Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-02 17:15:42

LOGOUT.hu

Program letöltése:
- Google Sketchup hivatalos letöltési oldal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#295) spanglee001


spanglee001
addikt

Szevasztok
Fa gépház építésén gondolkodom, táblásított fenyőre gondoltam alapanyagnak.
Vízzel lessz hűtve a proci és a vga is.
Gondolkodom, hogy az 1 éves szivatyúmat lecserélném nem tudom milyen, ebben a gépházban a gyári.
Hallottam, hogy megy akváriumi szivattyúval is a dolog, van olyan amit lehet merülő szivattyúként is használni, gondolom akkor az amúgy is halk szivattyú néma lesz a víz alatt vagy ezt rosszul gondolom link :F
A mercury ház komplett hűtését építeném a faházba, áramlásmérő csövek csatlakozók radiátor blokk stb, plusz megtoldanám 2 db Alphacool Nexxos Pro2 dualos radival ami most jóáron lenne, jó ez a radi? nem értek hozzá nagyon :F
Vagy autós fűtőradiátor nem jó hozzá sokkal olcsóbb például. Azért kókányoltam rá egy fennt emlÍtett radit, mert valaki tanácsolta, hogy kevés ez a hűtés az fx 8350-nek, de előtte mérésem nincs de ezzel a citroen radival és a gyárival 50fok stressz teszten a proci alapórajelen. A dologban egy hiba van csak, hogy a csövek mérete más, megoldás locsolócső, plusz toldó, plusz átmérőszűkítő. Cseppmentes folyásmentes minden okés, viszont egy toldót vascsővel "VAS" csővel, és bilinccsel toldottam össze :DD , 1 év után nézve a csőben rozsdadarabok úszikálnak de nem gond mert a magasabban lévő radiátorba már nem usznak fel, csak lennt a toldásnál mocorognak picit :D
Azért cserélném ezt a gépházat egyedi fára, mert nem nagyon férek benne, ugye az a kis gyári radi nem hűtené le a cpu és gpu hőtermelését, és nem fér el benne plusz radi.
A vga-n egyelőre peter 2 van, úgy hallottam, hogy azt nehéz leszedni a ramsüniket a gyári hőpasztályával ragasztottam rá :F
Kicsit hosszú lett remélem el tudtok látni hasznos tanácsokkal.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.