUF.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2985) v-paci válasza LamaCube (#2983) üzenetére


v-paci
aktív tag

Jaja vezető szolgáltató :((( van ahol nem tudsz mást választani, a rosszak közül ez a legkisebb rossz...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2986) LackoMester válasza LamaCube (#2983) üzenetére


LackoMester
addikt

Nincs miről beszélni, simán megéri, szuper net, bár Digi tányérostv sosem kéne. ;)
Sajnas nálunk ( a városban ahol élek ) van 3 szolgáltató, és az egyik sem erőlteti meg magát, b@sznak rá, remélem hamarosan hozzák is bejön ( T van, de csak szélessávú ) valami nagyhal optikával, és akkor kampó nekik.
Gondolj bele, most fizetek a T- és netért 6Mb le és 512Kbs föl ( áttszámítva ) kb. 6500 Ft, ez a legjobb, bár volna gyosrabb, de csak megszorításokkal, aolyan meg nekem nemkell.
Igaz, nagyon stabil netem van. ( gyorsan le is kopogatam ) :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2987) Laraxior


Laraxior
titán

Olvastátok könyvben? Ken Follett - A katedrális
Jópár éve olvastam, de megnéztem most a 8 részes sorozatot. Szuperül meg van csinálva, rengeteg magyar közreműködik benne.. Elég jól bemutatja az egyház hatalmát az 1100-1200-as években :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2988) LackoMester válasza Laraxior (#2987) üzenetére


LackoMester
addikt

Nekem ez valahogy nem jött be, de ha Neked tetszett akkor tudom ajánlani a The Borgias- Borgiák nemrég ment le az első évad az HBO- n, fent van ez is neten.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2989) Svájcinéger válasza Laraxior (#2987) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én A tű a szénakazalbant olvastam még tőle, meg még ezen kívül párat. Nagyon jó kis könyv volt. Wilbur Smith és Sven Hassel könyvek jöttek be még anno.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2990) Winne válasza LamaCube (#2983) üzenetére


Winne
nagyúr

A vezető szerepe nagyon sokáig megmarad még nálunk, mert messze az ő lefedettségük a legnagyobb a vezetékes telefonvonalak kiépítettsége miatt. Ki fog kimenni a falvakba pld. a nagyok közül? Ez a digi is csak egy nagy lufi, ami ki fog pukkanni, nagyon kevés helyen van, de már most is kezd beterhelődni. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2991) LamaCube válasza Winne (#2990) üzenetére


LamaCube
addikt

Ne a parabola antennás digitv-t nézd. :N Itt optikán jön a net és itt szegeden felvásárolt minden városi kis kábelszolgáltatót. Romániából lövik fel a dolgokat és oda is van bejegyezve, mint szolgáltató. 1 év letelik és a t-home kitalál valami jobbat , akkor visszamegyek. Itt nálunk a házban kb.4 féle szolgáltató közül tudok választani, így nem aggódom, ha lidurran az a bizonyos lufi. 8 megát garantáltan szolgáltatniuk kell, és még így is jobban járok. 12000 helyett fizetek 7000 és 3 hónapig csak 3000 forintot. Összegezve teljesen jól járok.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2992) busman


busman
addikt

Paci......120/10.... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2993) tupacamaru válasza Svájcinéger (#2984) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na és mibe fájna ez nekem?? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2994) Winne válasza LamaCube (#2991) üzenetére


Winne
nagyúr

Egy szóval nem mondtam, hogy nem jó a Digi, ha nálunk lenne egyértelműen azt választanám én is, nem kérdés, csak hogy értsd mire gondoltam, a Digi a magyar internet előfizetéseknek egy nagyon kis százalékát, töredékét teszi ki, mert nagyon kevés helyen van még. A köcsög T meg hiába húz optikát, akkor sem lesz Digi árban sosem, túl sokat akarnak leakasztani a csóró magyarokról.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2995) LamaCube válasza Winne (#2994) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze értem, hogy mit írtál. Rövid közvélemény kutatásom alapján a 60 lakásból 45 lakásban van internet. Ebből 48 digis lett :Y Magyarul sok t-home előfizető váltott, így talán több bevétel több elérhetőséget teremt az országban.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2996) Svájcinéger válasza tupacamaru (#2993) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerinted ? Semmibe. Ne röhögtess már.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#2997) tupacamaru válasza Svájcinéger (#2996) üzenetére


tupacamaru
veterán

:B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#2998) LackoMester


LackoMester
addikt

Hel, olyan problémám van, valószinűleg a router b@szakodik, addig minden OK , amíg valaki nem lép fel a Wifi- vel a netre, abban a percben lefagy az egész, megszakad a net. Kábelen semmi gond.
Már reseteltem az egésszet, újra beírtam minden beállítást a routerba, de semmi. Valakinek valami ötlete?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2999) Svájcinéger válasza LackoMester (#2998) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nyomjál rá egy újabb firmware-t. Hátha.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#3000) LackoMester válasza Svájcinéger (#2999) üzenetére


LackoMester
addikt

Az utolsó, legfrisebb firmware van fent, már beszéltem a hálózatépítő ismerősömmel ma jön megnézni, szerinte valami elállítódott, elállíottam. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.