Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gbond


gbond
újonc

Sziasztok Diákok!

Továbbra is írjatok nyugodtan,mert még mindig jöhetnek a

gépészeti műszaki rajzok

úgy ahogy eddig,

(P:C)OLCSÓN és HATÁRIDŐRE(/P)
.
Kézzel ill. CAD-el egyaránt.
Ha a számítási dokumentáció is feladat része vagy egyszerűen csak elakadtál és gondod van, akkor is fordulhattok hozzám bizalommal.
írjatok bátran a következő címre: project.eng.all@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#153) LeonardoDaVi


LeonardoDaVi
újonc

MŰSZAKI RAJZ KÉSZíTÉS - GÉPÉSZEKNEK!!!!

Kézi és CAD-es gépész rajzok elkészítését, ZH-ra felkészítést vállalok
elsősorban Budapesten és Pest megyében!

Ha gondod van hívj vagy írj!

Tel: 06-30-576-9675
e-mial: jb6e3u@gmail.com

:)

(#155) 5KN5radovics


5KN5radovics
újonc

Hi

Auto Cad rajzolást vállalok vagy tervrajzok digitalizálását. gépészmérnökk végzettéggel rendelkezem
06303652011

(#156) oecsike


oecsike
újonc

Sziasztok!
Müszaki rajz kėszitėsėhez keresek szakembert. Autocad vagy autodesk 3ds max de mindenkėpp 3d-s rajz.
szantai.geza@gmail.com

(#157) chadam


chadam
újonc

Gépészmérnök műszaki rajzok készítését, gépelemek, alkatrészek méretezését, tervezését vállalja.
Egyetemi, középiskolai beadandókhoz, szakdolgozathoz. Rövid határidővel. Ár: olcsón, megegyezés alapján.
Használt Programjaim: Autocad,Solidworks
Konzultació: emailen, skypon, msn-en vagy telefonon, Fizetes banki átutalással, vagy egyéb módon a rajz megfelelősségének elfogadása után. email: chadam22@freemail.hu

(#158) buffon007


buffon007
tag

Keresném mentoromat,tanítómat,aki inventor és edge cam használatában segítene neten keresztül.:)

(#159) hl56 válasza kretyi (#141) üzenetére


hl56
újonc

Kretyi, privát üzenet ment!

(#160) #29557760


#29557760
törölt tag

Műszaki rajzok készítését vállalom!

AutoCAD-ben rajzolok vagy papír alapon.
(Ha valamely megbízónak ez fontos, Baján lakom)
ecsuzli@gmail.com

(#161) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Solid Edge-be műhelyrajz és összeállítási rajz készítését vállal itt valaki? Ha igen keressen meg pü-be.
:R

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#162) VLaci555 válasza wovawefo (#75) üzenetére


VLaci555
újonc

Sziasztok!
Szükségem lenne egy bérrajzolóra!
A BME-n Magasépítéstan házihoz!
Aki tud nekem ebben segíteni az írjon nekem a vakli.laszlo@gmail.com -ra. Köszönöm!

(#165) kingjuliusz


kingjuliusz
újonc

Kézi gépipari műszaki rajz készítést vállal valaki. (hajtáslánc: hajtómű+tengelykapcsoló stb.)

+ még esetleg a megadott paraméterek alapján megtervezni és tervezési jegyzőkönyvet készíteni.

(#166) LindaGirl84


LindaGirl84
újonc

Sziasztok! Ábrázoló geometriából szeretném a segítségét kérni egy bátor embernek, aki megtudja nekem csinálni az alábbi feladatot: http://www.asz.ymmf.hu/targyak/SGYMASZ205XXX/levelezo#05_beadando
( Egyéni rajzok közül az első)
Elég sürgős lenne a dolog! Plíz segítsen valaki és természetesen nem ingyen kérem! Köszi előre is!
lindarebeka84@gmail.com

(#167) tepee


tepee
csendes tag

Sziasztok!
Végzős MSc gépészmérnökként vállalok rajzolást, 3D modellezést, akár tervezést is.
Ismert programok:
-SolidEdge
-SolidWorks
-Autodesk Inventor
-Autocad
vagy akár ProE is.

Email: muszrajz@gmail.com

(#168) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Műszaki rajz készítést, illetve modellezést vállalok PRO/Engineer-ben.
Műanyag fröccsöntő szerszám előny.

Tel:06-30-2152352

(#169) gograbbit


gograbbit
újonc

Új vagyok itt. Bolygóművet ( kb ) kellene méretezni, ellenőrizni, valamint gyártáshoz ledokumentálni. Vállalná valaki vagy esetleg többen??? Összesen lépésről-lépésre 16 méretű ( teljesítmény ) de elvi felépítésében egyező szerkezetről van szó. Fontos , hogy a bolygómű gyártásba kerül és 24 órában működnie kell. Tehát profi munkára van szükségem. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#170) gograbbit


gograbbit
újonc

Elfelejtettem: gograbbit1@t-online.hu , 06 70 935 4585

(#171) gograbbit válasza kretyi (#141) üzenetére


gograbbit
újonc

Új vagyok itt. Bolygóművet ( kb ) kellene méretezni, ellenőrizni, valamint gyártáshoz ledokumentálni. Vállalná valaki vagy esetleg többen??? Összesen lépésről-lépésre 16 méretű ( teljesítmény ) de elvi felépítésében egyező szerkezetről van szó. Fontos , hogy a bolygómű gyártásba kerül és 24 órában működnie kell. Tehát profi munkára van szükségem. Üdv. gograbbit1@t-online.hu , 06 70 935 4585

(#172) gograbbit válasza Z-Tom-ee (#132) üzenetére


gograbbit
újonc

Új vagyok itt. Bolygóművet ( kb ) kellene méretezni, ellenőrizni, valamint gyártáshoz ledokumentálni. Vállalná valaki vagy esetleg többen??? Összesen lépésről-lépésre 16 méretű ( teljesítmény ) de elvi felépítésében egyező szerkezetről van szó. Fontos , hogy a bolygómű gyártásba kerül és 24 órában működnie kell. Tehát profi munkára van szükségem. Üdv. gograbbit1@t-online.hu , 06 70 935 4585

(#173) AKG


AKG
tag

Üdv mindenkinek.
Nem tudom ki ismeri,de nagyon jó terveket lehet itt találni.

(#174) mastermich


mastermich
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem BMF beadandó rajzok ( műszaki dokumentáció elkészítésében. Kérném szépen, ha valaki érdemben tud segíteni az ügyben, írjon egy email-t az alábbi címre.
mastermich@freemail.hu
Köszönöm!

Üdv, mastermich

(#175) egymérnök


egymérnök
újonc

Sziasztok!
Vállalom meglévő rajzok digitalizálást, rajzok készítését, meglévő alkatrészek modellezését, tanulóknak beadandó elkészítését a következő programokkal:
- AutoCAD
- SolidWorks
- SolidEdge

Vállalom hőtan számítási feladatok megoldását is!

Írj a mernoki.rajz@gmail.com címre és megegyezünk! :)

(#176) ziZé


ziZé
csendes tag

Itt már senki sem foglalkozik ArchiCAD-del?
Nekem kicsit furcsa...

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#177) buffon007 válasza ziZé (#176) üzenetére


buffon007
tag

Mit szeretnél vele?

(#178) ziZé válasza buffon007 (#177) üzenetére


ziZé
csendes tag

Mi az, hogy mit szeretnék vele?
Csak rácsodálkoztam, hogy ebben a fórumban mennyire nem kerül szóba.
Én több, mint 10 éve dolgozom vele és nagyon megvagyok vele elégedve.

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#179) buffon007 válasza ziZé (#178) üzenetére


buffon007
tag

értem.azt hittem,hogy valamit készíttetni akarsz.

(#180) ziZé válasza buffon007 (#179) üzenetére


ziZé
csendes tag

Oh, nem, kössz!
Jó barátságban vagyok az ArchiCAD-del!

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#181) kiskornel


kiskornel
addikt

Hello!
A sárgával jelölt műszaki rajz jelölés mit jelent:

Válaszokat előre is köszönöm: Kornél

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#182) superecneB válasza kiskornel (#181) üzenetére


superecneB
őstag

Ez egy helyzettűrés, amolyan kényszerként is felfogható, ha így szemléletesebb esetleg.
Az egytengelyűség jele ez a két koncentrikus helyzetben lévő kör.
A hengerváll tényleges tengelyvonalának egy 0,065 mm átmérőjű elméleti hengeren belül kell lenni.

Valaki tudja, hogy eldugult tus tollat hogyan szokás újra működésre bírni?

[ Szerkesztve ]

(#183) ziZé válasza superecneB (#182) üzenetére


ziZé
csendes tag

Attól függ, milyen vastag. Ha 0,2-es, azt nagyjából fújhatod. Egy kicsit be kell áztatni langyos vízbe, nekem ez sokszor segített Rotringok esetében.

"Az ember él egy dobozban, néz egy dobozt és vár egy dobozra."

(#184) superecneB válasza ziZé (#183) üzenetére


superecneB
őstag

0.20
0.35
0.70
Van egy tök jó Aristo szettem még vagy 20ml tintával csak beleszáradt a tinta ezekbe még az építőmérnökin használtam őket, de rajzolgatni jó lenne velük, aztán gondoltam alkohollal? vagy valahogy kompresszorral esetleg? ki lehetne takarítani?

(#185) ronson válasza superecneB (#184) üzenetére


ronson
őstag

Én a tinta patront kigőzölni szoktam.
Szerintem arra is ez lehet a legjobb megoldás.

Erős forrásban lévő víz fölött, addig tartod a gőzben, míg meg nem indul.

(#186) superecneB válasza ronson (#185) üzenetére


superecneB
őstag

Inkább az a probléma nálam, hogy a kis 0.2, 0.35, 0.7 es csőbe beleszáradt, tehát ezeket a kis kapilláris csöveket hogyan tudnám erre is jó a gőz?

(#187) ronson válasza superecneB (#186) üzenetére


ronson
őstag

Hát ha a nyomtató fej lyukaira jó, akkor azokra is.

(#188) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Fél éves feladatként egy ilyen dupla trapézemelő dokumentációját(erőfolyam ábra, méretezés stb.) kell elkészítenem és magát az emelőt solid edge használatával. Ha valaki vállalná a feladatot kérem keressen meg pü-be.
:R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#189) Jenny13


Jenny13
csendes tag

Sziasztok!

Műszaki ábrázoláson kiadtak beadandóba több rajzot, távoktatásban vagyok, így nem nagyon tudok pár rajzot megoldani magamtól. Segítséget, illetve bérrajzolót keresek.

A határidő most okt. 13, szóval sürgősben kéne vki. Remélem lesz jelentkező.
Kérlek írd meg mennyiért vállalod, és egy elérhetőséget, ha lehet telefont. Köszönöm.

Írj itt privátban, mindig olvasom...

(#190) sanya078


sanya078
csendes tag

Sziasztok
Vállalok AutoCad-el, Solid Edge-vel, ST4-el, vagy táblán kézzel, műszaki rajzok készítését garanciával. 15 éve foglalkozok beadandó rajzok készítésével, illetve szakmában 20 éve tevékenyen foglalkozok ezekkel. A rajzokra garanciát vállalok, az az ha véletlen visszadobják, akkor ingyen és bérmentve javítom, bár még 15 éves beadandó feladatok, rajzok készítése során, még nem fordult elő, éppen ezért is vállalok rá garanciát. Továbbá vállalom komplett feladatok elkészítését a gépészet, menedzserek műszaki beadandó feladatait, rajz + jegyzőkönyv, beadásra készen, természetesen garanciával! Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, jegyzőkönyv+számítás+szerkesztés+rajzok, akár kézzel, akár géppel. Forgácsolt, mart alkatrészek művelettervének, készítése, ráhagyások számítása, jegyzőkönyveinek készítése, rajzainak készítése. Mechanikai technológiák, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakító szerszámok tervezése, jegyzőkönyv+rajzok, kézzel, vagy géppel. Szíjhajtások tervezése, számítások + rajzok, géppel, vagy kézzel. Autóemelők tervezése, számítás+rajzok, kézzel, vagy géppel. CNC programozás beadandó feladatai, program terv+rajz+lefutott programról kép+szerszám kiválasztás = komplett feladat jegyzőkönyvvel. Anyagismeret beadandó feladatai. Tengelykapcsolók tervezése számítás+ rajzok, kompletten. Legyen szó bármiről, ami a suli alatt nehézségeket okoz a gépészet berkein belül, keress meg megoldjuk. Továbbá vállalom diplomamunkák készítését, és belőle védéshez szóban való felkészítést. Garantált érdemjegyek!!! Ha korrepetálás kell bármilyen tantárgyból, ami gépészethez kötődik keress meg, segítek. Feladatok, diplomamunkák, elkészítését reális áron vállalom megegyezés szerint.
Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!) ;)
email : sandor.szecseny@freemail.hu

www.gamf.ingyenweb.hu

Szécsény Sándor

(#191) barlang válasza Z-Tom-ee (#52) üzenetére


barlang
újonc

Szia!

Egy meglévő de már nem működő Mészkőbányát alakítunk át Borászati Pincévé illetve szórakoztató létesítménnyé. Keresek egy olyan embert akinek kreatív rálátása van a dologra.

Fülep Tamás

(#192) agressor12 válasza barlang (#191) üzenetére


agressor12
senior tag

Jól hagnzik! :)

(#193) shweed1


shweed1
újonc

Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni egy rajzokkal illusztrált összeszerelési útmutató elkészítéséhez. Az útmutatóban egy ponyvagarázs összeszerelését kellene lépésről-lépésre megrajzolni.

Az alábbi linken található egy fényképekkel illusztrált összeszerelési útmutató, amely alapján kellene elkészíteni a rajzokat.

[link]

A technológiai megoldásra nincs konkrét elképzelés, minden megoldás érdekel !

Az árban megegyezünk !!!

Az ajánlatokat, illetve ötleteket az alábbi email címre várom:

info [kukac] minimumgarazs [pont] hu

Köszönettel:
shweed

(#194) Canister87


Canister87
újonc

Sziasztok, gépészmérnök vagyok, vállalok 3D modellezést/műszaki rajz készítést, készüléktervezést, gyártási terv készítést (komplett gyártási dokumentáció, modellek, rajzok, NC-kódok, költségek).

Rajzok modellek elsősorban Solidworksben

Gyártástervezés elsősorban Catia V5-ben

(#195) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#150) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sziasztok,

Többen is megkerestek már, hogy szabadkézi rajzolást vállalok-e. Az igazat megvallva nagyon boldog voltam, amikor kikerültem az iskolapadból, aminek az egyik fő oka az volt,hogy megszabadultam a szabadkézi rajzolástól. :)
Természetesen számítógépen továbbra is vállalok, főleg épületszerkezeti ( acélban vagyok a legjártasabb ) rajzok modellek készítését. Természetesen más megkereséseket is nagyon szívesen meghallgatok ( kivéve a szabadkézi :) ).
Az elérhetőségeim nem változtak, a 150-es hozzászólásban megtalálhatók.
Keressetek bizalommal!

Tibi

https://utdetailing.hu/

(#196) sarkaditibor


sarkaditibor
újonc

Sziasztok!!
Solid edge ST4 3d-s modellezés, műhelyrajz és összeállítási rajz. Auto CAD rajzolást vállalok, vagy tervrajzok digitalizálását vállalom,ár megegyezés szerint. Konzultació: e-mailen, facebookon, skypon, msn-en vagy telefonon.
:K e-mail: sarkaditibor@freemail.hu

(#197) sanya078


sanya078
csendes tag

Sziasztok
Ebben a félévben is :
Vállalok AutoCad-el, Solid Edge-vel, ST4-el, vagy táblán kézzel, műszaki rajzok készítését garanciával. 15 éve foglalkozok beadandó rajzok készítésével, illetve szakmában 20 éve tevékenyen foglalkozok ezekkel. A rajzokra garanciát vállalok, az az ha véletlen visszadobják, akkor ingyen és bérmentve javítom, bár még 15 éves beadandó feladatok, rajzok készítése során, még nem fordult elő, éppen ezért is vállalok rá garanciát. Továbbá vállalom komplett feladatok elkészítését a gépészet, menedzserek műszaki beadandó feladatait, rajz + jegyzőkönyv, beadásra készen, természetesen garanciával! Áthajtóművek tervezése, fogaskerék hajtóművek, jegyzőkönyv+számítás+szerkesztés+rajzok, akár kézzel, akár géppel. Forgácsolt, mart alkatrészek művelettervének, készítése, ráhagyások számítása, jegyzőkönyveinek készítése, rajzainak készítése. Mechanikai technológiák, kivágó, lyukasztó alkatrészeinek, tervezése, hidegalakító szerszámok tervezése, jegyzőkönyv+rajzok, kézzel, vagy géppel. Szíjhajtások tervezése, számítások + rajzok, géppel, vagy kézzel. Autóemelők tervezése, számítás+rajzok, kézzel, vagy géppel. CNC programozás beadandó feladatai, program terv+rajz+lefutott programról kép+szerszám kiválasztás = komplett feladat jegyzőkönyvvel. Anyagismeret beadandó feladatai. Tengelykapcsolók tervezése számítás+ rajzok, kompletten. Legyen szó bármiről, ami a suli alatt nehézségeket okoz a gépészet berkein belül, keress meg megoldjuk. Továbbá vállalom diplomamunkák készítését, és belőle védéshez szóban való felkészítést. Garantált érdemjegyek!!! Ha korrepetálás kell bármilyen tantárgyból, ami gépészethez kötődik keress meg, segítek. Feladatok, diplomamunkák, elkészítését reális áron vállalom megegyezés szerint.

Továbbá bővült a termékpaletta : Vállalom régi térképek, régi kézi rajzok digitalizálását, akár elég egy közeli kép, vagy scannelt kép, a térképről, rajzról, és mérethű, helyes digitalizált formátumú rajzot kapsz vissza tőlem, vagy AutoCAD-ben, vagy amiben akarod, illetve PDF-ről is vállalok rajz visszanyeréseket.

Nem utolsó sorban vállalom forgácsoló üzemek, gyártmány művelettervezését, szerszám kiválasztás, költség idő számítás, felfogási tervek stb.....

Elérhetőségeim : Tel : 06205721302 (bármikor hívhatsz!!)
email : sandor.szecseny@freemail.hu

Szécsény Sándor

(#199) egymérnök


egymérnök
újonc

Sziasztok!
Vállalom meglévő rajzok digitalizálást, rajzok készítését, meglévő alkatrészek modellezését, tanulóknak beadandó elkészítését a következő programokkal:
- AutoCAD
- SolidWorks
- SolidEdge
Vállalom hőtan számítási feladatok megoldását is!
Írj a mernoki.rajz@gmail.com címre és megegyezünk! :)

(#200) Beenie88


Beenie88
újonc

Sziasztok!

Egy középület (étterem+vendégház) látványtervének (ArchiCad-ben) és makettjének (balsafából) elkészítésére keresnék ember, aki elvállalná.

Az ajánlatokat az alább e-mail címre várnám: vs1987@freemail.hu

Köszi Mindenkinek! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.