Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27901) polcsa válasza Zsombe (#27900) üzenetére


polcsa
aktív tag

Mennyivel "jobban"? Tudnád érzékeltetni.
(Esetleg egy fogyasztási viszonygörbéd nincs a fiókban? :) )
Érdemes áttérni?

(#27902) natë válasza Szombó (#27894) üzenetére


natë
nagyúr

És? Annyira nem nagy durranás az ICS, hogyha nem lesz a telefonomon, egymagamban csoportos öngyilkosságot kövessek el. Tökéletesen működik a froyo-val GB-del, semmi olyan feature nincs az ICS-ben, ami miatt remegve várom, hogy Quarxék portolják.

(#27903) Lacopapi válasza natë (#27902) üzenetére


Lacopapi
addikt

:R detto.. :DDD

(#27904) Hafy75 válasza domerator (#27899) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Köszi, hogy megnézted:)
Igen, elég szar egy font, csak próbáltam más ilyen jellegűt is, de úgylátszik ezek a hosszúűők nem nagyon működnek, pedig van egy pár, ami tetszene ilyen kézírásos fajta..:)
No mind1:)

Na!!!

(#27905) domerator válasza Hafy75 (#27904) üzenetére


domerator
veterán

Van egyébként valahol magyar fontgyűjtemény droidra... próbáld megkeresni, talán azokkal működnek az őű-k

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27906) Davebowman válasza Tex (#27885) üzenetére


Davebowman
senior tag

Cm/intergace... itt akadtam el, mert nincs ilyenem, már túl azon, hogy assetóm hol keressem :)

Vargalex 1.1.7

(#27907) Hafy75 válasza domerator (#27905) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Oks, megnézem, keresgélek akkor:)
Köszi

Na!!!

(#27908) domerator válasza natë (#27887) üzenetére


domerator
veterán

Csatlakozom... azzal a kiegészítéssel, hogy látszólag semmi extra... sebességben átlag, vagy az alatti, kinézetre standard miui, viszont lehet, hogy a gépházban jobban ketyeg...

Az aroma installer nagy találmány... minden romhoz kellene alkalmazni... illetve már kellett volna régóta.

Egyelőre azt hiszem nekiállok a mokee-nak még 1x...

Ja, igen....

(#27902) Mozzarella

Ehhez is csatlakozom... :R ... azzal a kiegészítéssel, hogy maximum a sima működés az, amiért esetleg kacsintanék a full ics felé, de ha jól láttam az eddigi képeken/videókon, akkor a guglinak sikerült addig "csiszolni" a felületet, amíg végképp túlvilági koromfeketévé nem vált... nem normálisak... én abból nem kérek :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27909) Lacopapi válasza Hafy75 (#27907) üzenetére


Lacopapi
addikt

Használd EZT...zipből telepíthető bármelyik romra recoveryben. Heimdallr érdeme,én csak továbbadom,nagyon kellemes betűtípus.

domerator...kösz a Minus-t (tőled az ötlet) roppant egyszerű és célravezető.

[ Szerkesztve ]

(#27910) natë válasza domerator (#27908) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam sokkal gyorsabb, mint bármelyik miui verzió. Újra a telefonok közti különbség jött elő :)

(#27911) Hafy75 válasza Lacopapi (#27909) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Oo, köszi, tolom is fel:)

Na!!!

(#27912) domerator válasza Hafy75 (#27907) üzenetére


domerator
veterán

Ezt itt még régebben szedtem valahonnan... sose próbáltam ki, de a címe szerint olyan fontok, amik támogatják az ékezeteket... ha gondolod próbáld ki, Útmutató benne.

(#27909) Lacopapi:

Hehhe... szívesen, de nem az én érdemem... valakitő én is loptam itt a fórumon... szerintem jobb mint a dropbox letöltési sebességben (szolgáltatásban biztos nem)

(#27910) Mozzarella

Valószínű... az eddigi legjobb még mindig Wajk 2.2.3-as romja volt... azt megpiszkálva levitte a kevés hajamat... :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27913) RootRulez válasza domerator (#27912) üzenetére


RootRulez
félisten

És akkor mi van, ha az általad megpiszkált (de MIUI launcherrel hagyott) DOM-WIUI-nél recoveryből lefuttatom a "hivatalos" LaunchePro addont? Akkor meglesz a te mókolásod gyorsasága és nem lesz hibaüzenet, a launcher beállításoknál?


Lacopapi Feltettem, de nincs semmi újdonság a téma kezelésnél a betűtípusok közt ...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#27914) Tex válasza Davebowman (#27906) üzenetére


Tex
senior tag

Ha a Mokee van a Defyden (még) akkor a beállítások/system/CM settings/interface/Status bar tweaks menüpontban tudod mókolni a statusbart azon belül signal jelzőt is.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#27915) Shyciii válasza domerator (#27912) üzenetére


Shyciii
veterán

Te próbáltad az általad könnyített Wajk 2.2.3-as romot repülőmódban használni míg éjszaka aludtál?
Én most kivételesen átkapcsoltam repülőmódba (általam könnyített Wajk 2.2.3-ast), hogy senki ne tudjon felhívni, és olyan érték jött ki, amit alig tudok elhinni.
Este fél 11-kor tettem repülőmódban. Reggel fél 9-kor vettem le róla, és 0%-ot merült!
98% volt mikor bekapcsoltam, és 98% volt mikor lekaptam róla. A BMW Pro 2mA fogyasztást mutatott.
Vagyis 10 óra alatt 1%-ot sem merült. Most vagy kamuzik az Android, és a BMW Pro együttesen, vagy tényleg ilyen brutális érték jöhet ki.

Más romok mit produkálnak?

(#27916) domerator válasza RootRulez (#27913) üzenetére


domerator
veterán

Mi az a hivatalos LP addon, amit recovreyből kell flashelni? :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27917) RootRulez válasza Shyciii (#27915) üzenetére


RootRulez
félisten

Irigyellek titeket, az én telefonom éjjelente töltőn van, nem repülőmódban... Lehet csak el kéne vinni szervizbe? :F


domerator Igen, amivel le lehet cserélni a MIUI launchert (mivel ugye újabban azzal jön a WIUI), a korábban használatos Launcher Pro-ra. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#27918) domerator válasza Shyciii (#27915) üzenetére


domerator
veterán

Ezt el tudom hinni!
Nem próbáltam, mert az utóbbi napokban romoltam eleget, meg szokásom az egész éjjeli töltés, de tényleg el tudom hinni... figyelj, nincs benne olyan, ami a háttérben fogyasztana... se google backup, se google partnersetup, se talk, se semmi... :R

(pont ez volt a célom a romok kipucolásával, hogy minden feleslegesen mocorgó szemét kikerüljön belőle... cefet sokat túrtam a netet, hogy kinek melyik system appal, vagy folyamattal volt gondja és ki mit törölt következmények nélkül... így került képbe pl. a telocation provider is tavaly)

(#27917) RootRulez:

Jaaa... Wajk addonja az xda-s topikból... próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27919) Lacopapi válasza RootRulez (#27913) üzenetére


Lacopapi
addikt

Milyen újdonságra gondolsz? Ez csak egy betűtípus,ami tudja az ékezetes betűket is,semmi más,meg helyes gömbölyű a kinézete. Ha miui-d van akkor a az aktuális téma szerkesztésnél tudod a betűtípust váltani.

[ Szerkesztve ]

(#27920) domerator válasza Shyciii (#27915) üzenetére


domerator
veterán

Viszont... azt esetleg szabad tudni részletesen, hogy te miként könnyítettél a romon?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27921) Davebowman válasza Tex (#27914) üzenetére


Davebowman
senior tag

Köszi, tényleg. Cm7 ben is angol minden?

Vargalex 1.1.7

(#27922) slecht


slecht
aktív tag

Srácok, a Mokee-t merítette már le valaki teljesen? Nos, ha nem, akkor csak óvatosan, mert én megtettem és utána nem boot-olt be. :O Mindegy mit csináltam vele.
Így most a jó öreg SEA csücsül megint a telón, és éppen azon gondolkodom, mit próbáljak rátenni? Számomra talán a CM7.2 0102 volna a legjobb, de ha valaki tud stabilabbat, akkor ossza meg, legyen kedves.

(#27923) RootRulez válasza domerator (#27918) üzenetére


RootRulez
félisten

Ehhez kéne egy olyan általad lightolt verza, amiben a gyári MIUI launcher van, te viszont a zeamt tetted bele... :D
...
Ha azt csinálom, hogy a te könnyített romodból kiveszem a zeamet és belerakom launcher2.apk-t akkor azt érem el, amit szeretnék?
..
Ezeket az APK csereberéléseket Windows intézővel is lehet kitörölgetni bemásolgatni?


Lacopapi Nincs betűtípus. :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#27924) Davebowman válasza slecht (#27922) üzenetére


Davebowman
senior tag

Én én én tegnap! Magátol kikapcsolt, majd bekapcsoltam a bootloadert amig az is kikapcsolt aztán rögtön fullra is töltöttem, majd jött az akku calibra

Vargalex 1.1.7

(#27925) domerator válasza RootRulez (#27923) üzenetére


domerator
veterán

Ha azt csinálom, hogy a te könnyített romodból kiveszem a zeamet és belerakom launcher2.apk-t akkor azt érem el, amit szeretnék?

Elvileg igen
..
Ezeket az APK csereberéléseket Windows intézővel is lehet kitörölgetni bemásolgatni?

Nem... totalcommander kell, amiben a zip tömörítést 0-ra állítottad.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27926) Nataniel válasza domerator (#27908) üzenetére


Nataniel
senior tag

Hamár korom, még ez SEM jött ki,de már az 5-ös Rendszer kerül bétázásba... a ("Jelly Bean") Zselésbab

Inglis
Hungárien...

Ja igen...tiz opciós cucc...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#27927) slecht válasza Davebowman (#27924) üzenetére


slecht
aktív tag

Akkor nem vágom én mit csesztem el. Hozzá sem nyúltam a ROM-hoz, csak a domMokee-t raktam fel, meg a CPU-t bazirgáltam, de a vsel-ek direkt magasabbak voltak mint szoktak. Mindegy, megy fel a CM7.2 010212.

(#27928) Lacopapi válasza RootRulez (#27923) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bocsánat,itt van neked egy mtz,amit a miui könyvtáradban el tudsz rakni és onnantól használni is tudod...hogy reboot kell,e nem tudom,de valószínű TESSÉK

(#27929) domerator válasza Nataniel (#27926) üzenetére


domerator
veterán

Az angol nyelvű cikkben baromira eltalálák szerintem a logikus és JOGOS igényeket!! :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27930) Shyciii válasza domerator (#27920) üzenetére


Shyciii
veterán

Én is kiszedtem belőle ezt-azt. Meg vannak apró módosítások a build.prop-ban (led), meg cpu beállítások, mert a franc sem akar mindig a recoverybe menni, és állítgatni.

Én az alábbiakat szoktam kiszedni:
Compass Calibrate
Spare Parts
Task Manager
Weather Clock
Backup
Basebandswitcher
Camera(CM7)
Cloud Service
DSP Manager
Email
Gallery
Geniewidget
LiveWallpaperspicker
Maps
Mc
MiuiMusic
MotoPhonePortal
PicoTTS
SimpleLiveWallpaper
Street View
TTS Service
Voice Dialer
VPN Services
Telocation.db

Theme-k közül is szedek ki párat: Samsuing Galaxy, meg Cartoon, five points ilyen baromságokat.

Következőleg még azt akarom kipróbálni, hogy ha a komplett tts mappát törlöm, az gond-e neki, mert mint picotts, és tts service úgysem megy nálam.

(#27931) Shyciii válasza RootRulez (#27917) üzenetére


Shyciii
veterán

Őszintén szólva mikor legutóbb használtam a repólőmódot, akkor olyan 18mA környékén fogyasztott, vagyis 9x többet mint most. Igaz, ez még nyáron volt, és akkor CM7 volt fenn.
Szal ezért lepődtem meg most én is a 2mA, és 0% esésen, mert ez így első körben gyanús volt.

(#27932) domerator válasza Shyciii (#27930) üzenetére


domerator
veterán

Na, akkor hasonlóan járunk el, bár én meghagyom ezeket:

Spare Parts
Task Manager
Basebandswitcher
Camera(CM7)
DSP Manager
Gallery
MiuiMusic
PicoTTS
TTS Service

ellenben kiszedem:

Stk
Antispam
Cloudservice
Email
GoogleBackupTransport
GooglePartnerSetup
MarketUpdater

No meg a launcher csere és a megszokott keyboard.

Build propban a dupla bejegyzéseket is törölni szoktam

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27933) Shyciii válasza domerator (#27932) üzenetére


Shyciii
veterán

Spare Parts-ot mire használod? Mert számomra egyetlen értelmeset látok benne, hogy az animációkat gyorsítsa, de az meg annyira nem szükséges nekem.
Basebandswitcher meg azért felesleges, mert egyszer beállítom, és kész. Frissítsékor meghagyja azt amit régen állítottam be. Amúgy én is kezdek hajlani arra, hogy miui camera megy lecsba, és a CM7-es camerát fogom használni. DSP manager is felesleges nekem, mert a zenelejátszó,ban van automatice. Gallery helyett quickpic-et használok, miuimusic helyett másik zenelejátszó. Emailt és Cloud Service-t én is ki szoktam szedni. Ott van a listában :)
Stk.apk az mi? Arról nem sikerült infót találnom.
Jah és a GoogleBackupTransport, és GooglePartnerSetup mihez kell? Nem mertem azokhoz nyúlni, hogy ha szinkronizáláskor hozzányúlna, akkor ne essen össze.
Tényleg MarketUpdater is felesleges, úgyse frissíti. Legalábbis nekem még soha nem frissítette a legújabbra. Látszik hogy ez is "jól" működik :D

(#27934) domerator válasza Shyciii (#27933) üzenetére


domerator
veterán

Spare Parts-ot mire használod? Mert számomra egyetlen értelmeset látok benne, hogy az animációkat gyorsítsa, de az meg annyira nem szükséges nekem.

Pont arra, semmi másra :D

DSP manager is felesleges nekem, mert a zenelejátszó,ban van automatice

Régebben egyszer jártam úgy, hogy kivettem a dsp-t és valami nem működött rendesen.... ezek szerint nálad minden megy nélküle is? (zene, telefonálás, rádió, stb?)

Gallery helyett quickpic-et használok, miuimusic helyett másik zenelejátszó.

Ha nincs gallery akkor a settingsben a lockscreen háttér változtatáskor a quickpicet nem ismeri fel, nem hoz be 3rd appot kép választáshoz.
Miui music csak arra kell, hogy ha kényelmes akarok lenni, akkor a lockscreenen duplakatt és már megy is. Egyébként mást használok én is. (emailen és cloudon átsiklottam bocs...)

Stk: SimToolKit... ha minden igaz, akkor a régi, SIM-re telepített szolgáltatói appokat lehetne vele elérni (tudod, volt Bank, Email, stb.) ... a hőskorból. Meg van valami beazonosító szerepe is, ha a telefon nem tudja eldönteni melyik hálóra is kell mennie, de ez sose volt gond az stk nélkül sem.... ellenben olvastam olyat, hogy az stk folyton aktív volt és csesztette a droidot.

Jah és a GoogleBackupTransport, és GooglePartnerSetup mihez kell?

Konkrétan és pontosan sehol senki nem tudta megmondani, leírni... (ennyit az androidról és a nagy google-ról), ... annyit tudok, hogy a backup az a némely romban szereplő backup, ami a programjaidat, beállításaidat mentené és állítaná vissza a guglira/ról... de állítólag sose működött, ellenben kurv@ra nem hagyja a rendszert nyugodni. A partner setupról szinte semmi, azt inkább empirikusan töröltem... lestem, hogy utána mi nem működik, de ami nekem kellett minden ment. Ja és arra is panaszkodtak fórumokon, azért jött képbe.

Market gyanánt én a régi zöldet teszem vissza és updater nélkül nem is frissít miui alapú romokon illetve a mokee-on sem. Érdekes, hogy cm7-en sikerül neki frissíteni a szürkehányás új marketre.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27935) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Voltam oly bátor illetve inkább vakmerő (ld. a vak ló esetét, mely nekimegy a falnak - mire a gazda: Ó, nem vak ez, csak vakmerő!![) és a MuKi 0.3-ra felraktam a febr.11-ei update-et. Hát, egy fura hibrid jött ki,. annyi szent. Egyes programok nevei például félg latin, félig kínai írásjegyekkel... A beállítások stb. mind kínaiul.
Szóval:
daliás domerator darátom (alliteráció) - Te nézted ezt az update-t? Szükséges, van-e benne plusz stb.? Ha igen, hogyan lehet felapplikálni?
Ja, és a régi Marketet honnan szedted? Wajknak van a WIUI-ra ilyenje (zip-pel telepíthető), de más MIUI-ra nem jó, erre a MuKi-ra pedig végképp nem. (Visszatettem nandroid backupból a jól beállított 0.3 MUKI barátomat! Bizisten megszerettem!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#27936) Davebowman válasza domerator (#27934) üzenetére


Davebowman
senior tag

DOMI! Figyi, mi is volt az weather server ami felugrott valakinél és fczett? Csak nem a forecast server, mert az a mekee helper folyamat része és rezidens a memben... fogyik az akku, lehet miatta... megnézed? Futo folyamatok közt van.

Vargalex 1.1.7

(#27937) tarnagy válasza Davebowman (#27936) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Találkozott valaki azóta ezzel a felugró izével? Van képernyőfotó róla? Vagy olyan mint a jeti? Nálam nem jelentkezett, az bizonyos.
A Muki Helper a futó folyamatok között látható, de honnan tudod, hogy ennek része a forecast?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#27938) Shyciii válasza domerator (#27934) üzenetére


Shyciii
veterán

DSP Manager kivétele nálam semmi gondot nem okoz, sem a gyári dialerrel, sem a WP7COntacts-al, sem az exdialerrel. Zenelejátszásnál sincs gond a Zplayer, és PlayerPro alatt. Rádiót most kipróbálva sincs gond.

Lockscreen a theme alatt vs quickpic valóban így van, de én anno csináltam magamnak/módosítottam magamnak egy lockscreent, és azt használom. Azt nem váltogatom. Ha netán más háttér kellene, akkor azt meg inkább úgy csinálom, hogy belenyúlok a hozzátartozó mtz file-ba, és ott kicserélem, és visszateszem a mobilra. Wifi filesharingel pikk-pakk megvan.

Yesss, akkor köv wiui-ból törlöm a retekbe az stk-t, market updater-t is.

GoogleBackupTransport csinálná a gyári backupot? Azt nekem a backup.apk csinálja, mármint a programok és beállítások mentését, és az jól működött, de helyette inkább a MyBackupPro-t teszem fel, ha kell. Vagy a backup.apk által generált adatokat szinkronizálná valami google szerverrel? Valami ilyesmi szolgáltatás tényleg mintha lenne a google-nél, vagy csak akarta, de behalt ez a kezdeményezés? Hm.

Most azt tervezem, hogy kipróbálom a gyári system\media\audio alá bemásolni a csengőhangjaimat, mert már tele a hócipőm, hogy az sdkártyán kell szenvedni media\audio könnyvtárakkal, és van hogy úgy sem megy (mint most nekem...). Hátha látni fogja így. Állítólag vannak olyan készülékek, ahol így működőképes...

Csak már kezd unalmas lenni, hogy minden egyes romnál egy csomó mindent törlök, átírogatok, bemásolgatok.

(#27939) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Wajkiui 2.2.3-ban hol lehet állítani a gombok fényerejét?
Pozitívum, hogy kezd 2 naposra beállni, edge adatkapcsolat ált. folyamatos, wifi is több óra naponta.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#27940) #71562240 válasza tarnagy (#27937) üzenetére


#71562240
törölt tag

(#27874) Tex

(#27941) RootRulez válasza baal-amiga (#27939) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem folyamatos Wi-Fi-vel kicsi EDGE-vel épp elmegy egy napig. :( Pedig a Wi-Fi enne kevesebbet... Lehet csak visszaviszem hátha adnak új aksit... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#27942) RootRulez válasza RootRulez (#27941) üzenetére


RootRulez
félisten

Ja most azt játszottam meg, hogy a tegnapi KANG-ból kivettem az ADW-t és a LP-t tettem bele, nem tettem fel a GAPPS-ot, hanem csak külön utólag feltettem a Marketet, így menni fog minden, igaz?

...

Nem jó.elindul a market. szól, google fiók kell, rákattanok, hogy oké létrehozom/regisztrálom, de utána kidob az asztalra... Mit kell még telepíteni, hogy ami kell rajra legyen, de maps, google talk, ilyesmik nem?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#27943) etooo válasza Shyciii (#27930) üzenetére


etooo
senior tag

Ha a mappát meghagyod, csak a tartalmát törlöd, akkor elvileg nem lesz gond (tts).

(#27944) domerator válasza Davebowman (#27936) üzenetére


domerator
veterán

Én is erre gyanakodtam, hogy valamelyik mokee app... persze hogy megnézem, mondtam hogy akarok vele egy második kört, csak most éppen találtam egy gignerbread nandroidot az xda-n amit állítólag minden faxni nélkül lehet telepíteni, csak nekem nem ment, így most feltettem egy NORDIC sbf-et és megint megpróbálom.

Mokee szerintem esti program lesz.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27945) Tex válasza Davebowman (#27936) üzenetére


Tex
senior tag

Mokee Helper/Update lefagyasztva nálam is, holnap reggel kiderül jön-e még a "Jeti". ;)

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#27946) Shyciii válasza etooo (#27943) üzenetére


Shyciii
veterán

Köszi! :))

(#27947) natë válasza domerator (#27912) üzenetére


natë
nagyúr

Visszaraktam a miui germany-t. Pár óra pikacsu használat után kiderült, hogy továbbra sem tudják letaszítani a trónról a királyt :)

(#27948) domerator válasza natë (#27947) üzenetére


domerator
veterán

Na legközelebb adok esélyt a germánnak, de most ezt a romot tettem fel...

Sose volt még moto gingerbread a defymen... kicsit más világ... és fehér a menürendszer... ízlelgetem picit délután.

Ja és minden mókolás nélkül ment fel nandroidból...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27949) RootRulez


RootRulez
félisten

Beletettem még 1-2 programot a legújabb KANG zip-jébe. Ezeket tudom majd frissíteni, illetve SD-ről felülírni?

═════════════════════════════════════════

(#27950) baal-amiga válasza RootRulez (#27941) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Az nagyon gyér, de én a két nap-épphoggyal sem vagyok kibékülve, cm7.2 jobb volt. Szerintem nem akku hiba; romot 100%-on tetted-e fel, kalibrálás volt-e? Esetleg app beragadva?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.