Új hozzászólás Aktív témák
-
Lompos48
nagyúr
válasz
CheGhost #16234 üzenetére
Mea culpa! A leírást nem olvastam végig először.
Azért illik feltüntetni még egyet-mást a rajzon. Ilyen töltős változatban rendben van, az U4 áramgenerátoros üzemmódban dolgozik.
Tisztázódni látszik a virtuális föld ügye is. Két "elemmel" (akkuval, mert csak azt lehet tölteni is!) használva nem kell virtuális föld, mert van valós: a két akku közös pontja. Ekkor az U2, U3 sem kell szerintem, csak akkor, ha a két akku feszültsége nem egyformán csökkenne. A virtuális föld ezt kicselezi.
Ha csak egy a feszültségforrás, akkor mindenképp kell.A bass boost kapcsoló érthető, de a CENTER felíratú izét nem tudom mire vélni.
Gondolom kipróbálhatod előbb 2 elemmel, majd ha működik áttérhetsz akkukra, töltésre. A végén pedig, ha látod, hogy teszem azt elcsúszik a középpont, megépítheted a virtuális földet is. Még diszkrét elemekkel is megépíthető pár négyzetcentis felületre.
Az utóbb talált ICk se erre valük. Mindegyik referenciaforrás, de egyik se FELEZ feszültséget.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest