Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) KIZS válasza mimey (#3547) üzenetére


KIZS
aktív tag

táp az kell neki, flash közben nem, de indulás után már igen. mondjuk nekem beindul a laptoptól kapott táppal, de az első komoly terhelésnél kifagy. 1A-s táppal sem megy, 2A kell neki.

(#3552) KIZS válasza #79335424 (#3548) üzenetére


KIZS
aktív tag

egy kollégám vett egy rk3066-os tabletet a geekbuyingtól és érdekes módon van teljes képernyős módja a legfrissebb youtube-ban. nekem nincs. na ezt magyarázza meg nekem valaki...

(#3553) Bhalazs


Bhalazs
csendes tag

Közben nekem megoldódott a belső hálózat lassúságának a problémája, egy router cserével. PC-PC között 8 MB/s-et írt a windows, PC - MX1 között 2.1 MB/s-el tölt a filezilla. Szóval nem 4-5, de sokkal jobb az eddigieknél. Nem is lesz kimaxolva szerintem mert a szomszéd szobában van a router.

(#3554) KeFe válasza KIZS (#3552) üzenetére


KeFe
tag

Fullscreen buffering bug mentes Youtube

Felrakás után nemfrissíteni...

[ Szerkesztve ]

(#3555) droid32


droid32
csendes tag

Jó reggelt mindenkinek!!
Első kérdés a nap folyamán :D
Hol tudom megnézni milyen firmet használ a 8080-as kütyüm
1.50-es avagy 1.60-ast

(#3556) alevike válasza KIZS (#3552) üzenetére


alevike
csendes tag

Szerintem nem az rk3066 a kulcs a dologban hanem a giro. az uj youtube az en telomon fullscreen gomb hianyaban az elforditas hatasara megy at teljes kepernyore... szerintem ha ezt a dolgot lehetne szimulalni valahogy akkor az mukodne az mk-n is. ez csak tipp....

(#3557) RufuszX válasza droid32 (#3555) üzenetére


RufuszX
senior tag

Rögtön a boot képernyőn kiírja.
Vagy ha már be van kapcsolva, akkor Beállítások/Készülékről és alul ott lesz.

(#3558) interstate76 válasza KeFe (#3549) üzenetére


interstate76
addikt

Nem, egyáltalán nem azon sopánkodtam, szóval - már megbocsáss, de - te elemi információk feldolgozására is képtelen vagy, ha tényleg nem ment át, mit nem értek a paypal üzletpolitikájával kapcsolatban. Ezen az sem változtat, ha telerakod a hsz-ed szmájlival.

Itt is egyre több lesz a kötözködő egybites? Nem hiszem el, régen ez egy normális fórum volt... Persze az emberek 99%-a most is teljesen korrekt, csak korábban nem fordult elő, hogy 2 nap alatt 2 értetlen hülyegyerekbe is belefusson itt az ember, ráadásul ugyanabban a témában.

Nem fejezhetnénk be ezt a paypal-témát? Nem érdekel, ha valaki a saját értetlenkedése okán engem néz hülyének, csak többen már ne írjátok le, ok? :(

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3559) droid32 válasza interstate76 (#3558) üzenetére


droid32
csendes tag

Amit nekem kiír a beállításokba a következő

Modellszám:MK808
Android verziója:4.1.1
Kerner:3.0.8+
Ifwang_V_300j1#16
SMP PREEMPT SatNov 10 09:46:48 CST 2012

Build szám:mk808_300j1_10-11-2012

Akkor ez most 1.60 v 1.50 -en
És ezt is kell rootolni vagy felmegy rá a droidmote server
Sajnos az Mk remote nem müxik

(#3560) RufuszX válasza droid32 (#3559) üzenetére


RufuszX
senior tag

Sajnos most nem vagyok a kütyü közelében, de ha így nem lehet kideríteni, akkor próbáld meg feltenni az Antutu-t és abban az információknál szerintem benne kell lennie:
Kb így (ezt találtam a google-ban gyorsan)

(#3561) droid32


droid32
csendes tag

Antutu után se derült ki :(
Felrakom hátha valaki meg tudja mondani

(#3562) droid32


droid32
csendes tag

Amit a kütyü elért minden húzás nélkül az Antutun

[ Szerkesztve ]

(#3563) RufuszX válasza droid32 (#3562) üzenetére


RufuszX
senior tag

Visszaolvastam a kommentjeidet itt a topicban, de nekem az jön le belőle, hogy nem flashelted még a készüléket. Így valószínűleg eleve a gyári firmware van rajta. (Egyébként pedig a screenshot alpaján tuti hogy nem 1.6-os mert nincs az alsó sávon a kikapcsoló gomb.)
Szóval a leírásom alapján végig kéne csinálnod, vagy feltenni KIZS-nek a megoldását.

Bocsi ha benéztem valamit, de szerintem ez a helyzet.

(#3564) droid32


droid32
csendes tag

Köszi szépen és valóban még nem flaseltem .
Viszont nem is merem mert félek el ...... om

(#3565) RufuszX válasza droid32 (#3564) üzenetére


RufuszX
senior tag

A kérdés az az hogy, van-e jelenleg olyan funkció amit nem tudsz így használni. Vagy esetleg a wifi nem elég jó. Mert ha így is megfelelő akkor nem kell hozzányúlni.

Ha mégis babrálni szeretnél vele (kell a root vagy egyéb hasznos lehetőségek), akkor a leírásom alapján végig mész a flashelés menetén és kész. Azt hiszem eléggé szájbarágós és többen végig csinálták már, akik elmondásuk alapján nem értenek különösebben az ilyen dolgokhoz.

(#3566) droid32


droid32
csendes tag

meg próbálom :D
A prividbe írtam neked :D
Köszi

(#3567) interstate76 válasza RufuszX (#3565) üzenetére


interstate76
addikt

Tényleg szuper a leírásod, köszönöm én is!

Bár végül a 3353-as hsz-ben linkelt képfile-lal dolgoztam (a te írásodat is felhasználva: II.1. - III.6-ig), mert én is most csináltam ilyet először és egyszerűbbnek tűnt az integrált megoldás.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3568) interstate76 válasza KIZS (#3353) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz szépen az img-t, épp most tettem fel a masinámra.

Megy az MK802III remote is, csak annyi bajom van vele, hogy nem hagyja használni a telefonom billentyűzetét, szóval én maradok a DroidMote-nál.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3569) droid32 válasza droid32 (#3566) üzenetére


droid32
csendes tag

Sikerült felrakni az mk808_finless16
Nagyon köszönöm RufuszX-nek !!!!!
Most irány a teszt :D
tényleg nagyon szájba rágós,főleg még én is megértettem aki már egy Sonyericcson x8-at kaviccsá tettem anno :D

(#3570) Z_T válasza droid32 (#3569) üzenetére


Z_T
aktív tag

:C Gratula!

Mielőtt bárki megkérdezi, valóban, Finless 1.6-os a mellékelt fényképen látható módon 1.5-öt ír ki!
Bob benézte, és nem javította ki itt a verziót!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#3571) droid32


droid32
csendes tag

A wifi jobb lett az már feltűnt
Antutun 9947 pont ami ismét fejlődés
Nagyon jó lett a kezelőfelület ill a felesleges progik eltűntek főleg a kinai tv :D

(#3572) RufuszX válasza Z_T (#3570) üzenetére


RufuszX
senior tag

Ez nekem is szemet szúrt, de a kikapcsoló gomb meggyőzött. :)

(#3573) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv

Érdekelne , hogy ezekre van cwm - recovery amit telepíteni kell a gyári helyett?Van egy androidos telóm és azon úgy lehet romot cserélni , ha van rajta custom recovery.Még az érdekelne , hogy van -e valami megoldás a ki-be kapcsolásra?Gondolok itt olyanra mint egér klikk re indítás (mint windows -ban?

Az eHome media centert honnan lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#3574) droid32


droid32
csendes tag

Bocs, hogy ennyit írogatok,de a eHome media is jobb lett mert a gyári rommal a filmnézés után állandóan újra indul a kütyü ami miatt le kellett húzni a play-ról egy másikat ami kiküszöbölte.
Most viszont tökéletesen működik.
Remélem nem baj ha ennyit írogatok :D

(#3575) interstate76 válasza KIZS (#3353) üzenetére


interstate76
addikt

Ha eltüntetem a dockbart, akkor nem tudom visszahozni - erre mi a megoldás? A fórumon írt dolgok (egér ráncigálás a képernyő alján, egér nyomvatartása a képernyő közepén) nekem nem váltak be, újra kellett indítanom a kütyüt, hogy visszajöjjön a tálca.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3576) RufuszX válasza interstate76 (#3575) üzenetére


RufuszX
senior tag

A kombinációt nem próbáltad: képernyő alján agár nyomva tart és megmozgat felfelé?

(#3577) droid32


droid32
csendes tag

Adódott egy kis problémám amire biztos tudjátok a válasz
Youtube-t letöltöttem rá de nem tudom teljes képernyőre kirakni.

(#3578) viperabácsi válasza droid32 (#3577) üzenetére


viperabácsi
addikt

Itt van a megoldás fentebb nemsokkal.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#3579) Z_T


Z_T
aktív tag

OFF

Semmi baj nincs azzal, ha sokat írtok, ezért van a fórum, de ha szabad javasolnom: ésszel!

Mielőtt kérdeztek, légyszi

o olvassatok vissza pár képernyőt
o használjátok a CTRL-F keresést
o használjátok a gyorskeresőt

Mind a CWM, mind a Youtube teljes képernyős hiba (#1705), mind a dockbar az elmúlt napokban (hetekben) többször is előjött. Elég valószínű, hogy már belegyalogoltunk ezekbe a "gyerekbetegségekbe".

Mégegyszer: nem baj, ha valaki lelkes, SŐT legyen is AZ, de előbb olvassatok, aztán írjatok légyszi!

UFF :DD

ON

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#3580) viperabácsi válasza Z_T (#3579) üzenetére


viperabácsi
addikt

Én is szoktam visszaolvasni mint láttad linkeltem is kolegánknak az adott probléma megoldását , ami pár hozzászólással feljebb volt.
Kerestem , de nem találtam átfogó leírást a cwm letöltése telepítése problémára ,m esetleges gyári visszaállítására.Arra gondoltam elég fontos dolog a romcsereberéhez , és mivel hamarosan rendelek egy 808b készüléket, össze próbálom szedni a hozzávalókat.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#3581) Bhalazs válasza viperabácsi (#3573) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

En az mx1-emet egy logitech k400-as bill.-el hasznalom ahol van egy kikapcsolo gomb majd a visszakapcsolashoz ctrl alt del kombot lenyomom. Legegerekkel mas kombot kell nyomni az le van irva korabban.

(#3582) Z_T válasza viperabácsi (#3580) üzenetére


Z_T
aktív tag

:) Mire megjön, már talán lesz Finless 1.7 és KIZS is talán varázsol majd nekünk egy új v5 kernelt illetve olyan image-et amiben benne lesz a CMW! Bár ugyebár ezek mk808-hoz vannak és nem a 808B-hez!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#3583) interstate76 válasza Z_T (#3579) üzenetére


interstate76
addikt

Teljesen egyetértek veled, fárasztó sokadszorra ugyanazt olvasni, pláne leírni, ám dockbar-témában én a keresőt használva sem találtam olyan megoldást, ami nálam is működik.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3584) interstate76 válasza RufuszX (#3576) üzenetére


interstate76
addikt

Próbáltam, de DroidMote-tal nem sikerült úgy sem. Viszont biztosan én voltam ügyetlen, mert egy usb-s távval, amin van görgős egér, épp az előbb sikerült.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3585) viperabácsi válasza Z_T (#3582) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nekem zte skate telóm van.Azon úgy lehet romot cserélni ,hogy előszőr egy cwm recoveryt telepítesz majd azzal az eredeti romot lemented.Majd mindent formázol vele és felrakod az uj romot.A cwm nem a rom része.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#3586) Z_T válasza viperabácsi (#3585) üzenetére


Z_T
aktív tag

OK. Itt nem így kell.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#3587) interstate76 válasza #79335424 (#3518) üzenetére


interstate76
addikt

Kipróbáltam a WebKeyt, nagyon jó! Thx!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3588) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Megérkezett a várva vár MK808B+RC11+7portos USB
01-14 rendeltem geekbuyingtól
01-18 feladták
01-25 megérkezett

Kipróbáltam monitoron, TV-n mindegyiken ment rendesen RC11-el tudtam írányítani, ttorrent prot felraktam, letöltöttem egy filmet Wifi tesztnek, simám lejött .
A filmet a gyári lejátszóval próbáltam és akadás mentes volt egy 50" led lcd-n.
USB-hubra raktam usb egeret és billentyűt az is rendesen működött.
Gyári rajta minden, de ha az MX player viszi majd a 720p-s filmeket akkor lehet marad is.
Otthon még az 1TB külső winyoval remélem működni fog a hub.

PSN: sirarcheer

(#3589) El Gringo válasza PcCar (#3422) üzenetére


El Gringo
senior tag

igen, csináltam már 100szor ezt is, ahogy írtad, de ugyanúgy tököl a windows vele.
amúgy ezzel a kombinációval nem nagyon foglalkozik, ahogy látom, mintha simán betűket nyomnék rajta

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3590) richfuel


richfuel
csendes tag

YouTube nézés közbe egyszer csak az imitoMX1 kikapcsolt, nem indul újra.
Az imito logot vagy egy kifeküdt android figurát látok.
Ilyet.
Tudnátok segíteni, hogyan lehet életet lehelni bele?

(#3591) ftibor válasza inverterbolt (#3144) üzenetére


ftibor
csendes tag

És számla nélkül? Tudod mo-n ez a divat. ;)

(#3592) Bhalazs válasza richfuel (#3590) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

Probalj meg ra flahelni egy uj ROM-ot. A finless felet vagy az eredetit. En legalabbis ezzel probalkoznek elsore a kihuzom visszadugom utan persze. :)

(#3593) KeFe válasza interstate76 (#3558) üzenetére


KeFe
tag

"Köszönöm a választ! Azt jól értem, hogy ha a paypalom össze van kapcsolva egy bankkártyával, akkor az átváltásból adódó árfolyamveszteség miatt rosszabbul járok, mintha nem lenne hozzákapcsolva? A jelen összeg esetén ez nem nagy ügy, de egy komolyabb visszatérítés esetén nem kicsit bántana a dolog."

"Akkor jól jártál az időközben bekövetkezett árfolyamváltozásokkal, de ez színtiszta mázli, nincs köze a paypal üzletpolitikájához. Ha minden egyéb körülmény változatlan, akkor buksz a visszatérítéskor, pedig nem is kéred, hogy átváltsák a pénzed."

"Na mégegyszer: az nem érthető számomra a paypal üzletpolitikájából, hogy pl. egy visszautalásnál miért kénytelen átváltásból származó árfolyamveszteséggel számolni az, akinek hozzá van kapcsolva a paypal accountjához a kártyája, miközben akié nincs, az megkapja USD-ben a visszatérítést és nem veszít a dolgon anyagilag. Aki nem kapcsolja a paypaljához a kártyáját, az jobb ügyfél?"

Ez neked nem egy 1 bites user sopánkodásának tűnik? Mert nekem eléggé :D
Pedig többen szépen türelmesen megpróbálták elmagyarázni neked, hogy miként működik teljesen logikusan a visszatérítés, de te a "HÁDDEMÉRÉNJÁROKROSSZÚL" vaslogikáddal csak nem bírtad felfogni...
Tudod van az a vicc az idiótával aki szembe megy az autópályán és mindenkit hülyének néz...

De lásd kivel van dolgod elmagyarázom neked óvodás szinten.
Van az eladó nevezzük E-nek, van a paypal nevezzük P-nek, van a bank nevezzük B-nek, és vagy te nevezzünk I-nak.
H Fakockalandban lakik ahol a hivatalos fizetőeszköz a fakocka, E pedig Vasgolyólandben ahol pedig a fizetőeszköz na mi? Hát perszeee... vasgolyó!
Sajnos E nem fogadja el a fakockáidat, csak a vasgolyót ezért meg kell bíznod valakit ahogy váltsa át azt neked. Te ismered B-t mert ott van 2 utcával arrébb egy fiókjuk ezért náluk tárolod a fakockáidat. E sajnos nem ismeri B-t, csak P-t ezért ő ott tárolja a vasgolyóit.
P elég jófej, mert amennyiben bemutatod neki B-t akkor ők lerendezik egymás között a fakocka-vasgolyó konverziót, melyre több lehetőséged is van.
1. Megkéred B-t hogy küldjön fakockát P-nek és majd ő átváltja a saját árfolyamán vasgolyóra
2. Megkéred B-t hogy küldjön váltsa át a fakockát vasgolyóra és küldje el P-nek
Természetesen mind B mind P nem szívességből teszi ezt, hanem haszonszerzés céljából, ami eladási-vételi árfolyamban, esetleg konverziós költségben nyilvánul meg.
Ha esetleg a vásárlásod B illetve P hibáján kívül meghiúsul akkor az általuk elvégzett munka árát természetesen levonják. Ezt nevezik piacgazdaságnak.
De hogy rátérjünk a téged különösen bántó igazságtalanságra, miszerint P ugyan miért nem a te érdekeidet veszi figyelembe a visszatérítésnél...
P-t teljesen hidegen hagyja hogy neked mi a jó, ő annyit tesz hogy ha egy vásárlás a 2. módszer szerint zajlott, miszerint ő I-tól B-n keresztül vasgolyót kapott, akkor amennyiben E visszaküldi a vasgolyót neki akkor ő azt szépen továbbítja B-nek és nem tárolgatja magánál hogy I majd később esetleg felhasználhassa.. vili?
És bizonyos esetekben még haszonszerzéssel is járhat részedre, de a legtöbb esetben az eladási-vételi árfolyam miatt (ami jelen esetben P-től TELJES MÉRTÉKBEN független) inkább minimális veszteségként jelentkezik.
Ha mindenáron valakit hibáztatni akarsz a téged ért méltánytalanságokért, akkor javaslom hogy a bankod vagy esetleg a nemzetgazdasági miniszter felé fordítsd vádló ujjacskáidat amiért a vásárlás és visszatérítés között nem erősödött a HUF az USD-vel szemben:)

Amúgy remélem devizahiteled nincs, mert ott aztán vannak még nagy meglepetések. Csodálkoznál mindenfelé, hogy mindenki veled akar kib@szni...

[ Szerkesztve ]

(#3594) hun_gery válasza KeFe (#3593) üzenetére


hun_gery
aktív tag

de miért "I"? :C :))

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#3595) djjwill


djjwill
csendes tag

nekem is megérkezett az MK808 fehér
elsőre ment rendesen második indítás után mini tv logo után sotét képernyö

megcsináltam a Finless Bob 1.6 flashelést de annyi történik hogy a kezdő boot-olós háttér után nincs kép! a tv nem mondja hogy nincs jel tehát az gondolom van csak se kép se hang!
a flashelés simán ment hiba nélkül. és nekem 2A-os táppal küldték tehát elvileg nem a táp a probléma
de vajon akkor mi?

na most pedig kipróbáltam a telefonom töltőjével ami 1A sincs de annyiban másabb
hogy nem simán sötét a képernyő hanem bevillan folyamatosan egy világosabb csikos kép

wireless hálózat haverok között

(#3596) interstate76 válasza KeFe (#3593) üzenetére


interstate76
addikt

Aki egy ilyen témában egy hsz-en ennyit hajlandó dolgozni, különböző hsz-eket összeszedni, bemásolgatni, ahelyett, hogy gondolkozna, és rájönne, hogy ő a hülye, az beteg. Szóval öregem, te valóban beteg vagy. Vitathatatlanul. Én ezt őszintén sajnálom, és nem írom le többször, mi a logikátlan a PayPal üzletpolitikájában, mert nincs az a szájbarágós metódus, amit te képes lennél feldolgozni. Még akkor sem, ha körbeépítelek fakockákkal és a tetején hagyott lyukon keresztül vasgolyókkal dobállak órákon át, tegyük ezt bárhol. Lehet a helyszín fakockaland, és lehet vasgolyóland is. És ezután rugózzál szépen ezen egyedül, mert én értelmes emberekhez szoktam, akik elsőre veszik az adást, nem olyan agyatlanokhoz, akik 4 olvasás után is TELJESEN MÁSSAL kapcsolatban érvelnek, mint amibe belekötöttek. Ilyet igazi egybitesektől és trolloktól látni, szerintem mindegyik kategória siralmas.

Ui.: nincs devizahitelem, mert már akkor több fogalmam volt a devizaárfolyamokról, mint most neked, amikor a bankok elkezdték a lakosságra önteni őket. Egyébként az adott időszakban, kezdő közgazdászként egy bankban dolgoztam, mint vállalati ügyfélmenedzser, és azóta is pénzügyi területen dolgozom. De azért majd dobj még fejtágítót a devizaárfolyamokról, különös tekintettel a vételi és eladási közötti különbségre, mert azt sosem értettem! Esetleg kiegészíthetnéd egy, a szorzótábláról írt mesével, Jancsi és Juliskás aláfestéssel. Te fórum főmarhája, te... :DD

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3597) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Mi van itt emberek ? Visszaolvastam 3 oldalt és éppen 3 frissen rendelt ( Geek buying _rol) 808 nem akar működni.Legalább egy embertől lettek rendelve? Vagy valóban ennyi hibás van közöttük?Azért kérdezem mert pont mostanában rendelnék tőlük 808b készüléket.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#3598) hun_gery


hun_gery
aktív tag

@interstate76,
@KeFe:

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#3599) tboy72 válasza sirarcheer (#3588) üzenetére


tboy72
aktív tag

Sima postával rendelted, vagy DHL-el?

(#3600) PcCar válasza viperabácsi (#3597) üzenetére


PcCar
tag

Egy geekbuying -os "nem működő" MK808B -t látok, ami egy régebbi 1024x1024 monitoron nem működik DVI csatlakozóval.Szerintem itt a megjelenítő nem tud mit kezdeni a 12xx felbontással.
Egy MK808 -at amiről nem derül ki, hogy honnan rendelték, illetve egy másik MK808, amit ebay -ról rendeltek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.