Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39601) .mf válasza Djuree (#39599) üzenetére


.mf
veterán

"mz-vel simán"

tényleg? Na mutasd, ahogy MZ-vel literes sportmotorokat kerülgetsz pályán :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39602) Gaboman válasza .mf (#39601) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt megnézném én is,főleg az után hogy kérdezgeti hogyan kell kanyarodni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#39603) Djuree válasza Gaboman (#39602) üzenetére


Djuree
félisten

kanyarodni tudok, de a szerpentin meg a sima kanyar nagyon nem ugyanaz :N ezt már nem nekem kéne mondanom....

.mf: hol írtam én olyat? :U jó lenne ha tudnád értelmezni amit írtam. olvasd el még1x ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39604) zsoltee10 válasza Djuree (#39603) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nem ugyanaz? Miért? Mert több van egymás után? :F

(#39605) .mf


.mf
veterán

Holnap motorral megyek dolgozni, s Daywalker írt, hogy gurulhatnánk egyet, ha már úgyis.

A terv az, hogy nincs terv :)) Annyit mondok csak, hogy holnap 18h-kor tudok indulni Váci út / Forgách utcától, tehát találkozó lehet pl. 18:15 Lehel tér vagy Nyugati; utána elindulunk valamerre. Lehet Váci út sima gurulás; M0 kis csapatás; budapesti felfedezőkörút; vagy amihez épp kedvünk van (és energiánk munkanap után), vagy aki amerre elsőnek elindul.
Akinek van kedve, dobjon pm-et telszámmal, vagy csak keressen a megadott időben a megadott környéken két tíz-tizenéves kawát :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39606) Gaboman válasza Djuree (#39603) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Áruld már el mi a különbség a két kanyar között?
Tényleg érdekelne a meglátásod szerinted miben másabb.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#39607) Djuree válasza zsoltee10 (#39604) üzenetére


Djuree
félisten

azért pl. egy hegyi szerpentinen én jobban vigyázok, több szennyeződés lehet az úton, lejön a hegyekből víz, kavicsok, sóder, föld stb. keskenyebb az út is általában....ez már bőven elég hogy más legyen...meg ott a szakadék is általában :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39608) Djuree válasza .mf (#39605) üzenetére


Djuree
félisten

bp.-en annyira jó motorozni, de annyira :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39609) .mf válasza Djuree (#39608) üzenetére


.mf
veterán

Nem mindenki születik kiváló utakkal rendelkező hegyi szerpentines kisfaluba. Ja bocs, neked az se jó ;]

Hétköznap, munka után, egyre korábbi sötétedés és gyorsan eső hőmérséklet mellett ennyire futja. :( De ha van jobb ötleted, ami Bp ÉK-i részéről max 2 órába belesűríthető, csupa fül vagyok. Nekem csak olyanok jutnak eszembe, mint pl. egy kis feszültséglevezető csapatás M0-n a naplementében.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39610) Integra


Integra
titán

omfg, nemtok mást mondani.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39611) alvaro válasza .mf (#39609) üzenetére


alvaro
senior tag

Bocs hogy belevau - nekem a 2-es pl. kifejezetten tetszett, mármint az M2 csatlakozástól északra. De én itt csak kibic lehetek, ÉK-hez nekem egész Bp-et át kéne vágni/megkerülni, márpedig Nagyfalutól echte irtózom :D

(#39612) Djuree válasza .mf (#39609) üzenetére


Djuree
félisten

nem, nekem a szerpentin semmilyen formában nem jó :N veszélyben érzem ott magam, az én motorom könnyen kicsúszik, lehetőleg nem megyek ilyen helyre többet :N

dunakanyar, vác? :K az belefér sztem, és gyönyörű, főleg a naplemente :K vagy fel visegrád felé, az is belefér 2 órába....sőt vannak arra jó kis szerpentinek is, jó nem nagyok, de pesthez képest elég jó. van valamelyik hegyen egy katonai bázis, oda szerpentines út visz föl, sokat airsoftoztunk régen arra, oda érdemes felmenni, ha csak a cigók szét nem lotak mindent azóta :DD sajna nem tudom pontosan merre van :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39613) Daywalker válasza Djuree (#39612) üzenetére


Daywalker
addikt

Nana, nem buzulni megyünk, hogy naplementét nézzünk :DDD :DDD :DDD Na jó csak vicceltem, nem tudtam kihagyni. Valamit kitalálunk délutánra.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39614) Djuree válasza Daywalker (#39613) üzenetére


Djuree
félisten

én sem úgy gondoltam, hogy öleljétek át egymást, és mocskos dolgokat suttogjatok egymás fülébe :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39615) TayRol válasza .mf (#39609) üzenetére


TayRol
veterán

kb. en is ennyire erek ra hetkoznaponkent sajna. ilyenkor mar pilisszentlaszlo fele is hideg van es koran sotetedik.

(#39616) Integra válasza TayRol (#39615) üzenetére


Integra
titán

át a pilisen ilyenkor? szerintem az a szakasz ilyen időben már rendesen veszélyes tud lenni. hideg a gumi, mocskos az aszfalt, tele lukakkal, nem leányálom szvsz:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39617) Picco válasza Djuree (#39612) üzenetére


Picco
addikt
LOGOUT blog (1)

nem, nekem a szerpentin semmilyen formában nem jó veszélyben érzem ott magam, az én motorom könnyen kicsúszik, lehetőleg nem megyek ilyen helyre többet

hmm, fura, en amikor megvettem a motort, mar akkor imadtam a szerpentines reszeket, pedig az enyem enduro volt eredetileg, keskeny kerekekkel, kozel sem palya gumikkal :DDD
szerintem ezen gondolkozz el, minden motoros "szerpentinfuggo" rajtad kivul, most vagy veled van baj, vagy mindenki massal :)

amiota megvan az SM szett, azota meg csak a labtarto-kitamaszto szab hatart a mokana, de sajna az igen koran :/ gokart palyan meg mar a bukocso :DDD

gumicsere elott :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39618) Djuree válasza Picco (#39617) üzenetére


Djuree
félisten

ha majd bátrabb meg ügyesebb leszek nagymotorral biztos én is meg fogom szeretni :) de addig hagy utáljam már :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39619) Picco válasza Djuree (#39618) üzenetére


Picco
addikt
LOGOUT blog (1)

nem utalhatod, megtiltom :DDD

amugy azert agaskodik mindenki mert ha most igy allsz hozza akkor lehet h berogzul es az neked nagyon nem lesz jo. segiteni szeretne mindenki neked. :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#39620) TayRol válasza Integra (#39616) üzenetére


TayRol
veterán

igen, erre gondoltam. emlekszel, mikor en korabban hazamentem es te ottmaradtal tavasszal a hondat bejaratni akkor is mar mondtad, hogy sotetedes utan nem lehet a katyukat meglatni es hideg is mar az aszfalt.

(#39621) Djuree válasza Picco (#39619) üzenetére


Djuree
félisten

hát majd gyakorlom, majd márciusban ha jó idő lesz már, felugrok a mátrába, ott azért még nincsenek olyan durvulások :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39622) TayRol


TayRol
veterán

kotelezo biztositas valtozasok 2011-ben. a motorokra is valami hasonlo valtozas lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#39623) TayRol


TayRol
veterán

olcso bukosisak valakinek?:D

(#39624) Djuree válasza TayRol (#39623) üzenetére


Djuree
félisten

mindjárt 2-őt is veszek, úgyis kell faternak is :C :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39625) Integra válasza TayRol (#39622) üzenetére


Integra
titán

" A változás azzal indokolják, hogy manapság alacsonyabb hengerűrtartalom mellett nagyobb teljesítményt adnak le a gépjárművek, amelyek így nagyobb káreseményeket tudnak okozni."
azt elfelejtették a vízfejűek hozzátenni, hogy kb 150kg-mal nehezebbek is lette a biztonsági és kényelmi berendezések miatt ugyanezek az autók.
mindegy, én úgyis megszívom, megszoktam már, hogy ami többletet elérek, azt elveszik.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39626) Daywalker válasza TayRol (#39622) üzenetére


Daywalker
addikt

Ja, csak az árak lesznek érdekesek...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39627) alvaro válasza TayRol (#39622) üzenetére


alvaro
senior tag

Kíváncsi leszek a kimenetelére. Nekem szerencsére elég kis literteljesítményű az egyhengeres (37kW - 50ló - a 652 köbcentire) :)

(#39628) Integra válasza alvaro (#39627) üzenetére


Integra
titán

a kötelezőm idénre 24ezer volt az adót nemtom. szerintem simán a dupláját fizetem jövőre.
autóra is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39629) Integra


Integra
titán

danuvia még idén:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39630) TayRol válasza Integra (#39629) üzenetére


TayRol
veterán

nekem mar az elso kepeken is nagyon tetszett. kivanom, hogy beinduljon az uzlet.

(#39631) Djuree válasza Integra (#39625) üzenetére


Djuree
félisten

trabit kell venni látod-e :DDD annak nem drágul az is biztos :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39632) .mf


.mf
veterán

wááá
hogy jártam ma...
mennék mhely előtt A-ba, B-be, kavargok belváros déli részének csupa egyirányú utcás labirintusában. Egyik felújítás alatt lévő utcából kanyarodok egy felújítás alatt lévő útra, látom egy autós töketlenkedik ott valamit, gondoltam szép lassan kikerülöm. Az úton megy egy nő, és nem, hogy arrébmenne, hanem belép elém. Fék. Teszem le a lábam, hogy fogjam a kanyarodás miatt kicsit bedöntött motort. Hallom a kvarc karcos hangját, ahogy a hátsó kerék csúszik el rajta... érzem, hogy ez csak dől és csúszik, már nem bírom megtartani... igyekszem csak lassítani az esését, minél finomabban leengedni...
Szerencsére sikerült olyan finoman letenni, hogy csak a matricán egy kis karc legyen, de az a nő hogy lehetett ilyen hülye, hogy nem arrébmegy az útról, hanem még jobban kijön elém, amikor épp arra kerülnék ki egy kocsit... :W és még bocsánatot se kért, meg se kérdezte, hogy esett-e valami bajom, a felpörgő motorra és csattanásra még hátranézett, de ment tovább.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39633) Ferdzsoo válasza .mf (#39632) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Különben a gyalogos a legnagyobb majom, a közlekedés összes résztvevője közül...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39634) Daywalker válasza Ferdzsoo (#39633) üzenetére


Daywalker
addikt

Hozzátenném, a bringások mellett, akik ugyanúgy közlekednek mindenféle kresz tudás nélkül, mint a gyalogosok, csak épp sokkal gyorsabban.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39635) Integra válasza .mf (#39632) üzenetére


Integra
titán

odamenni hozzá és zidánosan mellkason fejelni a bukóban. ez a minimum.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39636) Gaboman válasza .mf (#39632) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az hiszem jól megb@sztam volna a száját a ribinek! :(((

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#39637) Djuree válasza Ferdzsoo (#39633) üzenetére


Djuree
félisten

te sosem mész gyalog? :U

azért a legtöbb gyalogos odafigyel...persze még így is vannak elegen akik meg nem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#39638) Daywalker


Daywalker
addikt

Na megjöttem....mf--fel mentünk egy nagyobb óvatos kört: váci út-m2-fót-m2-göd-2-váci út (nekem pedig vissza m2). Fasza volt, a végén sötét volt és kicsit hideg...remélem máskor más is csatlakozik. Az MRA plexi nagyon jól vizsgázott, szépen be lehet bújni mögé és elvezeti a levegőt a sisakról. A karbibeállítás pedig csodát tett.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39639) Integra válasza Daywalker (#39638) üzenetére


Integra
titán

zsír, mra nálam is bevált, elégedett vagyok vele:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39640) Daywalker válasza Integra (#39639) üzenetére


Daywalker
addikt

Csak illeszkedhetne pontosan...de mindegy.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39641) Integra válasza Daywalker (#39640) üzenetére


Integra
titán

enyém se 100%-os egy helyen, de linkeltem is akkoriban fotókat, ez van, engem nem zavar, nem látom és nem tűnik se igazán fel. gyári meg nincsen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39642) .mf válasza Daywalker (#39638) üzenetére


.mf
veterán

Jaja, kösz a kiruccanást, jólesett :)
Sajnos nem csak sötétedett, de az utakon is többen voltak, mint reméltük, ezek között volt néhány barom is -- utólag csak röhögtünk azon a kamionoson, aki rámjött egy méterre a 90 tábla mellett 90 tempónál, villogtatott rám, pedig záróvonal volt és az egész sor 90-nel haladt :)) :U
Amikor elindultunk, kellemes langyos idő volt, viszont visszafelé már alacsonyan szálló felhők voltak az út mellett :) Ennek ellenére egyáltalán nem fáztam. Megvolt a központi fűtés, a blokk :D Viszont éreztem, hogy el kéne vinnem végre szervizbe, a futóművet is beállítani: nem csak a kemény beállítás miatti rodeó volt itt-ott, hanem néha kicsit mintha mászott volna elfele a hátulja. Bár az is lehet, hogy csak egy olyan nyomvályúba mentem bele, amit nem láttam.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39643) Daywalker válasza .mf (#39642) üzenetére


Daywalker
addikt

Sok a barom, az biztos. Hazafele toltam neki m2-n ;]

Integra: Nekem több helyen nem illeszkedik rendesen, de ezen jóval nagyobb a plexi, mint a Hondán.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39644) Integra válasza Daywalker (#39643) üzenetére


Integra
titán

csinálj már róla fotót meg hogy hol nem illeszkedik nálad, kíváncsi vagyok

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39645) Daywalker válasza Integra (#39644) üzenetére


Daywalker
addikt

Huh, na majd holnap...elég sok helyen nem jó (a gyári tökéletes volt, de annak más baja volt).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39646) TayRol válasza Daywalker (#39645) üzenetére


TayRol
veterán

sracok, csak a gond van a plexikkel. minek az?:D

(#39647) Daywalker válasza TayRol (#39646) üzenetére


Daywalker
addikt

Gond? Nem az nincs:D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#39648) Ferdzsoo válasza Integra (#39641) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jövőre az enyémre is jön az MRA.

OFF:
BASZKI INTI Grat hogy jómunkásember lettél.

Most már 2-en vagytok Gorneck-el nem? Más nincs...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39649) Integra válasza TayRol (#39646) üzenetére


Integra
titán

jó, tudjuk, te kemény vagy vaze, laycsi nyomdokain jársz, mi meg puhányok, ez van:DDD

köszi srácok, már most ki nem állhatom ezt az aláírást.. :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39650) TayRol válasza Integra (#39649) üzenetére


TayRol
veterán

:DDD gyurunk vazze.
azert az gaz szvsz, hogy az ilyen kaliberu nem gyari, de kituno minosegu plexik nem illeszkednek pontosan es esetleg faragni is kell oket.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.