Hirdetés

Aktív témák

  • CyB0RG

    csendes tag

    Nah, ma megtapasztaltam, hogy tényleg veszélyes hobby a motorozás. Szokszor kivédheteten helyzet adódhat.
    Ráadásul én voltam a hunyó és négykeréken... :(
    Röviden: Város, forgalmas kétsávos útszakasz. Én belsőben megyek, sor nem halad -> kimennék külsőbe.
    Nézem a tükröt, távolabb egy robogós (T betűvel), semmi gond. Elnézek oldalra is biztos ami biztos alapon. Mivel nem láttam senkit, index és irány a külső sáv. (sebesség kb. 35-40km/h)
    (Abban a pillanatban bevillant, hogy csak 1 robeszost láttam, de mindig párban szoktak járni a T-sek). Ekkor nagy duda, hátulról az oktatókocsi is villogtat és akkor látom hogy már az első kereket szitáva fékezett a másik robeszos. :U Nem sokon múlt, és nem rajtam, hogy nem történt ütközés.
    Basszus a vér is meghűlt bennem, olyan szinten a holttérben volt, hogy tényleg nem láttam. Utánna persze ment a vészvillogós bocs, de akkoris...
    Azóta ezen filózok, hogy igyekszik mindent megtenni az ember a biztonságos közlekedésért és lám mégis vannak helyzetek melyek csak a jószerencsén múlnak. :(

    A dolog pikantériája, hogy tanulóvezető volt a robogós, ha nem az lett volna, tuti nem tudott volna megállni, mert egyébként mennek mint a meszes.
    Jah és annak az iskolának voltak a tanulói, ahol kb. 1.5 hónapja szereztem meg én is az A jogsit. :W

Aktív témák

Hirdetés