Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) maci05


maci05
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi valaki segítsen. Vettem én is egy mk 808-at kb. 3-napig müködött is rendesen aztán hirtelen lefagyott.rezet után már be sem tölt elkezd betölteni aztán semmi...
Ha valaki tud légyszi segiteni.

(#3602) konzi válasza KIZS (#3550) üzenetére


konzi
aktív tag

Köszi!! Ma sikerült belakni,youtube is jó lett hála nektek :))
Wifi hasznalhato :)) xbox360 joyal szuperhős működik.
Nagyon köszönöm a gyors segítségeteket!!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#3603) konzi válasza viperabácsi (#3597) üzenetére


konzi
aktív tag

Nekem is most jött meg tolluk és szépen dolgozik!!
Pedig elsőre elflasheltem,de sikerült helyre rakni;))

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#3604) interstate76 válasza maci05 (#3601) üzenetére


interstate76
addikt

Ha látsz android feliratot betöltődés után, akkor valószínűleg segít egy flashelés. Leírása itt. Vagy csinálhatod így is.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3605) KIZS


KIZS
aktív tag

Egyszer csináltam egy 720x480-as kernelt, íme: https://dl.dropbox.com/u/44128030/kizs_kernel_v4_480.img

Az 1024x1024-es tv-n esetleg próbáljátok ki ezt. Mondjuk elég bután néz ki, de a nagy fekete képernyőnél nagyságrendekkel jobb.

Illetve mintha azt olvastam volna, hogy Omegamoon megoldotta az inkompatibilis TV-k problémáját, esetleg az ő kernelét is érdemes kipróbálni ha egyébként a TV tudja az 1280x720-at.

[ Szerkesztve ]

(#3606) Z_T válasza KIZS (#3605) üzenetére


Z_T
aktív tag

Omegamoon kernele régi tévékhez: 3354

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#3607) Liar válasza KIZS (#3605) üzenetére


Liar
tag

KIZS, olyat lehetne vajon csinálni, hogy 4/3 képarányú kernel? Nekem 1024*768 meg 1280*1024 jönne nagyon jól. Elég ha biztatsz, hogy persze, és megpróbálom beleásni magam a kernelfordítás rejtelmeibe. :)

(#3608) KIZS válasza Liar (#3607) üzenetére


KIZS
aktív tag

Nem hiszem, mert a HDMI kimenetnek elég szabványos felbontásai vannak, nem nagyon lehet variálni.
Egyszer megpróbálkoztam, hogy 1680x1050-es felbontást csiholjak ki az MK-ból, de csak valami zanzás hangyaháborút sikerült összehozni egy nap alatt.

Persze nem mondom 100%-ra, hogy nem lehet, mert annyira nem vagyok penge video hardver programozásból (pontosabban egyáltalán nem értek hozzá :) ) és ráadásul az MK hardveréről sincs semmi információm az égvilágon.

(#3609) nikkel111 válasza PcCar (#3600) üzenetére


nikkel111
csendes tag

Összegzek Urak !
Tehát én lennék a nem működő 1024x1024 plazma ,mk808b hdmi- dvi csatlakozással

A jó hírrel kezdem: A mk808b hdmi csatlakozón tökéletesen működik !!! (sikerült egy 1 hdmis tvt szerezni) tehát a kütyü teljesen korrekt !!!!

A problémám:

Mikor csatlakoztam hdmin , (tökéletes volt !) átállítottam a felbontást kissebbre ( azt hiszem 748x540-re) és megpróbáltam újra a dvi csatlakozást...
kábellel és dugóval is ...
Nos két dolog lehet:
1./ MIndkettő szar ...(kábel és dugó)
2./ a tv dvi csatlakozója szar ...
ugyanis a helyzet változatlan , sötét kép semmi más ...

A hdmi- dvi vonalat feladom (valahogy nem hiszem hogy a hdmi-dvi adapter és kábel is szar legyen ...megyek tovább hdmi-vga adapter felé ...
Később beszámolok ... :)

(#3610) nikkel111 válasza KIZS (#3605) üzenetére


nikkel111
csendes tag

Kizs !

Köszi , bespájzoltam ...! ;)

(#3611) Liar válasza KIZS (#3608) üzenetére


Liar
tag

Ok, köszi, kezdek akkor kicsit kísérletezni majd.
Más:
A finless féle bootanimáció nagyon zavart, úgyhogy készítettem egy sajátot, megosztom, hátha valakinek ez jobban tetszene.
Innen tölthető, és így néz ki, kb:

A /system/media/bootanimation.zip-et kell lecserélni vele (azért egy biztonsági mentés az eredetiről nem árthat). Ha nem menne, akkor valamelyik fájlkezelővel rw-r--r-- jogot kell adni a fájnak.
Ha érdekel valakit, akkor feltöltök még szívesen, pár változatot csináltam.

(#3612) maci05


maci05
csendes tag

5. Nyomj az „Erase NAND (IDB)” gombra és hagyd végigfutni (ha nem végzed el ezt a műveletet, akkor flashelés nem fog működni!!!
ERROR:LOVER FORMAT FAILED
ERROR:ERASING IDB FAILED
ITT MEGAKADTAM

(#3613) Liar válasza nikkel111 (#3609) üzenetére


Liar
tag

Ha HDMI-VGA, akkor ezt tényleg ajánlom, nekem nagyon jó szuperál:
...3113-3113.htm
Van valahol egy régi monitorom, ami max. 1024x768-at tud. Holnap kipróbálom, ha gondolod. Szerintem ha azzal megy, akkor mindennel.

(#3614) nikkel111 válasza Liar (#3613) üzenetére


nikkel111
csendes tag

Ha megnéznéd megköszönöm :)
Attól félek mivel nem külső tápos , kevés a 2As táp hozzá ...

Most ebben gondolkodom ... Vegyes vélemények vannak ...:(
[link]

(#3615) Liar válasza nikkel111 (#3614) üzenetére


Liar
tag

Nem jól látod, én is azért vettem ezt mert pont, hogy külső tápos. Azon a micro usb bemeneten lehet neki tápot adni.

(#3616) nikkel111 válasza Liar (#3615) üzenetére


nikkel111
csendes tag

Ok .. de az istenverte tvn nincs usb csatlakozó ...:(

(#3617) Liar válasza nikkel111 (#3616) üzenetére


Liar
tag

Azt a gondod oldja meg egy ilyen és egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#3618) kkee


kkee
tag

Érdeklődnék, hogy a kütyü a külső vinyót kikapcsolja-e, ha nem használom? Game padot egyszerűen nem tudok beállítani rajta (gagyi 8 gombos). Valami ötlet (program)? A sambadroid állandóan su üzeneteket küld, meg tudnátok mondani, hogy ezt hogy tudom kikapcsolni, mert film nézé közben elég zavaró. Köszi

(#3619) pro.polisz válasza interstate76 (#3410) üzenetére


pro.polisz
csendes tag

Hello, nem akarom feléleszteni ezt a Paypal vitát, de szerintem tök fölösleges dolgon vitatkoztok. Ha a bankkártyád be van kötve a paypal számlához, fizetéskor leszedik róla a pénzt. Amikor eladsz valamit vagy visszatérítést kapsz, az nem a bankkártyádra kerül automatikusan (legalábbis nálam) hanem a paypal egyenlegre, devizában. Mintha feltöltötted volna a paypal számládat. Újabb vásárláskor először onnan szedi le a pénzt, csak a hiányzó részt a bankkártyáról. Kérésre persze visszateszik a kártyádra az egyenleged, akkor lehet árfolyam különbség. Azon meg kár csodálkozni, hogy az árfolyamváltozás kockázatát senki (pl. paypal) sem vállalja be. Ha gyengült a HUF és kiveszed a visszakapott dollárod, még akár "nyerhetsz" is rajta. Szerintem. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3620) KeFe válasza interstate76 (#3596) üzenetére


KeFe
tag

"nincs devizahitelem, mert már akkor több fogalmam volt a devizaárfolyamokról, mint most neked, amikor a bankok elkezdték a lakosságra önteni őket. Egyébként az adott időszakban, kezdő közgazdászként egy bankban dolgoztam, mint vállalati ügyfélmenedzser, és azóta is pénzügyi területen dolgozom."

Ez esetben különösen szánalmas, hogy a kérdést (szegénynaivátvert)ügyfél szemmel közelíted meg, és az istennek nem érted meg a pénzügyi szolgáltató amúgy teljes mértékkel jogos és a szempontjukból logikus szabályzatát.

ui: 3db régebbi hozzászólásod idézete kereséssel együtt kb 1 percet vett el az életemből.. ennyi még azért szerintem vállalható nem? :)

de hogy ne érezd a problémád megválaszolatlanságát idézem az egyiket még1x:
"Na mégegyszer: az nem érthető számomra a paypal üzletpolitikájából, hogy pl. egy visszautalásnál miért kénytelen átváltásból származó árfolyamveszteséggel számolni az, akinek hozzá van kapcsolva a paypal accountjához a kártyája"

Az azért talán megfontolandó hogy amikor a paypal visszautalja az USD-t a kártyádra akkor vajon a szempontjából az eredeti állapotot állítja-e vissza vagy sem.
Megjegyzem ha a paypal egyenlegeden lévő USD-ből vásárolsz akkor nem a kártyádra küldik visszatérítésnél "meglepő" módon.
Kicsit gondolkozz el azon hogy most a paypal vagy esetleg a bankod "keres" rajtad a te károdra...
Ha továbbra is úgy gondolod hogy a paypal, akkor szerintem töröld a regisztrációdat náluk nagy felháborodottságodban mert te nem ezt érdemled!

[ Szerkesztve ]

(#3621) sirarcheer válasza tboy72 (#3599) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Sima posta, az aru 85 dollar volt es 3 tétel.
A boritekon 2 tétel 16 dollar értékben. Giftként feladva.
Ezt nem kellett külön kérni.

Nálam eddig működik.

PSN: sirarcheer

(#3622) sirarcheer válasza kkee (#3618) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Lejárt a szerkesztés.
Nekem egy USB hubon levő WD winyot nem kapcsolja be :(
És pendriverol játszott 720p sorozat akadt. Szem a hubnak szerzek tápot.

PSN: sirarcheer

(#3623) nikkel111 válasza Liar (#3615) üzenetére


nikkel111
csendes tag

pü ment ...

(#3624) Indiant válasza Liar (#3611) üzenetére


Indiant
addikt

:C Na végre! Köszi, várjuk a változatokat is!

(#3625) #79335424 válasza Liar (#3607) üzenetére


#79335424
törölt tag

Biztos, hogy lehet. Azért gondolom így, mert van ilyen chipsettel szerelt tab 4:3 -as, konkrétan 1024x768 -as felbontással. Egyébként lehet, hogy Te már nem csúsztál bele, de az MK808 első romja is ilyen felbontással jött ki. Volt is reklamálás, mert "kicsit" torz volt a kép a HD megjelenítőkön. De ha már belemászol, akkor nézd meg légyszi, hogy 800x480 -at ki lehet -e hozni! Elvileg ez is 16:9 és szabvány. Bár nem kimondottan TV -s. Viszont a fix távelérésre beállított kütyüm képét így 1:1 -ben láthatnám az SGS2 -n.

(#3626) vizimento


vizimento
senior tag

Énis az MX1 mellett döntöttem, meg is érkezett geekbuy-ról gond nélkül!
Eddig maximálisan elégedett vagyok vele!
Minden müködött elsőre, az elöre telepitett progikkal.
Eddig egyetlen dologgal akadtam el: Hogyan tudnám az MX1 számára láthatóvá tenni a számítógépem winchesterét? Mindkettő egy routerhez csatlakozik.
Az MX1en az explorerben hiába lesz aktiv a network fül, rákattintás után csak valami %ot számol de nem történik semmi miután elért 100ig...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#3627) #79335424 válasza kkee (#3618) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem válasz lesz, csak ötletelgetés. Mivel már egyszer csúnyán alászaladtam, ezért tudom, hogy létezik olyan 3,5 -ös vinyóhoz való tápos, külső ház, amibe beépítettek egy biztonsági funkciót. Ha nem érzékel jelet az usb porton, akkor lekapcsolja magát. Itt talán hasznos lenne. Én sokat bosszankodtam rajta, mire rájöttem erre a ficsőrre. Ugyanis rendszert akartam bootolni rajta. A bootnál ott volt a lehetőség, de mégsem indult a rendszer. Persze, mert a gép először újraindítja, vagyis lekapcsolja a portokat. Na abban a pillanatban kikapcsolt a külső tár. Így nem tudott róla bootolni. Viszont esetünkben ha egy vezérelt parancs le tudja kapcsolni az ethernetet, akkor talán az usb port is megoldható.
Vszínűleg a Supersu küldi a SU üzeneteket. Ha olyan a menüje, mint a Superuseré, akkor ki tudod kapcsolni az értesítéseket. Esetleg az alkalmazás menüben is megnézheted, ha kiválasztod az adott alkalmazást. Ott is láttam vmi opciót az értesítésekre.

(#3628) #79335424 válasza vizimento (#3626) üzenetére


#79335424
törölt tag

A számítógépeden kell csinálnod egy hálózati megosztást a vinyóra. Ezt tudod elérni az MX -el. Olyan fájlkezelő kell, ami tud kezelni smb megosztást. Én Solid Explorert használok. Sztem ez most droidra a legjobb fájlkezelő. Bár fizetős. Vagy CIFS/NSF kapcsolattal is tudod csatolni. Ekkor az MX fájlrendszerébe csatolja a megosztást. Ezt pl. a MountManagerrel tudod megoldani. Ezzel csak az a gond, hogy az smb -vel ellentétben, nem tudja kezelni a vinyón azokat a mappákat/fájlokat, amelyek neve ékezetes karaktert tartalmaz.

(#3629) interstate76 válasza KeFe (#3620) üzenetére


interstate76
addikt

Úgy kapaszkodsz a saját marhaságodba, mint foxi a lábtörlőbe.

Nem vagyok "szegénynaívátvert" ügyfél, sosem mondtam ilyet, még csak nem is gondoltam rá, ellenben a PayPal üzletpolitikája logikátlan egy adott ponton. De egy igazi, hamisítatlan Foxi ezt nem fogja megérteni, mert ha egyszer félreértelmezett valamit, akkor azt nem ereszti!

Kérlek vedd figyelembe, hogy nemcsak én unom k.rvára, hogy rángatod a nadrágom szárát, hanem lassan az egész fórum. Nagyon köszönöm!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3630) KIZS válasza #79335424 (#3625) üzenetére


KIZS
aktív tag

Ha ki szeretnétek próbálni, hát itt van: http://dl.dropbox.com/u/44128030/kizs_kernel_1024x768_test.img

Messze nem tökéletes , legalábbis nekem nagyon furán adja felbontásokat. Az Antutu 1024x720-at ír ki, a monitor 1280x720-as módba kapcsolt (viszont a kép teljesen torz). Viszont lehet egy eleve 1024-es TV-n jó a képe...

(#3631) interstate76 válasza pro.polisz (#3619) üzenetére


interstate76
addikt

Ez esetben tévinfó hangzott el a fórumon, ugyanis a PayPal ezek szerint akkor sem erőlteti rád a visszatérítés Ft-ra váltását, ha PayPalhoz kapcsolt Ft-számlád van.

Éljen a PayPal, így már semmi baj sem velük, sem az üzletpolitikájukkal! Meg is lepett az a fajta logikátlanság, amit írt valaki, hogy kérés nélkül visszaváltják Ft-ra a visszatérítéseket. Na erre írta lajozs meg KeFe kolléga, hogy ez így van rendjén, mit reklamálok. Hát olyannyira nincs rendjén, hogy nem is így működik.

Ettől talán még Foxi is megnyugszik és elengedi a nadrágom szárát. :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3632) interstate76


interstate76
addikt

Finless 1.6 ROM + KIZS_v4 kernel használata esetén hogy varázsolom vissza alvó üzemmódból az MK808-at? (használtam a keresőt, de nem találtam választ)

Most bepipáltam a "Developer options"-ben a "Stay awake"-et, azaz ébren marad, de jó lenne, ha tudna sleepelni, amikor nem használom.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3633) djjwill


djjwill
csendes tag

HELLÓ EMBEREK ÉN MÉG MINDIG UGYANOTT JÁROK :( 2X FLASHELTEM A FINLESZT RÁ DE UGYANÚGY KEZDŐ KÉP UTÁN SE KÉP SE HANG :(

ja azt kihagytam hogy első indításkor a tápot véletlen az OTG portról kapta! de működött csak második indítástól lett ilyen! de mit csináljak még vele? a 2 flashelés simán hiba nélkül ment

[ Szerkesztve ]

wireless hálózat haverok között

(#3634) Liar válasza KIZS (#3630) üzenetére


Liar
tag

Tyű, KIZS, ez nagyon jó!
Most hirtelen az 1280x1024 monitoron tudtam kipróbálni, és végre 4/3 arányú a kép.
Ami a nagyon érdekes, hogy a monitor azt mondja, hogy 1280x720 jelet kap, azonban az arányok mégis teljesen rendben vannak.
Az a sejtésem, hogy az történik, hogy a kernelben beállított 1024*x768 felkonvertálódik 1280x720-ra (ezért torz nálad), ezt azonban az én monitorom széthúzza 1280x1024-re, így az arányok rendbe kerülnek.
Update:
Közben kipróbáltam az 1024x768-as monitoron is. Az meg 800x600-at lát így az arány ott is rendben.
A hdmi-vga konverter is simán belekavar a dologba, de így amire nekem kell, arra már most rendben van.

Ami maga az álom lenne: a kernelt nem lehet ugye, valahogy terminálból lecserélni, hogy ne kelljen mindig a géphez kötnöm, hogyha váltani akarok...?

(#3635) KIZS válasza Liar (#3634) üzenetére


KIZS
aktív tag

Örülök, hogy működik. Terminálból nem, de CWM-ből tudsz kernelt cserélni szerintem.

(#3636) richfuel válasza richfuel (#3590) üzenetére


richfuel
csendes tag

Felraktam régebb, rootolt firmwaret, finless 1080p-t, de az imito logon nem jut tovább, nem indul.
Keresztbe csík van a képernyőn.
Nincs kedvem tovább vele b@szkodni.
Visszakapcsoltam a HTPC-t, majd a 4-magolsnál újból beszállok.

Szóval szürke imito MX1, 2 hónapos hibásan, minden tartozékával 3.000Ft vihető.
Írj privátot, ha érdekel.
Holnap felrakom a hardveraprora.

(#3637) claire78


claire78
senior tag

Sziasztok!
Felkeltette az érdeklődésemet egy ilyen androidos csoda 😄
Torrentezésre és médialejátszónak szeretném használni. Az MX2-t néztem ki.
Jelenleg egy Popcornhour A-300 at használok, és elégedett is vagyok vele. Ami ezen az Androidos eszközön nagyon tetszene az az XBMC.
De vannak aggályaim, lehet rajta teljesértékűen torrentezni?? 5Mbit netem van.
Akadásmentesen visz minden filmet, 1080p-t is mindet?? Popcornon nem láttam még egyetlen akadást sem, pedig már több mint 2 éve használok!!
A kép minősége milyen?? A legjobb lenne összehasonlítani a jelenlegi médialejátszómmal.
Esetleg ha már valaki találkozott mindkettővel.

Köszönöm a válaszokat!

(#3638) bayliner


bayliner
csendes tag

Kizstől kérdezném hogy mivel megcsináltam az antenna modot, egyik antennára egy router antennája került, a másikra egy dipol, Finless1.5+kizs 720p kernellel egy betonfalon tul is stabil, 65 Mb a kapcsolat, nem lehetne-e feljebbcsavarni a wifit 150 Mb felé, mert a chip elvileg tudja, csak a vacak antenna miatt van lekorlátozva

(#3639) #79335424 válasza Liar (#3634) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az 1280x720 -as kernel az AnTuTu szerint 672. Nem számolja bele az esetünkben 48 pixel magas dockbar -t. Ha az 1024x720 -nál ezt hozzáadjuk, akkor kijön a 768.

(#3640) konzi válasza richfuel (#3636) üzenetére


konzi
aktív tag

Szia.
Hogy tudtad flashalni ha nincs kép? Leírások szerint a menüből állítható be a bootolt mód??
Amúgy érdekelne.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#3641) #79335424 válasza claire78 (#3637) üzenetére


#79335424
törölt tag

A lejátszód egy célhardver, ez pedig egy általános célú eszköz. Megy rajta az XBMC, tudsz vele torrentezni és lejátsza a legtöbb filmformátumot. De az XBMC nem olyan, mint egy HTPC -n, nem tudsz teljes értékűen torrentezni és van olyan film, ami akad. Remélem, érted a mondanivalóm lényegét!

(#3642) richfuel válasza konzi (#3640) üzenetére


richfuel
csendes tag

Reset gomb nyomva tart, majd csatlakoztat pc-hez, azután flash tool.

(#3643) RufuszX válasza djjwill (#3633) üzenetére


RufuszX
senior tag

Ilyen problémával még nem találkoztam.
Esetleg próbáld meg ezt feltenni a készülékre, más a flashelés menete mint a leírásomban, de ez már egy olyan kernelt tartalmaz, ahol nincs megjelenítési gond.

Vagy a topicban volt már linkelve egy omegamoon által készített külön kernel, azt pedig lehet Finless féle módon flashelni a készülékre.

(#3644) claire78 válasza #79335424 (#3641) üzenetére


claire78
senior tag

Sejtettem, h ilyen választ fogok kapni, és ettől féltem, h megerősítenek. 😞
Köszönöm a válaszod!

(#3645) lbzs


lbzs
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. Nekem már van egy ideje egy ilyen kütyüm. Nemrég rendeltem a sógoromnak az EBay-ről (természetesen Kínából) egyet + egy RC12-t. Meg is jött a cucc 3 hét alatt. Korrekt csomagolás, minden benne van, 2A európai töltővel.
A gáz az, hogy az MK 808b meg se nyikkan. Kék led sem világít, semmi nem csinál. Az RC12 viszont tökéletes. Elkezdtem a kínaival levelezgetni, nagyon kedvesen válaszol, viszonylag segítőkész. Azt akarja, hogy küldjem vissza a hibás cuccot és ő majd küld másikat.
A következő kérdéseket vet ez fel:
1. Az én költségemre küldjem vissza? Milyen alapon, én nem vagyok hibás abban, hogy nem működik a cucc?
2. Visszaküldés 3 hét + mire ő elküldi még 3 hét, ez már így kicsit sok lenne, nem?
3. Ami a legaggályosabb, a PayPal-nál max. 45 nappal a vásárlás után lehet reklamációt benyújtani. Mire az egész megfordul, már kifutnék ebből az időkeretből…

Volt-e már valakinek itt tapasztalata ilyen visszaküldési dologban, ha igen milyen eredménnyel járt?
Esetleg valami tanács, ti hogyan járnátok el a helyemben?

Minden segítséget, tanácsot előre is nagyon megköszönök!

Zsolt

(#3646) kkee válasza konzi (#3602) üzenetére


kkee
tag

Mivel tudtad a controllert működésre bírni? Illetve tudnál egy játéknevet mondani amit tudsz irányítani vele?

(#3647) RufuszX válasza RufuszX (#3643) üzenetére


RufuszX
senior tag

Elnézést, telefonról írok és lemaradt a link: http://blog.geekbuying.com/index.php/2013/01/15/mk808-new-stock-firmware-jan-10th-release

(#3648) richfuel válasza richfuel (#3636) üzenetére


richfuel
csendes tag

Eladva.

(#3649) HanG_más válasza nikkel111 (#3614) üzenetére


HanG_más
csendes tag

Talán ez is segíthet:
http://www.aliexpress.com/item/Durable-5-feet-1-5M-HDMI-Male-to-3-RCA-Plug-Video-Audio-AV-Cable-Adapter/552805386.html


Ha valaki hozzáértő is lecsekkolná a leírást, akkor nyugodtabb lennék, valamint saját problémáimat is megoldhatná (1-2 hónapon belül).

[ Szerkesztve ]

(#3650) nikkel111 válasza HanG_más (#3649) üzenetére


nikkel111
csendes tag

Felejtsd el !!! Kábel pláne passziv kábel nem fog működni !!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.