Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#652) Bog válasza Hiperwolf (#651) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát ne haragudj, de ezt most nem tudom hová tenni, tényleg. Jó két hónappal ezelőtt pont a különböző kommentek és egyéb, személyes okok miatt is teljesen átvariáltuk a hírezési modellt, (An)Dante alig napi 1-2 hírt ír, a többit Legendd és Bone írja, a múlt héten meg szinte az egész banda kint volt az IFA-n és 38 hírt írt meg pár nap alatt az újdonságokról, szóval nem igaz, hogy nem figyelünk erre.
Az egésznek nulla köze van ahhoz, hogy mennyi reklám, mennyiért, hol és milyen konstrukcióban kerül ki az oldalra, ráadásul pont ezügyben kizárólag a hirdetők felé tartozunk elszámolással. És írhatnék ezzel kapcsolatban én is olyanokat, hogy az olvasók több mint 20%-a blokkolót használ, ennyit a melegszendvicsről. Bírom, hogy mindenki azt hiszi, hogy mi itt roppant gazdagok vagyunk azért, mert van a Mobilarena, miközben fogalmatok sincs arról, hogy milyen költségoldala van az egésznek... ha tehetném, akkor felvennék még 5 embert, külön a fotózásra, a videózásra, vágásra, hírezésre, alkalmazásbemutatóra:-(

Kevesebb hír nem lehet, a hírek pörgetik az oldalt. Lehet, hogy szerinted bulváros, de egyrészt ez szerintem kevéssé igaz, másrészt meg hát tudnék mondani néhány magát technológiai magazinnak nevező oldalt, ahol a bulvár valóban durván jelen van.
Ha valaki úgy érzi, hogy egy fontos hír nálunk nem jelent meg, nyugodtan szólhat privátban, mindig megnézzük és eldöntjük, hogy érdemes-e megírni. Eszünkbe sem jut kivételezni bármilyen márkával, negatív diszkrimináció pláne nincs, mi - mint általában a legtöbb ember - drukkolunk a kicsiknek, sokszor írunk olyan cuccokról, appokról és megoldásokról, amik épp felfutóban vannak.

A kommenteket nem lehet mind elolvasni, naponta 40 ezer hozzászólás keletkezik. Privátokat viszont mindig lehet írni, van legalább 10 olyan olvasó, aki - nekem legalábbis - mindig ír, ha elütést talál egy anyagban, amiket mindig javítok is. Bízom benne, hogy a többiek is így tesznek. Sokszor kapok tartalmi jellegű észrevételeket is, ha elütés van egy címben, ha egy hír véletlenül kétszer megy ki, ha tévedünk (velünk is előfordul), akkor tudok intézkedni és ezt a kapcsolódó fórumban is szoktam jelezni. Szerintem ez ilyen roppant egyszerű.

Mellesleg abban is biztos vagyok, hogy ekkora fórummal és tartalommal, illetve látogatottsággal rendelkező - bármilyen tematikájú - lapok közül a Mobilarena élen jár abban, hogy a szerkesztők igyekeznek reagálni az anyagokkal kapcsolatos észrevételekre, ha nem is lehet mindig, mindenre.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.