Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27251) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

prisonblock javítva, mentségemre szolgáljon ogy annyira nincs időm hogy még 63 nightly van a telon is, [link]

الغريبة في هذا الكوكب

(#27252) Toto00 válasza Toto00 (#27246) üzenetére


Toto00
tag

Problem megoldva! csak ki kellett próbálni pár verzitót, de egy újabb fajta működött!

(#27253) jano2101 válasza Lacopapi (#27250) üzenetére


jano2101
tag

Hát nem jó :F
De azért köszi!

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#27254) szabof1 válasza Lacopapi (#27250) üzenetére


szabof1
őstag

Szerintem a nagy többség nem panaszkodik. Csak azok írják, akiknek rossz.
Nekem is rendben van a wifi CM7-tel.

(#27255) hokins válasza szabof1 (#27254) üzenetére


hokins
addikt

Cm9-ben is rendben van a wifi. Ami ugyebár a kameráról már nem mondható el. :DDD (azèrt annak örülök hogy új romnál azèrt a fő dolgok működnel. Fènykèpezni ugyse szeretek)

[ Szerkesztve ]

(#27256) Toto00


Toto00
tag

új wajkidom-ban hogy kell a új accountot létrehozni pl facebookot? vmiért csak googlet enged!

(#27257) natë válasza szabof1 (#27254) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam is ok jóideje.

(#27258) natë


natë
nagyúr

Ezt érdemes kipróbálni mindenkinek!

(#27259) szmayer1 válasza Joke21 (#27242) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszi kipróbálom akkor ahogy írtad

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#27260) kat10


kat10
tag

sajna megint nem tudtam felrakni a romodat dom
így hát felment a miui 2.2.3 update 1 signed
érdekes egyébként a dolog mert nem tudom miért nem megy fel rá lefagy mint a teló a logónál nem megy tovább és az akksi ki-be sem segít nála
na mindegy ez legalább felment és simán megy
de azért köszi a linket :)

Go Pats

(#27261) kymco válasza Heimdallr75 (#27251) üzenetére


kymco
veterán

:R

www.refujvaros.hu

(#27262) szmayer1 válasza szmayer1 (#27259) üzenetére


szmayer1
senior tag

Nem megy botloop folyamatosan :((

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#27263) kymco


kymco
veterán

Most néztem a miui.hu-n fenn van 2.2.10-es miui.

www.refujvaros.hu

(#27264) I3ence válasza natë (#27258) üzenetére


I3ence
tag

1.3Update1 verziót használtam Defy+-on. Szép volt, gyors, meg tetszett csak másnap már befagyogatott, azóta látom volt 2 frissítés is. Most lehúztam, hátha jobb lett.

(#27265) somi52 válasza natë (#27258) üzenetére


somi52
őstag

Hasonit qqra de ez még jobb marad is fent köszi!

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#27266) Z0C! válasza Integrale (#27247) üzenetére


Z0C!
őstag

akkor kevertem a vásárolt tartozékok garanciájával. sry. rég tanultam :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27267) Z0C!


Z0C!
őstag

CM9 által készített kép ide kerül: \android_systeme\

CM9-re vannak már témák? XDA-n nagyon nem találtam még..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27268) Toto00 válasza kat10 (#27260) üzenetére


Toto00
tag

azt próbáltad h boot menüben boot beállításoknál normal vagy stock vagy hasonlót választasz? esetleg set defaultnál állítsd normálra. ez csak egy tipp. azt tom h amikor állítottam régen ezeknél akkor akadt meg nekem a logónál!

(#27269) somi52 válasza Z0C! (#27267) üzenetére


somi52
őstag

Neked is bejön a cm9?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#27270) Toto00


Toto00
tag

ms2ginger 3.0-ról van visszatérés froyora! teszteltem. 2.2 SEA simán felment! rá a wajkidom!

(#27271) R19


R19
senior tag

Wiui 2.2.3 fut a Defyn. Összességében nagyon tetszik, csak egy dolog zavar egyre jobban: bejövő hívásnál 5-6 másodpercig még "alszik" a kijelző.
Van erre valami gyógyír, vagy ismertek olyan Wiui, vagy Miui romot, ami ebből a szempontból is hibátlanul működik?

(#27272) kat10 válasza Toto00 (#27268) üzenetére


kat10
tag

az is megvolt de nem megy a logónál tovább lehet hogy már az alapot kellene lecserélni a CEE-t SEA-ra ezen gondolkodom mert néha a wiui-n felugrik a lockscreen magától tegnap meg ma délelőtt már kb óránként és csak néztem mint a moziba hogy mi van
eddig is csinálta a wiui-n de csak este
azért raktam fel újra a miui-t mert ezen nem csinálta ezt a dolgot
de ha itt is szivódik akkor teljes delete és újra az alapoktol minden de már SEA-n

Go Pats

(#27273) Lacopapi válasza szabof1 (#27254) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igazad lehet...mint ahogyan ide és a másikba is akkor írnak,amikor rossz vmi. Majd azért emlékezz rám,amikor a negyvenhatodik wifis kérdést kell megoldanod per nap.... :DD És nyugodtan azt is mondhatjuk,hogy a nagy többség bizony stock rommal futtatja megelégedéssel a telefonját és eszébe sem jut,hogy egyáltalán létezik ilyen topik,merthogy nincs is rá szüksége.

(#27274) Z0C! válasza somi52 (#27269) üzenetére


Z0C!
őstag

tetszeni tetszik. DE

- zavar a statusbar.
- fekete
- alatta is van sáv, ahova nem lehet tenni semmit, mint a MIUI-nál.

- Nincs popup sms értesítés, hogy skubizzmá a képernyőre mert SMSed/hívásod volt...igen, telepítsek fel 3rd party appot. ( Legalább lehetne átlátszó, bánná a lópikula, csak így a háttér "értelmét" veszti az én esetemben...) Ebből a szempontból jobb a MIUI )
- lockscreen-en a kamera idegesít. ha kilehetne venni a körből örülnék...(tudom, widgetlocker vagy MiLocker újabb 3rd party app)
- Facebookal egy órát szenvedtem mire az app betöltött.
- kamera, de hát tudom, hogy nem tökéletes, megbarátkoztam vele, majd jó lesz.

összességében jó, használható. 6óra alatt 25%-ot esett az akksi. Ebben volt 15 sms, 10perc telefon és 20perc internet. (kerekítve, pontosan nem mértem semmit)

- Felraktam a Nova Launchert, egész jó, csak hozzá kell szokni :) (ajánlom!)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27275) kymco válasza R19 (#27271) üzenetére


kymco
veterán

Nekem ma töltőn volt a telefonom, mikor bejövő hívást képtelen voltam fogadni....
Megjelent a csúszka jó hosszú idő után, és nem tudtam lehúzni... kb fél percig szenvedtem, amíg feladta a hívó fél....
Most a wajk helyett a legfrissebb miui-val próbálkozom... remélem nem hagy cserben.

www.refujvaros.hu

(#27276) jano2101 válasza w333 (#27199) üzenetére


jano2101
tag

Hello te ezt hogy csináltad DefyFroyoSense-iaiov0.3 melyiket raktad fel mert a zip fájlba van van még egy zip fájl és nem akarta egyiket se fel rakni???
KÖSZI!

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#27277) hokins válasza Lacopapi (#27273) üzenetére


hokins
addikt

Főleg hogy sokan vannak akik nem is mernek rootolni pl... Meg nekem is van olyan ismerősöm aki ugy nézet rám mint aki még életébe nemlátott fehérembert miikor mondtam hogy romot akarok cserélni mert engem speciel zavar ha nem magyarul komunikál velem a telefon.

(#27278) zsirfecske válasza RootRulez (#27076) üzenetére


zsirfecske
addikt

köszi, feltettem végül (quarx/cm7-02102012-NIGHTLY-Defy). korábban írtam hogy a maniac 0207 nekem elég is lesz, de akkor még nem tudtam hogy bugos az alarm/lockscreen :) ebben az új quarx nightlyban elvileg az általad xda-ról linkelt snooze bug se jött elő és megy a maps/market stb. majd szólok ha itt is találok valami hibát, hehe.

(#27279) Jaffa75 válasza Joke21 (#27202) üzenetére


Jaffa75
őstag

A saját tapasztalat az, hogy a 3 betűs nem szereti a defyt... :((( ugyanezeket produkálta nálam is, a megoldás a sygic volt, két hónapja minden (!) Fc, hotboot és hibamentesen...:-) szerintem térj át rá, a wiui sem segít...:DDD

(#27280) R19 válasza kymco (#27275) üzenetére


R19
senior tag

Roppant kívácsian várom a véleményedet az új Miui-ról, remélem korrektül fog futni!
Elindítottam a letöltését én is, csak nagyon lassan csordogál lefelé.
Tetszene ez a Wiui - Miui vonal, de ez a hívásfogadási mizéria az én szemszögemből nagyon lerontja a használhatóságát.

(#27281) natë válasza zsirfecske (#27278) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam az utolsó Quarx nightly hibátlan eddig.

(#27282) RootRulez válasza zsirfecske (#27278) üzenetére


RootRulez
félisten

Oksa, amúgy én a Quarx-osba jobban bízok, bár most Wajk félét nyúzom, kipróbálom ezt a vonalat...

═════════════════════════════════════════

(#27283) hokins


hokins
addikt

2 kérdésem lenne.

1. Ez a wajk féle ics? : WIUI_v4_beta4

Ha igen akkor a második kérdés:

Milyen alapokat ajánlotok hozzá amiket előtte felrakjak?

(#27284) Jaffa75 válasza Lacopapi (#27273) üzenetére


Jaffa75
őstag

Meg se gondold...:D
Kolléganőm vesz egy SE rayt, végignéztem a topicját (1700 hsz kb), mit ne mondjak...:-) én sem vagyok egy tudor mint Te,vagy Domi... meg néhányan még, de ott csak olvasva jónak éreztem magam:D. Root talán 3 (!) Hszben volt, úgy, hogy az első hsz a defy topichoz képest szinte info nélküli (anak ellenére, hogy nyitott a bootloader!!!!). Ez két dolgot mutat, azt, hogy a Motorola supportja mennyire karcsú, és az SE mennyivel többet ad erre, hiszem az elmúlt fél évben arra a telóra 5 vagy 6 frissítést adtak ki. Ha itt nem menne ez a 'konyha' szégyen lenne a telefon, mivel a 2.2 finoman szólva mezítlábas... szóval mindenki csak böcsülje meg a kukták munkáját, és erőfeszítéseit:D.
Bocs ha hosszú volt, de az összehasonlítás a mérték kedvéért muszáj volt!

[ Szerkesztve ]

(#27285) csicsaaa válasza hokins (#27283) üzenetére


csicsaaa
tag

Te melyik szolgáltatónál vagy?
Amúgy igen ez az a Wajk féle ICS!

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#27286) Jaffa75 válasza csicsaaa (#27285) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nekem is trémobilos, nálam jól ment minden. Igaz, az ICS főleg a dual-core-os mobiloknál szól nagyot! Szvsz a 2.2.3 wiui erre a vasra az egyik csúcs...

(#27287) hokins válasza csicsaaa (#27285) üzenetére


hokins
addikt

Trémobilnál.

(#27288) hokins válasza csicsaaa (#27285) üzenetére


hokins
addikt

És ebben megy a kamera? Vagy ez is még nagyon ingatag lábakon áll? (SOC kamerás vagyok)

(#27289) csicsaaa válasza hokins (#27287) üzenetére


csicsaaa
tag

És felszeretnéd rakni az Wajk féle ICS-t?
Jó lenne mert kíváncsi lennék rá hogy nálad okés-e a mobilnet, mert nálam nem ment, és jó lenne megtudni hogy kinél van a bibi!Nem szeretnélek lebeszélni róla, légyszi próbáld meg!!!
Amúgy nekem tetszett a kinézete és a "smooth"-ága csak ugye ez a net... :(((

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#27290) zolnagy


zolnagy
őstag

Tudtok valami SEA light ROM-ot?
A SEA gyári ROM nagyon bejön, de jó lenne egy "gyomlált" verzió belőle. Vagy valami instrukció, hogy miket lehet kidobálni belőle. Amúgy Ti mivel pucoltok? Én eddig Titaniummal szedtem ki gyári appokat. Van ennél jobb megoldás?

(#27291) w333 válasza csicsaaa (#27289) üzenetére


w333
félisten

Wajk ICS verzió-ban senkinek nem fog müködni a mobilnet mert ez egy bug!!! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27292) ottobacsi válasza Jaffa75 (#27279) üzenetére


ottobacsi
tag

Gyári froyo-n nekem eddig hibamentesen ment jó pár 100 km-en keresztül.

(#27293) hokins válasza csicsaaa (#27289) üzenetére


hokins
addikt

Nincs mobilnetem. Wifit használok. A Telenoros karimon van net,azzal megtudom nèzni

(#27294) Verhóó


Verhóó
tag

WajkIUI-t telepíthetek előző Wajk-ra, vagy full elölről kezdjek inkább mindent?
(igazán örülnék ha válaszolna valaki, mert az előző pár kérdésem felett mindenki átsiklott.Ha a fejemmel van a bajotok, akkor csinálok egy másik nicket, csak akkor mondjátok meg.Köszönöm)

[ Szerkesztve ]

(#27295) hokins válasza w333 (#27291) üzenetére


hokins
addikt

Akkor felesleges is kisèrletezni vele

(#27296) R19 válasza w333 (#27291) üzenetére


R19
senior tag

Ez a válasz inkább egy kérdés: az általad használt MiUi 1.10.21 Stable verzióban korrektül megy a hívás fogadás?

(#27297) hokins válasza Verhóó (#27294) üzenetére


hokins
addikt

Szerintem mehet rá. Wipe chace ès utána instal zip

(#27298) csicsaaa válasza w333 (#27291) üzenetére


csicsaaa
tag

Na végre valaki többet tud!(maybe)
De mi az hogy "az egy bug"?Hogy érted ezt?Jó azt értem hogy nem működik a mobilnet és az már egy bug.Így érted?
Én felraktam és nem volt, csak villogot időközönként a 3G indikátor.Nem írja Wajk a bugleírásban hogy lenne vele ilyen baj. :( Amúgy meg másnál látom működik ez a része... :((

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#27299) hokins válasza csicsaaa (#27298) üzenetére


hokins
addikt

Ma már nem de holnap megnèzem. Igaz èn csak telenoros karival tudom.

(#27300) w333 válasza R19 (#27296) üzenetére


w333
félisten

Igen nálam minden tökéletesen müködik, mikor hivnak egyből megjelenik a képernyőn és gyorsan fel is tudom venni :K

Egyébként WiUi 1.10.21 Stabil verziót használom mert ez a verzió épül a cm7.1.0 stabil verzióra ;)
A mostani WiUi-k illetve miui verziók az 1.10.28 verzió-tól mind a cm7.2 nightly-ra épülnek és én azért nem nevezem őket stabilnak :C

(#27298) csicsaaa: Ez ugyanolyan "bug" mint pl. az hogy a kamera sem müködik :K

Wajk ezt irta :

"On my device working very well for one week. (Call, SMS, WiFi, Market, Apps...)" <<<< Hol a 3G (mobilnet) ???? Ez mindent elárul .... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.