Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-02 17:15:42

LOGOUT.hu

Program letöltése:
- Google Sketchup hivatalos letöltési oldal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#272) fidomaster válasza Livio (#271) üzenetére


fidomaster
csendes tag

Szia!
A ház méretei szélességben HI-FI méret, azaz 430mm, a magassága 78mm a mélysége, 308mm.
A hőcsöves hűtés elviekben elbír egy i7-es proci teljesítményével, de én ebben nem hiszek.
Jelenleg egy i3-as proci, hd4000-es integrált videókártyával, mini-itx es alaplap, , 8giga ram, 160W-os panletáp,
1TB -s green vinyó és egy 250GB-os ssd, egy slim blueray dvd drive,amim van hozzá. Ezekkel fogom összeszerelni.
Az összes többi alkatrész, mint pl a bekapcsoló gomb, az előlapi usb/audio cucc, lcd kijelző, alkatrészenként lett rendelve, és úgy beletervezve.
Tehát ezzel a felszereléssel fogom lemérni a hőmérsékleteket a lehető legtöbb ponton, illetve a fogyasztását is.
Késöbb ki szeretném probálni nagyobb cpu val is, csak ahhoz szerintem a jelenlegi 3 hőcsöves megoldás kevés. 6 csővel elég komoly hőmennyiséget lehetne leadni.
A hátlapra még egy fektetett videókártya el kell hogy férjen, de annak megtervezésére nem volt energiám, de a két oldali hűtőborda miatt szerintem azt is képes hűteni, persze nem valami atom kártyát, igaz a tápegység ugysem bírná. Nemdióhéjban ennyit :)
A logout mit jelent pontosan?

Üdv:
Fido

Az Enterprise fedélzetéről küldve....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.