Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) LámaZ válasza Somatom (#347) üzenetére


LámaZ
addikt

Akkor ne rinyálj többet!
:Y

Legyen minden jó!

(#352) Somatom válasza LámaZ (#351) üzenetére


Somatom
veterán

Te mi a nyavajáról beszélsz?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#353) Doky586 válasza Mr Dini (#350) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mivel titkolod a konkrét csomag nevét ezért lehet hogy csalódni fogsz.. :U

Ami le van írva (honlap, ászf) az a biztos, de az is lehet hogy úgy értették hogy külföldön 0 B forgalmat tartalmaz, de ezért legalább 0 Ft-ot fognak számlázni ezért nem kerül plusz pénzedbe.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#354) Vyndree válasza Mr Dini (#350) üzenetére


Vyndree
őstag

2005 óta használok navigációt, de se a Destinator, se az iGO, és se a mostani iGO next nem kér netet és pontosan hiba nélkül navigál Annyi a trükk, hogy itthon fel kell telepíteni az adott országok térképeit. Feleslegesnek tartom a drága mobilnetet ilyenre elpazarolni külföldön. Ráadásul ugyanazt a térképet használja amit le tudsz tölteni, csak műholdak kellenek neki és már működik is.

A speciális kedvezményekkel vigyázni kell, például ha nem számít bele az adatforgalomba a TVGO akkor azt kint beleszámíthatják. A lassított net is "speciális", gyanítom azt se kapod meg roaming alatt.

(#355) Vyndree válasza Somatom (#347) üzenetére


Vyndree
őstag

A MyTV miért ne menne? Arra figyelj, hogy otthon nem számít bele a TV-zés az adatforgalomba, külföldön viszont tekeri rendesen és egy csomó csatornát be se lehet fogni. :(

(#356) LámaZ válasza Vyndree (#354) üzenetére


LámaZ
addikt

waze-t kell használni, mert max. 200 MB-ot fogyaszt havonta. Ennél nincs jobb most.
Ellentmondást nem fogadok el. :-)

Legyen minden jó!

(#357) amstro555


amstro555
tag

Vogdafone Tuti 0 Ft - ha aktiválod és feltöltöd min. 1000-el, akkor kapsz 4 GB-ot, amit 30 napig használhatsz fel, az EU területén is!!!!!!!!!! Ez most a legolcsóbb az utazáshoz. Csak postán küldik ki, ami 2-3 munkanap.

(#358) amstro555 válasza amstro555 (#357) üzenetére


amstro555
tag

Tévedtem, feltölteni sem kell! :)))))))))))

https://mobilarena.hu/tema/nagy_vodafone_topik/hsz_44379-44379.html

(#359) Somatom válasza Vyndree (#355) üzenetére


Somatom
veterán

Azért, mert az ÁSZF szerint csak Magyarország területén használható, és ha egy külföldi kártyával, vagy Wifiről próbálod, akkor rögtön errort dob. Szerencsére, a roamingos Telenor SIM -mel működik.
Tudom, hogy roamingban számolják az adatforgalmát. A flottás kártyámmal 10,5GB -ot forgalmazhatok. Megnéztem a forgalmát. 240p felbontáson telón, Tabon teljesen nézhető, és így kb. 70MB -ot fogyasztott 10perc alatt. Tehát, kb. 25 órát mehet a TV a 10,5GB -ból. Ez nekem bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#360) Vyndree válasza LámaZ (#356) üzenetére


Vyndree
őstag

Az iGO NextGen bárhol, bármikor net nélkül ugyanazt tudja (egyébként sokkal jobb) mint az összes mobilnetes ingyenes adatzabáló utánzat, :D Gyere át a navigációs topicba és a fanatikusoknak magyarázd meg, hogy a Trabantod mennyivel jobb mint a legújabb Audi. :K

Komolyra fordítva tényleg összehasonlíthatatlan a kiforrott offline iGO, bármelyik online mobilnetes ingyenes alkalmazással, de kinek ez kinek az.

(#361) LámaZ válasza Vyndree (#360) üzenetére


LámaZ
addikt

Aranyos lennél, ha igazad lenne.
A waze mögött milliós felhasználói tábor van, akik küldözgetik, osztogatják a forgalmi infókat. Az iGo ezt nem tudja, vagy csak soványan.

Legyen minden jó!

(#362) Doky586 válasza LámaZ (#361) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

a HERE tökéletes telefonra térképes GPS navigációra.
- ingyenes
- előre letölthető friss offline térképek
- PCn előre megtervezhető útvonalak, felszinkronizálható telóra

Mint minden telefonon az agps gyors indulásához szükséges ~50kB adatforgalom, e nélkül akár fél órát is várhatsz amíg a telefon gps jelet fog, de ezzel csak ~10s...
(Ez független a navigációs szoftvertől)

Pár száz kB adatforgalom még fizetős roamingon is megérte régen ezért.

[ Szerkesztve ]

(#363) Vyndree válasza LámaZ (#361) üzenetére


Vyndree
őstag

Forgalom, torlódás, dugó, baleset ebben biztos jobb, ezt azért is állítom tisztán, mert ilyet még sose használtam. Nekem jobb ha nem mondja meg melyik út jobb nekem az általam választott vagy kedveltnél, elég ha én tudom merre akarok menni. :)
Ezért jó hogy ennyiféle navigáció van, és mindenkinek van egy kedvence amiben még nem csalódott, ez maradjon is így. :K

(#364) LámaZ válasza Doky586 (#362) üzenetére


LámaZ
addikt

Persze, persze, off-line térkép, kb. 3,5 GB.

Legyen minden jó!

(#365) Doky586 válasza LámaZ (#364) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Magyarország konkrétan 394 MB ...
a világ összes országát meg minek tegyem fel? legfeljebb az a pár EU ország ami konkrétan kell..

(pl Szlovákia 344MB, Románia 372MB, Horvátország 416MB, Anglia 643MB, Ausztria 453MB)

(#366) Vyndree válasza LámaZ (#364) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem a 200 megát nem éri el csak a magyar térképpel. valami 105 környékére le tudom venni, de ennek már a mai telefonoknál semmi jelentősége.
Amennyiben Európa minden országába el akarsz látogatni akkor tényleg annyi, viszont ha 3,5GB akkor minden országba el akarsz menni, nem lesz mind a 45 országban mobilneted. Egyébként huszon gigát is fel tudok tenni csak térképben, Ázsia, Dél-Amerika és még sorolhatnám ahol a telefont se ismerik nem a mobilnetet vagy a waze-t, vágod vazze? :)
Amennyiben 2-3 országba mész csak el a fél gigát se éri el az alkalmazás, szóval jelentéktelen méret mikor fillérekért mennek már a 16-64GB-os memória kártyák, főleg neked, ha minden európai országot végig akarsz mobilnettel járni. :DD .

[ Szerkesztve ]

(#367) Mr Dini válasza Vyndree (#354) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Uhh, nem akartam a navigációval off-wart szülni, sorry! :B

Én is az offline navigáció híve vagyok, s szintén iGo-t (illetve Sygicet) használok, de van a Google Mapsnek egy nagy előnye, mégpedig, hogy képes tömegközlekedéssel utat szervezni. S sajnos a városban, auto nélkül nehéz eljutni a reptértől a házig, ahol élek... :))

Nem tudom milyen csomagja van a hölgynek, erre az információra ugyanis nem emlékezett fejből, de szerencsére a net aktiválásakor szinte azonnal érkezett egy üzenet, amiben le volt írva korrektül, hogy a csomagba foglalt adat szabadon használható, de a lassítás már nem érvényes.

TVGO-ra nem hiszem, hogy szükség lesz, van magyar sat, illetve 1 Gb-s net itthon.

Köszönöm még egyszer a sok infót, amit itt kaptam, közben rendben meg is érkezett a látogató hozzám! :))

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#368) totopad


totopad
senior tag

Bocs, hogy belepofázok, de a Here tényleg a legjobb ingyenes offline app. Én eu szerte használtam már, nyugaton-keleten, utcaszinten hibátlanúl navigál. Már évek óta ezzel járok, amire nekem kell, arra tökéletes. A waze -szvsz- városba jó -mobilnettel-, tényleg ki tudja kerülni a dugókat, de hosszú távra szerintem felesleges,

(#369) totopad


totopad
senior tag

A mytv meg vpn-el tökéletesen ment eddig külhonban, az elmúlt 1 hónapban viszont nekem már azt sem kéri.

(#370) Somatom válasza totopad (#368) üzenetére


Somatom
veterán

"amire nekem kell"
Ez a lényeg. Ha másnak másra kell, akkor símán lehet az a véleménye, hogy mondjuk az IGO, vagy a Sygic a király, és a Waze, vagy a Here egy használhatatlan, kalap szar.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#371) Doky586 válasza Somatom (#370) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

De talán azt is érdemes megemlíteni hogy a HERE használók 100% -a legális felhasználó, amíg az IGO használók 80% -a lopott szoftverrel régi lopott térképpel elégíti ki vágyait..

(#372) Vyndree válasza Doky586 (#371) üzenetére


Vyndree
őstag

Ami ingyenes azt miért kell ellopni? Igen, az iGO-ról beszélek.
A másik kérdésem hogy ha valami ingyenes (ahogy a HERE is az), akkor azt hogy lehet illegálisan használni?
:) :) :)
Költői a kérdés, nem kell rá válaszolnod mert értelmetlen a kérdés, ahogy értelmetlen volt a felvetésed is.

(#373) Doky586 válasza Vyndree (#372) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Elnézést ha az érzékely pontodra tapintottam.. :U

(#374) Vyndree válasza Doky586 (#373) üzenetére


Vyndree
őstag

Melléléptél. :D
Nem vagyok se iGO, se HERE, se Waze fan, sima felhasználó vagyok. Értelmetlen dolognak tartom továbbra is a még mindig drága mobilnetet navigációra elpazarolni, főleg külföldön. Van egy legális iGO Next-em és boldogan használom a legújabb térképekkel. Sok butaságot összehordtál, ha szeretnél komolyabban belemászni olvass utána a megfelelő fórumokon, nem szeretném itt tovább görgetni ezt a végeláthatatlan vitát.

(#375) Doky586 válasza Vyndree (#374) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Értelmetlen dolognak tartom továbbra is a még mindig drága mobilnetet navigációra elpazarolni, főleg külföldön."

Ez itt a Mobilinternet külföldön c. topic...
Nem tudom hallottad-e hogy megszűnt a roaming felár az EU-ban.. Azaz a mobilinternet ugyanannyiba kerül külföldön mint idehaza. (csak figyelni kell hogy szerződés szerint legyen kint mobilneted)

Meg azt se értem hogy az agps-hez tartozó pár száz kB "elpazarlása" ami kevesebb adatforgalom mint ezen weboldal elolvasása vajon miért pazarlás..? :F

(#376) Vyndree válasza Doky586 (#375) üzenetére


Vyndree
őstag

Ma már mind a kettő ingyenes, arra írtam hogy tudok egy ingyenes alkalmazást illegálisan használni, ez úgy látszik örök titok marad. A HERE-re ugyanazzal a térképpel dolgozik mint az iGO, nekem felületre, tudásra, kezelhetőségre utóbbi sokkal jobban megfelel, de ez szubjektív, erről kár vitázni.

Az agps meg ugyanannyi netet eszik mindkét alkalmazásnál.

(#377) Somatom válasza Doky586 (#375) üzenetére


Somatom
veterán

Az szubjektív, hogy kinek, mi a pazarlás. Azt nagyobb problémának látom, hogy nincs mindenhol net. A G. Térkép, és a Waze esetében is a tervezést nem a kliens, hanem a szerver végzi. Mi van akkor, ha nincs net ott, ahol letértem, vagy valamilyen esemény miatt le kéne térnem az eredeti útvonalról? Én PNA -n futó, offline navit használok navigációra (IGO Primo Truck), és közben a "szolgálati" Tabon futtatom a G. Térképet, első sorban a forgalomfigyelés funkció miatt. Bizony, gyakran elszáll a frissítés nethiány miatt (ez németországi tapasztalat).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#378) Vyndree válasza Somatom (#377) üzenetére


Vyndree
őstag

Doky586 az offline, otthon feltelepített HERE-ről beszél ahhoz nem kell mobilnet.
LámaZ aki az online térképek nagy rajongója. :) Városban ha nem zavar hegy lezabálja a mobilneted, akkor nincs vele gond. Amennyiben olyan helyen vagy külföldön ahol nincs mobilnet kellemetlen tud lenni, ha emiatt benézel egy elágazást az autópályán és kerülnöd kell egy jókorát.

(#379) Doky586 válasza Somatom (#377) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

HERE: ingyenes, offline térkép, offline útvonaltervezés, de akár online is használhatod. Külföldön mobilnettel ideális. Van benne forgalomfigyelés és tömegközlekedés is ami persze csak online módban megy és kiváltja a TMC-t főleg kölföldön. és friss (a 2015-os szüliapp-al ellentétben, aminek beszerzése ma már szintúgy fizetős). Tehát eggyesíti a előbb említett progik előnyeit.

[ Szerkesztve ]

(#380) Vyndree válasza Doky586 (#379) üzenetére


Vyndree
őstag

Ráadásul a szülinapp csak Magyarországon használható. Ez is ingyenes és sokkal újabb, a térképet kell csak "ráfrissíteni".

(#381) Doky586 válasza Vyndree (#380) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

OK, akkor ne használjatok mobilnetet se bel- se külföldön..
én azért használni fogok (agps, forgalmi adatok, tömegközlekedés, webezés, stb).. :)

(#382) Somatom válasza Doky586 (#379) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, majd utánanézek! A térképekben biztosan nincs különbség, mivel alapból az IGO is HERE térképeket használ. Egy 2016. szeptemberi blogbejegyzés szerint van lehetőség offline truck módra, de kész HERE truck -ról nem tudok. Anélkül nekem nem sokat ér. Keresztül-kasul bejártam már Európát, ahhoz nem kell navi, hogy személyautóval eltaláljak Münchenig, vagy Párizsig. :) A feladat akkor kezdődik, amikor 18m hosszú vagyok, és 40 tonna. Egyébként milyen fura, hogy a blogbejegyzés is így kezdődik:
"Truckers soon need not worry about international roaming charges or losing their network connection when navigating using their mobile devices."

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#383) Doky586 válasza Somatom (#382) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem eltévesztetted a topikot.
Ez itt a Mobilinternet külföldön c. topic... nem mondtam még? ;]

Egyébként a Nokia tulajdona a Navtech, régebben Nokia Maps volt, függetlenedés után váltottak Here névre, ők árulják sokaknak a térképet, többek közt igo-éknak is, de ez nem ide tartozik.

"ahhoz nem kell navi, hogy személyautóval eltaláljak Münchenig, vagy Párizsig."
Ez a te saját igényed, másnak más igényei vannak...

[ Szerkesztve ]

(#384) Somatom válasza Doky586 (#383) üzenetére


Somatom
veterán

Ha ez nem az a topik, akkor viszont nem csak én tévedtem el ezen a navis szálon. De, sztem a navigálás is összefüggésbe hozható a mobilnet használattal, ami engem első sorban külföldön érdekel. Még az általam idézett blogbejegyzés is említi az internethasználat problémáját a navigálásban.

"Ez a te saját igényed, másnak más igényei vannak..."
Pontosan ezzel indítottam én is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#385) LámaZ


LámaZ
addikt

Jósolok:
a waze következő dobása az lesz, hogy az appját off-line és kamionos úttervezésre is alkalmassá teszi, és akkor az igónak, herének, ilyeneknek befellegzett. :K

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#386) Somatom válasza LámaZ (#385) üzenetére


Somatom
veterán

Az túl nagy falat lenne nekik. Előbb próbálkozzanak valami egyszerűbbel! Mondjuk, a sávasszisztensel. ;] Azt már az összes többi tudja.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#387) LámaZ válasza Somatom (#386) üzenetére


LámaZ
addikt

Megsúgom neked, hogy a térkép már alkalmas erre (tudom, mert néha szoktam szerkesztgetni).
Csak ugye van könyörület is a világon, nem feltétlenül jó, ha kinyírjuk a versenytársat, mert akkor jönnek a monopolellenes eljárások, legalábbis az EU-ban. Másra nem tudok gondolni. :-)

Legyen minden jó!

(#388) Somatom válasza LámaZ (#387) üzenetére


Somatom
veterán

Ez még szmájlival is gyenge. No komment.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#389) Tabaqui


Tabaqui
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.

Olaszországba megyünk két hét múlva.
UPC Freedom S csomagom van, belföldi korlátlan internettel, Androiud 6.0.1
Miután több ellentmondó információt találtam az oldalukon, imént beszéltem UPC ügyfélszolgálattal telefonon, többször is biztosítottak arról hogy díjmentesen tudom használni a mobil netemet Olaszországban is.

Ezt találtam:
http://ugyfelszolgalat.upc.hu/app/answers/detail/a_id/705/~/upc-mobil-roaming-adatforgalom?q2=külföldi

De az ügyfélszolgálatos beszélt arról hogy majd feldob egy csomó mobilhálózatot mikor kiérek, és azokat kell majd mind kijelölni használatra, a roaming opciót bekapcsolva hagyva. Ellentétben két hónapja voltam Ausztriában, ott úgy elszállt a mobilinternetem mint a pinty, nem ajánlott semmit a telefon.

Tudna valaki segíteni hogy mit kell majd konkrétan átállítani ezt Androidon (6.0.1) ? Van valakinek erről tapasztalata?

Előre is köszönöm!

(#390) Doky586 válasza Tabaqui (#389) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs is Freedom S csomagjuk..(?)

(#391) 4Grider válasza Doky586 (#390) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az Ászf-ben célszerű megnézni...

(#392) 4Grider válasza Tabaqui (#389) üzenetére


4Grider
nagyúr

Részlet az ÁSZF-ből:
A UPC Freedom S díjcsomag havidíja 50 perc normál és Roaming zóna 1 belföldi vezetékes és/vagy mobil irányba lebeszélhető percet, 50 db belföldi és Roaming zóna 1 mobil irányba küldhető SMS-t és korlátlan belföldi és Roaming zóna 1 adatmennyiséget foglal magába. A lebeszélt percek és a felhasznált SMS-ek után az ÁSZF 3/d számú mellékletében található forgalmi díj kerül kiszámlázásra. Roaming zóna 1 díjzónában történő szolgáltatás igénybevétele esetén a díjazás minden esetben megegyezik a belföldi forgalmi díjazással oly módon, hogy a számlázási mód eltér a belföldi perc alapú számlázási egységtől az alábbiak szerint: Roaming zóna 1 zónába indított hívások számlázása esetén az első 30 másodpercre jutó díj egyben kerül kiszámlázásra, majd a 31. másodperctől kezdődően másodperc alapú a számlázás.
Roaming zóna 1 szolgáltatás igénybevétele esetén a hívásfogadás, SMS és MMS fogadás díjmentes. Egyéb roaming szolgáltatás igénybevételekor minden esetben felszámításra kerül a 3/d mellékletben meghatározott, az adott roaming zónának megfelelő díj. A UPC Freedom S díjcsomagban nem érintett forgalmi díjak az ÁSZF 3/d számú mellékletben kerülnek meghatározásra.
**Csúcsidő: Munkanapokon 6:00 és 18:00 óra között

(#393) Tabaqui válasza Doky586 (#390) üzenetére


Tabaqui
csendes tag

Itt van pedig.

https://www.upc.hu/business/mobil/tarifak/freedom-s/

(#394) Tabaqui válasza 4Grider (#392) üzenetére


Tabaqui
csendes tag

Köszi, se ez, se a hivatkozott 3/d nem tér ki adatdíjra, viszont kijelenti hogy a díjazás megegyezik a belföldivel. Akkor ezek szerint is tudom ingyen használni a netet.

*****

Tudja valaki hogy mi kell majd átállítani Olaszországban hogy menjen a netem a roaming bekapcsolásán felül androidon ?

(#395) 4Grider válasza Tabaqui (#394) üzenetére


4Grider
nagyúr

és korlátlan belföldi és Roaming zóna 1 adatmennyiséget foglal magába
Hátha így vastagítva már látod a lényeget...

A roaming során nem kell állítanod semmit, mivel a hazai apn-en roamingolsz (máshogy nem is lehet).
A telefonodban engedélyezni kell az adatroaming lehetőségét, illetve ha esetleg Sony telefonod van és van benne EU roaming menüpont, azt ki kell kapcsolni.

Arra készülj, hogy a Vodafone roaming bizonyos országokban nem túl acélos. A hónap közepén nem volt vele gondom Horvátországban, viszont a felvidéken most hétvégén egy fos volt. Konkrétan inkább áttértem Telenorra. Mondjuk az sem volt egy élmény, de legalább nem 1 kbps-al jött rajta az adat...

(#396) Doky586 válasza 4Grider (#395) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A gyanús csak az, hogy pont ezek a 'Roaming zónák' azok amiket megszüntettek az EU-ban. Lehet hogy régebbi mint 20 napos az az ászf..?
Külföldön sebességet nem tudnak korlátozni tudtommal. Külföldi korlátlaságot még az itthon hírhedt korlátlan üzleti csomagot árusítók sem biztosítanak.. (megadják a limitált GB vagy TB határt)

Úgyhogy majd utólag várom az élménybeszámolót a nyaralásról.. :B

[ Szerkesztve ]

(#397) Somatom válasza Doky586 (#396) üzenetére


Somatom
veterán

Dehogy szűntették meg! Ugyanúgy megvannak, csak az 1 -es zónában automatikusan a belföldi díjakkal számolnak (kivétel az apróbetűs részek). De a kettes zónában (pl. Svájc) ez az automatizmus már nem érvényes. A Redeseknek lehet alapból ott is netük hazai áron, de nekem, Telenorosként nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#398) Doky586 válasza Somatom (#397) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nevezd ahogy akarod..
Az EU-n belül megszüntek, teljesen mindegy hogy Szolvákiába vagy Portugáliába mész..

ui.: Svájc az nem EU.

[ Szerkesztve ]

(#399) Somatom válasza Doky586 (#398) üzenetére


Somatom
veterán

Ja, ha megszűntek, akkor zárható a topik, hiszen semmilyen különbség nincs a hazai, és külföldi használat között. :)
Csak az a fura, hogy az összes szolgáltató ÁSZF -e tartalmazza a "roaming zóna" kifejezést, és épp azt a kérdést boncolgatjuk, hogy valakinek a telója nem talált hálót külföldön. Továbbá a szolgáltatóknál változatlanul opcionális a roaming tiltás/engedélyezés. Ami nincs, azt nem lehet sem tiltani, sem engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#400) Tabaqui válasza 4Grider (#395) üzenetére


Tabaqui
csendes tag

Bocs, kicsit vak vagyok ma. Meg kialvatlan. Köszönöm a segítséget.

Végig Rómában leszünk, szóval reménykedek hogy menni fog az előre offlinera letöltött Google Maps-el kombinálva.

Nem tudom miről beszélhetett az ügyfélszolgálatos mikor mondta hogy majd a telefon feldobja a szolgáltatók listáját, hogy válasszam majd ki mindet.

Most merül fel bennem hogy érdemes lehet belföldön is bekapcsolva hagyni az adatroaminget, ha nem tud felcsatlakozni a telefon az alapértelmezett szolgáltatóhoz?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.