Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#198) Milka 78 válasza toyone (#197) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Verziószámot ellenőriztem és stimmel.A képeimen is látszik,hogy 18.5,de most 18.6b...fejből így nem mondom meg,de változott a verzió. Én is gondoltam,hogy ilyen olyan okok miatt nem sikerült a flash,de úgy fest nem erről van szó.Mondjuk csináltam egy olyan dolgot,hogy aktív turbónál belőttem a 255-ös limitet,majd utána tiltottam,bár nekem úgy fest hogy ha a turbót tiltom akkor a limitek is megszűnnek.Még a kevés cpu feszre tudnék tippelni,de mivel nem is merem ezt a platformot így fogalmam sincs,hogy tud e ilyen hibát generálni.Kicsit frusztrál is dolog,mert az AMD-s vonalat ismertem mint a tenyerem,de itt csak tippelgetek és értetlenkedek,mint valami koca pc-s :D A másik memóriát majd alkalmasint kipróbálom,de elég sok MSI-s kolléga használja ezen szettek 1600-1833-as variánsait gond nélkül.Ráadásul a memtest hibátlan.blue screen-nél meg bújom,hogy milyen kódot ad,de soha sem volt még memória hiba.Mindig 101-es kóddal volt a hátas ami kevés procifeszt sejtet. Visszatérve az procifeszes kérdésre.Kinyíródik így a proci?Eléggé megosztódnak ez ügyben a vélemények.Láttam nálad is 1.5v-hez közeli feszeket és egykét régi motoros is állítja,hogy 1.45-1.48(és még kicsit fölötte)v-ig megfelelő hűtés mellett nem kell parázni.Ugyanakkor van aki teljesen elhűlten nézi az Intel bácsi álltal ajánlott feszek fölötti ténykedésemet.Na most akkor mi az igazság.Arról már halottam,hogy az új kiadású procikkal(mint az enyém is) óvatosabban kell bánni,tehát az 1.5v-s dolgokat hanyagoljuk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.