Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1010) lui001


lui001
csendes tag

Sziasztok!

Van egy b75ma-e31 lap, amin biost próbáltam frissíteni./ Biosból, pendrive, Mfash.(Azért,mert win 8.1 alatt "alvás" módból csak újraindítással tudtam magához téríteni, + párszor lefagyott amikor az energiagazdálkodásnál próbáltam állítani, amiből csak az enyhén bonyolult,rendszer helyreállítással tudtam életre kelteni, mivel újraindítás után nem töltődött be a rendszer) A lényeg, hogy a frissen lementett biost raktam vissza.( véletlenül azt jelöltem ki a pendriveról) Elkezdte fölrakni, kiírta hogy ne kapcsoljam ki, ne távolítsam el, stb. Újra indult, folytatta a felrakást ,befejezte, ezután megint újra indult, de csak egy pillanatra felpörög a venti,a pendrive lámpája kivillan és leáll. 3-4 mp múlva ismét,majd ismét,majd ismét.
Sejtettem hogy ez már nem része bios frissítésnek, de azért pár percig hagytam hátha rendbe jön,de sajna nem. Cmos clear megvolt.(csavarhúzóval zártam össze, mennyi ideig kell összezárni?) Nem segített.

A lap garanciális, és nem hiszem hogy egy ilyen figyelmetlenség miatt el kellene romlania.

Valami tipp??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.