Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39751) ALI_G válasza böske (#39748) üzenetére


ALI_G
veterán

Uh, sajnáljom,hogy így jártál, de szerencsére jól vagy. Nyugodtan sajnáltasd magad, én is azt csináltam, pedig nem lett baja a mocinak (szinte).
Vigyázni kell nagyon, nekem ma kanyarban bukkant elő egy tök süket kutya! Hiába dudáltam, semmi. Közúton vigyázni kell.

Romániába sokan járnak innen, haveromék évente 3-4 túrát csinálnak arra, legutóbb végigmentek a Duna vonalán mindkét oldalt, Békéscsaba mellett lakunk, szóval pikk-pakk ott vagyunk Romániában és annyira szép hegyek vannak nálatok :O Motorral én még nem jutottam ki, de már tavaly is akartam, csak sosincs rá egy egész napom...

(#39752) böske válasza TayRol (#39750) üzenetére


böske
csendes tag

yamaha yzf r6 osom van 2003 as és eggyelöre még ö az ur ugyhogy a lovak miatt tisztelnem kell

(#39753) Integra válasza böske (#39748) üzenetére


Integra
titán

lényeg, hogy egyben vagy:)
azért idén szinte mindenki zúzott egy picit a motorján:(:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39754) böske válasza TayRol (#39750) üzenetére


böske
csendes tag

hát mit is mondjak egy elsö lámpaplexi kell meg egy pár elem lezuzodott asszonták a skacok megragasszuk és megfestjük és megy tovább az élet

(#39755) böske


böske
csendes tag

ja és ha netán erdélybe akartok motorozni bárkit szivesen várok söööt még szálást is tuok biztositani csak gyertek mert itt szép és mi barátságosak vagyunk

[ Szerkesztve ]

(#39756) TayRol válasza böske (#39752) üzenetére


TayRol
veterán

tiszteld is, azert az komoly gep.:)

en nagyon ki akarok menni Erdelybe motorozni, talan nemsokara osszejon. ajanlhatnal valami motorbarat utvonalat.:)

(#39757) böske válasza TayRol (#39756) üzenetére


böske
csendes tag

hát nagyvárad kolozsvár udvarhely utvonalat tuom ajánlani s majd ha ideérsz erdély szivébe majd megyünk eggyütt gyilkostó békási szoros stb

(#39758) TayRol válasza böske (#39757) üzenetére


TayRol
veterán

jol hangzik. mennyire motorellenesek arrafele a rendorok?

(#39759) böske válasza TayRol (#39758) üzenetére


böske
csendes tag

Hát eleinte egy pár évvel ezelött naon utálták a motorosokat olyanyira hogy ha vizsgáztál folyton elvágtak minden kis hibáért naon nehéz volt megcsinálni a jogsit de változtak az idök és most tudják hogy nem a motoros okozza a balesteket legtöbbségében igy nem szurkálják az embert

(#39760) zsoltee10 válasza böske (#39755) üzenetére


zsoltee10
addikt

én is örülök, hogy megúsztad, mocit rendbe lehet hozni.

Motorozás Erdélyben engem is érdekel, már indultam volna rég, de egyedül nincs kedvem. Ha egy fórumos gurulást össze tudunk hozni jövőre, az tök jó lenne. Nekem mondjuk tavasz nem jó.

(#39761) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hajjaj.
Frontálisan. Esélytelen túlélni... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39762) TayRol válasza Ferdzsoo (#39761) üzenetére


TayRol
veterán

durva. mondjuk az 1000-res Tuonohoz azert mar kell tudás is.

(#39763) Picco válasza TayRol (#39762) üzenetére


Picco
addikt
LOGOUT blog (1)

R.I.P. :(
Egy ilyen kepsorozat utan kevesbe vagyok a Tuonora :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39764) Ferdzsoo válasza Picco (#39763) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Touno-val is lehet 90-el menni, illetve még annyi se kell hozzá ha egy majom autós jön a te sávodba 120-al...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39765) Picco válasza Ferdzsoo (#39764) üzenetére


Picco
addikt
LOGOUT blog (1)

Persze, tudom en ezt :)
Szerintem azert van mert sok szebbnel szebb kepet nezegettem rola, ez meg jol meglepett :(

Benne van az is h hetvegen voltam Debrecenben baratnomnel, kollegam R1-evel, kb 1000-1500km-t tettem a gepbe de olyan kisertest erzek rajta mindig h csak na, altalaban ellent tudok neki allni, kiveve amikor nem....45perc alatt megvolt a gyongyos-debrecen autopalyan:B .....igaz, forgalom szinte elhanyagolhato volt csak. Hazafele tegnap szakado esoben mar mas volt a leanyzo fekvese :DDD Tegnap dontottem ugy h amig nem no be kicsit jobban a fejem lagya addig marad nekem az XT660, max veszek melle szigoruan csak palyahasznalatra valami SM gepet.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39766) Djuree


Djuree
félisten

tegnap jöttem haza debrecenből kocsival, előzök egy másik kocsit, szemből jön egy motoros, még jó messze volt, éppenhogy csak láttam a halvány világítását, mondom bőven belefér az előzés. már a másik kocsi mellett voltam, mikor a motoros már elég közel ért, éppen befértem a kocsi elé, a motoros legalább 200-al zúgott el mellettem, be is intett :W
az ilyen faszoktól kellene megszabadulni gyorsan...és még neki áll feljebb...ha utol tudtam volna érni bizisten utánamegyek és megagyalom, mindkettőnk érdekében tettem volna.... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39767) TayRol válasza Ferdzsoo (#39764) üzenetére


TayRol
veterán

arra gondoltam, hogy 1000 ccm es v2 tud meglepetest okozni.
ha atjonnek a te savodba, akkor csak egy tank menthet meg.

(#39768) Ferdzsoo válasza TayRol (#39767) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Közúti tank = BMW X6

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39769) TayRol válasza Ferdzsoo (#39768) üzenetére


TayRol
veterán

akár. de en egy igazira gondoltam.

(#39770) .mf válasza Ferdzsoo (#39761) üzenetére


.mf
veterán

"Frontálisan. Esélytelen túlélni..."

Ha sikerül átugrani, és nem jön mögötte semmi, akkor még talán van esély...

Djuree: "motoros legalább 200-al zúgott el mellettem"

te 100 meg ő 100? ;]
Poénon kívül is kétlem, hogy annyival ment volna, 200-nál már eléggé erős a menetszél, de mindenesetre hülye volt, hogy nem lassított.

Tayrol: "de en egy igazira gondoltam."

A budaörsi úton, a Dayka Gábor utcai felüljáró mellett van egy használtautó-kereskedés, ahol van egy ránézésre BRDM-2 (kétéltű páncélozott személyszállító), már gondolkoztam rajta, hogy poénból megkérdezem, hogy "mennyi az a fekete-fehér ott hátul?" :DDD

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39771) .mf válasza .mf (#39770) üzenetére


.mf
veterán

Bocs, tévedtem: PSzH

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39772) .mf


.mf
veterán

Tudtok valahol 1-hetesnél hosszabb, valamelyest megbízható időjárás-előrejelzést?

Azon gondolkozok, hogy most vigyem-e el a motort Prop-Techhez (ha egyáltalán tudnak fogadni), viszont most még kicsit beteg vagyok, odafelé keddre záport és 7-15 fokot mondanak, visszafelé pedig szerdán (zápor 9-13) vagy csütörtökön (napos 6-12) se lesz valami fergeteges jó idő; vagy a jövő hétvégi felmelegedés folytatódik, és jövő héten már melegebb idő lesz (marad 10 felett), néha esetleg napsütéssel, és akkor vigyem el. Most inkább a jövő hét felé hajlok, csak jó lenne sejteni, hogy milyen idő várható.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39773) Ferdzsoo válasza .mf (#39772) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

idokep.hu

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39774) alvaro válasza .mf (#39772) üzenetére


alvaro
senior tag

1 hetesnél hosszabb és megbízható? Szerintem lehetetlen.
Időképet szoktam nézni, de a tényleges idő néha köszönőviszonyban sincs adott helyen az előző napi előrejelzéssel.
Nagy vonalakban mondjuk stimmelni szokott azért. Általában. Legföljebb csúszik az időváltozás egy napot vagy egy-kétszáz kilométert :D
Hosszútávú előrejelzés meg eléggé... hát izé :N

(#39775) Fboy


Fboy
aktív tag

Sziasztok,
van egy házim, amihez a segítségeteket kérném.
Én a motort választottam. Az lenne a kérdésem, hogy mik a gyakori hibák egy motornál, ill. nem gyakori. Mert ki kell választanom egy értéket, ami a motor értéke, mondjuk legyen 1 vagy 2 millió, és a hibák szerint felosztani ársávokra (pl 0-10000, 10000-100.000, stb)
Szóval ki kell találnom mi romolhat el és az mennyibe kerül, meg gyakoriság szerint felosztani. Ez így most bonyolultam hangzik:/
[link] Kb így néz ki a dolog. Előre is köszi. :R
Esetleg, ha van erről statisztika valahol, azt is megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#39776) Djuree válasza .mf (#39772) üzenetére


Djuree
félisten

90%-ban a következő 3 napra sem tudják megtippelni :U ha megnézel 3 időjárásjelentést, mind a 3 mást mond...azt én is elmondom hogy holnap itt-ott lehet szél, amott eső is lehetséges de nem biztos, emitt meg süt majd a nap ha nem lesz felhős az ég :W ez a mai időjárásjelentés. nézd este a tv-ben és ez lesz fogadok veled :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39777) .mf válasza Ferdzsoo (#39773) üzenetére


.mf
veterán

Kösz!

Alvaro: tisztában vagyok benne, hogy időjóslás, tehát megbízhatatlan. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a hét közepén bejön egy erős lehűlés, és utána a hét végén vissza egy felmelegedés -- a jövő héten még marad-e ebből a felmelegedésből valamennyi, vagy még ennél a hétnél is hidegebb lesz-e. Úgy tűnik jobb idő lesz, akkor inkább jövő hétfő-kedden megyek javításra, mint ezen a héten (meg most még úgyis kicsit beteg vagyok, tehát duplán jobb, ha nem most).

Djuree: ez igazán Captain Obvious kategória, csak nem tudom, hogy errefelé mennyire ismert. De azért adok rá egy Captain Obvious Seal of Approvalt.

Fboy: egyrészt ez egy olyan általános kérdés, hogy nem lehet megválaszolni ha nem szűkíted le, másrészt nem teljesen tiszta, hogy pontosan mit is szeretnél. Kopó alkatrészek és időszakos cserék (gumi, fékbetét, olaj, lánc, stb) is beleszámítanak? Ezesetben motoronként eltérő, a szervizkönyv (idő ill. megtett km-k alapján) és a használat szabja meg ezek cseréjét. Vagy pedig az esetleges meghibásodásokra vagy kíváncsi, mint ahogy inkább tűnik? Ezt főleg nehéz megválaszolni, motorfajtánként, szériánként rendkívül eltérő.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39778) TayRol


TayRol
veterán

egy jo kis video az altalam nagyon kedvelt franciaktol (MotoJournal) arrol, hogy Tokyoban milyen a motoros elet.:) aki nem tud franciaul, az is nyugodtan nezze meg, hd minoseg, szerintem szuper.:)

es az a honda 750-es modell, aaaa. :))

[ Szerkesztve ]

(#39779) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

[link]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#39780) Integra válasza bajnokpityu (#39779) üzenetére


Integra
titán

sxv450 azért nem rossz... jöhetne:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39781) Daywalker


Daywalker
addikt

Na ma berendeltem két új gyári markolatot, mert a régi olyan volt mint a takony, amit meg bónuszba rátettek, az is hagyott némi kívánni valót maga után. A jobb oldali gázmarkolattal együtt van persze...összesen 11 ezer magyar píz. :O De legalább gyári és 10 évig megint nem kell vele foglalkozni.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39782) TayRol


TayRol
veterán

(#39783) Daywalker válasza TayRol (#39782) üzenetére


Daywalker
addikt

Ezek öregebbek mint én, de mégis én érzem magam öregebbnek... :DDD Jól tolják. :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39784) TayRol válasza Daywalker (#39783) üzenetére


TayRol
veterán

hat igen, a kor nem minden.:)

(#39785) Integra


Integra
titán

kupak airbrush:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39786) runner 125


runner 125
nagyúr

Íjj, sajna még egy. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#39787) runner 125 válasza Integra (#39785) üzenetére


runner 125
nagyúr

..nekem ezek giccsesek. :F
Viszont a LEGO-s tetszik. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#39788) Gaboman válasza Integra (#39780) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Azt rákölthetnéd a gatyádat is!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#39789) Djuree


Djuree
félisten

hoppá! tegnap hívott muter hogy megelőzte 3 motoros (ő bicajjal volt) a városban és utána visszatértek a szélső sávba, mellettük ment egy autós és be akart menni a szélső sávba, az utolsó motorost szépen leszorította a padkára, el is esett. neki nem lett baja, de a motorja összetört. majdnem meg is verte a csávó az autóst. muter meg ott maradt tanúskodni az autós ellen :C ráment a fél napja, de gratuláltam neki :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39790) Daywalker válasza Djuree (#39789) üzenetére


Daywalker
addikt

:R :R :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39791) runner 125 válasza Integra (#39785) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez meg már a következő rang? :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#39792) Integra


Integra
titán

mint az várható volt, újra le háború lesz
[link]
és egész pofás lesz az új zx10:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39793) Integra válasza runner 125 (#39791) üzenetére


Integra
titán

ez már remélhetőleg marad:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39794) Steven


Steven
addikt

Ma toltam egy Bp-Érd-Velence-Fehérvár-Tárnok-Sóskút-Biatorbágy-Páty-Budakeszi-Bp útat....

Volt 2 vicces flashem is : Nemtom , hogy az új pirelli diablo gumi ilyen fos vagy koszos volt az út vagy hideg ,de ... 70-80 nél ki akartam előzni egy kamiont erre oda rántottam egy kövérebb gázt.... szembe jött az autó erre Így elkezdett driftelni a motor segge...gáz elenged egyből 2 es aztán go ... Michelin-nel ilyet nem csinált... csak lestem...

Aztán jövök bp-n haza 70 el erre épp sávot akartam váltani erre a rendőr így kajak bevágott elém.... (addig állt minden index és jelzés nélkül hirtelen felindulásból) azt hittem lelőnek mert ,hogy gyorshajtottam :P ... de csak a seggét nézte a motornak ... lehet a rendszámra volt kíváncsi ,hogy mokolt e vagy sem...

Jah és ma csak kétszer akartak elütni .. olyan ,hogy jobb kéz vagy elsőbb rendű út ... nem létezik egyes emberek számára... :(

városba ne száguldozzatok :(((

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#39795) Integra válasza Steven (#39794) üzenetére


Integra
titán

hány km óta van fent a gumi?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39796) runner 125 válasza Integra (#39792) üzenetére


runner 125
nagyúr

..aztán jön a Yamaha R1 202 lóval, majd a GSX-R 204-gyel, és így tovább. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#39797) Integra válasza runner 125 (#39796) üzenetére


Integra
titán

lesz még literes gép 220 lóval. mondjuk azt nemtom, hogy 200nál több kell e, de lesz, 200as is megeszi a gumikat még elektronikával is pikk-pakk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39798) runner 125 válasza Integra (#39797) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hát ez az, noh meg amúgy is, ha belegondolunk egy 70-80 lovas motor is tud 200km/h környékén, számomra felesleges lenne ekkora teljesítmény.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#39799) Integra válasza runner 125 (#39798) üzenetére


Integra
titán

azért kigyorsításkor nem ugyanaz az élmény, szóval erősen kéne a 200 nekem is, mert egyszerűen jó:) de feleslegesnek valóban tök fölösleges.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39800) Steven válasza Integra (#39795) üzenetére


Steven
addikt

olyan 350-400km...amúgy 140 nél is oda huztam neki csak kanyarba ott finomabban és ott is kicsit meginogott ;] fura nagyon fura...

Tied hány LE?

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.