Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gábor84


Gábor84
csendes tag

Sziasztok.
Bánkis diplomával Autodesk Inventor, mechanical Desktop, AutoCAD ismeretekkel otthon vagy teljes munkaidővel vállalok műhelyrajz, alkatrészmodell, műszaki dokumentáció készítést.

(#52) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok.

Végzős, egyetemi képzésben részesült (még a régi rendszer a BSc előtt) gépészmérnök hallgató vagyok, vállalok AutoCAD, Inventor, Solid Edge, esetenként kézi rajzokat is. (szükség esetén a nyomtatés is megoldható) Érdeklődni a megadott e-mail címen lehet

(#53) djantrax


djantrax
újonc

NA sziasztok !! küldjön már nekem valaki valami jófajta cnc marós műszaki rajzot légyszi !! ha lehet ne túl durvát de ne is könnyűt ha lehetséges

(#54) chris_83


chris_83
újonc

:C [B]Műszaki rajzok elkészítését vállalom AUTOCAD-del és PROengineer-rel rövid határidőve, 2 és 3D-ban!
Továbbá kézi rajzolást is vállalok ceruzával/tussal, cégeknek, főiskolásoknak, egyetemistáknak is.
Ár: megegyezés szerint.

Tel.: 06/20/774-9052[/B] :C

Chris

(#55) yucsab


yucsab
újonc

Sziasztok.

Nekem egy közműterv kellene, víz, gáz, számításokkal és egy útnyomvonal adott térképpel hossz és keresztszelvénnyel.

Ha valaki vállal, a részletekért hívjon Budapesten vagy Győrben.

06-30-370 0676

(#56) Z-Tom-ee válasza Z-Tom-ee (#52) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok!

Továbbra is vállalok az eddigi paraméterekkel megegyező rajzokat. Formátumok:
- AutoCAD
- Inventor
- SolidEdge
- ProE
- 2 illetve 3D-ben is
- kézi rajzok
Ár megegyezés szerint. A post érvényes: visszavonásig, vagy még 1 évig. Érdeklődni a megadott e-mail címen.

üdw: Tom-ee

(#57) euktud


euktud
csendes tag

Sziasztok!

Én AutoCAD-ben vállalnék rajzolási munkákat (esetleg Solidworksben)!
Vállalkozó vagyok úgyhogy akár számlát is tudok róla adni!
Gépészeti végzetségem van (fémipari minőségbiztosítási technikus) de dolgoztam gyárban fejlesztési irodában ahol épitészeti rajzokkal is foglalkoztunk.
Ha érdekel valaki írjon!

[ Szerkesztve ]

(#58) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Üdv!

Műszaki rajzolást, tervezést vállalok AutoCAD-ben ill. Inventor-ban. Gyártó céggel is kapcsolatban állok, tehát a komplett megvalósításra is lehetőség van. Bővebb infó ITT!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#59) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok!
Továbbra is vállalok műszaki rajzokat AutoCAD-ben, Inventorban, Solid Edge-ben, ProE-ben, korlátozott mértékben kézzel is. Lehetőség van plottolásra is, illetve 3D-s pdf készítésre (pl. prezentációs célra) is. Érdeklődni a megadott e-mail címen lehet.

(#60) Juneanne


Juneanne
csendes tag

Sziasztok!
Én ArchiCAD-ben szoktam rajzolni legtöbbet.
Most lenne két maszek megbízásom az első csak vonalas rajz, viszont csiri-csáré műemléképület.
Ezért szerintetek mennyit lehet elkérni / formátum (azaz A/4-es lap).
A másik egy 3D modell építése épületről, de tényleg fogalmam sincs mennyit szoktak ezért elkérni.
Régen fizetésért csináltam ezeket, a mellett nem volt időm maszekkal foglalkozni.
Most lenne időm, de nem vagyok tisztában az árakkal.
Jó lenne ha tudnátok adni pár tippet!
Köszönöm!

(#61) runner 125


runner 125
nagyúr

..ilyen hirdetéseket kirakhatnátok BME környékére. :D

Az elsősöket gyak. ilyenekkel sz_patják. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#62) kuruma


kuruma
újonc

Alkalmi munkákra, KING-VIKING programokban való Építőipari költségvetések készítésére keresünk diákokat, akár betanítással is. Fizetés megegyezés szerint. Tel: 06 70 369 65 15

(#63) kuruma


kuruma
újonc

Alkalmi munkákra, KING-VIKING programokban való Építőipari költségvetések készítésére keresünk diákokat, akár betanítással is. Fizetés megegyezés szerint. Tel: 06 70 369 65 15

(#64) kuruma


kuruma
újonc

Alkalmi munkákra, KING-VIKING programokban való Építőipari költségvetések készítésére keresünk diákokat, akár betanítással is. Fizetés megegyezés szerint. Tel: 06 70 369 65 15

(#65) chris_83 válasza chris_83 (#54) üzenetére


chris_83
újonc

A telószámom megváltozott: 06 30 576 96 75

Chris

(#66) chris_83


chris_83
újonc

A telefonszámom megváltozott: 06 30 576 9675

[ Szerkesztve ]

Chris

(#67) Manitou válasza Juneanne (#60) üzenetére


Manitou
addikt

Ez olyan, hogy látni kéne miről van szó szerintem.

Pl egy felmérsi terv ha te méred fel és rajzolod meg az épületet akkor mondjuk 100ft/m2-el számolhatsz, mondjuk ezt számlásan. Vagyis egy 1000m2-es ház 100k. Számla nélkül nyílván kevesebb.
Irányadó árnak szerintem jó lesz :K De ebben a szakmában elég nagy a szórás ár terén vannak akik nagyon olcsón dolgoznak és vannak akik drágábban és mégdrágábban, bár most eléggé válság van.

[ Szerkesztve ]

(#68) hsepitesz


hsepitesz
csendes tag

Epitesz muszaki rajzok, energetikai szamitas keszitese.
hsepitesz.extra.hu
hsepitesz@gmail.com

(#69) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

AutoCad-es rajzok készítését vállalom. Érdeklődni privátban, email-en.

(#70) besem


besem
újonc

Sziasztok!
Költségvetés készítést vállalok, akár MVH kóddal (ÉNGY) is. 30/749-0595

(#71) mac34


mac34
csendes tag

Vállalom AUTOCAD-es épületgépészeti rajzok készítését 10-éves gyakorlattal.
Kiviteli és megvalósulási terveket légtechnikai rendszereket rajzolok egy mérnökirodában.
Priviben várom az érdeklődőket

(#72) motoregér


motoregér
újonc

Sziasztok! Olyat keresek, aki ennek a feladatsornak elvállalná a kidolgozását (műszaki ábrázolás I.): [link]
Ide várom az ajánlatokat: iskola2006@c2.hu Ui.: szerintem postai utánvétellel megoldható lenne a biznisz :)

(#73) FixY67 válasza motoregér (#72) üzenetére


FixY67
senior tag

Csak tudnám, hogy minek kérik mindenhol a diplomát... :(

...

(#74) motoregér válasza FixY67 (#73) üzenetére


motoregér
újonc

Én meg azt tudnám, hogy ha minden vizsgához kell beugró aztán még szóbeli, aztán még írásbeli, akkor miért kell mindegyikhez adni beadandó feladatsorokat, ha a vizsgaidőszak meg csak 1 hónap és egy nap csak 24 órából áll. :W És van pofája néhány diáknak legalább egy tárgy beadandójával ügyeskedni, hm, szörnyű :F

(#75) wovawefo


wovawefo
újonc

Hali!

Rajzolást/statikai tervezést/látványterv készítést vállalok:
-AutoCAD-ben :C
-Arcad-ban :C
-VB Express-el :C
-StruCAD-ben :C
-Esetleg Architectural desktop vagy ArchiCAD :C

Szóval elsősorban építőmérnöki és építészmérnöki területen, de jöhet más is.
Ár megegyezés szerint. Pesten bármikor tudunk találkozni egyeztetéshez.
Akit érdekel, írjon privát üzenetet.

üdv

(#76) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok!
Továbbra is vállalok műszaki rajzokat AutoCAD-ben, Inventorban, Solid Edge-ben, ProE-ben, korlátozott mértékben kézzel is. Lehetőség van plottolásra is, illetve 3D-s pdf készítésre (pl. prezentációs célra) is. Érdeklődni a megadott e-mail címen vagy pm-ben lehet.

(#77) wool


wool
újonc

gépész műszaki rajzot kellene csinálni szegeden s.o.s. tudna valaki segíteni?

(#78) Gábor84


Gábor84
csendes tag

Bánki Donát Gépészmérnöki Főiskolán végzett gépészmérnöki és

mérnöktanári diplomával rendelkező gépészmérnök 3 éves gépgyártásban

és vízsugaras vágásban szerzett szakmai tapasztalattal keres otthon

vagy másodállásban végezhető munkát műhelyrajz készítés, alkatrész

tervezés és modellezés, vízsugaras vágás területen.
Szoftverismeretek: -Autodesk Inventor
-Mechanical Dekstop
-Autocad
-Turbo Wrykrys

(#79) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Továbbra is állok rendelkezésre AutoCAD / Inventor rajzok elkészítésében, tervezésében a főiskolai / egyetemista házi feladatoktól a komolyabb rajzokig. Munkahelyem segítségével lehetőség van gyártásra is, főleg lemezalkatrészekre specializálódtunk, lézeres megmunkálásra is van lehetőség.

További információ ITT illetve ITT.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#80) IFEX


IFEX
újonc

:)

Szevasztok. Műszaki fejlesztő csapatunkhoz gyorsan riasztható alkalmi megbízásos munkára keresek kreatív, SW-ben vagy Mechanical Desktopban jártas kollégát. Vegyipari gépész ismeretek előnyben.

[ Szerkesztve ]

István

(#81) IFEX


IFEX
újonc

:) Budán, délutánonként is jó.

István

(#82) IFEX válasza Dark Archon (#79) üzenetére


IFEX
újonc

:) Szia, Buda elérhető számodra?

István

(#83) KnightMan


KnightMan
csendes tag

Örülök hogy így szaporodnak a kolegák, lassan már egy országos rajzoló csapatot is össze lehetne hozni :D.

Csak hogy lássátok nem csak megrendeléssel lehet sokat kaszálni:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#84) Höcsi


Höcsi
újonc

Müszaki rajzot vállalok , gépészeti téren ,autodesk inventorban, bármikor, házi munkák elkészitése, stb. Ha valakit erdekel az irjon az e-mail cimemre egeralatet@hotmail.com

[ Szerkesztve ]

(#85) Dr.Speed


Dr.Speed
csendes tag

Gépészeti jellegű, műszaki rajzokat, 3D-s modelleket, összeállításokat készítek, javítok.

- CATIA V5
- SolidWorks
- SolidEdge
- AutoCad

Elérhetőség: spaceman@indamail.hu

(#86) strish.


strish.
csendes tag

Teljes statikai tervdokumentáció (számítási melléklet + acél gyártmány-/vb. zsaluzási/vasalási tervek + műszaki leírás) készítését vállalom rövid határidőn belül is.
Ár megegyezés szerint. Budapesten elérhető vagyok szinte mindig.
Érdeklődés privát üzenetben.

Tisztelettel

(#87) zulu85


zulu85
újonc

Sziasztok

Több éves modellezői tapasztalattal vállalok, épületek modellezését. Költségvetés számításhoz vagy látványtervezéshet egyaránt.

Programok: ArchiCad, Constructor2008, Revit, AutoCad

email:okros.imre85@gmail.com

(#88) zulu85


zulu85
újonc

Sziasztok

Több éves modellezői tapasztalattal vállalok, épületek modellezését. Költségvetés számításhoz vagy látványtervezéshet egyaránt.

Programok: ArchiCad, Constructor2008, Revit, AutoCad

email: okros.imre85@gmail.com

(#89) Lackó86


Lackó86
tag

Sziasztok!

Géptervező BME-s diák vagyok, ilyen jellegű munka érdekelne!
PROE, CATIA , Inventor, Autocad -műszaki rajzolás!

üdv!

[ Szerkesztve ]

jambi

(#90) Jocak


Jocak
újonc

Sziasztok!

Okl. faipari mérnök végzettséggel műszaki rajzok készítését vállalom. Látványtervek, 3D modellek, tömegvázlatok, 2D rajzok. Bármilyen rajz jöhet.
Programok: AutoCAD, ArchiCAD, CorelDRAW, 3D Studio Max.
Bővebb információ: www.muszakirajz.lapunk.hu
Email: info.muszakirajz@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#91) Zoltai I.


Zoltai I.
újonc

Sziasztok!

Gépészmérnökként 2-3 D-s rajzolást vállalok AutoCAD, Solid Edge programokkal.
Ha kell, suliba tervdokumentációval komplett feladatokat is elkészítek.

ZI

(#92) jb6e3u


jb6e3u
újonc

Műszaki rajzok készítését vállalom ceruzával és számítógéppel is. Jöhet géprajz,ábrázoló geometria példa is.
mail:jb6e3u@gmail.com
tel:06 30 576 96 75
Keressetek bátran!

(#93) jb6e3u válasza yucsab (#55) üzenetére


jb6e3u
újonc

A számom megváltozott! 06 30 576 96 75

(#94) jules78 válasza jb6e3u (#93) üzenetére


jules78
újonc

Írtam mailt, lenne egy kis meló....

(#95) Dr.Speed válasza Dr.Speed (#85) üzenetére


Dr.Speed
csendes tag

Még mindig várom a gépészeti jellegű munkákat. Műszaki rajzokat, 3D-s modelleket, összeállításokat készítek, javítok. Teljes tervezést is vállalok. Számlaképesen.

- CATIA V5
- ProE
- SolidWorks
- SolidEdge
- AutoCad

Elérhetőség: spaceman@indamail.hu

(#96) tommonmayday


tommonmayday
újonc

Sziasztok! Ha valakinek szüksége lenne segítségre, Solid Edge-ben 2D illetve 3D-ben, kézirajzolásban A4-A0-ig, pausz rajzban, jegyzőkönyv számolásban, estleg nyomvonal szerkesztés, láthatóság, tarnszformálás, axonometrikus rajzolás, áthatás, döféspont szerkesztésben, nyugodtan szoljon ha tudok segítek!

E-mail: tommonmayday@gmail.com

Ui: Bács-Kiskun megye

(#97) KnightMan


KnightMan
csendes tag

Hali Skacok!

Tudom hogy nem ez a legalkalmasabb hely erre de kíváncsi vagyok, ki az akit érdekelne.

Mivel válságos időket élünk ezért szerintem sokunknak van feles energiája. Ha már van akkor lehetne értelmes dolgokra is fordítani, így szeretnék versenyt szervezni.

1. Kiválasztjuk hogy milyen témában készüljön rajz, illetve hogy milyen formában!

2. Kritériumokat fogalmazunk meg!

3. Szabunk egy határidőt, majd a végén az elkészült rajzokat feltesszük egy oldalra ahol lehet rájuk szavazni!

4. A téma győztese pedig egyenlőre kap egy kis trófeát, amire a résztvevők összedobják a zst.

Nem akarnék senkit se lehúzni, de szerintem egy egészséges kis versengés, szárnypróbálgatás jót tenne mindenkinek, no meg ezzel is szaporodnak a referenciamunkák.

Akit érdekel az nyomjon egy UP-ot, vagy másképp is jelezheti, vagy lehet még ellene is voksolni. Persze az építő hozzászólásokat is várnám.

Remélem leszünk rá páran hogy elkezdjük, aztán ki tudja meddig fajulhat.

Na akkor én kezdem

UP!

(#98) tommonmayday válasza KnightMan (#97) üzenetére


tommonmayday
újonc

Nekem tetszik! :K Egy kis kihívás..

(#99) KnightMan válasza tommonmayday (#98) üzenetére


KnightMan
csendes tag

Remek. Ha leszünk legalább tízen akkor akár kezdhetjük is.

(#100) Szityi29


Szityi29
újonc

Sziasztok!
Bánkis fogaskerék hajtómű rajzra lenne szükségem számítással. Egy fogaskerék (tengellyel műhelyrajz kellene ceruzával és egy összeállítási rajz, ez lehet CADdel, a jövő hétre.
Tudja valaki vállalni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.