Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#183) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Úgy fest megvan a (majdnem)stabil beállításom.1.400v-s(cpu-z-s)fesszel 4800mhz.Memóriákat 1833 9-10-9-27-2t,cpu i/o 1.09.C1E Eist és úgy általában minden energiagazdálkodási motyó tiltva.Így 2 óra 15 percnél dobott egy hátast Prime alatt.1.392 nél 1 óra 15 percnél többször is elvágódott.A teszt alatt 62-63 fokon szépen beállt a proci. Aztán Duke Nukem,Dragon Age 1-2,Ghothic 4-alatt és úgy általában mindenhol stabilnak bizonyult.Szerintem egy hajszálnyi feszt még tehetnék rá,de úgy fest a hiba nem jön elő valós alkalmazások alatt.Ami még érdekes,hogy ha a memóriát 1t-re lököm akkor néha 2x indít(legalább is egyszer előjött),de utána stabilnak mondanám és a memtest 3 1/2 órát ment hibátlanul.Sajnos elég átlagos procit fogtam kis,de azért nem rossz ez így sem.Van még egy 4.5-ös(1.304v) beállítás játékra ahol az energia gazdálkodás be van lőve,de még így is hülyére hajtja a cf-et.Netre meg a gyári tc-s beállítás is sok.Poénból még rámegyek az 5ghz-re,de mivel értelmes feszen azt nem tudnám elérni inkább csak egy rövid benches beállítás lesz belőle.Hosszas fórumozás után azt szűrtem le,hogy 2-3-4 órás időtartamú game-elésnél nem kell megrettenni az 1.4-1.45-ös beállításoktól sem,de a francnak sincs kedve a fullon pörgő ventiket hallgatni....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.